Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Yu M"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Almost Periodic Logistic Equation with Delay and Nonfixed Times of Impulsive Action
Autorzy :
Myslo, Yu. M.
Tkachenko, V. I.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences: A Translation of Selected Russian- and Ukrainian-language Serial Publications in Mathematics. 254(2):246-260
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Optimal Perturbations of Systems with Delayed Independent Variables for Control of Dynamics of Infectious Diseases Based on Multicomponent Actions
Autorzy :
Bocharov, G. A.Aff1, Aff2
Nechepurenko, Yu. M.Aff1, Aff3
Khristichenko, M. Yu.Aff1, Aff3
Grebennikov, D. S.Aff1, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences: A Translation of Selected Russian- and Ukrainian-language Serial Publications in Mathematics. 253(5):618-641
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies