Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zanin, D."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Logarithmic submajorization, uniform majorization and Hölder type inequalities for [formula omitted]-measurable operators
Autorzy :
Dodds, P.G.
Pokaż więcej
Źródło :
In Special Issue dedicated to the memory of Wim Luxemburg, Indagationes Mathematicae September 2020 31(5):809-830
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rééducation des fractures de l’extrémité distale du radius
Alternatywny tytuł :
Hand rehabilitation after distal radius fracture (English)
Autorzy :
Thomas, D.
Pokaż więcej
Źródło :
In Fractures de l'extremite distale du radius, Hand Surgery and Rehabilitation December 2016 35 Supplement:S156-S161
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies