Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zhou, Ze-Hua"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Algebraic Properties of Toeplitz Operators with Radial Symbols on the Bergman Space of the Unit Ball
Autorzy :
Zhou, Ze-Hua
Dong, Xing-Tang
Pokaż więcej
Źródło :
Integral Equations and Operator Theory. 05 2009 64(1):137-154
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Essential norm of the difference of composition operators on Bloch space
Autorzy :
Yang, Ke-Ben
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Czechoslovak Mathematical Journal. December 2010 60(4):1139-1152
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Spectra of weighted composition operators on algebras of analytic functions on banach spaces
Autorzy :
Yuan, Cheng
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Czechoslovak Mathematical Journal. June 2011 61(2):371-381
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The compactness of the sum of weighted composition operators on the ball algebra
Autorzy :
Tong, Ce-Zhong
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Inequalities and Applications. December 2011 2011(1):1-10
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Differences of weighted composition operators from hardy space to weighted-type spaces on the unit ball
Autorzy :
Zhou, Ze-Hua
Liang, Yu-Xia
Pokaż więcej
Źródło :
Czechoslovak Mathematical Journal. September 2012 62(3):695-708
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Essential norms of composition operators between Bloch type spaces in the polydisk
Autorzy :
Fang, Zhong-Shan
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv der Mathematik: Archives MathématiquesArchives of Mathematics. December 2012 99(6):547-556
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Essential norm of the product of differentiation and composition operators between Bloch-type spaces
Autorzy :
Liang, Yu-Xia
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv der Mathematik: Archives MathématiquesArchives of Mathematics. April 2013 100(4):347-360
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Disjointness in supercyclicity on the algebra of Hilbert-Schmidt operators
Autorzy :
Zhang, Liang
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Indian Journal of Pure and Applied Mathematics. April 2015 46(2):219-228
Czasopismo naukowe
Tytuł :
New characterizations for weighted composition operator from Zygmund type spaces to Bloch type spaces
Autorzy :
Guo, Xin-Cui
Zhou, Ze-Hua
Pokaż więcej
Źródło :
Czechoslovak Mathematical Journal. June 2015 65(2):331-346
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies