Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zhenya Yan"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Multi-rational and semi-rational solitons and interactions for the nonlocal coupled nonlinear Schrödinger equations.
Autorzy :
Guoqiang Zhang
Zhenya Yan
Pokaż więcej
Źródło :
Europhysics Letters; Jun2017, Vol. 118 Issue 6, p1-1, 1p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Families of stable solitons and excitations in the PT-symmetric nonlinear Schrödinger equations with position-dependent effective masses
Autorzy :
Yong Chen
Zhenya Yan
Dumitru Mihalache
Boris A. Malomed
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
Scientific Reports, Vol 7, Iss 1, Pp 1-21 (2017)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9db8612d44a04339bdd928ec0e3c3c75
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modulational instability and higher-order rogue waves with parameters modulation in a coupled integrable AB system via the generalized Darboux transformation.
Autorzy :
Xiao-Yong Wen
Zhenya Yan
Pokaż więcej
Źródło :
Chaos. 2015, Vol. 25 Issue 12, p123115-1-123115-13. 13p. 7 Graphs.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies