Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zanin, D."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-6 z 6
Tytuł :
Logarithmic submajorization, uniform majorization and Hölder type inequalities for [formula omitted]-measurable operators
Autorzy :
Dodds, P.G.
Pokaż więcej
Źródło :
In Special Issue dedicated to the memory of Wim Luxemburg, Indagationes Mathematicae September 2020 31(5):809-830
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-6 z 6

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies