Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zhou, G. L."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Feasible Semismooth Newton Method for a Class of Stochastic Linear Complementarity Problems
Autorzy :
Zhou, G. L.
Caccetta, L.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Optimization Theory and Applications. November 2008 139(2):379-392
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies