Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zhou, Ze-Hua"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Atomic Decomposition and Composition Operators on Variable Exponent Bergman Spaces.
Autorzy :
Yang, Zi-cong
Zhou, Ze-hua
Pokaż więcej
Źródło :
Mediterranean Journal of Mathematics; Feb2022, Vol. 19 Issue 1, p1-20, 20p
Periodyk
Tytuł :
Characteristics and dynamics of the Ganqiuchi rock avalanche triggered by a paleo-earthquake in the Northern Qinling Mountains.
Autorzy :
Zhou, Ze-Hua
Lyu, Yan
Su, Sheng-rui
Liu, Shi-jie
Zhao, Hui
Li, Peng
Zhou, Yang
Pokaż więcej
Temat :
AVALANCHES
GRANITE
LANDSLIDES
PALEOSEISMOLOGY
ROCKS
MOUNTAINS
DISCRETE element method
Źródło :
Journal of Mountain Science; May2020, Vol. 17 Issue 5, p1143-1160, 18p
Terminy geograficzne :
XI'AN Shi (China)
SHAANXI Sheng (China)
CHINA
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A note about maximal almost-invariant subspaces and maximal hyperinvariant subspaces.
Autorzy :
Chen, Cui
Zhou, Ze-Hua
Wang, Ya
Pokaż więcej
Źródło :
Periodica Mathematica Hungarica; Dec2019, Vol. 79 Issue 2, p221-226, 6p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Hypercyclic composition operators on the Sp space with automorphism symbols.
Autorzy :
Han, Shi-An
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv der Mathematik; Jun2019, Vol. 112 Issue 6, p633-643, 11p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Nonlinear Superposition Operators Between Zygmund-Type and Bloch-Type Spaces.
Autorzy :
Liang, Yu-Xia
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Mediterranean Journal of Mathematics; Apr2019, Vol. 16 Issue 2, pN.PAG-N.PAG, 1p
Periodyk
Tytuł :
Disjoint hypercyclic weighted pseudo-shifts on Banach sequence spaces.
Autorzy :
Wang, Ya
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Collectanea Mathematica; Sep2018, Vol. 69 Issue 3, p437-449, 13p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ranks of commutators and generalized semicommutators of quasihomogeneous Toeplitz operators.
Autorzy :
Dong, Xing-Tang
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Monatshefte für Mathematik; May2017, Vol. 183 Issue 1, p103-141, 39p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies