Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zitouni, Salah"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On the existence and decay of solution for viscoelastic wave equation with nonlinear source in weighted spaces
Autorzy :
Zitouni, Salah
Zennir, Khaled
Pokaż więcej
Źródło :
Rendiconti del Circolo Matematico di Palermo Series 2. :1-17
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Existence and exponential stability of solutions for transmission system with varying delay in R
Autorzy :
Zitouni Salah
Ardjouni Abdelouaheb
Zennir Khaled
Amiar Rachida
Pokaż więcej
Temat :
wave equation
transmission problem
varying delay term
exponential stability
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Mathematica Moravica, Vol 20, Iss 2, Pp 143-161 (2016)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://scindeks-clanci.ceon.rs/data/pdf/1450-5932/2016/1450-59321602143Z.pdf; https://doaj.org/toc/1450-5932; https://doaj.org/toc/2560-5542
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/2a65584592fd4cd1beb3b2b10ae990ac
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the existence and decay of solution for viscoelastic wave equation with nonlinear source in weighted spaces.
Autorzy :
Zitouni, Salah
Zennir, Khaled
Pokaż więcej
Źródło :
Rendiconti del Circolo Matematico di Palermo (Series 2); Dec2017, Vol. 66 Issue 3, p337-353, 17p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies