Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zielinski, K."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Erratum to: Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at s=8Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Remortel, N. Van
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Parijs, I. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Poyraz, D.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Figueiredo, D. Matos
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
Da Silva DeAraujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Kamel, A. Ellithi
Mahmoud, M. A.
Salama, E.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Hove, P. Van
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Popov, A.
Sordini, V.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Onsem, G. P. Van
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Freund, B.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Agapitos, A.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Vellidis, K.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T.Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.
Chowdhury, S. Roy
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Mehta, A.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Muhammad, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Suggisetti, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, Ravindra Kumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Errico, F.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Guida, S. Di
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Crescenzo, A. Di
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Torassa, E.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S.h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Castilla-Valdez, H.
DeLa Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
La Cruz, I. Heredia-De
Lopez-Fernandez, R.
Guisao, J. Mejia
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Garcia, M.
Ramirez-Sanchez, G.
Reyes-Almanza, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Da Cruz ESilva, C. Beirão
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Shabanov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cifuentes, J. A. Brochero
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Innocente, V.
Innocenti, G. M.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stakia, A.
Steggemann, J.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Burgo, R. Del
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar, E.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Polatoz, A.
Cerci, D. Sunar
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Agaras, M. N.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Maria, R. Di
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Erhan, S.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ravera, F.
Reinsvold, A.
Ristori, L.
Savoy-Navarro, A.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sperka, D.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Mills, C.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Tishelman-charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Charaf, O.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Ciesielski, R.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.Aff190, Aff192
Baechler, J.
Barrera, C. Baldenegro
Berardi, V.
Berretti, M.
Borchsh, V.
Bossini, E.Aff189, Aff192
Bottigli, U.
Bozzo, M.
Burkhardt, H.
Cafagna, F. S.
Catanesi, M. G.
Csanád, M.
Csörgő, T.
Deile, M.
De Leonardis, F.
Doubek, M.
Druzhkin, D.Aff191, Aff192
Eggert, K.
Eremin, V.
Fiergolski, A.
Forthomme, L.
Garcia, F.
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.
Hammerbauer, J.
Isidori, T.
Ivanchenko, V.
Janda, M.
Karev, A.
Kašpar, J.Aff184, Aff192
Kaynak, B.
Kopal, J.
Kundrát, V.
Lami, S.
Linhart, R.
Lindsey, C.
Lokajíček, M. V.
Losurdo, L.
Rodríguez, F. Lucas
Macrí, M.
Malawski, M.
Minafra, N.
Minutoli, S.
Naaranoja, T.
Nemes, F.Aff186, Aff192
Niewiadomski, H.
Novák, T.
Oliveri, E.
Oljemark, F.
Oriunno, M.
Österberg, K.
Palazzi, P.
Passaro, V.
Peroutka, Z.
Procházka, J.
Quinto, M.
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Royon, C.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.
Samoylenko, V. D.
Scribano, A.
Siroky, J.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Stefanovitch, R.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Tcherniaev, E.
Turini, N.
Urban, O.
Vacek, V.
Vavroch, O.
Welti, J.
Williams, J.
Zich, J.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(5)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at s=8Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Remortel, N. Van
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Parijs, I. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Poyraz, D.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Figueiredo, D. Matos
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
Da Silva DeAraujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Kamel, A. Ellithi
Mahmoud, M. A.
Salama, E.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Hove, P. Van
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Popov, A.
Sordini, V.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Onsem, G. P. Van
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Freund, B.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Agapitos, A.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Vellidis, K.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T.Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.
Chowdhury, S. Roy
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Mehta, A.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Muhammad, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Suggisetti, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, Ravindra Kumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Errico, F.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Guida, S. Di
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Crescenzo, A. Di
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Torassa, E.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S.h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Castilla-Valdez, H.
DeLa Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
La Cruz, I. Heredia-De
Lopez-Fernandez, R.
Guisao, J. Mejia
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Garcia, M.
Ramirez-Sanchez, G.
Reyes-Almanza, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Da Cruz ESilva, C. Beirão
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Shabanov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cifuentes, J. A. Brochero
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Innocente, V.
Innocenti, G. M.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stakia, A.
Steggemann, J.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Burgo, R. Del
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar, E.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Polatoz, A.
Cerci, D. Sunar
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Agaras, M. N.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Maria, R. Di
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Erhan, S.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ravera, F.
Reinsvold, A.
Ristori, L.
Savoy-Navarro, A.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sperka, D.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Mills, C.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Tishelman-charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Charaf, O.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Ciesielski, R.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.Aff190, Aff192
Baechler, J.
Barrera, C. Baldenegro
Berardi, V.
Berretti, M.
Borchsh, V.
Bossini, E.Aff189, Aff192
Bottigli, U.
Bozzo, M.
Burkhardt, H.
Cafagna, F. S.
Catanesi, M. G.
Csanád, M.
Csörgő, T.
Deile, M.
De Leonardis, F.
Doubek, M.
Druzhkin, D.Aff191, Aff192
Eggert, K.
Eremin, V.
Fiergolski, A.
Forthomme, L.
Garcia, F.
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.
Hammerbauer, J.
Isidori, T.
Ivanchenko, V.
Janda, M.
Karev, A.
Kašpar, J.Aff184, Aff192
Kaynak, B.
Kopal, J.
Kundrát, V.
Lami, S.
Linhart, R.
Lindsey, C.
Lokajíček, M. V.
Losurdo, L.
Rodríguez, F. Lucas
Macrí, M.
Malawski, M.
Minafra, N.
Minutoli, S.
Naaranoja, T.
Nemes, F.Aff186, Aff192
Niewiadomski, H.
Novák, T.
Oliveri, E.
Oljemark, F.
Oriunno, M.
Österberg, K.
Palazzi, P.
Passaro, V.
Peroutka, Z.
Procházka, J.
Quinto, M.
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Royon, C.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.
Samoylenko, V. D.
Scribano, A.
Siroky, J.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Stefanovitch, R.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Tcherniaev, E.
Turini, N.
Urban, O.
Vacek, V.
Vavroch, O.
Welti, J.
Williams, J.
Zich, J.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(12)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
First determination of the ρs=13 parameter at ρs=13 TeV: probing the existence of a colourless C-odd three-gluon compound state: TOTEM Collaboration
Autorzy :
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.Aff15, Aff17
Baechler, J.
Barrera, C. Baldenegro
Berardi, V.Aff8, Aff9
Berretti, M.
Bossini, E.
Bottigli, U.
Bozzo, M.Aff11, Aff12
Bruce, R.
Burkhardt, H.
Cafagna, F. S.
Catanesi, M. G.
Csanád, M.
Csörgő, T.Aff6, Aff7
Deile, M.
De Leonardis, F.Aff8, Aff10
D’Orazio, A.Aff8, Aff10
Doubek, M.
Druzhkin, D.
Eggert, K.
Eremin, V.
Ferro, F.
Fiergolski, A.
Garcia, F.
Morales, H. Garcia
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.
Hammerbauer, J.
Heino, J.
Helander, P.Aff4, Aff5
Isidori, T.
Ivanchenko, V.
Janda, M.
Karev, A.
Kašpar, J.Aff2, Aff17
Kopal, J.
Kundrát, V.
Lami, S.
Latino, G.
Lauhakangas, R.
Linhart, R.
Lindsey, C.
Lokajíček, M. V.
Losurdo, L.
Lo Vetere, M.Aff11, Aff12
Rodríguez, F. Lucas
Macrí, M.
Malawski, M.
Mereghetti, A.
Minafra, N.
Minutoli, S.
Mirarchi, D.
Naaranoja, T.Aff4, Aff5
Nemes, F.Aff6, Aff17
Niewiadomski, H.
Novák, T.
Oliveri, E.
Oljemark, F.Aff4, Aff5
Oriunno, M.
Österberg, K.Aff4, Aff5
Palazzi, P.
Passaro, V.Aff8, Aff10
Peroutka, Z.
Procházka, J.
Quinto, M.Aff8, Aff9
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Redaelli, S.
Robutti, E.
Royon, C.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.Aff4, Aff5
Salvachua, B.
Scribano, A.
Siroky, J.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Stefanovitch, R.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Tcherniaev, E.
Turini, N.
Vacek, V.
Valentino, G.
Welti, J.Aff4, Aff5
Wenninger, J.
Williams, J.
Wyszkowski, P.
Zich, J.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 79(9)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
First measurement of elastic, inelastic and total cross-section at s=13 TeV by TOTEM and overview of cross-section data at LHC energies: TOTEM Collaboration
Autorzy :
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.Aff15, Aff17
Baechler, J.
Barrera, C. Baldenegro
Berardi, V.Aff8, Aff9
Berretti, M.
Bossini, E.
Bottigli, U.
Bozzo, M.Aff11, Aff12
Burkhardt, H.
Cafagna, F. S.
Catanesi, M. G.
Csanád, M.Aff6, Aff21
Csörgő, T.Aff6, Aff7
Deile, M.
De Leonardis, F.Aff8, Aff10
D’Orazio, A.Aff8, Aff10
Doubek, M.
Druzhkin, D.
Eggert, K.
Eremin, V.
Ferro, F.
Fiergolski, A.
Garcia, F.
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.Aff15, Aff22
Hammerbauer, J.
Heino, J.
Helander, P.Aff4, Aff5
Isidori, T.
Ivanchenko, V.
Janda, M.
Karev, A.
Kašpar, J.Aff2, Aff13
Kopal, J.
Kundrát, V.
Lami, S.
Latino, G.
Lauhakangas, R.
Linhart, R.
Lindsey, C.
Lokajíček, M. V.
Losurdo, L.
Vetere, M. LoAff11, Aff12
Rodríguez, F. Lucas
Macrí, M.
Malawski, M.
Minafra, N.
Minutoli, S.
Naaranoja, T.Aff4, Aff5
Nemes, F.Aff6, Aff17
Niewiadomski, H.
Novák, T.
Oliveri, E.
Oljemark, F.Aff4, Aff5
Oriunno, M.
Österberg, K.Aff4, Aff5
Palazzi, P.
Passaro, V.Aff8, Aff10
Peroutka, Z.
Procházka, J.
Quinto, M.Aff8, Aff9
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Robutti, E.
Royon, C.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.Aff4, Aff5
Scribano, A.
Siroky, J.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Stefanovitch, R.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Tcherniaev, E.
Turini, N.
Vacek, V.
Welti, J.Aff4, Aff5
Williams, J.
Wyszkowski, P.
Zich, J.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 79(2)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Observation of proton-tagged, central (semi)exclusive production of high-mass lepton pairs in pp collisions at 13 TeV with the CMS-TOTEM precision proton spectrometer
Autorzy :
The CMS collaborationAff84, Aff248
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Escalante Del Valle, A.
Flechl, M.
Friedl, M.
Frühwirth, R.Aff2, Aff201
Ghete, V. M.
Grossmann, J.
Hrubec, J.
Jeitler, M.Aff2, Aff201
König, A.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Pree, E.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.Aff2, Aff201
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Taurok, A.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff201
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Suarez Gonzalez, J.
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Pieters, M.
Van De Klundert, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Abu Zeid, S.
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Bruyn, I.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Goldouzian, R.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Seva, T.
Starling, E.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Yonamine, R.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff31
Poyraz, D.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Brochet, S.
Bruno, G.
Caputo, C.
Caudron, A.
David, P.
De Visscher, S.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Francois, B.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Mertens, A.
Musich, M.
Piotrzkowski, K.
Quertenmont, L.
Saggio, A.
Vidal Marono, M.
Wertz, S.
Zobec, J.
Aldá Júnior, W. L.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff202
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff203
De Jesus Damiao, D.
Figueiredo, D.
Fonseca De Souza, S.
Malbouisson, H.
Medina Jaime, M.Aff10, Aff204
Melo De Almeida, M.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E. J.Aff10, Aff202
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Romero Abad, D.
Ruiz Vargas, J. C.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.Aff6, Aff15
Gao, X.Aff6, Aff15
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Romeo, F.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Wang, C.
Wang, Z.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Li, J.
Li, Q.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Wang, Y.
Avila, C.
Cabrera, A.
Carrillo Montoya, C. A.
Chaparro Sierra, L. F.
Florez, C.
González Hernández, C. F.
Segura Delgado, M. A.
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Ribeiro Cipriano, P. M.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Starodumov, A.Aff22, Aff121
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.Aff24, Aff118
Finger, Jr., M.Aff24, Aff118
Carrera Jarrin, E.
Ellithi Kamel, A.Aff26, Aff205
Mohamed, A.Aff26, Aff206
Salama, E.Aff26, Aff207, Aff208
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Kadastik, M.
Perrini, L.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Ghosh, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Machet, M.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.Aff32, Aff209
Amendola, C.
Antropov, I.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Busson, P.
Cadamuro, L.
Charlot, C.
Granier de Cassagnac, R.
Jo, M.
Kucher, I.
Lisniak, S.
Lobanov, A.
Martin Blanco, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Pigard, P.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Stahl Leiton, A. G.
Yilmaz, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff33, Aff210
Andrea, J.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.Aff33, Aff210
Coubez, X.
Drouhin, F.Aff33, Aff210
Fontaine, J.-C.Aff33, Aff210
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Juillot, P.
Le Bihan, A.-C.
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Pequegnot, A. L.
Perries, S.
Popov, A.Aff35, Aff125
Sordini, V.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Zhang, S.
Toriashvili, T.Aff36, Aff37
Tsamalaidze, Z.Aff37, Aff118
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Zhukov, V.Aff38, Aff125
Albert, A.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Knutzen, S.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Scheuch, F.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Kargoll, B.
Kress, T.
Künsken, A.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Stahl, A.Aff40, Aff134
Aldaya Martin, M.
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Bermúdez Martínez, A.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff39, Aff41
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Costanza, F.
Danilov, V.
De Wit, A.
Diez Pardos, C.
Domínguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Eren, E.
Gallo, E.Aff41, Aff42
Garay Garcia, J.
Geiser, A.
Grados Luyando, J. M.
Grohsjean, A.
Gunnellini, P.
Guthoff, M.
Harb, A.
Hauk, J.
Hempel, M.Aff41, Aff211
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Korol, I.
Krücker, D.
Lange, W.
Lelek, A.
Lenz, T.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff41, Aff211
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Shevchenko, R.
Stefaniuk, N.
Tholen, H.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Blobel, V.
Centis Vignali, M.
Dreyer, T.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Hoffmann, M.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Nowatschin, D.
Peiffer, T.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schmidt, A.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Troendle, D.
Usai, E.
Vanhoefer, A.
Vormwald, B.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Faltermann, N.
Freund, B.
Friese, R.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.Aff43, Aff134
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Kassel, F.Aff43, Aff134
Kudella, S.
Mildner, H.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Williamson, S.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Topsis-Giotis, I.
Karathanasis, G.
Kesisoglou, S.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Tziaferi, E.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff49, Aff50
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T. Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.Aff48, Aff49
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff50, Aff51
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Bartók, M.Aff48, Aff51
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Bahinipati, S.Aff53, Aff212
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.Aff53, Aff213
Sahoo, D. K.Aff53, Aff212
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumar, R.
Kumari, P.
Lohan, M.
Mehta, A.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Keshri, S.
Kumar, A.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.Aff56, Aff214
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.Aff56, Aff214
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.Aff56, Aff214
Dutta, S.
Ghosh, S.
Majumdar, N.
Mondal, K.
Mukhopadhyay, S.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.Aff56, Aff214
Behera, P. K.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.Aff58, Aff134
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Topkar, A.
Aziz, T.
Dugad, S.
Mahakud, B.
Mitra, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Sutar, B.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Kumar, S.
Maity, M.Aff60, Aff215
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Sarkar, T.Aff60, Aff215
Wickramage, N.Aff60, Aff216
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.Aff62, Aff217
Eskandari Tadavani, E.
Etesami, S. M.Aff62, Aff217
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Naseri, M.
Paktinat Mehdiabadi, S.Aff62, Aff218
Rezaei Hosseinabadi, F.
Safarzadeh, B.Aff62, Aff219
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff64, Aff65
Calabria, C.Aff64, Aff65
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff64, Aff66
Cristella, L.Aff64, Aff65
De Filippis, N.Aff64, Aff66
De Palma, M.Aff64, Aff65
Di Florio, A.Aff64, Aff65
Errico, F.Aff64, Aff65
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff64, Aff65
Iaselli, G.Aff64, Aff66
Lezki, S.Aff64, Aff65
Maggi, G.Aff64, Aff66
Maggi, M.
Marangelli, B.Aff64, Aff65
Miniello, G.Aff64, Aff65
My, S.Aff64, Aff65
Nuzzo, S.Aff64, Aff65
Pompili, A.Aff64, Aff65
Pugliese, G.Aff64, Aff66
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff64, Aff65
Sharma, A.
Silvestris, L.Aff64, Aff134
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Zito, G.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff67, Aff68
Bonacorsi, D.Aff67, Aff68
Borgonovi, L.Aff67, Aff68
Braibant-Giacomelli, S.Aff67, Aff68
Campanini, R.Aff67, Aff68
Capiluppi, P.Aff67, Aff68
Castro, A.Aff67, Aff68
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.Aff67, Aff68
Codispoti, G.Aff67, Aff68
Cuffiani, M.Aff67, Aff68
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff67, Aff68
Fasanella, D.Aff67, Aff68
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff67, Aff68
Iemmi, F.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.Aff67, Aff68
Perrotta, A.
Rossi, A. M.Aff67, Aff68
Rovelli, T.Aff67, Aff68
Siroli, G. P.Aff67, Aff68
Tosi, N.
Albergo, S.Aff69, Aff70
Costa, S.Aff69, Aff70
Di Mattia, A.
Giordano, F.Aff69, Aff70
Potenza, R.Aff69, Aff70
Tricomi, A.Aff69, Aff70
Tuve, C.Aff69, Aff70
Barbagli, G.
Chatterjee, K.Aff71, Aff72
Ciulli, V.Aff71, Aff72
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff71, Aff72
Focardi, E.Aff71, Aff72
Latino, G.
Lenzi, P.Aff71, Aff72
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.Aff71, Aff220
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Primavera, F.Aff73, Aff134
Calvelli, V.Aff74, Aff75
Ferro, F.
Ravera, F.Aff74, Aff75
Robutti, E.
Tosi, S.Aff74, Aff75
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brianza, L.Aff76, Aff77
Brivio, F.Aff76, Aff77
Ciriolo, V.Aff76, Aff77, Aff134
Dinardo, M. E.Aff76, Aff77
Fiorendi, S.Aff76, Aff77
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff76, Aff77
Govoni, P.Aff76, Aff77
Malberti, M.Aff76, Aff77
Malvezzi, S.
Manzoni, R. A.Aff76, Aff77
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff76, Aff77
Pauwels, K.Aff76, Aff77
Pedrini, D.
Pigazzini, S.Aff76, Aff77
Ragazzi, S.Aff76, Aff77
Tabarelli de Fatis, T.Aff76, Aff77
Buontempo, S.
Cavallo, N.Aff78, Aff80
Di Guida, S.Aff78, Aff81, Aff134
Fabozzi, F.Aff78, Aff80
Fienga, F.Aff78, Aff79
Galati, G.Aff78, Aff79
Iorio, A. O. M.Aff78, Aff79
Khan, W. A.
Lista, L.
Meola, S.Aff78, Aff81, Aff134
Paolucci, P.Aff78, Aff134
Sciacca, C.Aff78, Aff79
Thyssen, F.
Voevodina, E.Aff78, Aff79
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Benato, L.Aff82, Aff83
Bisello, D.Aff82, Aff83
Boletti, A.Aff82, Aff83
Carlin, R.Aff82, Aff83
Carvalho Antunes De Oliveira, A.Aff82, Aff83
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.Aff82, Aff83
Gasparini, U.Aff82, Aff83
Gozzelino, A.
Lacaprara, S.
Margoni, M.Aff82, Aff83
Meneguzzo, A. T.Aff82, Aff83
Pozzobon, N.Aff82, Aff83
Ronchese, P.Aff82, Aff83
Rossin, R.Aff82, Aff83
Simonetto, F.Aff82, Aff83
Tiko, A.
Torassa, E.
Zanetti, M.Aff82, Aff83
Zotto, P.Aff82, Aff83
Zumerle, G.Aff82, Aff83
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.Aff85, Aff86
Ratti, S. P.Aff85, Aff86
Re, V.
Ressegotti, M.Aff85, Aff86
Riccardi, C.Aff85, Aff86
Salvini, P.
Vai, I.Aff85, Aff86
Vitulo, P.Aff85, Aff86
Alunni Solestizi, L.Aff87, Aff88
Biasini, M.Aff87, Aff88
Bilei, G. M.
Cecchi, C.Aff87, Aff88
Ciangottini, D.Aff87, Aff88
Fanò, L.Aff87, Aff88
Lariccia, P.Aff87, Aff88
Leonardi, R.Aff87, Aff88
Manoni, E.
Mantovani, G.Aff87, Aff88
Mariani, V.Aff87, Aff88
Menichelli, M.
Rossi, A.Aff87, Aff88
Santocchia, A.Aff87, Aff88
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.Aff89, Aff134
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff89, Aff90
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Giannini, L.Aff89, Aff91
Giassi, A.
Grippo, M. T.Aff89, Aff220
Ligabue, F.Aff89, Aff91
Lomtadze, T.
Manca, E.Aff89, Aff91
Mandorli, G.Aff89, Aff91
Messineo, A.Aff89, Aff90
Palla, F.
Rizzi, A.Aff89, Aff90
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff89, Aff90
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.Aff92, Aff93
Cavallari, F.
Cipriani, M.Aff92, Aff93
Daci, N.
Del Re, D.Aff92, Aff93
Di Marco, E.Aff92, Aff93
Diemoz, M.
Gelli, S.Aff92, Aff93
Longo, E.Aff92, Aff93
Marzocchi, B.Aff92, Aff93
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff92, Aff93
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff92, Aff93
Preiato, F.Aff92, Aff93
Rahatlou, S.Aff92, Aff93
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff92, Aff93
Amapane, N.Aff94, Aff95
Arcidiacono, R.Aff94, Aff96
Argiro, S.Aff94, Aff95
Arneodo, M.Aff94, Aff96
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff94, Aff95
Biino, C.
Cartiglia, N.
Castello, R.Aff94, Aff95
Cenna, F.Aff94, Aff95
Costa, M.Aff94, Aff95
Covarelli, R.Aff94, Aff95
Degano, A.Aff94, Aff95
Demaria, N.
Kiani, B.Aff94, Aff95
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff94, Aff95
Monaco, V.Aff94, Aff95
Monteil, E.Aff94, Aff95
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff94, Aff95
Pacher, L.Aff94, Aff95
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff94, Aff95
Romero, A.Aff94, Aff95
Ruspa, M.Aff94, Aff96
Sacchi, R.Aff94, Aff95
Shchelina, K.Aff94, Aff95
Sola, V.
Solano, A.Aff94, Aff95
Staiano, A.
Belforte, S.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.Aff97, Aff98
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Brochero Cifuentes, J. A.
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Kim, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ahmed, I.
Ibrahim, Z. A.
Md Ali, M. A. B.Aff107, Aff221
Mohamad Idris, F.Aff107, Aff222
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Duran-Osuna, M. C.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Ramirez-Sanchez, G.
Heredia-De La Cruz, I.Aff108, Aff223
Rabadan-Trejo, R. I.
Lopez-Fernandez, R.
Mejia Guisao, J.
Reyes-Almanza, R
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Morelos Pineda, A.
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Saddique, A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff116, Aff224
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Bargassa, P.
Beirão Da Cruz E Silva, C.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Lloret Iglesias, L.
Nemallapudi, M. V.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Vadruccio, D.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff118, Aff120, Aff123
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff119, Aff225
Kuznetsova, E.Aff119, Aff166
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bylinkin, A.Aff122, Aff123
Chadeeva, M.Aff123, Aff124
Chistov, R.Aff123, Aff124
Parygin, P.
Philippov, D.
Polikarpov, S.
Tarkovskii, E.
Zhemchugov, E.
Andreev, V.
Azarkin, M.Aff123, Aff124
Dremin, I.Aff123, Aff124
Kirakosyan, M.Aff123, Aff124
Rusakov, S. V.
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.Aff125, Aff161
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Miagkov, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Blinov, V.Aff126, Aff226
Shtol, D.Aff126, Aff226
Skovpen, Y.Aff126, Aff226
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Elumakhov, D.
Godizov, A.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Adzic, P.Aff129, Aff227
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernandez Bedoya, C.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Sanchez Cruz, S.
Vischia, P.
Vizan Garcia, J. M.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Lopez Virto, A.
Marco, J.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Vilar Cortabitarte, R.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daponte, V.
David, A.
De Gruttola, M.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
du Pree, T.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Everaerts, P.
Fallavollita, F.Aff85, Aff86, Aff134
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Innocente, V.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.Aff134, Aff211
Kieseler, J.
Knünz, V.
Kornmayer, A.
Krammer, M.Aff134, Aff201
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Lucchini, M. T.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Martelli, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milenovic, P.Aff129, Aff134
Moortgat, F.
Mulders, M.
Neugebauer, H.
Ngadiuba, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rolandi, G.Aff134, Aff228
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Seidel, M.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff45, Aff134
Stakia, A.
Steggemann, J.
Stoye, M.
Tosi, M.
Treille, D.
Tsirou, A.
Veckalns, V.Aff134, Aff229
Verweij, M.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Caminada, L.Aff135, Aff137
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Casal, B.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Grab, C.
Heidegger, C.
Hits, D.
Hoss, J.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Meister, D.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pata, J.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Quittnat, M.
Reichmann, M.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Vesterbacka Olsson, M. L.
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.Aff137, Aff230
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Neutelings, I.
Pinna, D.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Zucchetta, A.
Candelise, V.
Chang, Y. H.
Cheng, K. y.
Doan, T. H.
Jain, Sh.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Fiori, F.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Kumar, Arun
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Tsai, J. f.
Asavapibhop, B.
Kovitanggoon, K.
Singh, G.
Srimanobhas, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.Aff141, Aff231
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Hos, I.Aff141, Aff232
Kangal, E. E.Aff141, Aff233
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff141, Aff234
Sunar Cerci, D.Aff141, Aff231
Tali, B.Aff141, Aff231
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Karapinar, G.Aff142, Aff235
Ocalan, K.Aff142, Aff236
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff143, Aff237
Kaya, O.Aff143, Aff238
Tekten, S.
Yetkin, E. A.Aff143, Aff239
Agaras, M. N.
Atay, S.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Beck, L.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.Aff147, Aff148
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Seif El Nasr-storey, S.
Smith, D.
Smith, V. J.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff148, Aff240
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Auzinger, G.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Casasso, S.
Colling, D.
Corpe, L.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Elwood, A.
Haddad, Y.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Lane, R.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Mastrolorenzo, L.
Matsushita, T.
Nash, J.Aff149, Aff241
Nikitenko, A.Aff121, Aff149
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Vazquez Acosta, M.Aff149, Aff242
Virdee, T.Aff134, Aff149
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Borzou, A.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Gastler, D.
Rankin, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff155, Aff243
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Pazzini, J.
Piperov, S.
Sagir, S.
Syarif, R.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Lander, R.
Mclean, C.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Smith, J.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Ghiasi Shirazi, S. M. A.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Olmedo Negrete, M.
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sani, M.
Sharma, V.
Simon, S.
Tadel, M.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.Aff159, Aff244
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Zevi Della Porta, G.
Amin, N.
Bhandari, R.
Bradmiller-Feld, J.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dishaw, A.
Dutta, V.
Franco Sevilla, M.
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Lawhorn, J. M.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pena, C.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Russ, J.
Sun, M.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
Krohn, M.
Leontsinis, S.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lopes De Sá, R.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Magini, N.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ristori, L.
Savoy-Navarro, A.Aff165, Aff188
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Whitbeck, A.
Wu, W.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Carnes, A.
Carver, M.
Curry, D.
Field, R. D.
Furic, I. K.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kotov, K.
Ma, P.
Matchev, K.
Mei, H.
Mitselmakher, G.
Shi, K.
Sperka, D.
Terentyev, N.
Thomas, L.
Wang, J.
Wang, S.
Yelton, J.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Markowitz, P.
Rodriguez, J. L.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Santra, A.
Sharma, V.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Roy, T.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Sandoval Gonzalez, I. D.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wu, Z.
Zhang, J.
Bilki, B.Aff171, Aff245
Clarida, W.
Dilsiz, K.Aff171, Aff246
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.Aff171, Aff247
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff171, Aff248
Onel, Y.
Ozok, F.Aff171, Aff249
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
You, C.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Castle, J.
Forthomme, L.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Maravin, Y.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Saini, L. K.
Skhirtladze, N.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Ricci-Tam, F.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Barbieri, R.
Baty, A.
Bauer, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Innocenti, G. M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Levin, A.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Roland, C.
Roland, G.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Zhaozhong, S.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Kalafut, S.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Nourbakhsh, S.
Ruckstuhl, N.
Rusack, R.
Turkewitz, J.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Gonzalez Suarez, R.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Hortiangtham, A.
Massironi, A.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Teixeira De Lima, R.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Charaf, O.
Hahn, K. A.
Mucia, N.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kellams, N.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.Aff120, Aff184
Planer, M.
Reinsvold, A.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hart, A.
Hill, C.
Ji, W.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Wulsin, H. W.
Cooperstein, S.
Driga, O.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Hebda, P.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Lange, D.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Guilbaud, M.
Kilpatrick, M.
Li, W.
Michlin, B.
Padley, B. P.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zabel, J.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Lo, K. H.
Tan, P.
Verzetti, M.
Ciesielski, R.
Goulianos, K.
Mesropian, C.
Agapitos, A.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Gómez Espinosa, T. A.
Halkiadakis, E.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kunnawalkam Elayavalli, R.
Kyriacou, S.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Walker, M.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Rose, K.
Spanier, S.
Thapa, K.
Bouhali, O.Aff195, Aff250
Castaneda Hernandez, A.Aff195, Aff250
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff99, Aff195
Mueller, R.
Pakhotin, Y.
Patel, R.
Perloff, A.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Tatarinov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Faulkner, J.
Gurpinar, E.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Ruiz Alvarez, J. D.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Brodski, M.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
Dodd, L.
Duric, S.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Levine, A.
Long, K.
Loveless, R.
Rekovic, V.
Ruggles, T.
Savin, A.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
The TOTEM collaborationAff251, Aff274
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.Aff266, Aff268
Baechler, J.
Baldenegro Barrera, C.
Berardi, V.Aff259, Aff260
Berretti, M.
Bossini, E.Aff268, Aff265
Bottigli, U.
Bozzo, M.Aff262, Aff263
Cafagna, F. S.
Catanesi, M. G.
Csanád, M.Aff257, Aff272
Csörgő, T.Aff257, Aff258
Deile, M.
De Leonardis, F.Aff261, Aff259
D’Orazio, A.Aff261, Aff259
Doubek, M.
Druzhkin, D.
Eggert, K.
Eremin, V.
Fiergolski, A.
Garcia, F.
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.Aff266, Aff273
Hammerbauer, J.
Heino, J.
Isidori, T.
Ivanchenko, V.
Janda, M.
Karev, A.
Kašpar, J.Aff264, Aff253
Kopal, J.
Kundrát, V.
Lami, S.
Latino, G.
Lauhakangas, R.
Linhart, R.
Lindsey, C.
Lokajíček, M. V.
Losurdo, L.
Lo Vetere, M.Aff263, Aff262
Lucas Rodríguez, F.
Macrí, M.
Malawski, M.Aff266, Aff273
Minafra, N.
Minutoli, S.
Naaranoja, T.Aff255, Aff256
Nemes, F.Aff268, Aff257
Niewiadomski, H.
Novák, T.
Oliveri, E.
Oljemark, F.Aff255, Aff256
Oriunno, M.
Österberg, K.Aff255, Aff256
Palazzi, P.
Passaro, V.Aff261, Aff259
Peroutka, Z.
Procházka, J.
Quinto, M.Aff259, Aff260
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.Aff255, Aff256
Scribano, A.
Siroky, J.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Stefanovitch, R.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Tcherniaev, E.
Turini, N.
Vacek, V.
Welti, J.Aff255, Aff256
Williams, J.
Wyszkowski, P.
Zich, J.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. 2018(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of pseudorapidity distributions of charged particles in proton-proton collisions at $\sqrt{s}$ = 8 TeV by the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
Chatrchyan, Serguei
Khachatryan, Vardan
Sirunyan, Albert M
Tumasyan, Armen
Adam, Wolfgang
Bergauer, Thomas
Dragicevic, Marko
Erö, Janos
Fabjan, Christian
Friedl, Markus
Fruehwirth, Rudolf
Ghete, Vasile Mihai
Hartl, Christian
Hörmann, Natascha
Hrubec, Josef
Jeitler, Manfred
Kiesenhofer, Wolfgang
Knünz, Valentin
Krammer, Manfred
Krätschmer, Ilse
Liko, Dietrich
Mikulec, Ivan
Rabady, Dinyar
Rahbaran, Babak
Rohringer, Herbert
Schöfbeck, Robert
Strauss, Josef
Taurok, Anton
Treberer-Treberspurg, Wolfgang
Waltenberger, Wolfgang
Wulz, Claudia-Elisabeth
Mossolov, Vladimir
Shumeiko, Nikolai
Suarez Gonzalez, Juan
Alderweireldt, Sara
Bansal, Monika
Bansal, Sunil
Cornelis, Tom
De Wolf, Eddi A
Janssen, Xavier
Knutsson, Albert
Luyckx, Sten
Mucibello, Luca
Ochesanu, Silvia
Roland, Benoit
Rougny, Romain
Van Haevermaet, Hans
Van Mechelen, Pierre
Van Remortel, Nick
Van Spilbeeck, Alex
Blekman, Freya
Blyweert, Stijn
D'Hondt, Jorgen
Heracleous, Natalie
Kalogeropoulos, Alexis
Keaveney, James
Kim, Tae Jeong
Lowette, Steven
Maes, Michael
Olbrechts, Annik
Strom, Derek
Tavernier, Stefaan
Van Doninck, Walter
Van Mulders, Petra
Van Onsem, Gerrit Patrick
Villella, Ilaria
Caillol, Cécile
Clerbaux, Barbara
De Lentdecker, Gilles
Favart, Laurent
Gay, Arnaud
Léonard, Alexandre
Marage, Pierre Edouard
Mohammadi, Abdollah
Perniè, Luca
Reis, Thomas
Seva, Tomislav
Thomas, Laurent
Vander Velde, Catherine
Vanlaer, Pascal
Wang, Jian
Adler, Volker
Beernaert, Kelly
Benucci, Leonardo
Cimmino, Anna
Costantini, Silvia
Dildick, Sven
Garcia, Guillaume
Klein, Benjamin
Lellouch, Jérémie
Mccartin, Joseph
Ocampo Rios, Alberto Andres
Ryckbosch, Dirk
Salva Diblen, Sinem
Sigamani, Michael
Strobbe, Nadja
Thyssen, Filip
Tytgat, Michael
Walsh, Sinead
Yazgan, Efe
Zaganidis, Nicolas
Basegmez, Suzan
Beluffi, Camille
Bruno, Giacomo
Castello, Roberto
Caudron, Adrien
Ceard, Ludivine
Da Silveira, Gustavo Gil
Delaere, Christophe
Du Pree, Tristan
Favart, Denis
Forthomme, Laurent
Giammanco, Andrea
Hollar, Jonathan
Jez, Pavel
Komm, Matthias
Lemaitre, Vincent
Liao, Junhui
Militaru, Otilia
Nuttens, Claude
Pagano, Davide
Pin, Arnaud
Piotrzkowski, Krzysztof
Popov, Andrey
Quertenmont, Loic
Selvaggi, Michele
Vidal Marono, Miguel
Vizan Garcia, Jesus Manuel
Beliy, Nikita
Caebergs, Thierry
Daubie, Evelyne
Hammad, Gregory Habib
Alves, Gilvan
Correa Martins Junior, Marcos
Dos Reis Martins, Thiago
Pol, Maria Elena
Henrique Gomes E Souza, Moacyr
Aldá Júnior, Walter Luiz
Carvalho, Wagner
Chinellato, Jose
Custódio, Analu
Melo Da Costa, Eliza
De Jesus Damiao, Dilson
De Oliveira Martins, Carley
Fonseca De Souza, Sandro
Malbouisson, Helena
Malek, Magdalena
Matos Figueiredo, Diego
Mundim, Luiz
Nogima, Helio
Prado Da Silva, Wanda Lucia
Santaolalla, Javier
Santoro, Alberto
Sznajder, Andre
Tonelli Manganote, Edmilson José
Vilela Pereira, Antonio
Bernardes, Cesar Augusto
De Almeida Dias, Flavia
Tomei, Thiago
De Moraes Gregores, Eduardo
Mercadante, Pedro G
Novaes, Sergio F
Padula, Sandra
Genchev, Vladimir
Iaydjiev, Plamen
Marinov, Andrey
Piperov, Stefan
Rodozov, Mircho
Sultanov, Georgi
Vutova, Mariana
Dimitrov, Anton
Glushkov, Ivan
Hadjiiska, Roumyana
Kozhuharov, Venelin
Litov, Leander
Pavlov, Borislav
Petkov, Peicho
Bian, Jian-Guo
Chen, Guo-Ming
Chen, He-Sheng
Chen, Mingshui
Du, Ran
Jiang, Chun-Hua
Liang, Dong
Liang, Song
Meng, Xiangwei
Plestina, Roko
Tao, Junquan
Wang, Xianyou
Wang, Zheng
Asawatangtrakuldee, Chayanit
Ban, Yong
Guo, Yifei
Li, Qiang
Li, Wenbo
Liu, Shuai
Mao, Yajun
Qian, Si-Jin
Wang, Dayong
Zhang, Linlin
Zou, Wei
Avila, Carlos
Carrillo Montoya, Camilo Andres
Chaparro Sierra, Luisa Fernanda
Florez, Carlos
Gomez, Juan Pablo
Gomez Moreno, Bernardo
Sanabria, Juan Carlos
Godinovic, Nikola
Lelas, Damir
Polic, Dunja
Puljak, Ivica
Antunovic, Zeljko
Kovac, Marko
Brigljevic, Vuko
Kadija, Kreso
Luetic, Jelena
Mekterovic, Darko
Morovic, Srecko
Sudic, Lucija
Attikis, Alexandros
Mavromanolakis, Georgios
Mousa, Jehad
Nicolaou, Charalambos
Ptochos, Fotios
Razis, Panos A
Finger, Miroslav
Finger Jr, Michael
Abdelalim, Ahmed Ali
Assran, Yasser
Elgammal, Sherif
Ellithi Kamel, Ali
Mahmoud, Mohammed
Radi, Amr
Kadastik, Mario
Müntel, Mait
Murumaa, Marion
Raidal, Martti
Rebane, Liis
Tiko, Andres
Eerola, Paula
Fedi, Giacomo
Voutilainen, Mikko
Härkönen, Jaakko
Karimäki, Veikko
Kinnunen, Ritva
Kortelainen, Matti J
Lampén, Tapio
Lassila-Perini, Kati
Lehti, Sami
Lindén, Tomas
Luukka, Panja-Riina
Mäenpää, Teppo
Peltola, Timo
Tuominen, Eija
Tuominiemi, Jorma
Tuovinen, Esa
Wendland, Lauri
Tuuva, Tuure
Besancon, Marc
Couderc, Fabrice
Dejardin, Marc
Denegri, Daniel
Fabbro, Bernard
Faure, Jean-Louis
Ferri, Federico
Ganjour, Serguei
Givernaud, Alain
Gras, Philippe
Hamel de Monchenault, Gautier
Jarry, Patrick
Locci, Elizabeth
Malcles, Julie
Nayak, Aruna
Rander, John
Rosowsky, André
Titov, Maksym
Baffioni, Stephanie
Beaudette, Florian
Busson, Philippe
Charlot, Claude
Daci, Nadir
Dahms, Torsten
Dalchenko, Mykhailo
Dobrzynski, Ludwik
Florent, Alice
Granier de Cassagnac, Raphael
Miné, Philippe
Mironov, Camelia
Naranjo, Ivo Nicolas
Nguyen, Matthew
Ochando, Christophe
Paganini, Pascal
Sabes, David
Salerno, Roberto
Sauvan, Jean-baptiste
Sirois, Yves
Veelken, Christian
Yilmaz, Yetkin
Zabi, Alexandre
Agram, Jean-Laurent
Andrea, Jeremy
Bloch, Daniel
Brom, Jean-Marie
Chabert, Eric Christian
Collard, Caroline
Conte, Eric
Drouhin, Frédéric
Fontaine, Jean-Charles
Gelé, Denis
Goerlach, Ulrich
Goetzmann, Christophe
Juillot, Pierre
Le Bihan, Anne-Catherine
Van Hove, Pierre
Gadrat, Sébastien
Beauceron, Stephanie
Beaupere, Nicolas
Boudoul, Gaelle
Brochet, Sébastien
Chasserat, Julien
Chierici, Roberto
Contardo, Didier
Depasse, Pierre
El Mamouni, Houmani
Fan, Jiawei
Fay, Jean
Gascon, Susan
Gouzevitch, Maxime
Ille, Bernard
Kurca, Tibor
Lethuillier, Morgan
Mirabito, Laurent
Perries, Stephane
Ruiz Alvarez, José David
Sgandurra, Louis
Sordini, Viola
Vander Donckt, Muriel
Verdier, Patrice
Viret, Sébastien
Xiao, Hong
Tsamalaidze, Zviad
Autermann, Christian
Beranek, Sarah
Bontenackels, Michael
Calpas, Betty
Edelhoff, Matthias
Feld, Lutz
Hindrichs, Otto
Klein, Katja
Ostapchuk, Andrey
Perieanu, Adrian
Raupach, Frank
Sammet, Jan
Schael, Stefan
Sprenger, Daniel
Weber, Hendrik
Wittmer, Bruno
Zhukov, Valery
Ata, Metin
Caudron, Julien
Dietz-Laursonn, Erik
Duchardt, Deborah
Erdmann, Martin
Fischer, Robert
Güth, Andreas
Hebbeker, Thomas
Heidemann, Carsten
Hoepfner, Kerstin
Klingebiel, Dennis
Knutzen, Simon
Kreuzer, Peter
Merschmeyer, Markus
Meyer, Arnd
Olschewski, Mark
Padeken, Klaas
Papacz, Paul
Reithler, Hans
Schmitz, Stefan Antonius
Sonnenschein, Lars
Teyssier, Daniel
Thüer, Sebastian
Weber, Martin
Cherepanov, Vladimir
Erdogan, Yusuf
Flügge, Günter
Geenen, Heiko
Geisler, Matthias
Haj Ahmad, Wael
Hoehle, Felix
Kargoll, Bastian
Kress, Thomas
Kuessel, Yvonne
Lingemann, Joschka
Nowack, Andreas
Nugent, Ian Michael
Perchalla, Lars
Pooth, Oliver
Stahl, Achim
Asin, Ivan
Bartosik, Nazar
Behr, Joerg
Behrenhoff, Wolf
Behrens, Ulf
Bell, Alan James
Bergholz, Matthias
Bethani, Agni
Borras, Kerstin
Burgmeier, Armin
Cakir, Altan
Calligaris, Luigi
Campbell, Alan
Choudhury, Somnath
Costanza, Francesco
Diez Pardos, Carmen
Dooling, Samantha
Dorland, Tyler
Eckerlin, Guenter
Eckstein, Doris
Eichhorn, Thomas
Flucke, Gero
Geiser, Achim
Grebenyuk, Anastasia
Gunnellini, Paolo
Habib, Shiraz
Hauk, Johannes
Hellwig, Gregor
Hempel, Maria
Horton, Dean
Jung, Hannes
Kasemann, Matthias
Katsas, Panagiotis
Kieseler, Jan
Kleinwort, Claus
Krämer, Mira
Krücker, Dirk
Lange, Wolfgang
Leonard, Jessica
Lipka, Katerina
Lohmann, Wolfgang
Lutz, Benjamin
Mankel, Rainer
Marfin, Ihar
Melzer-Pellmann, Isabell-Alissandra
Meyer, Andreas Bernhard
Mnich, Joachim
Mussgiller, Andreas
Naumann-Emme, Sebastian
Novgorodova, Olga
Nowak, Friederike
Perrey, Hanno
Petrukhin, Alexey
Pitzl, Daniel
Placakyte, Ringaile
Raspereza, Alexei
Ribeiro Cipriano, Pedro M
Riedl, Caroline
Ron, Elias
Sahin, Mehmet Özgür
Salfeld-Nebgen, Jakob
Saxena, Pooja
Schmidt, Ringo
Schoerner-Sadenius, Thomas
Schröder, Matthias
Stein, Matthias
Vargas Trevino, Andrea Del Rocio
Walsh, Roberval
Wissing, Christoph
Aldaya Martin, Maria
Blobel, Volker
Enderle, Holger
Erfle, Joachim
Garutti, Erika
Goebel, Kristin
Görner, Martin
Gosselink, Martijn
Haller, Johannes
Höing, Rebekka Sophie
Kirschenmann, Henning
Klanner, Robert
Kogler, Roman
Lange, Jörn
Lapsien, Tobias
Lenz, Teresa
Marchesini, Ivan
Ott, Jochen
Peiffer, Thomas
Pietsch, Niklas
Rathjens, Denis
Sander, Christian
Schettler, Hannes
Schleper, Peter
Schlieckau, Eike
Schmidt, Alexander
Seidel, Markus
Sibille, Jennifer
Sola, Valentina
Stadie, Hartmut
Steinbrück, Georg
Troendle, Daniel
Usai, Emanuele
Vanelderen, Lukas
Barth, Christian
Baus, Colin
Berger, Joram
Böser, Christian
Butz, Erik
Chwalek, Thorsten
De Boer, Wim
Descroix, Alexis
Dierlamm, Alexander
Feindt, Michael
Guthoff, Moritz
Hartmann, Frank
Hauth, Thomas
Held, Hauke
Hoffmann, Karl-Heinz
Husemann, Ulrich
Katkov, Igor
Kornmayer, Andreas
Kuznetsova, Ekaterina
Lobelle Pardo, Patricia
Martschei, Daniel
Mozer, Matthias Ulrich
Müller, Thomas
Niegel, Martin
Nürnberg, Andreas
Oberst, Oliver
Quast, Gunter
Rabbertz, Klaus
Ratnikov, Fedor
Röcker, Steffen
Schilling, Frank-Peter
Schott, Gregory
Simonis, Hans-Jürgen
Stober, Fred-Markus Helmut
Ulrich, Ralf
Wagner-Kuhr, Jeannine
Wayand, Stefan
Weiler, Thomas
Wolf, Roger
Zeise, Manuel
Anagnostou, Georgios
Daskalakis, Georgios
Geralis, Theodoros
Kesisoglou, Stilianos
Kyriakis, Aristotelis
Loukas, Demetrios
Markou, Athanasios
Markou, Christos
Ntomari, Eleni
Psallidas, Andreas
Topsis-Giotis, Iasonas
Gouskos, Loukas
Panagiotou, Apostolos
Saoulidou, Niki
Stiliaris, Efstathios
Aslanoglou, Xenofon
Evangelou, Ioannis
Flouris, Giannis
Foudas, Costas
Jones, John
Kokkas, Panagiotis
Manthos, Nikolaos
Papadopoulos, Ioannis
Paradas, Evangelos
Bencze, Gyorgy
Hajdu, Csaba
Hidas, Pàl
Horvath, Dezso
Sikler, Ferenc
Veszpremi, Viktor
Vesztergombi, Gyorgy
Zsigmond, Anna Julia
Beni, Noemi
Czellar, Sandor
Molnar, Jozsef
Palinkas, Jozsef
Szillasi, Zoltan
Karancsi, János
Raics, Peter
Trocsanyi, Zoltan Laszlo
Ujvari, Balazs
Swain, Sanjay Kumar
Beri, Suman Bala
Bhatnagar, Vipin
Dhingra, Nitish
Gupta, Ruchi
Kaur, Manjit
Mehta, Manuk Zubin
Mittal, Monika
Nishu, Nishu
Sharma, Archana
Singh, Jasbir
Kumar, Ashok
Kumar, Arun
Ahuja, Sudha
Bhardwaj, Ashutosh
Choudhary, Brajesh C
Kumar, Ajay
Malhotra, Shivali
Naimuddin, Md
Ranjan, Kirti
Sharma, Varun
Shivpuri, Ram Krishen
Banerjee, Sunanda
Bhattacharya, Satyaki
Chatterjee, Kalyanmoy
Dutta, Suchandra
Gomber, Bhawna
Jain, Sandhya
Jain, Shilpi
Khurana, Raman
Modak, Atanu
Mukherjee, Swagata
Roy, Debarati
Sarkar, Subir
Sharan, Manoj
Singh, Anil
Abdulsalam, Abdulla
Dutta, Dipanwita
Kailas, Swaminathan
Kumar, Vineet
Mohanty, Ajit Kumar
Pant, Lalit Mohan
Shukla, Prashant
Topkar, Anita
Aziz, Tariq
Chatterjee, Rajdeep Mohan
Ganguly, Sanmay
Ghosh, Saranya
Guchait, Monoranjan
Gurtu, Atul
Kole, Gouranga
Kumar, Sanjeev
Maity, Manas
Majumder, Gobinda
Mazumdar, Kajari
Mohanty, Gagan Bihari
Parida, Bibhuti
Sudhakar, Katta
Wickramage, Nadeesha
Banerjee, Sudeshna
Dugad, Shashikant
Arfaei, Hessamaddin
Bakhshiansohi, Hamed
Behnamian, Hadi
Etesami, Seyed Mohsen
Fahim, Ali
Jafari, Abideh
Khakzad, Mohsen
Mohammadi Najafabadi, Mojtaba
Naseri, Mohsen
Paktinat Mehdiabadi, Saeid
Safarzadeh, Batool
Zeinali, Maryam
Grunewald, Martin
Abbrescia, Marcello
Barbone, Lucia
Calabria, Cesare
Chhibra, Simranjit Singh
Colaleo, Anna
Creanza, Donato
De Filippis, Nicola
De Palma, Mauro
Fiore, Luigi
Iaselli, Giuseppe
Maggi, Giorgio
Maggi, Marcello
Marangelli, Bartolomeo
My, Salvatore
Nuzzo, Salvatore
Pacifico, Nicola
Pompili, Alexis
Pugliese, Gabriella
Radogna, Raffaella
Selvaggi, Giovanna
Silvestris, Lucia
Singh, Gurpreet
Venditti, Rosamaria
Verwilligen, Piet
Zito, Giuseppe
Abbiendi, Giovanni
Benvenuti, Alberto
Bonacorsi, Daniele
Braibant-Giacomelli, Sylvie
Brigliadori, Luca
Campanini, Renato
Capiluppi, Paolo
Castro, Andrea
Cavallo, Francesca Romana
Codispoti, Giuseppe
Cuffiani, Marco
Dallavalle, Gaetano-Marco
Fabbri, Fabrizio
Fanfani, Alessandra
Fasanella, Daniele
Giacomelli, Paolo
Grandi, Claudio
Guiducci, Luigi
Marcellini, Stefano
Masetti, Gianni
Meneghelli, Marco
Montanari, Alessandro
Navarria, Francesco
Odorici, Fabrizio
Perrotta, Andrea
Primavera, Federica
Rossi, Antonio
Rovelli, Tiziano
Siroli, Gian Piero
Tosi, Nicolò
Travaglini, Riccardo
Albergo, Sebastiano
Cappello, Gigi
Chiorboli, Massimiliano
Costa, Salvatore
Giordano, Ferdinando
Potenza, Renato
Tricomi, Alessia
Tuve, Cristina
Barbagli, Giuseppe
Ciulli, Vitaliano
Civinini, Carlo
D'Alessandro, Raffaello
Focardi, Ettore
Gallo, Elisabetta
Gonzi, Sandro
Gori, Valentina
Lenzi, Piergiulio
Meschini, Marco
Paoletti, Simone
Sguazzoni, Giacomo
Tropiano, Antonio
Benussi, Luigi
Bianco, Stefano
Fabbri, Franco
Piccolo, Davide
Fabbricatore, Pasquale
Ferretti, Roberta
Ferro, Fabrizio
Lo Vetere, Maurizio
Musenich, Riccardo
Robutti, Enrico
Tosi, Silvano
Benaglia, Andrea
Dinardo, Mauro Emanuele
Fiorendi, Sara
Gennai, Simone
Gerosa, Raffaele
Ghezzi, Alessio
Govoni, Pietro
Lucchini, Marco Toliman
Malvezzi, Sandra
Manzoni, Riccardo Andrea
Martelli, Arabella
Marzocchi, Badder
Menasce, Dario
Moroni, Luigi
Paganoni, Marco
Pedrini, Daniele
Ragazzi, Stefano
Redaelli, Nicola
Tabarelli de Fatis, Tommaso
Buontempo, Salvatore
Cavallo, Nicola
Fabozzi, Francesco
Iorio, Alberto Orso Maria
Lista, Luca
Meola, Sabino
Merola, Mario
Paolucci, Pierluigi
Azzi, Patrizia
Bacchetta, Nicola
Branca, Antonio
Carlin, Roberto
Checchia, Paolo
Dorigo, Tommaso
Dosselli, Umberto
Galanti, Mario
Gasparini, Fabrizio
Gasparini, Ugo
Giubilato, Piero
Gozzelino, Andrea
Kanishchev, Konstantin
Lacaprara, Stefano
Lazzizzera, Ignazio
Margoni, Martino
Meneguzzo, Anna Teresa
Pazzini, Jacopo
Pegoraro, Matteo
Pozzobon, Nicola
Ronchese, Paolo
Simonetto, Franco
Torassa, Ezio
Tosi, Mia
Triossi, Andrea
Ventura, Sandro
Zotto, Pierluigi
Zucchetta, Alberto
Zumerle, Gianni
Gabusi, Michele
Ratti, Sergio P
Riccardi, Cristina
Vitulo, Paolo
Biasini, Maurizio
Bilei, Gian Mario
Fanò, Livio
Lariccia, Paolo
Mantovani, Giancarlo
Menichelli, Mauro
Romeo, Francesco
Saha, Anirban
Santocchia, Attilio
Spiezia, Aniello
Androsov, Konstantin
Azzurri, Paolo
Bagliesi, Giuseppe
Bernardini, Jacopo
Boccali, Tommaso
Broccolo, Giuseppe
Castaldi, Rino
Ciocci, Maria Agnese
Dell'Orso, Roberto
Fiori, Francesco
Foà, Lorenzo
Giassi, Alessandro
Grippo, Maria Teresa
Kraan, Aafke
Ligabue, Franco
Lomtadze, Teimuraz
Martini, Luca
Messineo, Alberto
Moon, Chang-Seong
Palla, Fabrizio
Rizzi, Andrea
Savoy-Navarro, Aurore
Serban, Alin Titus
Spagnolo, Paolo
Squillacioti, Paola
Tenchini, Roberto
Tonelli, Guido
Venturi, Andrea
Verdini, Piero Giorgio
Vernieri, Caterina
Barone, Luciano
Cavallari, Francesca
Del Re, Daniele
Diemoz, Marcella
Grassi, Marco
Jorda, Clara
Longo, Egidio
Margaroli, Fabrizio
Meridiani, Paolo
Micheli, Francesco
Nourbakhsh, Shervin
Organtini, Giovanni
Paramatti, Riccardo
Rahatlou, Shahram
Rovelli, Chiara
Soffi, Livia
Traczyk, Piotr
Amapane, Nicola
Arcidiacono, Roberta
Argiro, Stefano
Arneodo, Michele
Bellan, Riccardo
Biino, Cristina
Cartiglia, Nicolo
Casasso, Stefano
Costa, Marco
Degano, Alessandro
Demaria, Natale
Mariotti, Chiara
Maselli, Silvia
Migliore, Ernesto
Monaco, Vincenzo
Musich, Marco
Obertino, Maria Margherita
Ortona, Giacomo
Pacher, Luca
Pastrone, Nadia
Pelliccioni, Mario
Potenza, Alberto
Romero, Alessandra
Ruspa, Marta
Sacchi, Roberto
Solano, Ada
Staiano, Amedeo
Tamponi, Umberto
Belforte, Stefano
Candelise, Vieri
Casarsa, Massimo
Cossutti, Fabio
Della Ricca, Giuseppe
Gobbo, Benigno
La Licata, Chiara
Marone, Matteo
Montanino, Damiana
Penzo, Aldo
Schizzi, Andrea
Umer, Tomo
Zanetti, Anna
Chang, Sunghyun
Kim, Tae Yeon
Nam, Soon-Kwon
Kim, Dong Hee
Kim, Gui Nyun
Kim, Ji Eun
Kim, Min Suk
Kong, Dae Jung
Lee, Sangeun
Oh, Young Do
Park, Hyangkyu
Son, Dong-Chul
Kim, Jae Yool
Kim, Zero Jaeho
Song, Sanghyeon
Choi, Suyong
Gyun, Dooyeon
Hong, Byung-Sik
Jo, Mihee
Kim, Hyunchul
Kim, Yongsun
Lee, Kyong Sei
Park, Sung Keun
Roh, Youn
Choi, Minkyoo
Kim, Ji Hyun
Park, Chawon
Park, Inkyu
Park, Sangnam
Ryu, Geonmo
Choi, Young-Il
Choi, Young Kyu
Goh, Junghwan
Kwon, Eunhyang
Lee, Byounghoon
Lee, Jongseok
Seo, Hyunkwan
Yu, Intae
Juodagalvis, Andrius
Komaragiri, Jyothsna Rani
Castilla-Valdez, Heriberto
De La Cruz-Burelo, Eduard
Heredia-de La Cruz, Ivan
Lopez-Fernandez, Ricardo
Martínez-Ortega, Jorge
Sánchez Hernández, Alberto
Villasenor-Cendejas, Luis Manuel
Carrillo Moreno, Salvador
Vazquez Valencia, Fabiola
Salazar Ibarguen, Humberto Antonio
Casimiro Linares, Edgar
Morelos Pineda, Antonio
Krofcheck, David
Butler, Philip H
Doesburg, Robert
Reucroft, Steve
Ahmad, Muhammad
Asghar, Muhammad Irfan
Butt, Jamila
Hoorani, Hafeez R
Khan, Wajid Ali
Khurshid, Taimoor
Qazi, Shamona
Shah, Mehar Ali
Shoaib, Muhammad
Bialkowska, Helena
Bluj, Michal
Boimska, Bożena
Frueboes, Tomasz
Górski, Maciej
Kazana, Malgorzata
Nawrocki, Krzysztof
Romanowska-Rybinska, Katarzyna
Szleper, Michal
Wrochna, Grzegorz
Zalewski, Piotr
Brona, Grzegorz
Bunkowski, Karol
Cwiok, Mikolaj
Dominik, Wojciech
Doroba, Krzysztof
Kalinowski, Artur
Konecki, Marcin
Krolikowski, Jan
Misiura, Maciej
Wolszczak, Weronika
Bargassa, Pedrame
Beirão Da Cruz E Silva, Cristóvão
Faccioli, Pietro
Ferreira Parracho, Pedro Guilherme
Gallinaro, Michele
Nguyen, Federico
Rodrigues Antunes, Joao
Seixas, Joao
Varela, Joao
Vischia, Pietro
Afanasiev, Serguei
Bunin, Pavel
Golutvin, Igor
Gorbunov, Ilya
Kamenev, Alexey
Karjavin, Vladimir
Konoplyanikov, Viktor
Kozlov, Guennady
Lanev, Alexander
Malakhov, Alexander
Matveev, Viktor
Moisenz, Petr
Palichik, Vladimir
Perelygin, Victor
Shmatov, Sergey
Skatchkov, Nikolai
Smirnov, Vitaly
Zarubin, Anatoli
Golovtsov, Victor
Ivanov, Yury
Kim, Victor
Levchenko, Petr
Murzin, Victor
Oreshkin, Vadim
Smirnov, Igor
Sulimov, Valentin
Uvarov, Lev
Vavilov, Sergey
Vorobyev, Alexey
Vorobyev, Andrey
Andreev, Yuri
Dermenev, Alexander
Gninenko, Sergei
Golubev, Nikolai
Kirsanov, Mikhail
Krasnikov, Nikolai
Pashenkov, Anatoli
Tlisov, Danila
Toropin, Alexander
Epshteyn, Vladimir
Gavrilov, Vladimir
Lychkovskaya, Natalia
Popov, Vladimir
Safronov, Grigory
Semenov, Sergey
Spiridonov, Alexander
Stolin, Viatcheslav
Vlasov, Evgueni
Zhokin, Alexander
Andreev, Vladimir
Azarkin, Maksim
Dremin, Igor
Kirakosyan, Martin
Leonidov, Andrey
Mesyats, Gennady
Rusakov, Sergey V
Vinogradov, Alexey
Belyaev, Andrey
Bogdanova, Galina
Boos, Edouard
Khein, Lev
Klyukhin, Vyacheslav
Kodolova, Olga
Lokhtin, Igor
Lukina, Olga
Obraztsov, Stepan
Petrushanko, Sergey
Proskuryakov, Alexander
Savrin, Viktor
Volkov, Vladimir
Azhgirey, Igor
Bayshev, Igor
Bitioukov, Sergei
Kachanov, Vassili
Kalinin, Alexey
Konstantinov, Dmitri
Krychkine, Victor
Petrov, Vladimir
Ryutin, Roman
Sobol, Andrei
Tourtchanovitch, Leonid
Troshin, Sergey
Tyurin, Nikolay
Uzunian, Andrey
Volkov, Alexey
Adzic, Petar
Dordevic, Milos
Ekmedzic, Marko
Milosevic, Jovan
Aguilar-Benitez, Manuel
Alcaraz Maestre, Juan
Battilana, Carlo
Calvo, Enrique
Cerrada, Marcos
Chamizo Llatas, Maria
Colino, Nicanor
De La Cruz, Begona
Delgado Peris, Antonio
Domínguez Vázquez, Daniel
Fernandez Bedoya, Cristina
Fernández Ramos, Juan Pablo
Ferrando, Antonio
Flix, Jose
Fouz, Maria Cruz
Garcia-Abia, Pablo
Gonzalez Lopez, Oscar
Goy Lopez, Silvia
Hernandez, Jose M
Josa, Maria Isabel
Merino, Gonzalo
Navarro De Martino, Eduardo
Puerta Pelayo, Jesus
Quintario Olmeda, Adrián
Redondo, Ignacio
Romero, Luciano
Senghi Soares, Mara
Willmott, Carlos
Albajar, Carmen
de Trocóniz, Jorge F
Missiroli, Marino
Brun, Hugues
Cuevas, Javier
Fernandez Menendez, Javier
Folgueras, Santiago
Gonzalez Caballero, Isidro
Lloret Iglesias, Lara
Brochero Cifuentes, Javier Andres
Cabrillo, Iban Jose
Calderon, Alicia
Duarte Campderros, Jordi
Fernandez, Marcos
Gomez, Gervasio
Gonzalez Sanchez, Javier
Graziano, Alberto
Lopez Virto, Amparo
Marco, Jesus
Marco, Rafael
Martinez Rivero, Celso
Matorras, Francisco
Munoz Sanchez, Francisca Javiela
Piedra Gomez, Jonatan
Rodrigo, Teresa
Rodríguez-Marrero, Ana Yaiza
Ruiz-Jimeno, Alberto
Scodellaro, Luca
Vila, Ivan
Vilar Cortabitarte, Rocio
Abbaneo, Duccio
Auffray, Etiennette
Auzinger, Georg
Bachtis, Michail
Baillon, Paul
Ball, Austin
Barney, David
Bendavid, Joshua
Benhabib, Lamia
Benitez, Jose F
Bernet, Colin
Bianchi, Giovanni
Bloch, Philippe
Bocci, Andrea
Bonato, Alessio
Bondu, Olivier
Botta, Cristina
Breuker, Horst
Camporesi, Tiziano
Cerminara, Gianluca
Christiansen, Tim
Coarasa Perez, Jose Antonio
Colafranceschi, Stefano
D'Alfonso, Mariarosaria
D'Enterria, David
Dabrowski, Anne
David Tinoco Mendes, Andre
De Guio, Federico
De Roeck, Albert
De Visscher, Simon
Di Guida, Salvatore
Dobson, Marc
Dupont-Sagorin, Niels
Elliott-Peisert, Anna
Eugster, Jürg
Franzoni, Giovanni
Funk, Wolfgang
Giffels, Manuel
Gigi, Dominique
Gill, Karl
Giordano, Domenico
Girone, Maria
Giunta, Marina
Glege, Frank
Gomez-Reino Garrido, Robert
Gowdy, Stephen
Guida, Roberto
Hammer, Josef
Hansen, Magnus
Harris, Philip
Innocente, Vincenzo
Janot, Patrick
Karavakis, Edward
Kousouris, Konstantinos
Krajczar, Krisztian
Lecoq, Paul
Lourenco, Carlos
Magini, Nicolo
Malgeri, Luca
Mannelli, Marcello
Masetti, Lorenzo
Meijers, Frans
Mersi, Stefano
Meschi, Emilio
Moortgat, Filip
Mulders, Martijn
Musella, Pasquale
Orsini, Luciano
Palencia Cortezon, Enrique
Perez, Emmanuelle
Perrozzi, Luca
Petrilli, Achille
Petrucciani, Giovanni
Pfeiffer, Andreas
Pierini, Maurizio
Pimiä, Martti
Piparo, Danilo
Plagge, Michael
Racz, Attila
Reece, William
Rolandi, Gigi
Rovere, Marco
Sakulin, Hannes
Santanastasio, Francesco
Schäfer, Christoph
Schwick, Christoph
Sekmen, Sezen
Siegrist, Patrice
Silva, Pedro
Simon, Michal
Sphicas, Paraskevas
Spiga, Daniele
Steggemann, Jan
Stieger, Benjamin
Stoye, Markus
Tsirou, Andromachi
Veres, Gabor Istvan
Vlimant, Jean-Roch
Wöhri, Hermine Katharina
Zeuner, Wolfram Dietrich
Bertl, Willi
Deiters, Konrad
Erdmann, Wolfram
Horisberger, Roland
Ingram, Quentin
Kaestli, Hans-Christian
König, Stefan
Kotlinski, Danek
Langenegger, Urs
Renker, Dieter
Rohe, Tilman
Bachmair, Felix
Bäni, Lukas
Bianchini, Lorenzo
Bortignon, Pierluigi
Buchmann, Marco-Andrea
Casal, Bruno
Chanon, Nicolas
Deisher, Amanda
Dissertori, Günther
Dittmar, Michael
Donegà, Mauro
Dünser, Marc
Eller, Philipp
Grab, Christoph
Hits, Dmitry
Lustermann, Werner
Mangano, Boris
Marini, Andrea Carlo
Martinez Ruiz del Arbol, Pablo
Meister, Daniel
Mohr, Niklas
Nägeli, Christoph
Nef, Pascal
Nessi-Tedaldi, Francesca
Pandolfi, Francesco
Pape, Luc
Pauss, Felicitas
Peruzzi, Marco
Quittnat, Milena
Ronga, Frederic Jean
Rossini, Marco
Starodumov, Andrei
Takahashi, Maiko
Tauscher, Ludwig
Theofilatos, Konstantinos
Treille, Daniel
Wallny, Rainer
Weber, Hannsjoerg Artur
Amsler, Claude
Chiochia, Vincenzo
De Cosa, Annapaola
Favaro, Carlotta
Hinzmann, Andreas
Hreus, Tomas
Ivova Rikova, Mirena
Kilminster, Benjamin
Millan Mejias, Barbara
Ngadiuba, Jennifer
Robmann, Peter
Snoek, Hella
Taroni, Silvia
Verzetti, Mauro
Yang, Yong
Cardaci, Marco
Chen, Kuan-Hsin
Ferro, Cristina
Kuo, Chia-Ming
Li, Syue-Wei
Lin, Willis
Lu, Yun-Ju
Volpe, Roberta
Yu, Shin-Shan
Bartalini, Paolo
Chang, Paoti
Chang, You-Hao
Chang, Yu-Wei
Chao, Yuan
Chen, Kai-Feng
Chen, Po-Hsun
Dietz, Charles
Grundler, Ulysses
Hou, George Wei-Shu
Hsiung, Yee
Kao, Kai-Yi
Lei, Yeong-Jyi
Liu, Yueh-Feng
Lu, Rong-Shyang
Majumder, Devdatta
Petrakou, Eleni
Shi, Xin
Shiu, Jing-Ge
Tzeng, Yeng-Ming
Wang, Minzu
Wilken, Rachel
Asavapibhop, Burin
Suwonjandee, Narumon
Adiguzel, Aytul
Bakirci, Mustafa Numan
Cerci, Salim
Dozen, Candan
Dumanoglu, Isa
Eskut, Eda
Girgis, Semiray
Gokbulut, Gul
Gurpinar, Emine
Hos, Ilknur
Kangal, Evrim Ersin
Kayis Topaksu, Aysel
Onengut, Gulsen
Ozdemir, Kadri
Ozturk, Sertac
Polatoz, Ayse
Sogut, Kenan
Sunar Cerci, Deniz
Tali, Bayram
Topakli, Huseyin
Vergili, Mehmet
Akin, Ilina Vasileva
Aliev, Takhmasib
Bilin, Bugra
Bilmis, Selcuk
Deniz, Muhammed
Gamsizkan, Halil
Guler, Ali Murat
Karapinar, Guler
Ocalan, Kadir
Ozpineci, Altug
Serin, Meltem
Sever, Ramazan
Surat, Ugur Emrah
Yalvac, Metin
Zeyrek, Mehmet
Gülmez, Erhan
Isildak, Bora
Kaya, Mithat
Kaya, Ozlem
Ozkorucuklu, Suat
Bahtiyar, Hüseyin
Barlas, Esra
Cankocak, Kerem
Günaydin, Yusuf Oguzhan
Vardarlı, Fuat Ilkehan
Yücel, Mete
Levchuk, Leonid
Sorokin, Pavel
Brooke, James John
Clement, Emyr
Cussans, David
Flacher, Henning
Frazier, Robert
Goldstein, Joel
Grimes, Mark
Heath, Greg P
Heath, Helen F
Jacob, Jeson
Kreczko, Lukasz
Lucas, Chris
Meng, Zhaoxia
Newbold, Dave M
Paramesvaran, Sudarshan
Poll, Anthony
Senkin, Sergey
Smith, Vincent J
Williams, Thomas
Bell, Ken W
Belyaev, Alexander
Brew, Christopher
Brown, Robert M
Cockerill, David JA
Coughlan, John A
Harder, Kristian
Harper, Sam
Ilic, Jelena
Olaiya, Emmanuel
Petyt, David
Shepherd-Themistocleous, Claire
Thea, Alessandro
Tomalin, Ian R
Womersley, William John
Worm, Steven
Baber, Mark
Bainbridge, Robert
Buchmuller, Oliver
Burton, Darren
Colling, David
Cripps, Nicholas
Cutajar, Michael
Dauncey, Paul
Davies, Gavin
Della Negra, Michel
Ferguson, William
Fulcher, Jonathan
Futyan, David
Gilbert, Andrew
Guneratne Bryer, Arlo
Hall, Geoffrey
Hatherell, Zoe
Hays, Jonathan
Iles, Gregory
Jarvis, Martyn
Karapostoli, Georgia
Kenzie, Matthew
Lane, Rebecca
Lucas, Robyn
Lyons, Louis
Magnan, Anne-Marie
Marrouche, Jad
Mathias, Bryn
Nandi, Robin
Nash, Jordan
Nikitenko, Alexander
Pela, Joao
Pesaresi, Mark
Petridis, Konstantinos
Pioppi, Michele
Raymond, David Mark
Rogerson, Samuel
Rose, Andrew
Seez, Christopher
Sharp, Peter
Sparrow, Alex
Tapper, Alexander
Vazquez Acosta, Monica
Virdee, Tejinder
Wakefield, Stuart
Wardle, Nicholas
Cole, Joanne
Hobson, Peter R
Khan, Akram
Kyberd, Paul
Leggat, Duncan
Leslie, Dawn
Martin, William
Reid, Ivan
Symonds, Philip
Teodorescu, Liliana
Turner, Mark
Dittmann, Jay
Hatakeyama, Kenichi
Kasmi, Azeddine
Liu, Hongxuan
Scarborough, Tara
Charaf, Otman
Cooper, Seth
Henderson, Conor
Rumerio, Paolo
Avetisyan, Aram
Bose, Tulika
Fantasia, Cory
Heister, Arno
Lawson, Philip
Lazic, Dragoslav
Rohlf, James
Sperka, David
St John, Jason
Sulak, Lawrence
Alimena, Juliette
Bhattacharya, Saptaparna
Christopher, Grant
Cutts, David
Demiragli, Zeynep
Ferapontov, Alexey
Garabedian, Alex
Heintz, Ulrich
Jabeen, Shabnam
Kukartsev, Gennadiy
Laird, Edward
Landsberg, Greg
Luk, Michael
Narain, Meenakshi
Segala, Michael
Sinthuprasith, Tutanon
Speer, Thomas
Swanson, Joshua
Breedon, Richard
Breto, Guillermo
Calderon De La Barca Sanchez, Manuel
Chauhan, Sushil
Chertok, Maxwell
Conway, John
Conway, Rylan
Cox, Peter Timothy
Erbacher, Robin
Gardner, Michael
Ko, Winston
Kopecky, Alexandra
Lander, Richard
Miceli, Tia
Pellett, Dave
Pilot, Justin
Ricci-Tam, Francesca
Rutherford, Britney
Searle, Matthew
Shalhout, Shalhout
Smith, John
Squires, Michael
Tripathi, Mani
Wilbur, Scott
Yohay, Rachel
Andreev, Valeri
Cline, David
Cousins, Robert
Erhan, Samim
Everaerts, Pieter
Farrell, Chris
Felcini, Marta
Hauser, Jay
Ignatenko, Mikhail
Jarvis, Chad
Rakness, Gregory
Schlein, Peter
Takasugi, Eric
Valuev, Vyacheslav
Weber, Matthias
Babb, John
Clare, Robert
Ellison, John Anthony
Gary, J William
Hanson, Gail
Heilman, Jesse
Jandir, Pawandeep
Lacroix, Florent
Liu, Hongliang
Long, Owen Rosser
Luthra, Arun
Malberti, Martina
Nguyen, Harold
Shrinivas, Amithabh
Sturdy, Jared
Sumowidagdo, Suharyo
Wimpenny, Stephen
Andrews, Warren
Branson, James G
Cerati, Giuseppe Benedetto
Cittolin, Sergio
D'Agnolo, Raffaele Tito
Evans, David
Holzner, André
Kelley, Ryan
Kovalskyi, Dmytro
Lebourgeois, Matthew
Letts, James
Macneill, Ian
Padhi, Sanjay
Palmer, Christopher
Pieri, Marco
Sani, Matteo
Sharma, Vivek
Simon, Sean
Sudano, Elizabeth
Tadel, Matevz
Tu, Yanjun
Vartak, Adish
Wasserbaech, Steven
Würthwein, Frank
Yagil, Avraham
Yoo, Jaehyeok
Barge, Derek
Campagnari, Claudio
Danielson, Thomas
Flowers, Kristen
Geffert, Paul
George, Christopher
Golf, Frank
Incandela, Joe
Justus, Christopher
Magaña Villalba, Ricardo
Mccoll, Nickolas
Pavlunin, Viktor
Richman, Jeffrey
Rossin, Roberto
Stuart, David
To, Wing
West, Christopher
Apresyan, Artur
Bornheim, Adolf
Bunn, Julian
Chen, Yi
Di Marco, Emanuele
Duarte, Javier
Kcira, Dorian
Mott, Alexander
Newman, Harvey B
Pena, Cristian
Rogan, Christopher
Spiropulu, Maria
Timciuc, Vladlen
Wilkinson, Richard
Xie, Si
Zhu, Ren-Yuan
Azzolini, Virginia
Calamba, Aristotle
Carroll, Ryan
Ferguson, Thomas
Iiyama, Yutaro
Jang, Dong Wook
Paulini, Manfred
Russ, James
Vogel, Helmut
Vorobiev, Igor
Cumalat, John Perry
Drell, Brian Robert
Ford, William T
Gaz, Alessandro
Luiggi Lopez, Eduardo
Nauenberg, Uriel
Smith, James
Stenson, Kevin
Ulmer, Keith
Wagner, Stephen Robert
Alexander, James
Chatterjee, Avishek
Eggert, Nicholas
Gibbons, Lawrence Kent
Hopkins, Walter
Khukhunaishvili, Aleko
Kreis, Benjamin
Mirman, Nathan
Nicolas Kaufman, Gala
Patterson, Juliet Ritchie
Ryd, Anders
Salvati, Emmanuele
Sun, Werner
Teo, Wee Don
Thom, Julia
Thompson, Joshua
Tucker, Jordan
Weng, Yao
Winstrom, Lucas
Wittich, Peter
Winn, Dave
Abdullin, Salavat
Albrow, Michael
Anderson, Jacob
Apollinari, Giorgio
Bauerdick, Lothar AT
Beretvas, Andrew
Berryhill, Jeffrey
Bhat, Pushpalatha C
Burkett, Kevin
Butler, Joel Nathan
Chetluru, Vasundhara
Cheung, Harry
Chlebana, Frank
Cihangir, Selcuk
Elvira, Victor Daniel
Fisk, Ian
Freeman, Jim
Gao, Yanyan
Gottschalk, Erik
Gray, Lindsey
Green, Dan
Grünendahl, Stefan
Gutsche, Oliver
Hare, Daryl
Harris, Robert M
Hirschauer, James
Hooberman, Benjamin
Jindariani, Sergo
Johnson, Marvin
Joshi, Umesh
Kaadze, Ketino
Klima, Boaz
Kwan, Simon
Linacre, Jacob
Lincoln, Don
Lipton, Ron
Lykken, Joseph
Maeshima, Kaori
Marraffino, John Michael
Martinez Outschoorn, Verena Ingrid
Maruyama, Sho
Mason, David
McBride, Patricia
Mishra, Kalanand
Mrenna, Stephen
Musienko, Yuri
Nahn, Steve
Newman-Holmes, Catherine
O'Dell, Vivian
Prokofyev, Oleg
Ratnikova, Natalia
Sexton-Kennedy, Elizabeth
Sharma, Seema
Spalding, William J
Spiegel, Leonard
Taylor, Lucas
Tkaczyk, Slawek
Tran, Nhan Viet
Uplegger, Lorenzo
Vaandering, Eric Wayne
Vidal, Richard
Whitbeck, Andrew
Whitmore, Juliana
Wu, Weimin
Yang, Fan
Yun, Jae Chul
Acosta, Darin
Avery, Paul
Bourilkov, Dimitri
Cheng, Tongguang
Das, Souvik
De Gruttola, Michele
Di Giovanni, Gian Piero
Dobur, Didar
Field, Richard D
Fisher, Matthew
Fu, Yu
Furic, Ivan-Kresimir
Hugon, Justin
Kim, Bockjoo
Konigsberg, Jacobo
Korytov, Andrey
Kropivnitskaya, Anna
Kypreos, Theodore
Low, Jia Fu
Matchev, Konstantin
Milenovic, Predrag
Mitselmakher, Guenakh
Muniz, Lana
Rinkevicius, Aurelijus
Shchutska, Lesya
Skhirtladze, Nikoloz
Snowball, Matthew
Yelton, John
Zakaria, Mohammed
Gaultney, Vanessa
Hewamanage, Samantha
Linn, Stephan
Markowitz, Pete
Martinez, German
Rodriguez, Jorge Luis
Adams, Todd
Askew, Andrew
Bochenek, Joseph
Chen, Jie
Diamond, Brendan
Haas, Jeff
Hagopian, Sharon
Hagopian, Vasken
Johnson, Kurtis F
Prosper, Harrison
Veeraraghavan, Venkatesh
Weinberg, Marc
Baarmand, Marc M
Dorney, Brian
Hohlmann, Marcus
Kalakhety, Himali
Yumiceva, Francisco
Adams, Mark Raymond
Apanasevich, Leonard
Bazterra, Victor Eduardo
Betts, Russell Richard
Bucinskaite, Inga
Cavanaugh, Richard
Evdokimov, Olga
Gauthier, Lucie
Gerber, Cecilia Elena
Hofman, David Jonathan
Khalatyan, Samvel
Kurt, Pelin
Moon, Dong Ho
O'Brien, Christine
Silkworth, Christopher
Turner, Paul
Varelas, Nikos
Akgun, Ugur
Albayrak, Elif Asli
Bilki, Burak
Clarida, Warren
Dilsiz, Kamuran
Duru, Firdevs
Haytmyradov, Maksat
Merlo, Jean-Pierre
Mermerkaya, Hamit
Mestvirishvili, Alexi
Moeller, Anthony
Nachtman, Jane
Ogul, Hasan
Onel, Yasar
Ozok, Ferhat
Sen, Sercan
Tan, Ping
Tiras, Emrah
Wetzel, James
Yetkin, Taylan
Yi, Kai
Barnett, Bruce Arnold
Blumenfeld, Barry
Bolognesi, Sara
Fehling, David
Gritsan, Andrei
Maksimovic, Petar
Martin, Christopher
Swartz, Morris
Baringer, Philip
Bean, Alice
Benelli, Gabriele
Kenny III, Raymond Patrick
Murray, Michael
Noonan, Daniel
Sanders, Stephen
Sekaric, Jadranka
Stringer, Robert
Wang, Quan
Wood, Jeffrey Scott
Barfuss, Anne-Fleur
Chakaberia, Irakli
Ivanov, Andrew
Khalil, Sadia
Makouski, Mikhail
Maravin, Yurii
Saini, Lovedeep Kaur
Shrestha, Shruti
Svintradze, Irakli
Gronberg, Jeffrey
Lange, David
Rebassoo, Finn
Wright, Douglas
Baden, Drew
Calvert, Brian
Eno, Sarah Catherine
Gomez, Jaime
Hadley, Nicholas John
Kellogg, Richard G
Kolberg, Ted
Lu, Ying
Marionneau, Matthieu
Mignerey, Alice
Pedro, Kevin
Skuja, Andris
Temple, Jeffrey
Tonjes, Marguerite
Tonwar, Suresh C
Apyan, Aram
Barbieri, Richard
Bauer, Gerry
Busza, Wit
Cali, Ivan Amos
Chan, Matthew
Di Matteo, Leonardo
Dutta, Valentina
Gomez Ceballos, Guillelmo
Goncharov, Maxim
Gulhan, Doga
Klute, Markus
Lai, Yue Shi
Lee, Yen-Jie
Levin, Andrew
Luckey, Paul David
Ma, Teng
Paus, Christoph
Ralph, Duncan
Roland, Christof
Roland, Gunther
Stephans, George
Stöckli, Fabian
Sumorok, Konstanty
Velicanu, Dragos
Veverka, Jan
Wyslouch, Bolek
Yang, Mingming
Yoon, Sungho
Zanetti, Marco
Zhukova, Victoria
Dahmes, Bryan
De Benedetti, Abraham
Gude, Alexander
Kao, Shih-Chuan
Klapoetke, Kevin
Kubota, Yuichi
Mans, Jeremy
Pastika, Nathaniel
Rusack, Roger
Singovsky, Alexander
Tambe, Norbert
Turkewitz, Jared
Acosta, John Gabriel
Cremaldi, Lucien Marcus
Kroeger, Rob
Oliveros, Sandra
Perera, Lalith
Rahmat, Rahmat
Sanders, David A
Summers, Don
Avdeeva, Ekaterina
Bloom, Kenneth
Bose, Suvadeep
Claes, Daniel R
Dominguez, Aaron
Gonzalez Suarez, Rebeca
Keller, Jason
Knowlton, Dan
Kravchenko, Ilya
Lazo-Flores, Jose
Malik, Sudhir
Meier, Frank
Snow, Gregory R
Dolen, James
Godshalk, Andrew
Iashvili, Ia
Jain, Supriya
Kharchilava, Avto
Kumar, Ashish
Rappoccio, Salvatore
Alverson, George
Barberis, Emanuela
Baumgartel, Darin
Chasco, Matthew
Haley, Joseph
Massironi, Andrea
Nash, David
Orimoto, Toyoko
Trocino, Daniele
Wood, Darien
Zhang, Jinzhong
Anastassov, Anton
Hahn, Kristan Allan
Kubik, Andrew
Lusito, Letizia
Mucia, Nicholas
Odell, Nathaniel
Pollack, Brian
Pozdnyakov, Andrey
Schmitt, Michael Henry
Stoynev, Stoyan
Sung, Kevin
Velasco, Mayda
Won, Steven
Berry, Douglas
Brinkerhoff, Andrew
Chan, Kwok Ming
Drozdetskiy, Alexey
Hildreth, Michael
Jessop, Colin
Karmgard, Daniel John
Kellams, Nathan
Kolb, Jeff
Lannon, Kevin
Luo, Wuming
Lynch, Sean
Marinelli, Nancy
Morse, David Michael
Pearson, Tessa
Planer, Michael
Ruchti, Randy
Slaunwhite, Jason
Valls, Nil
Wayne, Mitchell
Wolf, Matthias
Woodard, Anna
Antonelli, Louis
Bylsma, Ben
Durkin, Lloyd Stanley
Flowers, Sean
Hill, Christopher
Hughes, Richard
Kotov, Khristian
Ling, Ta-Yung
Puigh, Darren
Rodenburg, Marissa
Smith, Geoffrey
Vuosalo, Carl
Winer, Brian L
Wolfe, Homer
Wulsin, Howard Wells
Berry, Edmund
Elmer, Peter
Halyo, Valerie
Hebda, Philip
Hegeman, Jeroen
Hunt, Adam
Jindal, Pratima
Koay, Sue Ann
Lujan, Paul
Marlow, Daniel
Medvedeva, Tatiana
Mooney, Michael
Olsen, James
Piroué, Pierre
Quan, Xiaohang
Raval, Amita
Saka, Halil
Stickland, David
Tully, Christopher
Werner, Jeremy Scott
Zenz, Seth Conrad
Zuranski, Andrzej
Brownson, Eric
Lopez, Angel
Mendez, Hector
Ramirez Vargas, Juan Eduardo
Alagoz, Enver
Benedetti, Daniele
Bolla, Gino
Bortoletto, Daniela
De Mattia, Marco
Everett, Adam
Hu, Zhen
Jha, Manoj
Jones, Matthew
Jung, Kurt
Kress, Matthew
Leonardo, Nuno
Lopes Pegna, David
Maroussov, Vassili
Merkel, Petra
Miller, David Harry
Neumeister, Norbert
Radburn-Smith, Benjamin Charles
Shipsey, Ian
Silvers, David
Svyatkovskiy, Alexey
Wang, Fuqiang
Xie, Wei
Xu, Lingshan
Yoo, Hwi Dong
Zablocki, Jakub
Zheng, Yu
Parashar, Neeti
Adair, Antony
Akgun, Bora
Ecklund, Karl Matthew
Geurts, Frank JM
Li, Wei
Michlin, Benjamin
Padley, Brian Paul
Redjimi, Radia
Roberts, Jay
Zabel, James
Betchart, Burton
Bodek, Arie
Covarelli, Roberto
de Barbaro, Pawel
Demina, Regina
Eshaq, Yossof
Ferbel, Thomas
Garcia-Bellido, Aran
Goldenzweig, Pablo
Han, Jiyeon
Harel, Amnon
Miner, Daniel Carl
Petrillo, Gianluca
Vishnevskiy, Dmitry
Zielinski, Marek
Bhatti, Anwar
Ciesielski, Robert
Demortier, Luc
Goulianos, Konstantin
Lungu, Gheorghe
Malik, Sarah
Mesropian, Christina
Arora, Sanjay
Barker, Anthony
Chou, John Paul
Contreras-Campana, Christian
Contreras-Campana, Emmanuel
Duggan, Daniel
Ferencek, Dinko
Gershtein, Yuri
Gray, Richard
Halkiadakis, Eva
Hidas, Dean
Lath, Amitabh
Panwalkar, Shruti
Park, Michael
Patel, Rishi
Rekovic, Vladimir
Robles, Jorge
Salur, Sevil
Schnetzer, Steve
Seitz, Claudia
Somalwar, Sunil
Stone, Robert
Thomas, Scott
Thomassen, Peter
Walker, Matthew
Rose, Keith
Spanier, Stefan
Yang, Zong-Chang
York, Andrew
Bouhali, Othmane
Eusebi, Ricardo
Flanagan, Will
Gilmore, Jason
Kamon, Teruki
Khotilovich, Vadim
Krutelyov, Vyacheslav
Montalvo, Roy
Osipenkov, Ilya
Pakhotin, Yuriy
Perloff, Alexx
Roe, Jeffrey
Safonov, Alexei
Sakuma, Tai
Suarez, Indara
Tatarinov, Aysen
Toback, David
Akchurin, Nural
Cowden, Christopher
Damgov, Jordan
Dragoiu, Cosmin
Dudero, Phillip Russell
Faulkner, James
Kovitanggoon, Kittikul
Kunori, Shuichi
Lee, Sung Won
Libeiro, Terence
Volobouev, Igor
Appelt, Eric
Delannoy, Andrés G
Greene, Senta
Gurrola, Alfredo
Johns, Willard
Maguire, Charles
Mao, Yaxian
Melo, Andrew
Sharma, Monika
Sheldon, Paul
Snook, Benjamin
Tuo, Shengquan
Velkovska, Julia
Arenton, Michael Wayne
Boutle, Sarah
Cox, Bradley
Francis, Brian
Goodell, Joseph
Hirosky, Robert
Ledovskoy, Alexander
Lin, Chuanzhe
Neu, Christopher
Wood, John
Gollapinni, Sowjanya
Harr, Robert
Karchin, Paul Edmund
Kottachchi Kankanamge Don, Chamath
Lamichhane, Pramod
Belknap, Donald
Borrello, Laura
Carlsmith, Duncan
Cepeda, Maria
Dasu, Sridhara
Duric, Senka
Friis, Evan
Grothe, Monika
Hall-Wilton, Richard
Herndon, Matthew
Hervé, Alain
Klabbers, Pamela
Klukas, Jeffrey
Lanaro, Armando
Levine, Aaron
Loveless, Richard
Mohapatra, Ajit
Ojalvo, Isabel
Perry, Thomas
Pierro, Giuseppe Antonio
Polese, Giovanni
Ross, Ian
Sakharov, Alexandre
Sarangi, Tapas
Savin, Alexander
Smith, Wesley H
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.
Baechler, J.
Berardi, V.
Berretti, M.
Bossini, E.
Bottigli, U.
Bozzo, M.
Brucken, E.
Buzzo, A.
Cafagna, F.S.
Catanesi, M.G.
Covault, C.
Csanad, M.
Csorgo, T.
Deile, M.
Doubek, M.
Eggert, K.
Eremin, V.
Fiergolski, A.
Garcia, F.
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.
Hammerbauer, J.
Heino, J.
Hilden, T.
Karev, A.
Kaspar, J.
Kopal, J.
Kosinski, J.
Kundrat, V.
Lami, S.
Latino, G.
Lauhakangas, R.
Leszko, T.
Lippmaa, E.
Lippmaa, J.
Lokajicek, M.V.
Losurdo, L.
Lucas Rodriguez, F.
Macri, M.
Maki, T.
Mercadante, A.
Minafra, N.
Minutoli, S.
Nemes, F.
Niewiadomski, H.
Oliveri, E.
Oljemark, F.
Orava, R.
Oriunnof, M.
Osterberg, K.
Palazzi, P.
Peroutka, Z.
Prochazka, J.
Quinto, M.
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Ropelewski, L.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.
Scribano, A.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Turini, N.
Vacek, V.
Welti, J.
Whitmoreh, J.
Wyszkowski, P.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Tytuł :
Observation of proton-tagged, central (semi)exclusive production of high-mass lepton pairs in pp collisions at 13 TeV with the CMS-TOTEM precision proton spectrometer
Autorzy :
Sirunyan, Albert M
Tumasyan, Armen
Adam, Wolfgang
Ambrogi, Federico
Asilar, Ece
Bergauer, Thomas
Brandstetter, Johannes
Brondolin, Erica
Dragicevic, Marko
Erö, Janos
Escalante Del Valle, Alberto
Flechl, Martin
Friedl, Markus
Fruehwirth, Rudolf
Ghete, Vasile Mihai
Grossmann, Johannes
Hrubec, Josef
Jeitler, Manfred
König, Axel
Krammer, Natascha
Krätschmer, Ilse
Liko, Dietrich
Madlener, Thomas
Mikulec, Ivan
Pree, Elias
Rad, Navid
Rohringer, Herbert
Schieck, Jochen
Schöfbeck, Robert
Spanring, Markus
Spitzbart, Daniel
Taurok, Anton
Waltenberger, Wolfgang
Wittmann, Johannes
Wulz, Claudia-Elisabeth
Zarucki, Mateusz
Chekhovsky, Vladimir
Mossolov, Vladimir
Suarez Gonzalez, Juan
De Wolf, Eddi A
Di Croce, Davide
Janssen, Xavier
Lauwers, Jasper
Pieters, Maxim
Van De Klundert, Merijn
Van Haevermaet, Hans
Van Mechelen, Pierre
Van Remortel, Nick
Abu Zeid, Shimaa
Blekman, Freya
D'Hondt, Jorgen
De Bruyn, Isabelle
De Clercq, Jarne
Deroover, Kevin
Flouris, Giannis
Lontkovskyi, Denys
Lowette, Steven
Marchesini, Ivan
Moortgat, Seth
Moreels, Lieselotte
Python, Quentin
Skovpen, Kirill
Tavernier, Stefaan
Van Doninck, Walter
Van Mulders, Petra
Van Parijs, Isis
Beghin, Diego
Bilin, Bugra
Brun, Hugues
Clerbaux, Barbara
De Lentdecker, Gilles
Delannoy, Hugo
Dorney, Brian
Fasanella, Giuseppe
Favart, Laurent
Goldouzian, Reza
Grebenyuk, Anastasia
Kalsi, Amandeep Kaur
Lenzi, Thomas
Luetic, Jelena
Seva, Tomislav
Starling, Elizabeth
Vander Velde, Catherine
Vanlaer, Pascal
Vannerom, David
Yonamine, Ryo
Cornelis, Tom
Dobur, Didar
Fagot, Alexis
Gul, Muhammad
Khvastunov, Illia
Poyraz, Deniz
Roskas, Christos
Trocino, Daniele
Tytgat, Michael
Verbeke, Willem
Vermassen, Basile
Vit, Martina
Zaganidis, Nicolas
Bakhshiansohi, Hamed
Bondu, Olivier
Brochet, Sébastien
Bruno, Giacomo
Caputo, Claudio
Caudron, Adrien
David, Pieter
De Visscher, Simon
Delaere, Christophe
Delcourt, Martin
Francois, Brieuc
Giammanco, Andrea
Krintiras, Georgios
Lemaitre, Vincent
Magitteri, Alessio
Mertens, Alexandre
Musich, Marco
Piotrzkowski, Krzysztof
Quertenmont, Loic
Saggio, Alessia
Vidal Marono, Miguel
Wertz, Sébastien
Zobec, Joze
Aldá Júnior, Walter Luiz
Alves, Fábio Lúcio
Alves, Gilvan
Brito, Lucas
Correia Silva, Gilson
Hensel, Carsten
Moraes, Arthur
Pol, Maria Elena
Rebello Teles, Patricia
Belchior Batista Das Chagas, Ewerton
Carvalho, Wagner
Chinellato, Jose
Coelho, Eduardo
Melo Da Costa, Eliza
Da Silveira, Gustavo Gil
De Jesus Damiao, Dilson
Fonseca De Souza, Sandro
Malbouisson, Helena
Medina Jaime, Miguel
Melo De Almeida, Miqueias
Mora Herrera, Clemencia
Mundim, Luiz
Nogima, Helio
Sanchez Rosas, Luis Junior
Santoro, Alberto
Sznajder, Andre
Thiel, Mauricio
Tonelli Manganote, Edmilson José
Torres Da Silva De Araujo, Felipe
Vilela Pereira, Antonio
Ahuja, Sudha
Bernardes, Cesar Augusto
Calligaris, Luigi
Tomei, Thiago
De Moraes Gregores, Eduardo
Mercadante, Pedro G
Novaes, Sergio F
Padula, Sandra
Romero Abad, David
Ruiz Vargas, José Cupertino
Aleksandrov, Aleksandar
Hadjiiska, Roumyana
Iaydjiev, Plamen
Marinov, Andrey
Misheva, Milena
Rodozov, Mircho
Shopova, Mariana
Sultanov, Georgi
Dimitrov, Anton
Litov, Leander
Pavlov, Borislav
Petkov, Peicho
Fang, Wenxing
Gao, Xuyang
Yuan, Li
Ahmad, Muhammad
Bian, Jian-Guo
Chen, Guo-Ming
Chen, He-Sheng
Chen, Mingshui
Chen, Ye
Jiang, Chun-Hua
Leggat, Duncan
Liao, Hongbo
Liu, Zhenan
Romeo, Francesco
Shaheen, Sarmad Masood
Spiezia, Aniello
Tao, Junquan
Wang, Chunjie
Wang, Zheng
Yazgan, Efe
Zhang, Huaqiao
Zhao, Jingzhou
Ban, Yong
Chen, Geng
Li, Jing
Li, Qiang
Liu, Shuai
Mao, Yajun
Qian, Si-Jin
Wang, Dayong
Xu, Zijun
Wang, Yi
Avila, Carlos
Cabrera, Andrés
Carrillo Montoya, Camilo Andres
Chaparro Sierra, Luisa Fernanda
Florez, Carlos
González Hernández, Carlos Felipe
Segura Delgado, Manuel Alejandro
Courbon, Benoit
Godinovic, Nikola
Lelas, Damir
Puljak, Ivica
Ribeiro Cipriano, Pedro M
Sculac, Toni
Antunovic, Zeljko
Kovac, Marko
Brigljevic, Vuko
Ferencek, Dinko
Kadija, Kreso
Mesic, Benjamin
Starodumov, Andrei
Susa, Tatjana
Ather, Mohsan Waseem
Attikis, Alexandros
Mavromanolakis, Georgios
Mousa, Jehad
Nicolaou, Charalambos
Ptochos, Fotios
Razis, Panos A
Rykaczewski, Hans
Finger, Miroslav
Finger Jr, Michael
Carrera Jarrin, Edgar
Ellithi Kamel, Ali
Mohamed, Amr
Salama, Elsayed
Bhowmik, Sandeep
Dewanjee, Ram Krishna
Kadastik, Mario
Perrini, Lucia
Raidal, Martti
Veelken, Christian
Eerola, Paula
Kirschenmann, Henning
Pekkanen, Juska
Voutilainen, Mikko
Havukainen, Joona
Heikkilä, Jaana Kristiina
Jarvinen, Terhi
Karimäki, Veikko
Kinnunen, Ritva
Lampén, Tapio
Lassila-Perini, Kati
Laurila, Santeri
Lehti, Sami
Lindén, Tomas
Luukka, Panja-Riina
Mäenpää, Teppo
Siikonen, Hannu
Tuominen, Eija
Tuominiemi, Jorma
Tuuva, Tuure
Besancon, Marc
Couderc, Fabrice
Dejardin, Marc
Denegri, Daniel
Faure, Jean-Louis
Ferri, Federico
Ganjour, Serguei
Ghosh, Saranya
Givernaud, Alain
Gras, Philippe
Hamel de Monchenault, Gautier
Jarry, Patrick
Leloup, Clément
Locci, Elizabeth
Machet, Martina
Malcles, Julie
Negro, Giulia
Rander, John
Rosowsky, André
Sahin, Mehmet Özgür
Titov, Maksym
Abdulsalam, Abdulla
Amendola, Chiara
Antropov, Iurii
Baffioni, Stephanie
Beaudette, Florian
Busson, Philippe
Cadamuro, Luca
Charlot, Claude
Granier de Cassagnac, Raphael
Jo, Mihee
Kucher, Inna
Lisniak, Stanislav
Lobanov, Artur
Martin Blanco, Javier
Nguyen, Matthew
Ochando, Christophe
Ortona, Giacomo
Paganini, Pascal
Pigard, Philipp
Salerno, Roberto
Sauvan, Jean-Baptiste
Sirois, Yves
Stahl Leiton, Andre Govinda
Yilmaz, Yetkin
Zabi, Alexandre
Zghiche, Amina
Agram, Jean-Laurent
Andrea, Jeremy
Bloch, Daniel
Brom, Jean-Marie
Chabert, Eric Christian
Collard, Caroline
Conte, Eric
Coubez, Xavier
Drouhin, Frédéric
Fontaine, Jean-Charles
Gelé, Denis
Goerlach, Ulrich
Jansová, Markéta
Juillot, Pierre
Le Bihan, Anne-Catherine
Tonon, Nicolas
Van Hove, Pierre
Gadrat, Sébastien
Beauceron, Stephanie
Bernet, Colin
Boudoul, Gaelle
Chanon, Nicolas
Chierici, Roberto
Contardo, Didier
Depasse, Pierre
El Mamouni, Houmani
Fay, Jean
Finco, Linda
Gascon, Susan
Gouzevitch, Maxime
Grenier, Gérald
Ille, Bernard
Lagarde, Francois
Laktineh, Imad Baptiste
Lattaud, Hugues
Lethuillier, Morgan
Mirabito, Laurent
Pequegnot, Anne-Laure
Perries, Stephane
Popov, Andrey
Sordini, Viola
Vander Donckt, Muriel
Viret, Sébastien
Zhang, Sijing
Toriashvili, Tengizi
Tsamalaidze, Zviad
Autermann, Christian
Feld, Lutz
Kiesel, Maximilian Knut
Klein, Katja
Lipinski, Martin
Preuten, Marius
Rauch, Max Philip
Schomakers, Christian
Schulz, Johannes
Teroerde, Marius
Wittmer, Bruno
Zhukov, Valery
Albert, Andreas
Duchardt, Deborah
Endres, Matthias
Erdmann, Martin
Erdweg, Sören
Esch, Thomas
Fischer, Robert
Güth, Andreas
Hebbeker, Thomas
Heidemann, Carsten
Hoepfner, Kerstin
Knutzen, Simon
Merschmeyer, Markus
Meyer, Arnd
Millet, Philipp
Mukherjee, Swagata
Pook, Tobias
Radziej, Markus
Reithler, Hans
Rieger, Marcel
Scheuch, Florian
Teyssier, Daniel
Thüer, Sebastian
Flügge, Günter
Kargoll, Bastian
Kress, Thomas
Künsken, Andreas
Müller, Thomas
Nehrkorn, Alexander
Nowack, Andreas
Pistone, Claudia
Pooth, Oliver
Stahl, Achim
Aldaya Martin, Maria
Arndt, Till
Asawatangtrakuldee, Chayanit
Beernaert, Kelly
Behnke, Olaf
Behrens, Ulf
Bermúdez Martínez, Armando
Bin Anuar, Afiq Aizuddin
Borras, Kerstin
Botta, Valeria
Campbell, Alan
Connor, Patrick
Contreras-Campana, Christian
Costanza, Francesco
Danilov, Vladyslav
De Wit, Adinda
Diez Pardos, Carmen
Domínguez Damiani, Daniela
Eckerlin, Guenter
Eckstein, Doris
Eichhorn, Thomas
Eren, Engin
Gallo, Elisabetta
Garay Garcia, Jasone
Geiser, Achim
Grados Luyando, Juan Manuel
Grohsjean, Alexander
Gunnellini, Paolo
Guthoff, Moritz
Harb, Ali
Hauk, Johannes
Hempel, Maria
Jung, Hannes
Kasemann, Matthias
Keaveney, James
Kleinwort, Claus
Knolle, Joscha
Korol, Ievgen
Krücker, Dirk
Lange, Wolfgang
Lelek, Aleksandra
Lenz, Teresa
Lipka, Katerina
Lohmann, Wolfgang
Mankel, Rainer
Melzer-Pellmann, Isabell-Alissandra
Meyer, Andreas Bernhard
Meyer, Mareike
Missiroli, Marino
Mittag, Gregor
Mnich, Joachim
Mussgiller, Andreas
Pitzl, Daniel
Raspereza, Alexei
Savitskyi, Mykola
Saxena, Pooja
Shevchenko, Rostyslav
Stefaniuk, Nazar
Tholen, Heiner
Van Onsem, Gerrit Patrick
Walsh, Roberval
Wen, Yiwen
Wichmann, Katarzyna
Wissing, Christoph
Zenaiev, Oleksandr
Aggleton, Robin
Bein, Samuel
Blobel, Volker
Centis Vignali, Matteo
Dreyer, Torben
Garutti, Erika
Gonzalez, Daniel
Haller, Johannes
Hinzmann, Andreas
Hoffmann, Malte
Karavdina, Anastasia
Kasieczka, Gregor
Klanner, Robert
Kogler, Roman
Kovalchuk, Nataliia
Kurz, Simon
Marconi, Daniele
Multhaup, Jens
Niedziela, Marek
Nowatschin, Dominik
Peiffer, Thomas
Perieanu, Adrian
Reimers, Arne
Scharf, Christian
Schleper, Peter
Schmidt, Alexander
Schumann, Svenja
Schwandt, Joern
Sonneveld, Jory
Stadie, Hartmut
Steinbrück, Georg
Stober, Fred-Markus Helmut
Stöver, Marc
Troendle, Daniel
Usai, Emanuele
Vanhoefer, Annika
Vormwald, Benedikt
Akbiyik, Melike
Barth, Christian
Baselga, Marta
Baur, Sebastian
Butz, Erik
Caspart, René
Chwalek, Thorsten
Colombo, Fabio
De Boer, Wim
Dierlamm, Alexander
Faltermann, Nils
Freund, Benedikt
Friese, Raphael
Giffels, Manuel
Harrendorf, Marco Alexander
Hartmann, Frank
Heindl, Stefan Michael
Husemann, Ulrich
Kassel, Florian
Kudella, Simon
Mildner, Hannes
Mozer, Matthias Ulrich
Plagge, Michael
Quast, Gunter
Rabbertz, Klaus
Schröder, Matthias
Shvetsov, Ivan
Sieber, Georg
Simonis, Hans-Jürgen
Ulrich, Ralf
Wayand, Stefan
Weber, Marc
Weiler, Thomas
Williamson, Shawn
Wöhrmann, Clemens
Wolf, Roger
Anagnostou, Georgios
Daskalakis, Georgios
Geralis, Theodoros
Kyriakis, Aristotelis
Loukas, Demetrios
Topsis-Giotis, Iasonas
Karathanasis, George
Kesisoglou, Stilianos
Panagiotou, Apostolos
Saoulidou, Niki
Tziaferi, Eirini
Kousouris, Konstantinos
Papakrivopoulos, Ioannis
Evangelou, Ioannis
Foudas, Costas
Gianneios, Paraskevas
Katsoulis, Panagiotis
Kokkas, Panagiotis
Mallios, Stavros
Manthos, Nikolaos
Papadopoulos, Ioannis
Paradas, Evangelos
Strologas, John
Triantis, Frixos A
Tsitsonis, Dimitrios
Csanad, Mate
Filipovic, Nicolas
Pasztor, Gabriella
Surányi, Olivér
Veres, Gabor Istvan
Bencze, Gyorgy
Hajdu, Csaba
Horvath, Dezso
Hunyadi, Ádám
Sikler, Ferenc
Veszpremi, Viktor
Vesztergombi, Gyorgy
Vámi, Tamás Álmos
Beni, Noemi
Czellar, Sandor
Karancsi, János
Makovec, Alajos
Molnar, Jozsef
Szillasi, Zoltan
Bartók, Márton
Raics, Peter
Trocsanyi, Zoltan Laszlo
Ujvari, Balazs
Choudhury, Somnath
Komaragiri, Jyothsna Rani
Bahinipati, Seema
Mal, Prolay
Mandal, Koushik
Nayak, Aruna
Sahoo, Deepak Kumar
Swain, Sanjay Kumar
Bansal, Sunil
Beri, Suman Bala
Bhatnagar, Vipin
Chauhan, Sushil
Chawla, Ridhi
Dhingra, Nitish
Gupta, Rajat
Kaur, Anterpreet
Kaur, Manjit
Kaur, Sandeep
Kumar, Ramandeep
Kumari, Priyanka
Lohan, Manisha
Mehta, Ankita
Sharma, Sandeep
Singh, Jasbir
Walia, Genius
Kumar, Ashok
Shah, Aashaq
Bhardwaj, Ashutosh
Choudhary, Brajesh C
Garg, Rocky Bala
Keshri, Sumit
Kumar, Ajay
Malhotra, Shivali
Naimuddin, Md
Ranjan, Kirti
Sharma, Ramkrishna
Bhardwaj, Rishika
Bhattacharya, Rajarshi
Bhattacharya, Satyaki
Bhawandeep, Bhawandeep
Bhowmik, Debabrata
Dey, Sourav
Dutt, Suneel
Dutta, Suchandra
Ghosh, Shamik
Majumdar, Nayana
Mondal, Kuntal
Mukhopadhyay, Supratik
Nandan, Saswati
Purohit, Arnab
Rout, Prasant Kumar
Roy, Ashim
Roy Chowdhury, Suvankar
Sarkar, Subir
Sharan, Manoj
Singh, Bipen
Thakur, Shalini
Behera, Prafulla Kumar
Chudasama, Ruchi
Dutta, Dipanwita
Jha, Vishwajeet
Kumar, Vineet
Mohanty, Ajit Kumar
Netrakanti, Pawan Kumar
Pant, Lalit Mohan
Shukla, Prashant
Topkar, Anita
Aziz, Tariq
Dugad, Shashikant
Mahakud, Bibhuprasad
Mitra, Soureek
Mohanty, Gagan Bihari
Sur, Nairit
Sutar, Bajrang
Banerjee, Sudeshna
Bhattacharya, Soham
Chatterjee, Suman
Das, Pallabi
Guchait, Monoranjan
Jain, Sandhya
Kumar, Sanjeev
Maity, Manas
Majumder, Gobinda
Mazumdar, Kajari
Sahoo, Niladribihari
Sarkar, Tanmay
Wickramage, Nadeesha
Chauhan, Shubhanshu
Dube, Sourabh
Hegde, Vinay
Kapoor, Anshul
Kothekar, Kunal
Pandey, Shubham
Rane, Aditee
Sharma, Seema
Chenarani, Shirin
Eskandari Tadavani, Esmaeel
Etesami, Seyed Mohsen
Khakzad, Mohsen
Mohammadi Najafabadi, Mojtaba
Naseri, Mohsen
Paktinat Mehdiabadi, Saeid
Rezaei Hosseinabadi, Ferdos
Safarzadeh, Batool
Zeinali, Maryam
Felcini, Marta
Grunewald, Martin
Abbrescia, Marcello
Calabria, Cesare
Colaleo, Anna
Creanza, Donato
Cristella, Leonardo
De Filippis, Nicola
De Palma, Mauro
Di Florio, Adriano
Errico, Filippo
Fiore, Luigi
Gelmi, Andrea
Iaselli, Giuseppe
Lezki, Samet
Maggi, Giorgio
Maggi, Marcello
Marangelli, Bartolomeo
Miniello, Giorgia
My, Salvatore
Nuzzo, Salvatore
Pompili, Alexis
Pugliese, Gabriella
Radogna, Raffaella
Ranieri, Antonio
Selvaggi, Giovanna
Sharma, Archana
Silvestris, Lucia
Venditti, Rosamaria
Verwilligen, Piet
Zito, Giuseppe
Abbiendi, Giovanni
Battilana, Carlo
Bonacorsi, Daniele
Borgonovi, Lisa
Braibant-Giacomelli, Sylvie
Campanini, Renato
Capiluppi, Paolo
Castro, Andrea
Cavallo, Francesca Romana
Chhibra, Simranjit Singh
Codispoti, Giuseppe
Cuffiani, Marco
Dallavalle, Gaetano-Marco
Fabbri, Fabrizio
Fanfani, Alessandra
Fasanella, Daniele
Giacomelli, Paolo
Grandi, Claudio
Guiducci, Luigi
Iemmi, Fabio
Marcellini, Stefano
Masetti, Gianni
Montanari, Alessandro
Navarria, Francesco
Perrotta, Andrea
Rossi, Antonio
Rovelli, Tiziano
Siroli, Gian Piero
Tosi, Nicolò
Albergo, Sebastiano
Costa, Salvatore
Di Mattia, Alessandro
Giordano, Ferdinando
Potenza, Renato
Tricomi, Alessia
Tuve, Cristina
Barbagli, Giuseppe
Chatterjee, Kalyanmoy
Ciulli, Vitaliano
Civinini, Carlo
D'Alessandro, Raffaello
Focardi, Ettore
Latino, Giuseppe
Lenzi, Piergiulio
Meschini, Marco
Paoletti, Simone
Russo, Lorenzo
Sguazzoni, Giacomo
Strom, Derek
Viliani, Lorenzo
Benussi, Luigi
Bianco, Stefano
Fabbri, Franco
Piccolo, Davide
Primavera, Federica
Calvelli, Valerio
Ferro, Fabrizio
Ravera, Fabio
Robutti, Enrico
Tosi, Silvano
Benaglia, Andrea
Beschi, Andrea
Brianza, Luca
Brivio, Francesco
Ciriolo, Vincenzo
Dinardo, Mauro Emanuele
Fiorendi, Sara
Gennai, Simone
Ghezzi, Alessio
Govoni, Pietro
Malberti, Martina
Malvezzi, Sandra
Manzoni, Riccardo Andrea
Menasce, Dario
Moroni, Luigi
Paganoni, Marco
Pauwels, Kristof
Pedrini, Daniele
Pigazzini, Simone
Ragazzi, Stefano
Tabarelli de Fatis, Tommaso
Buontempo, Salvatore
Cavallo, Nicola
Di Guida, Salvatore
Fabozzi, Francesco
Fienga, Francesco
Galati, Giuliana
Iorio, Alberto Orso Maria
Khan, Wajid Ali
Lista, Luca
Meola, Sabino
Paolucci, Pierluigi
Sciacca, Crisostomo
Thyssen, Filip
Voevodina, Elena
Azzi, Patrizia
Bacchetta, Nicola
Benato, Lisa
Bisello, Dario
Boletti, Alessio
Carlin, Roberto
Carvalho Antunes De Oliveira, Alexandra
Checchia, Paolo
De Castro Manzano, Pablo
Dorigo, Tommaso
Dosselli, Umberto
Gasparini, Fabrizio
Gasparini, Ugo
Gozzelino, Andrea
Lacaprara, Stefano
Margoni, Martino
Meneguzzo, Anna Teresa
Pozzobon, Nicola
Ronchese, Paolo
Rossin, Roberto
Simonetto, Franco
Tiko, Andres
Torassa, Ezio
Zanetti, Marco
Zotto, Pierluigi
Zumerle, Gianni
Braghieri, Alessandro
Magnani, Alice
Montagna, Paolo
Ratti, Sergio P
Re, Valerio
Ressegotti, Martina
Riccardi, Cristina
Salvini, Paola
Vai, Ilaria
Vitulo, Paolo
Alunni Solestizi, Luisa
Biasini, Maurizio
Bilei, Gian Mario
Cecchi, Claudia
Ciangottini, Diego
Fanò, Livio
Lariccia, Paolo
Leonardi, Roberto
Manoni, Elisa
Mantovani, Giancarlo
Mariani, Valentina
Menichelli, Mauro
Rossi, Alessandro
Santocchia, Attilio
Spiga, Daniele
Androsov, Konstantin
Azzurri, Paolo
Bagliesi, Giuseppe
Bianchini, Lorenzo
Boccali, Tommaso
Borrello, Laura
Castaldi, Rino
Ciocci, Maria Agnese
Dell'Orso, Roberto
Fedi, Giacomo
Giannini, Leonardo
Giassi, Alessandro
Grippo, Maria Teresa
Ligabue, Franco
Lomtadze, Teimuraz
Manca, Elisabetta
Mandorli, Giulio
Messineo, Alberto
Palla, Fabrizio
Rizzi, Andrea
Spagnolo, Paolo
Tenchini, Roberto
Tonelli, Guido
Venturi, Andrea
Verdini, Piero Giorgio
Barone, Luciano
Cavallari, Francesca
Cipriani, Marco
Daci, Nadir
Del Re, Daniele
Di Marco, Emanuele
Diemoz, Marcella
Gelli, Simone
Longo, Egidio
Marzocchi, Badder
Meridiani, Paolo
Organtini, Giovanni
Pandolfi, Francesco
Paramatti, Riccardo
Preiato, Federico
Rahatlou, Shahram
Rovelli, Chiara
Santanastasio, Francesco
Amapane, Nicola
Arcidiacono, Roberta
Argiro, Stefano
Arneodo, Michele
Bartosik, Nazar
Bellan, Riccardo
Biino, Cristina
Cartiglia, Nicolo
Castello, Roberto
Cenna, Francesca
Costa, Marco
Covarelli, Roberto
Degano, Alessandro
Demaria, Natale
Kiani, Bilal
Mariotti, Chiara
Maselli, Silvia
Migliore, Ernesto
Monaco, Vincenzo
Monteil, Ennio
Monteno, Marco
Obertino, Maria Margherita
Pacher, Luca
Pastrone, Nadia
Pelliccioni, Mario
Pinna Angioni, Gian Luca
Romero, Alessandra
Ruspa, Marta
Sacchi, Roberto
Shchelina, Ksenia
Sola, Valentina
Solano, Ada
Staiano, Amedeo
Belforte, Stefano
Casarsa, Massimo
Cossutti, Fabio
Della Ricca, Giuseppe
Zanetti, Anna
Kim, Dong Hee
Kim, Gui Nyun
Kim, Min Suk
Lee, Jeongeun
Lee, Sangeun
Lee, Seh Wook
Moon, Chang-Seong
Oh, Young Do
Sekmen, Sezen
Son, Dong-Chul
Yang, Yu Chul
Kim, Hyunchul
Moon, Dong Ho
Oh, Geonhee
Brochero Cifuentes, Javier Andres
Goh, Junghwan
Kim, Tae Jeong
Cho, Sungwoong
Choi, Suyong
Go, Yeonju
Gyun, Dooyeon
Ha, Seungkyu
Hong, Byung-Sik
Jo, Youngkwon
Kim, Yongsun
Lee, Kisoo
Lee, Kyong Sei
Lee, Songkyo
Lim, Jaehoon
Park, Sung Keun
Roh, Youn
Almond, John
Kim, Junho
Kim, Jae Sung
Lee, Haneol
Lee, Kyeongpil
Nam, Kyungwook
Oh, Sung Bin
Radburn-Smith, Benjamin Charles
Seo, Seon-hee
Yang, Unki
Yoo, Hwi Dong
Yu, Geum Bong
Kim, Hyunyong
Kim, Ji Hyun
Lee, Jason Sang Hun
Park, Inkyu
Choi, Young-Il
Hwang, Chanwook
Lee, Jongseok
Yu, Intae
Dudenas, Vytautas
Juodagalvis, Andrius
Vaitkus, Juozas
Ahmed, Ijaz
Ibrahim, Zainol Abidin
Md Ali, Mohd Adli Bin
Mohamad Idris, Faridah
Wan Abdullah, Wan Ahmad Tajuddin
Yusli, Mohd Nizam
Zolkapli, Zukhaimira
Reyes-Almanza, Rogelio
Ramirez-Sanchez, Gabriel
Duran-Osuna, Cecilia
Castilla-Valdez, Heriberto
De La Cruz-Burelo, Eduard
Heredia-De La Cruz, Ivan
Rabadán-Trejo, Raúl Iraq
Lopez-Fernandez, Ricardo
Mejia Guisao, Jhovanny
Sánchez Hernández, Alberto
Carrillo Moreno, Salvador
Oropeza Barrera, Cristina
Vazquez Valencia, Fabiola
Eysermans, Jan
Pedraza, Isabel
Salazar Ibarguen, Humberto Antonio
Uribe Estrada, Cecilia
Morelos Pineda, Antonio
Krofcheck, David
Butler, Philip H
Ahmad, Ashfaq
Hassan, Qamar
Hoorani, Hafeez R
Saddique, Asif
Shah, Mehar Ali
Shoaib, Muhammad
Waqas, Muhammad
Bialkowska, Helena
Bluj, Michal
Boimska, Bozena
Frueboes, Tomasz
Górski, Maciej
Kazana, Malgorzata
Nawrocki, Krzysztof
Szleper, Michal
Traczyk, Piotr
Zalewski, Piotr
Bunkowski, Karol
Byszuk, Adrian
Doroba, Krzysztof
Kalinowski, Artur
Konecki, Marcin
Krolikowski, Jan
Misiura, Maciej
Olszewski, Michal
Pyskir, Andrzej
Walczak, Marek
Bargassa, Pedrame
Beirão Da Cruz E Silva, Cristóvão
Di Francesco, Agostino
Faccioli, Pietro
Galinhas, Bruno
Gallinaro, Michele
Hollar, Jonathan
Leonardo, Nuno
Lloret Iglesias, Lara
Nemallapudi, Mythra Varun
Seixas, Joao
Strong, Giles
Toldaiev, Oleksii
Vadruccio, Daniele
Varela, Joao
Afanasiev, Serguei
Bunin, Pavel
Gavrilenko, Mikhail
Golutvin, Igor
Gorbunov, Ilya
Kamenev, Alexey
Karjavin, Vladimir
Lanev, Alexander
Malakhov, Alexander
Matveev, Viktor
Moisenz, Petr
Palichik, Vladimir
Perelygin, Victor
Shmatov, Sergey
Shulha, Siarhei
Skatchkov, Nikolai
Smirnov, Vitaly
Voytishin, Nikolay
Zarubin, Anatoli
Ivanov, Yury
Kim, Victor
Kuznetsova, Ekaterina
Levchenko, Petr
Murzin, Victor
Oreshkin, Vadim
Smirnov, Igor
Sosnov, Dmitry
Sulimov, Valentin
Uvarov, Lev
Vavilov, Sergey
Vorobyev, Alexey
Andreev, Yuri
Dermenev, Alexander
Gninenko, Sergei
Golubev, Nikolai
Karneyeu, Anton
Kirsanov, Mikhail
Krasnikov, Nikolai
Pashenkov, Anatoli
Tlisov, Danila
Toropin, Alexander
Epshteyn, Vladimir
Gavrilov, Vladimir
Lychkovskaya, Natalia
Popov, Vladimir
Pozdnyakov, Ivan
Safronov, Grigory
Spiridonov, Alexander
Stepennov, Anton
Stolin, Viatcheslav
Toms, Maria
Vlasov, Evgueni
Zhokin, Alexander
Aushev, Tagir
Bylinkin, Alexander
Chadeeva, Marina
Chistov, Ruslan
Parygin, Pavel
Philippov, Dmitry
Polikarpov, Sergey
Tarkovskii, Evgenii
Zhemchugov, Evgenii
Andreev, Vladimir
Azarkin, Maksim
Dremin, Igor
Kirakosyan, Martin
Rusakov, Sergey V
Terkulov, Adel
Baskakov, Alexey
Belyaev, Andrey
Boos, Edouard
Dubinin, Mikhail
Dudko, Lev
Ershov, Alexander
Gribushin, Andrey
Klyukhin, Vyacheslav
Kodolova, Olga
Lokhtin, Igor
Miagkov, Igor
Obraztsov, Stepan
Petrushanko, Sergey
Savrin, Viktor
Snigirev, Alexander
Blinov, Vladimir
Shtol, Dmitry
Skovpen, Yuri
Azhgirey, Igor
Bayshev, Igor
Bitioukov, Sergei
Elumakhov, Dmitry
Godizov, Anton
Kachanov, Vassili
Kalinin, Alexey
Konstantinov, Dmitri
Mandrik, Petr
Petrov, Vladimir
Ryutin, Roman
Sobol, Andrei
Troshin, Sergey
Tyurin, Nikolay
Uzunian, Andrey
Volkov, Alexey
Babaev, Anton
Adzic, Petar
Cirkovic, Predrag
Devetak, Damir
Dordevic, Milos
Milosevic, Jovan
Alcaraz Maestre, Juan
Bachiller, Irene
Barrio Luna, Mar
Cerrada, Marcos
Colino, Nicanor
De La Cruz, Begona
Delgado Peris, Antonio
Fernandez Bedoya, Cristina
Fernández Ramos, Juan Pablo
Flix, Jose
Fouz, Maria Cruz
Gonzalez Lopez, Oscar
Goy Lopez, Silvia
Hernandez, Jose M
Josa, Maria Isabel
Moran, Dermot
Pérez-Calero Yzquierdo, Antonio María
Puerta Pelayo, Jesus
Redondo, Ignacio
Romero, Luciano
Senghi Soares, Mara
Triossi, Andrea
Álvarez Fernández, Adrian
Albajar, Carmen
de Trocóniz, Jorge F
Cuevas, Javier
Erice, Carlos
Fernandez Menendez, Javier
Folgueras, Santiago
Gonzalez Caballero, Isidro
González Fernández, Juan Rodrigo
Palencia Cortezon, Enrique
Sanchez Cruz, Sergio
Vischia, Pietro
Vizan Garcia, Jesus Manuel
Cabrillo, Iban Jose
Calderon, Alicia
Chazin Quero, Barbara
Duarte Campderros, Jordi
Fernandez, Marcos
Fernández Manteca, Pedro José
Garcia-Ferrero, Juan
García Alonso, Andrea
Gomez, Gervasio
Lopez Virto, Amparo
Marco, Jesus
Martinez Rivero, Celso
Martinez Ruiz del Arbol, Pablo
Matorras, Francisco
Piedra Gomez, Jonatan
Prieels, Cédric
Rodrigo, Teresa
Ruiz-Jimeno, Alberto
Scodellaro, Luca
Trevisani, Nicolò
Vila, Ivan
Vilar Cortabitarte, Rocio
Abbaneo, Duccio
Akgun, Bora
Auffray, Etiennette
Baillon, Paul
Ball, Austin
Barney, David
Bendavid, Joshua
Bianco, Michele
Bocci, Andrea
Botta, Cristina
Camporesi, Tiziano
Cepeda, Maria
Cerminara, Gianluca
Chapon, Emilien
Chen, Yi
D'Enterria, David
Dabrowski, Anne
Daponte, Vincenzo
David Tinoco Mendes, Andre
De Gruttola, Michele
De Roeck, Albert
Deelen, Nikkie
Dobson, Marc
Du Pree, Tristan
Dünser, Marc
Dupont, Niels
Elliott-Peisert, Anna
Everaerts, Pieter
Fallavollita, Francesco
Franzoni, Giovanni
Fulcher, Jonathan
Funk, Wolfgang
Gigi, Dominique
Gilbert, Andrew
Gill, Karl
Glege, Frank
Gulhan, Doga
Hegeman, Jeroen
Innocente, Vincenzo
Jafari, Abideh
Janot, Patrick
Karacheban, Olena
Kieseler, Jan
Knünz, Valentin
Kornmayer, Andreas
Krammer, Manfred
Lange, Clemens
Lecoq, Paul
Lourenco, Carlos
Lucchini, Marco Toliman
Malgeri, Luca
Mannelli, Marcello
Martelli, Arabella
Meijers, Frans
Merlin, Jeremie Alexandre
Mersi, Stefano
Meschi, Emilio
Milenovic, Predrag
Moortgat, Filip
Mulders, Martijn
Neugebauer, Hannes
Ngadiuba, Jennifer
Orfanelli, Styliani
Orsini, Luciano
Pantaleo, Felice
Pape, Luc
Perez, Emmanuel
Peruzzi, Marco
Petrilli, Achille
Petrucciani, Giovanni
Pfeiffer, Andreas
Pierini, Maurizio
Pitters, Florian Michael
Rabady, Dinyar
Racz, Attila
Reis, Thomas
Rolandi, Gigi
Rovere, Marco
Sakulin, Hannes
Schäfer, Christoph
Schwick, Christoph
Seidel, Markus
Selvaggi, Michele
Silva, Pedro
Sphicas, Paraskevas
Stakia, Anna
Steggemann, Jan
Stoye, Markus
Tosi, Mia
Treille, Daniel
Tsirou, Andromachi
Veckalns, Viesturs
Verweij, Marta
Zeuner, Wolfram Dietrich
Bertl, Willi
Caminada, Lea
Deiters, Konrad
Erdmann, Wolfram
Horisberger, Roland
Ingram, Quentin
Kaestli, Hans-Christian
Kotlinski, Danek
Langenegger, Urs
Rohe, Tilman
Wiederkehr, Stephan Albert
Backhaus, Malte
Bäni, Lukas
Berger, Pirmin
Casal, Bruno
Chernyavskaya, Nadezda
Dissertori, Günther
Dittmar, Michael
Donegà, Mauro
Dorfer, Christian
Grab, Christoph
Heidegger, Constantin
Hits, Dmitry
Hoss, Jan
Klijnsma, Thomas
Lustermann, Werner
Marionneau, Matthieu
Meinhard, Maren Tabea
Meister, Daniel
Micheli, Francesco
Musella, Pasquale
Nessi-Tedaldi, Francesca
Pata, Joosep
Pauss, Felicitas
Perrin, Gaël
Perrozzi, Luca
Quittnat, Milena
Reichmann, Michael
Ruini, Daniele
Sanz Becerra, Diego Alejandro
Schönenberger, Myriam
Shchutska, Lesya
Tavolaro, Vittorio Raoul
Theofilatos, Konstantinos
Vesterbacka Olsson, Minna Leonora
Wallny, Rainer
Zhu, De Hua
Aarrestad, Thea Klaeboe
Amsler, Claude
Brzhechko, Danyyl
Canelli, Maria Florencia
De Cosa, Annapaola
Del Burgo, Riccardo
Donato, Silvio
Galloni, Camilla
Hreus, Tomas
Kilminster, Benjamin
Neutelings, Izaak
Pinna, Deborah
Rauco, Giorgia
Robmann, Peter
Salerno, Daniel
Schweiger, Korbinian
Seitz, Claudia
Takahashi, Yuta
Zucchetta, Alberto
Candelise, Vieri
Chang, Yu-Hsiang
Cheng, Kai-yu
Doan, Thi Hien
Jain, Shilpi
Khurana, Raman
Kuo, Chia-Ming
Lin, Willis
Pozdnyakov, Andrey
Yu, Shin-Shan
Kumar, Arun
Chang, Paoti
Chao, Yuan
Chen, Kai-Feng
Chen, Po-Hsun
Fiori, Francesco
Hou, George Wei-Shu
Hsiung, Yee
Liu, Yueh-Feng
Lu, Rong-Shyang
Paganis, Efstathios
Psallidas, Andreas
Steen, Arnaud
Tsai, Jui-fa
Asavapibhop, Burin
Kovitanggoon, Kittikul
Singh, Gurpreet
Srimanobhas, Norraphat
Bat, Ayse
Boran, Fatma
Cerci, Salim
Damarseckin, Serdal
Demiroglu, Zuhal Seyma
Dozen, Candan
Dumanoglu, Isa
Girgis, Semiray
Gokbulut, Gul
Guler, Yalcin
Hos, Ilknur
Kangal, Evrim Ersin
Kara, Ozgun
Kayis Topaksu, Aysel
Kiminsu, Ugur
Oglakci, Mehmet
Onengut, Gulsen
Ozdemir, Kadri
Sunar Cerci, Deniz
Tali, Bayram
Tok, Ufuk Guney
Turkcapar, Semra
Zorbakir, Ibrahim Soner
Zorbilmez, Caglar
Karapinar, Guler
Ocalan, Kadir
Yalvac, Metin
Zeyrek, Mehmet
Gülmez, Erhan
Kaya, Mithat
Kaya, Ozlem
Tekten, Sevgi
Yetkin, Elif Asli
Agaras, Merve Nazlim
Atay, Serhat
Cakir, Altan
Cankocak, Kerem
Komurcu, Yildiray
Grynyov, Boris
Levchuk, Leonid
Ball, Fionn
Beck, Lana
Brooke, James John
Burns, Douglas
Clement, Emyr
Cussans, David
Davignon, Olivier
Flacher, Henning
Goldstein, Joel
Heath, Greg P
Heath, Helen F
Kreczko, Lukasz
Newbold, Dave M
Paramesvaran, Sudarshan
Sakuma, Tai
Seif El Nasr-storey, Sarah
Smith, Dominic
Smith, Vincent J
Bell, Ken W
Belyaev, Alexander
Brew, Christopher
Brown, Robert M
Cieri, Davide
Cockerill, David JA
Coughlan, John A
Harder, Kristian
Harper, Sam
Linacre, Jacob
Olaiya, Emmanuel
Petyt, David
Shepherd-Themistocleous, Claire
Thea, Alessandro
Tomalin, Ian R
Williams, Thomas
Womersley, William John
Auzinger, Georg
Bainbridge, Robert
Bloch, Philippe
Borg, Johan
Breeze, Shane
Buchmuller, Oliver
Bundock, Aaron
Casasso, Stefano
Colling, David
Corpe, Louie
Dauncey, Paul
Davies, Gavin
Della Negra, Michel
Di Maria, Riccardo
Elwood, Adam
Haddad, Yacine
Hall, Geoffrey
Iles, Gregory
James, Thomas
Komm, Matthias
Lane, Rebecca
Laner, Christian
Lyons, Louis
Magnan, Anne-Marie
Malik, Sarah
Mastrolorenzo, Luca
Matsushita, Takashi
Nash, Jordan
Nikitenko, Alexander
Palladino, Vito
Pesaresi, Mark
Richards, Alexander
Rose, Andrew
Scott, Edward
Seez, Christopher
Shtipliyski, Antoni