Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zhenya Yan"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-3 z 3
Tytuł :
Explicit exact solutions for the generalized combined KdV and MKdV equation
Autorzy :
Zhenya, Yan
Hongqing, Zhang
Pokaż więcej
Źródło :
Applied Mathematics-A Journal of Chinese Universities. June 2001 16(2):156-160
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Similarity reductions for 2+1-dimensional variable coefficient generalized kadomtsev-petviashvili equation
Autorzy :
Zhenya, Yan
Hongqing, Zhang
Pokaż więcej
Źródło :
Applied Mathematics and Mechanics. June 2000 21(6):645-650
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On a new algorithm of constructing solitary wave solutions for systems of nonlinear evolution equations in mathematical physics
Autorzy :
Zhenya, Yan
Hongqing, Zhang
Pokaż więcej
Źródło :
Applied Mathematics and Mechanics. April 2000 21(4):383-388
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-3 z 3

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies