Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zanin, D."" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
\documentclass[12pt]{minimal} \usepackage{amsmath} \usepackage{wasysym} \usepackage{amsfonts} \usepackage{amssymb} \usepackage{amsbsy} \usepackage{mathrsfs} \usepackage{upgreek} \setlength{\oddsidemargin}{-69pt} \begin{document}$$L_p-$$\end{document} \documentclass[12pt]{minimal} \usepackage{amsmath} \usepackage{wasysym} \usepackage{amsfonts} \usepackage{amssymb} \usepackage{amsbsy} \usepackage{mathrsfs} \usepackage{upgreek} \setlength{\oddsidemargin}{-69pt} \begin{document}$$0
Autorzy :
Pliev, M.
Sukochev, F.Aff2, Aff3
Zanin, D.
Pokaż więcej
Źródło :
Russian Journal of Mathematical Physics. 27(4):491-499
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Logarithmic submajorization, uniform majorization and Hölder type inequalities for [formula omitted]-measurable operators
Autorzy :
Dodds, P.G.
Pokaż więcej
Źródło :
In Special Issue dedicated to the memory of Wim Luxemburg, Indagationes Mathematicae September 2020 31(5):809-830
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies