Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zhukov, V."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Asymptotically Best Synthesis Methods for Reflexive-Recursive Circuits
Autorzy :
Zhukov, V. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Mathematics and Modeling. :1-15
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Influence of Fracturing of the Rocks and Model Materials on P-Wave Propagation Velocity: Experimental Studies
Autorzy :
Zhukov, V. S.
Kuzmin, Yu. O.
Pokaż więcej
Źródło :
Izvestiya, Physics of the Solid Earth. 56(4):470-480
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for CP violation in Ξc+→pK-π+ decays using model-independent techniques
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff20, Aff47
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Basels, J. M.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Bencivenni, G.
Ben-Haim, E.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bernstein, H. C.
Bertella, C.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff47, Aff61
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff20, Aff47
Bradley, M. J.
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff26, Aff47
Buchanan, E.
Büchler-Germann, A.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butkevich, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Diaz, L. Calero
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Magalhaes, P. Camargo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Quezada, A. F. Campoverde
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carli, I.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Celani, S.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff12, Aff47
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Cholak, S.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crkovská, J.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff45, Aff53
D’Ambrosio, C.
Danilina, A.
d’Argent, P.
Davis, A.
Francisco, O. De Aguiar
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
de Vries, J. A.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dobishuk, V.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Reis, A. C. dos
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ekelhof, R.
Ek-In, S.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Epple, E.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Fan, Y.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Fedin, P.
Féo, M.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferrillo, M.
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Fuehring, Q.
Funk, W.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Pardiñas, J. García
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Göbel, C.
Golobardes, E.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff60, Aff76
Gomes, A.
Gorbounov, P.Aff38, Aff47
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Günther, P. A.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff43, Aff47
Gys, T.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hart, R.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Heß, M.
Heuel, J.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Korolev, M.
Kostiuk, I.Aff31, Aff51
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Lantwin, O.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Lefèvre, R.
Leflat, A.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, L.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lu, Y.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff37, Aff47
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Escalero, R. Manera
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff24, Aff47
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff47, Aff60
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meier, G.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Mikhasenko, M.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mödden, A.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Muzzetto, P.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
Nunez, C.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
O’Hanlon, D. P.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff47, Aff61
Passaleva, G.Aff21, Aff47
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Prasanth, K.
Promberger, L.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Trejo, R. I. Rabadan
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff41, Aff77
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, D. S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzhikov, A.
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Sahoo, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff22, Aff47
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff38, Aff39
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff47, Aff52
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shchutska, L.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff75, Aff76
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smetkina, A.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Snoch, A.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
T’Jampens, S.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Machado, D. Torres
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trifonova, E.
Trippl, C.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff28, Aff47
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff41, Aff77
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Beuzekom, M. van
Hecke, H. Van
Herwijnen, E. van
Hulse, C. B. Van
Tilburg, J. van
Veghel, M. van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Sierra, C. Vázquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M.
Williams, M. R. J.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Witola, L.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, J.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff13, Aff39
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Alpha Magnetic Spectrometer (AMS) on the international space station: Part II — Results from the first seven years
Autorzy :
Aguilar, M.
Pokaż więcej
Źródło :
In The Alpha Magnetic Spectrometer (AMS) on the International Space Station: Part II - Results from the First Seven Years, Physics Reports 7 February 2021 894:1-116
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Numerical Method of Quasi-Isometric Parametrization for Two-Dimensional Curvilinear Domains
Autorzy :
Godunov, S. K.Aff1, IDS096554252004020X_cor1
Zhukov, V. T.Aff2, IDS096554252004020X_cor2
Feodoritova, O. B.Aff2, IDS096554252004020X_cor3
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Mathematics and Mathematical Physics. 60(4):568-579
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Updated measurement of time-dependent CPBs0→J/ψK+K--violating observables in CPBs0→J/ψK+K- decays
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff17, Aff44
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff44, Aff58
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff17, Aff44
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff23, Aff44
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff9, Aff44
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.
Danilina, A.
Davis, A.
De AguiarFrancisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Funk, W.
Féo, M.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff57, Aff74
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff41, Aff44
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heuel, J.
Heß, M.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Padmalayammadam, P. Kodassery
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff28, Aff48
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff34, Aff44
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff21, Aff44
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff44, Aff57
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Mödden, A.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff44, Aff58
Passaleva, G.Aff18, Aff44
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Promberger, L. P.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff38, Aff39
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santangelo, P.
Santimaria, M.Aff19, Aff44
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff35, Aff36
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff44, Aff49
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff73, Aff74
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, l. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stocchi, A.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff25, Aff44
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff38, Aff39
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Hecke, H. Van
Hulse, C. B. Van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M. R. J.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff10, Aff36
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Aff77, Aff80
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Numerically Implemented Impact of a Femtosecond Laser Pulse on Glass in the Approximation of Nonlinear Maxwell Equations
Autorzy :
Zhukov, V. P.Aff1, Aff2
Fedoruk, M. P.Aff1, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Models and Computer Simulations. 12(1):77-89
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bose-Einstein correlations of charged hadrons in proton-proton collisions at s = 13 TeV
Autorzy :
Aff85, Aff255
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Escalante Del Valle, A.
Flechl, M.
Frühwirth, R.Aff2, Aff204
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.Aff2, Aff204
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.Aff2, Aff204
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Taurok, A.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff204
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Suarez Gonzalez, J.
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Pieters, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Abu Zeid, S.
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Bruyn, I.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Goldouzian, R.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff32
Poyraz, D.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Brochet, S.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Francois, B.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Mertens, A.
Musich, M.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Vidal Marono, M.
Wertz, S.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Correa Martins Junior, M.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff205
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff206
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Malbouisson, H.
Matos Figueiredo, D.
Melo De Almeida, M.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W. L.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E. J.Aff10, Aff205
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.Aff6, Aff15
Gao, X.Aff6, Aff15
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Romeo, F.
Shaheen, S. M.Aff16, Aff207
Spiezia, A.
Tao, J.
Wang, Z.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff16, Aff207
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Wang, Y.
Avila, C.
Cabrera, A.
Carrillo Montoya, C. A.
Chaparro Sierra, L. F.
Florez, C.
González Hernández, C. F.
Segura Delgado, M. A.
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Starodumov, A.Aff22, Aff124
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.Aff24, Aff121
Finger, Jr, M.Aff24, Aff121
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.Aff27, Aff208
Mahrous, A.Aff27, Aff209
Mohamed, A.Aff27, Aff210
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.Aff33, Aff211
Amendola, C.
Antropov, I.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Granier de Cassagnac, R.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Martin Blanco, J.
Martin Perez, C.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Pigard, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Stahl Leiton, A. G.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff34, Aff212
Andrea, J.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.Aff34, Aff212
Fontaine, J.-C.Aff34, Aff212
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Le Bihan, A.-C.
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Popov, A.Aff36, Aff128
Sordini, V.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Toriashvili, T.Aff37, Aff38
Bagaturia, I.Aff38, Aff213
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Zhukov, V.Aff39, Aff128
Albert, A.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Ghosh, S.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Teyssier, D.
Flügge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Künsken, A.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff41, Aff138
Aldaya Martin, M.
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Bermúdez Martínez, A.
Bertsche, D.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff40, Aff42
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Diez Pardos, C.
Domínguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.Aff42, Aff43
Geiser, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Hauk, J.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lelek, A.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff42, Aff214
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Blobel, V.
Dreyer, T.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vanhoefer, A.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Freund, B.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.Aff44, Aff138
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Kassel, F.Aff44, Aff138
Katkov, I.Aff44, Aff128
Kudella, S.
Mildner, H.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Williamson, S.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Topsis-Giotis, I.
Karathanasis, G.
Kesisoglou, S.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff50, Aff51
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T. Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff51, Aff52
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff54, Aff215
Kar, C.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.Aff54, Aff216
Sahoo, D. K.Aff54, Aff215
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumar, R.
Kumari, P.
Lohan, M.
Mehta, A.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.Aff57, Aff217
Bharti, M.Aff57, Aff217
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.Aff57, Aff217
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.Aff57, Aff217
Dutta, S.
Ghosh, S.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Roy Chowdhury, S.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff57, Aff217
Thakur, S.Aff57, Aff217
Behera, P. K.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Sutar, B.
Verma, RavindraKumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Maity, M.Aff61, Aff218
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Sarkar, T.Aff61, Aff218
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.Aff63, Aff219
Eskandari Tadavani, E.
Etesami, S. M.Aff63, Aff219
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Naseri, M.
Rezaei Hosseinabadi, F.
Safarzadeh, B.Aff63, Aff220
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff68, Aff66
Calabria, C.Aff68, Aff66
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff65, Aff67
Cristella, L.Aff68, Aff66
De Filippis, N.Aff68, Aff67
De Palma, M.Aff68, Aff66
Di Florio, A.Aff68, Aff66
Errico, F.Aff68, Aff66
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff68, Aff66
Iaselli, G.Aff68, Aff67
Ince, M.Aff68, Aff66
Lezki, S.Aff68, Aff66
Maggi, G.Aff68, Aff67
Maggi, M.
Miniello, G.Aff68, Aff66
My, S.Aff68, Aff66
Nuzzo, S.Aff68, Aff66
Pompili, A.Aff68, Aff66
Pugliese, G.Aff68, Aff67
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff68, Aff66
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Zito, G.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff68, Aff69
Bonacorsi, D.Aff68, Aff69
Borgonovi, L.Aff68, Aff69
Braibant-Giacomelli, S.Aff68, Aff69
Campanini, R.Aff68, Aff69
Capiluppi, P.Aff68, Aff69
Castro, A.Aff68, Aff69
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.Aff68, Aff69
Ciocca, C.
Codispoti, G.Aff68, Aff69
Cuffiani, M.Aff68, Aff69
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff68, Aff69
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff68, Aff69
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.Aff68, Aff69
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff68, Aff69, Aff138
Rossi, A. M.Aff68, Aff69
Rovelli, T.Aff68, Aff69
Siroli, G. P.Aff68, Aff69
Tosi, N.
Albergo, S.Aff70, Aff71
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff70, Aff71
Tricomi, A.Aff70, Aff71
Tuve, C.Aff70, Aff71
Barbagli, G.
Chatterjee, K.Aff72, Aff73
Ciulli, V.Aff72, Aff73
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff72, Aff73
Focardi, E.Aff72, Aff73
Latino, G.
Lenzi, P.Aff72, Aff73
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.Aff72, Aff221
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Ravera, F.Aff75, Aff76
Robutti, E.
Tosi, S.Aff75, Aff76
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brianza, L.Aff77, Aff78
Brivio, F.Aff77, Aff78
Ciriolo, V.Aff77, Aff78, Aff138
Di Guida, S.Aff77, Aff78, Aff138
Dinardo, M. E.Aff77, Aff78
Fiorendi, S.Aff77, Aff78
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff77, Aff78
Govoni, P.Aff77, Aff78
Malberti, M.Aff77, Aff78
Malvezzi, S.
Massironi, A.Aff77, Aff78
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff77, Aff78
Pedrini, D.
Ragazzi, S.Aff77, Aff78
Tabarelli de Fatis, T.Aff77, Aff78
Zuolo, D.Aff77, Aff78
Buontempo, S.
Cavallo, N.Aff79, Aff81
Di Crescenzo, A.Aff79, Aff80
Fabozzi, F.Aff79, Aff81
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.Aff79, Aff80
Khan, W. A.
Lista, L.
Meola, S.Aff79, Aff82, Aff138
Paolucci, P.Aff79, Aff138
Sciacca, C.Aff79, Aff80
Voevodina, E.Aff79, Aff80
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff83, Aff84
Boletti, A.Aff83, Aff84
Bragagnolo, A.
Carlin, R.Aff83, Aff84
Checchia, P.
Dall’Osso, M.Aff83, Aff84
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.Aff83, Aff84
Gasparini, U.Aff83, Aff84
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.Aff83, Aff84
Meneguzzo, A. T.Aff83, Aff84
Pazzini, J.Aff83, Aff84
Ronchese, P.Aff83, Aff84
Rossin, R.Aff83, Aff84
Simonetto, F.Aff83, Aff84
Tiko, A.
Torassa, E.
Zanetti, M.Aff83, Aff84
Zotto, P.Aff83, Aff84
Zumerle, G.Aff83, Aff84
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.Aff86, Aff87
Ratti, S. P.Aff86, Aff87
Re, V.
Ressegotti, M.Aff86, Aff87
Riccardi, C.Aff86, Aff87
Salvini, P.
Vai, I.Aff86, Aff87
Vitulo, P.Aff86, Aff87
Biasini, M.Aff88, Aff89
Bilei, G. M.
Cecchi, C.Aff88, Aff89
Ciangottini, D.Aff88, Aff89
Fanò, L.Aff88, Aff89
Lariccia, P.Aff88, Aff89
Leonardi, R.Aff88, Aff89
Manoni, E.
Mantovani, G.Aff88, Aff89
Mariani, V.Aff88, Aff89
Menichelli, M.
Rossi, A.Aff88, Aff89
Santocchia, A.Aff88, Aff89
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff90, Aff91
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.Aff90, Aff92
Giannini, L.Aff90, Aff92
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.Aff90, Aff92
Manca, E.Aff90, Aff92
Mandorli, G.Aff90, Aff92
Messineo, A.Aff90, Aff91
Palla, F.
Rizzi, A.Aff90, Aff91
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff90, Aff91
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.Aff93, Aff94
Cavallari, F.
Cipriani, M.Aff93, Aff94
Del Re, D.Aff93, Aff94
Di Marco, E.Aff93, Aff94
Diemoz, M.
Gelli, S.Aff93, Aff94
Longo, E.Aff93, Aff94
Marzocchi, B.Aff93, Aff94
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff93, Aff94
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff93, Aff94
Preiato, F.Aff93, Aff94
Rahatlou, S.Aff93, Aff94
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff93, Aff94
Amapane, N.Aff95, Aff96
Arcidiacono, R.Aff95, Aff97
Argiro, S.Aff95, Aff96
Arneodo, M.Aff95, Aff97
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff95, Aff96
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cenna, F.Aff95, Aff96
Cometti, S.
Costa, M.Aff95, Aff96
Covarelli, R.Aff95, Aff96
Demaria, N.
Kiani, B.Aff95, Aff96
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff95, Aff96
Monaco, V.Aff95, Aff96
Monteil, E.Aff95, Aff96
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff95, Aff96
Pacher, L.Aff95, Aff96
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff95, Aff96
Romero, A.Aff95, Aff96
Ruspa, M.Aff95, Aff97
Sacchi, R.Aff95, Aff96
Shchelina, K.Aff95, Aff96
Sola, V.
Solano, A.Aff95, Aff96
Soldi, D.Aff95, Aff96
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.Aff98, Aff99
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff98, Aff99
Della Ricca, G.Aff98, Aff99
Vazzoler, F.Aff98, Aff99
Zanetti, A.
Dogra, S.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Goh, J.Aff102, Aff222
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ahmed, I.
Ibrahim, Z. A.
Md Ali, M. A. B.Aff109, Aff223
Mohamad Idris, F.Aff109, Aff224
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
Heredia-De La Cruz, I.Aff111, Aff225
Lopez-Fernandez, R.
Mejia Guisao, J.
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Garcia, M.
Ramirez-Sanchez, G.
Reyes-Almanza, R
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Morelos Pineda, A.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Saddique, A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff119, Aff226
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Beirão Da Cruz E Silva, C.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Nemallapudi, M. V.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Vadruccio, D.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff121, Aff123, Aff126
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff122, Aff227
Kuznetsova, E.Aff122, Aff170
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.Aff126, Aff127
Parygin, P.
Philippov, D.
Polikarpov, S.Aff126, Aff127
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.Aff126, Aff127
Dremin, I.Aff126, Aff127
Kirakosyan, M.Aff126, Aff127
Rusakov, S. V.
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Miagkov, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.Aff129, Aff228
Blinov, V.Aff129, Aff228
Dimova, T.Aff129, Aff228
Kardapoltsev, L.Aff129, Aff228
Skovpen, Y.Aff129, Aff228
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Elumakhov, D.
Godizov, A.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.Aff132, Aff229
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernandez Bedoya, C.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Rodríguez Bouza, V.
Sanchez Cruz, S.
Vischia, P.
Vizan Garcia, J. M.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Lopez Virto, A.
Marco, J.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Vilar Cortabitarte, R.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Everaerts, P.
Fallavollita, F.Aff86, Aff87, Aff138
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Innocente, V.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.Aff138, Aff214
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.Aff138, Aff204
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milenovic, P.Aff132, Aff138
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rolandi, G.Aff138, Aff230
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Seidel, M.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff46, Aff138
Stakia, A.
Steggemann, J.
Tosi, M.
Treille, D.
Tsirou, A.
Veckalns, V.Aff138, Aff231
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff139, Aff141
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pata, J.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Quittnat, M.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Vesterbacka Olsson, M. L.
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.Aff141, Aff232
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Neutelings, I.
Pinna, D.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Zucchetta, A.
Chang, Y. H.
Cheng, K. y.
Doan, T. H.
Jain, Sh.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Kumar, Arun
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar, E.
Hos, I.Aff145, Aff233
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff145, Aff234
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff145, Aff235
Polatoz, A.
Sunar Cerci, D.Aff145, Aff236
Tali, B.Aff145, Aff236
Tok, U. G.
Topakli, H.Aff145, Aff237
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff146, Aff238
Karapinar, G.Aff146, Aff239
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff147, Aff240
Kaya, O.Aff147, Aff241
Ozkorucuklu, S.Aff147, Aff242
Tekten, S.
Yetkin, E. A.Aff147, Aff243
Agaras, M. N.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff148, Aff244
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Beck, L.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.Aff151, Aff152
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff152, Aff245
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Haddad, Y.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.Aff153, Aff246
Nikitenko, A.Aff124, Aff153
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff138, Aff153
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
Mcmaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Gastler, D.
Rankin, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff159, Aff247
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.Aff159, Aff248
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Ghiasi Shirazi, S. M. A.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Olmedo Negrete, M.
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sani, M.
Sharma, V.
Simon, S.
Tadel, M.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.Aff163, Aff249
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Zevi Della Porta, G.
Amin, N.
Bhandari, R.
Bradmiller-Feld, J.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dishaw, A.
Dutta, V.
Franco Sevilla, M.
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
Krohn, M.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ristori, L.
Savoy-Navarro, A.Aff169, Aff192
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Whitbeck, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Carver, M.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Mei, H.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sperka, D.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Mills, C.
Sandoval Gonzalez, I. D.
Tonjes, M. B.
Trauger, H.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.Aff175, Aff250
Clarida, W.
Dilsiz, K.Aff175, Aff251
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff175, Aff252
Onel, Y.
Ozok, F.Aff175, Aff253
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
You, C.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Saini, L. K.
Skhirtladze, N.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bauer, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Innocenti, G. M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Roland, C.
Roland, G.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Zhaozhong, S.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Kalafut, S.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Ruckstuhl, N.
Rusack, R.
Turkewitz, J.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Gonzalez Suarez, R.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Hortiangtham, A.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Teixeira De Lima, R.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Charaf, O.
Hahn, K. A.
Mucia, N.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kellams, N.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.Aff123, Aff188
Planer, M.
Reinsvold, A.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hart, A.
Hill, C.
Ji, W.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Li, W.
Padley, B. P.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zabel, J.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Tan, P.
Taus, R.
Agapitos, A.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kunnawalkam Elayavalli, R.
Kyriacou, S.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Walker, M.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff198, Aff254
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff100, Aff198
Luo, S.
Mueller, R.
Perloff, A.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Ruiz Alvarez, J. D.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Brodski, M.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
Dodd, L.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. 2020(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the ηc(1S)pps=13TeV production cross-section in ηc(1S)pps=13TeVηc(1S)pps=13TeV collisions at ηc(1S)pps=13TeVηc(1S)pps=13TeV
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff17, Aff44
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bernstein, H. C.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff44, Aff58
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff17, Aff44
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff23, Aff44
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff9, Aff44
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff43, Aff50
Danilina, A.
Davis, A.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Funk, W.
Féo, M.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff57, Aff74
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff41, Aff44
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hart, R.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heuel, J.
Heß, M.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff28, Aff48
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff34, Aff44
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Escalero, R. Manera
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff21, Aff44
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff44, Aff57
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Muzzetto, P.
Mödden, A.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff44, Aff58
Passaleva, G.Aff18, Aff44
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Prasanth, K.
Promberger, L.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff38, Aff39
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff19, Aff44
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff35, Aff36
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff44, Aff49
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff73, Aff74
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff25, Aff44
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff38, Aff39
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Hecke, H. Van
Hulse, C. B. Van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M. R. J.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhovkovska, V.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff10, Aff36
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of ψ(2S)s=713TeV production cross-sections in proton-proton collisions at ψ(2S)s=713TeV and ψ(2S)s=713TeV
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Aidala, C. A.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amerio, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Andrews, J. E.
Archilli, F.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Beddow, J.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belloli, N.
Belous, K.
Belyaev, I.
Bencivenni, G.
Ben-Haim, E.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.Aff18, Aff45
Bettler, M. O.
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff45, Aff59
Borisyak, M.
Borsato, M.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff19, Aff45
Braun, S.
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff25, Aff45
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Chapman, M. G.
Charles, M.
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Corvo, M.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
Da Cunha Marinho, F.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff44, Aff51
D’Ambrosio, C.
Danilina, A.
d’Argent, P.
Davis, A.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
de Vries, J. A.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Reis, A. C. dos
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Eitschberger, U.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Färber, C.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.Aff23, Aff45
Féo, M.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Fu, J.
Funk, W.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Pardiñas, J. García
Plana, B. Garcia
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Göbel, C.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff58, Aff73
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Grünberg, O.
Gu, C.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff42, Aff45
Gys, T.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennessy, K.
Henry, L.
Heß, M.
Heuel, J.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Joram, C.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khairullin, E.
Khanji, B.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Klimkovich, T.
Koliiev, S.
Kolpin, M.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff30, Aff49
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Kreps, M.
Kress, F.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.Aff37, Aff45
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Lefèvre, R.
Leflat, A.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, P.-R.Aff4, Aff79
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Likhomanenko, T.
Lindner, R.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Maev, O.Aff36, Aff45
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinelli, M.
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
Maurin, B.
McCann, M.Aff45, Aff58
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitzel, D. S.
Mödden, A.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Morgunova, O.
Moron, J.
Morris, A. B.
Mountain, R.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Nieswand, S.
Niet, R.
Nikitin, N.
Nogay, A.
Nolte, N. S.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
O’Hanlon, D. P.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff45, Aff59
Passaleva, G.Aff20, Aff45
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.Aff14, Aff50
Poslavskii, S.
Price, E.
Prisciandaro, J.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff40, Aff74
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Guimaraes, V. Salustino
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff21, Aff45
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff37, Aff38
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Semennikov, A.
Sepulveda, E. S.
Sergi, A.
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.
Shmanin, E.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stocchi, A.
Stone, S.
Storaci, B.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
T’Jampens, S.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Aoude, R. Tourinho Jadallah
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.
Tully, A.
Tuning, N.Aff30, Aff45
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff40, Aff74
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Beuzekom, M. van
Herwijnen, E. van
Tilburg, J. van
Veghel, M. van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Sierra, C. Vázquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Vitti, M.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Whitehead, M.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M.
Williams, M. R. J.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wyllie, K.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xu, A.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff12, Aff38
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(3)
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies