Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zhou, Yicang"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A Tuberculosis Model with Seasonality
Autorzy :
Liu, Luju
Zhao, Xiao-Qiang
Zhou, Yicang
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of Mathematical Biology: A Journal Devoted to Research at the Junction of Computational, Theoretical and Experimental BiologyOfficial Journal of The Society for Mathematical Biology. May 2010 72(4):931-952
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies