Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zaitseva, N. V."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Global Classical Solutions of Some Two-Dimensional Hyperbolic Differential-Difference Equations
Autorzy :
Zaitseva, N. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Differential Equations. 56(6):734-739
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On Global Classical Solutions of Hyperbolic Differential-Difference Equations
Autorzy :
Zaitseva, N. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Doklady Mathematics. 101(2):115-116
Czasopismo naukowe
Tytuł :
First Initial-Boundary Value Problem for B-Hyperbolic Equation
Autorzy :
Zaitseva, N. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Lobachevskii Journal of Mathematics. 40(2):240-247
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Initial-Boundary Value Problem for Hyperbolic Equation with Singular Coefficient and Integral Condition of Second Kind
Autorzy :
Sabitov, K. B.
Zaitseva, N. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Lobachevskii Journal of Mathematics. 39(9):1419-1427
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies