Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Zuliani, G."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
SARS-CoV-2 infection and H1N1 vaccination: does a relationship between the two factors really exist? A retrospective analysis of a territorial cohort in Ferrara, Italy.
Autorzy :
GRECO, S.
BELLA, A.
BONSI, B.
FABBRI, N.
CALIFANO, A.
MORRONE, S.
CHESSA, P.
PISTOLESI, C.
ZULIANI, G.
DE MOTOLI, F.
MANFREDINI, R.
DE GIORGI, A.
PASSARO, A.
Pokaż więcej
Źródło :
European Review for Medical & Pharmacological Sciences; 2021, Vol. 25 Issue 6, p2795-2801, 7p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Understanding Factors Associated With Psychomotor Subtypes of Delirium in Older Inpatients With Dementia
Autorzy :
Morandi, A.
Zambon, A.
Di Santo, S. G.
Mazzone, A.
Cherubini, A.
Mossello, E.
Bo, M.
Marengoni, A.
Bellelli, G.
Rispoli, V.
Malara, A.
Spadea, F.
Di Cello, S.
Ceravolo, F.
Fabiano, F.
Chiaradia, G.
Gabriele, A.
Lenino, P.
Andrea, T.
Settembrini, V.
Capomolla, D.
Citrino, A.
Scriva, A.
Bruno, I.
Secchi, R.
De Martino, E.
Muccinelli, R.
Lupi, G.
Paonessa, P.
Fabbri, A.
Passuti, M. T.
Castellari, S.
Po, A.
Gaggioli, G.
Varesi, M.
Moneti, P.
Capurso, S.
Latini, V.
Ghidotti, S.
Riccardelli, F.
Macchi, M.
Rigo, R.
Claudio, P.
Angelo, B.
Flavio, C.
Benedetta, B.
Boffelli, S.
Cassinadri, A.
Franzoni, S.
Spazzini, E.
Andretto, D.
Tonini, G.
Andreani, L.
Coralli, M.
Balotta, A.
Cancelliere, R.
Ballardini, G.
Simoncelli, M.
Mancini, A.
Strazzacapa, M.
Fabio, S.
De Filippi, F.
Giudice, C.
Dentizzi, C.
Azzini, M.
Cazzadori, M.
Mastroeni, V.
Bertassello, P.
Claudia Benati, H. S.
Nesta, E.
Tobaldini, C.
Guerini, F.
Elena, T.
Mombelloni, P.
Fontanini, F.
Gabriella, L.
Pizzorni, C.
Oliverio, M.
Del Grosso, L. L.
Giavedoni, C.
Bidoli, G.
Mazzei, B.
Corsonello, A.
Fusco, S.
Vena, S.
De Vuono, T.
Maiuri, G.
Luca, F. F.
Andrea, A.
Giovanni, S.
Rossella, N.
Castegnaro, E.
De Rosa, S.
Sechi, R. B.
Benvenuti, E.
Del Lungo, I.
Giardini, S.
Giulietti, C.
Mauro, D. B.
Eleonora, B.
Martina, P.
Irene, F.
Riccardo, B.
Federica, S.
Ilaria, D. L.
Bertoletti, E.
D'Amico, F.
Caronzolo, F.
Grippa, A.
Lombardo, G.
Pipicella, T.
Antonino, S.
Francesco, C.
Valeria, P. G.
Daniela, L.
Domenico, C.
Giorgio, B.
March, A.
Nitti, M. T.
Felici, A.
Pavan, S.
Piazzani, F.
Lunelli, A.
Dimori, S.
Margotta, A.
Soglia, T.
Postacchini, D.
Brunelli, R.
Santini, S.
Francavilla, M.
Macchiati, I.
Sorvillo, F.
Giuli, C.
Mecocci, P.
Longo, A.
Perticone, F.
Addesi, D.
Rosa, P. C.
Bencardino, G.
Falbo, T.
Grillo, N.
Marco, F.
Mirella, F.
Fanto, F.
Isaia, G.
Pezzilli, S.
Bergamo, D.
Furno, E.
Rrodhe, S.
Lucarini, S.
Dijk, B.
Dall'Acqua, F.
Cappelletto, F.
Calvani, D.
Becheri, D.
Giuseppe, M.
Costanza, M.
Vito, A.
Francesca, B.
Magherini, L.
Novella, M.
Franca, B.
Lucia Gambardella, P. M.
Valente, C.
Ilaria, B.
Alice, F.
Porrino, P.
Ceci, G.
Giuliana, B.
Michela, T.
Eleonora, C.
Ettore, E.
Camellini, C.
Servello, A.
Grassi, A.
Rozzini, R.
Tironi, S.
Grassi, M. G.
Troisi, E.
Carlo, C.
Simona Gabriella, D. S.
Flaminia, F.
Federica, R.
Beatrice, P.
Sofia, T.
Gabutto, A.
Quazzo, L.
Rosatello, A.
Suraci, D.
Tagliabue, B.
Perrone, C.
Ferrara, L.
Castagna, A.
Tremolada, M. L.
Giuseppe, C.
Stefano, B.
Davide, O.
Piano, S.
Serviddio, G.
Lo Buglio, A.
Gurrera, T.
Merlo, V.
Rovai, C.
Cotroneo, A. M.
Carlucci, R.
Abbaldo, A.
Monzani, F.
Qasem, A. A.
Bini, G.
Tafuto, S.
Galli, G.
Bruni, A. C.
Mancuso, G.
Calipari, D.
Giuseppe Massimiliano, D. L.
Bernardini, B.
Corsini, C.
Michele, C.
Sara, D. F.
Cagnin, A.
Fragiacomo, F.
Pompanin, S.
Piero, A.
Marco, C.
Zurlo, A.
Guerra, G.
Pala, M.
Menozzi, L.
Gatti, C. D.
Magon, S.
Roberto, M.
Alfredo, D. G.
Fabio, F.
Ruana, T.
Elisa, M.
Christian, M.
Marco, P.
Massimo, G.
Di Francesco, V.
Faccioli, S.
Pellizzari, L.
Giorgia, F.
Barbagallo, G.
Lunardelli, M. L.
Martini, E.
Ferrari, E.
Macchiarulo, M.
Corneli, M.
Bacci, M.
Battaglia, G.
Anastasio, L.
Lo Storto, M. S.
Seresin, C.
Simonato, M.
Loreggian, M.
Cestonaro, F.
Durando, M.
Latella, R.
Mazzoleni, M.
Russo, G.
Ponte, M.
Valchera, A.
Salustri, G.
Petritola, D.
Costa, A.
Sinforiani, E.
Cotta, M. R.
Pizio, R. N.
Cester, A.
Formilan, M.
Pietro, B.
Carbone, P.
Cazzaniga, I.
Appollonio, I.
Cereda, D.
Stabile, A.
Xhani, R.
Acampora, R.
Tremolizzo, L.
Federico, P.
Antonio, C.
Valerio, P.
Cesare, B.
Zhirajr, M.
Giovanni, V.
Maria, A.
Mariaelena, S.
Bottacchi, E.
Bucciantini, E.
Di Giovanni, M.
Franchi, F.
Lucchetti, L.
Mariani, C.
Grande, G.
Rapazzini, P.
Marco, M.
Romanelli, G.
Franco, N.
Alessio, M.
Nicola, L.
Laura, P.
Nazario, P.
Chiara, G.
Soccorso, P.
Andrea, S.
Luca, B.
Francesca, S.
Roberto, A.
Anna, C.
Fugazza, L.
Guerrini, C.
De Paduanis, G.
Iallonardo, L.
Palumbo, P.
Zuliani, G.
Ortolani, B.
Capatti, E.
Soavi, C.
Bianchi, L.
Francesconi, D.
Miselli, A.
Gloria, B.
Tommaso, R.
Chiara, P.
Agata, M. M.
Marco, D. A.
Luca, M.
Gianluca, G.
Suardi, T.
Zaccarini, C.
Manuela, R.
Mirra, G.
Muti, E.
Bottura, R.
Gianpaolo, M.
Secreto, P.
Bisio, E.
Cecchettani, M.
Naldi, T.
Pallavicino, A.
Pugliese, M.
Iozzo, R. C.
Grassi, G.
Michele, B.
Raffaella, D. O.
Fosca, Q. T.
Giorgio, G. C.
Giovanni, P.
Ernesto, C.
Mannironi, A.
Giorli, E.
Oberti, S.
Fierro, B.
Piccoli, T.
Giacalone, F.
Mandas, A.
Serchisu, L.
Costaggiu, D.
Pinna, E.
Orru, F.
Mannai, M.
Cordioli, Z.
Pelizzari, L.
Turcato, E.
Arduini, P.
Cacace, C.
Chiloiro, R.
Cimino, R.
Ruberto, C.
Giovanni, R.
Pietro, G.
Laura, G.
Alberto, C.
Carmen, R.
Santo, P. D.
Andriolli, A.
Burattin, G.
Rossi, L.
Andreolli Antonino, C. G.
Tezza, F.
Maddalena, P.
Laura, S.
Crippa, P.
Aloisio, P.
Di Monda, T.
Malighetti, A.
Galbassini, G.
Salutis, D.
Ivaldi, C.
Russo, A. M.
Bennati, E.
Pino, E.
Zavarise, G.
Pesci, A.
Suigo, G.
Faverio, P.
Andrea, G.
Sabrina, P.
Zanasi, M.
Moniello, G.
Rostagno, C.
Cartei, A.
Polidori, G.
Ungar, A.
Melis, M. R.
Martellini, E.
Enrico, M.
Monica, T.
Antonella, G.
Giovanna, L.
Migliorini, M.
Caramelli, F.
Battiston, B.
Berardino, M.
Cavallo, S.
Alessandro, M.
Anna, S.
Lombardi, B.
D'Ippolito, P.
Furini, A.
Villani, D.
Clara, R.
Guarneri, M.
Paolucci, S.
Bassi, A.
Coiro, P.
De Angelis, D.
Morone, G.
Venturiero, V.
Palleschi, L.
Raganato, P.
Di Niro, G.
Rosa, C. A.
Loredana, B.
Imoscopi, A.
Tibaldi, V.
Bottignole G, G.
Calvi, E.
Clementi, C.
Zanocchi, M.
Agosta, L.
Nortarelli, A.
Provenzano, G.
Mari, D.
Romano, F. Y.
Rosini, F.
Mansi, M.
Rossi, S.
Geriatria, A. R.
Inzaghi, L.
Bonini, G.
Rossi, P.
Potena, A.
Lichii, M.
Candiani, T.
Grimaldi, W.
Bertani, E.
Alessandra, P.
Calogero, P.
Pinto, D.
Bernardi, R.
Nicolino, F.
Galetti, C.
Gianstefani, A.
Giulia, C.
Lorenzo, M.
Odetti, P.
Monacelli, F.
Prefumo, M.
Fiammetta, M.
Canepa, M.
Minaglia, C.
Paolisso, G.
Rizzo, M. R.
Prestano, R.
Dalise, A. M.
Barra, D.
Bosco, L. D.
Asprinio, V.
Dallape, L.
Perina, E.
Incalzi, R. A.
Bartoli, I. R.
Pluderi, A.
Maina, A.
Pecoraro, E.
Sciarra, M.
Prudente, A.
Paola, M.
Francesca, M.
Manuel, V.
Luisella, C.
Maria, P. L.
Tina, S.
Benini, L.
Levato, F.
Mhiuta, V.
Alius, F.
Davidoaia, D.
Giardini, V.
Garancini, M.
Bellamoli, C.
Terranova, L.
Bozzini, C.
Tosoni, P.
Provoli, E.
Cascone, L.
Dioli, A.
Ferrarin, G.
Bucci, A.
Bua, G.
Fenu, S.
Bianchi, G.
Casella, S.
Romano, V.
Maurizio, P.
Mascherona, I.
Belotti, G.
Cavaliere, S.
Cuni, E.
Merciuc, N.
Oberti, R.
Veneziani, S.
Capoferri, E.
De Bernardi, E.
Colombo, K.
Bravi, M.
Nicoletta, N.
D'Arcangelo, P.
Montenegro, N.
Montanari, R.
Lamanna, P.
Gasperini, B.
Isabella, M.
Stefania, D.
Gaia, A.
Filippo, C.
Palama, C.
Di Emidio, C.
Scarpini, E.
Arighi, A.
Fumagalli, G.
Basilico, P.
De Amicis Margherita, M.
Marta, M.
Diletta, M.
Granata, A.
Ranalli, C.
Cammilli, A.
Cavallini, M. C.
Tricca, M.
Natella, D.
Gabbani, L.
Tesi, F.
Martella, L.
Imbrici, R.
Guerrini, G.
Scotuzzi, A. M.
Sozzi, F.
Valenti, L.
Chiarello, A.
Monia, M.
Pilotto, A.
Prete, C.
Senesi, B.
Meta, A. C.
Pendenza, E.
Pasqualetti, G.
Polini, A.
Tognini, S.
Ballino, E.
Dell'Aquila, G.
Gasparrini, P. M.
Marotti, E.
Migale, M.
Scrimieri, A.
Falsetti, L.
Salvi, A.
Toigo, G.
Ceschia, G.
Rosso, A.
Tongiorgi, C.
Scarpa, C.
De Dominicis, L.
Pucci, E.
Renzi, S.
Cartechini, E.
Tomassini, P. F.
Del Gobbo, M.
Ugenti, F.
Romeo, P.
Nardelli, A.
Lauretani, F.
Visioli, S.
Montanari, I.
Ermini, F.
Giordano, A.
Pigato, G.
Simeone, E.
Barbujani, M.
Giampieri, M.
Amoruso, R.
Piccinini, M.
Ferrari, C.
Gambetti, C.
Sfrappini, M.
Semeraro, L.
Striuli, R.
Pelliccioni, G.
Marinelli, D.
Fabi, K.
Rossi, T.
Pesallaccia, M.
Sabbatini, D.
Gobbi, B.
Cerqua, R.
Tagliani, G.
Schlauser, E.
Caser, L.
Caramello, E.
Sandigliano, F.
Rosso, G.
Ferrari, A.
Bendini, C.
Luisa, D. M.
Casella, M.
Prampolini, R.
Scevola, M.
Vitale, E.
Roberto, B.
Carlo, F.
Sergio, F.
Alberto, S.
Daniela, Z.
Giulia, B.
Serena, G.
Maugeri, D.
Sorace, R.
Anzaldi, M.
De Gesu, R.
Morrone, G.
Davolio, F.
Fabbo, A.
Palmieri, M.
Zoli, M.
Forti, P.
Pirazzoli, L.
Fabbri, E.
Terenzi, L.
Bergolari, F.
Wenter, C.
Ruffini, I.
Insam, M.
Abraham, E.
Kirchlechner, C.
Cucinotta, D.
Antonino, L.
Basile, G.
Grazia, A. M.
Parise, P.
Boccali, A.
Amici, S.
Gambacorta, M.
Lasagni, A.
Lovati, R.
Giovinazzo, F.
Kimak, E.
Zappa, P.
Medici, F.
Lo Castro, M.
Mauro, F.
De Luca, A.
Sancesario, G.
Martorana, A.
Scaricamazza, B.
Toniolo, S.
Di Lorenzo, F.
Liguori, C.
Lasco, A.
Vita, N.
Giomi, M.
Forte, F.
Padovani, A.
Rozzini, L.
Ceraso, A.
Salvatore, C.
Cottino, M.
Vitali, S.
Marelli, E.
Tripi, G.
Miceli, S.
Urso, G.
Grioni, G.
Vezzadini, G.
Misaggi, G.
Forlani, C.
Avanzi, S.
Serena, S.
Claudia, C.
Marilena, V.
Alberto, L.
Diego, G.
Alessandro, G.
Iemolo, F.
Sanzaro, E.
D'Asta, G.
Proietto, M.
Carnemolla, A.
Razza, G.
Spadaro, D.
Bertolotti, M.
Mussi, C.
Neviani, F.
Roberto, C.
Valentina, G.
Linda, M.
Francesca, V.
Tarozzi, A.
Balestri, F.
Mannarino, G.
Bigolari, M.
Natale, A.
Grassi, S.
Bottaro, C.
Stefanelli, S.
Bovone, U.
Tortorolo, U.
Quadri, R.
Leone, G.
Ponzetto, M.
Frasson, P.
Annoni, G.
Bruni, A.
Confalonieri, R.
Corsi, M.
Moretti, D.
Teruzzi, F.
Umidi, S.
Mazzola, P.
Perego, S.
Persico, I.
Olivieri, G.
Bonfanti, A.
Hajnalka, S.
Galeazzi, M.
Massariello, F.
Anzuini, A.
Caffarra, P.
Barocco, F.
Spallazzi, M.
Paolo, C. G.
Simonetta, M.
Chioatto, P.
Bortolamei, S.
Soattin, L.
Ruotolo, G.
Beneamino, B.
Giuseppe, B.
Bertazzoli, M.
Rota, E.
Adobati, A.
Scarpa, A.
Granziera, S.
Zuccher, P.
Fabbro, A. D.
Zara, D.
Lo Nigro, A.
Franchetti, L.
Toniolo, M.
Marcuzzo, C.
Rollone, M.
Guerriero, F.
Sgarlata, C.
Masse, A.
Zatti, G.
Piatti, M.
Graci, J.
Benati, G.
Boschi, F.
Biondi, M.
Fiumi, N.
Erika, T.
Locatelli, S. M.
Mauri, S.
Beretta, M.
Margheritis, L.
Desideri, G.
Liberatore, E.
Carucci, A. C.
Bonino, P.
Caput, M.
Antonietti, M. P.
Polistena, G.
De la Pierre, F.
Mari, M.
Massignani, P.
Tombesi, F.
Selvaggio, F.
Verbo, B.
Bodoni, P.
Marchionni, N.
Sabatini, T.
Mussio, E.
Magni, E.
Bianchetti, A.
Crucitti, A.
Titoldini, G.
Cossu, B.
Fascendini, S.
Licini, C.
Tomasoni, A.
Calderazzo, M.
Daniela, T.
Valentina, L.
Melotti, R. M.
Lilli, A.
Buda, S.
Adversi, M.
Noro, G.
Turco, R.
Ubezio, M. C.
Mantovani, A. R.
Viola, M. C.
Serrati, C.
Pretta, S.
Infante, M.
Gentile, S.
D'Ambrosio, V.
Mazzanti, P.
Brambilla, C.
Sportelli, S.
Platto, C.
Faraci, B.
Quattrocchi, D.
Pernigotti, L. M.
Pisu, C.
Sicuro, F.
Zagnoni, P.
Ghiglia, S.
Mosca, M.
Corazzin, I.
Deola, M.
Biagini, C. A.
Bencini, F.
Cantini, C.
Tonon, E.
Pierinelli, S.
Onofrj, M.
Thomas, A.
Filomena, B.
Bonanni, L.
Gabriella, C.
Comi, G.
Magnani, G.
Santangelo, R.
Mazzeo, S.
Francesca, C.
Giordano, C.
Roberto, S. A.
Barbieri, C.
Giroldi, L.
Bandini, F.
Masina, M.
Malservisi, S.
Cicognani, A.
Ricca, L.
Piccininni, M.
Tassinari, T.
Brogi, D.
Sugo, A.
Alessandra, F.
Sonia, M.
Valerio, V.
Andrea, U. C.
Enrico, C.
Vera, R. F.
Assunta, S.
Gianmaria, Z.
Mauro, P.
Barone, A.
Razzano, M.
Giuseppe, I.
Angela, B.
Francesco, S.
Valeria, D. A.
Federico, G.
Lucia, P.
Antonella, V.
Elisabetta, D. C.
Cristina, R.
Nadia, C.
Maria, S.
Luciano, A.
Chiara, C.
Bini, P.
Pignata, M.
Enrico, B.
Maria, V.
Giovanni, C.
Giorgio, C.
Piera, R.
Alberto, Z.
Ceccon, A.
Magrin, L.
Marin, S.
Barbara, S.
Matteo, M.
Caterina, P. M.
Carla, R.
Federica, G.
Clara, T.
Melania, C.
Giampaolo, B.
Stefano, G.
Valeria, G.
Lucia, M.
Giovambattista, D.
Ester, L.
Cecilia, C. A.
Maurizio, T.
Nadia, B.
Grillo, A.
Arenare, F.
Tonino, M.
David, K.
Giorgio, V. P.
Ubaldo, B.
Vincenzo, S.
Stefano, M.
Marino, F.
Busonera Flavio, M. T.
Paolo, A.
Monica, M.
Francesco, B.
Roberto, F.
Paolo, B.
DuranteMangoni, E.
Testoni, M.
Fabio, D. S.
Loredana, S.
Valeria, S.
Fabiano, M.
Annabella, D. G.
Salvatore, D. C.
Greco, A.
Grazia, D. O.
Daniele, S.
Gianluca, R.
Renzo, G.
Sergio, M.
Morena, B.
Vitali, M.
Marina, P.
Paolo, D. C.
Cristina, S.
Orlandini, F.
La Regina, M.
Desiree, A.
Mario, B.
Paola, P.
Padulo, F.
Cristina, M.
Dario, R.
Giancarla, M.
Guido, R.
Elena, M.
Marileda, N.
Igor, B.
Nicole, B.
Elena, R.
Paolillo, C.
Riccardi, A.
Claudia, B.
Barbara, R.
Silvia, V.
Oliver, B.
Mauro, C.
Eleonora, M.
Giuseppe, P.
Rosaria, T.
Maria, C.
Davide, D. A.
Stefania, C.
Massimo, P.
Luca, S.
Martina, D. F.
Paola, V.
Lia, S.
Sandro, C.
Valentina, D. S.
Erminia, B.
Paola, C.
Romina, R.
Minisola, S.
Luciano, C.
Pasquale, A.
Ilaria, L.
Guglielmo, S.
Marco, E.
Sara, R.
Paola, A.
Claudio, A.
Francesco, R.
Alessandro, C.
Simona, M.
Lara, F.
Paola, R.
Simonetta, C.
Antonella, C.
Generoso, U.
Fernando, G.
Giuliano, C.
Emanuela, S.
Mariolina, S.
Alessandro, D.
Giulia, L.
Famularo, S.
Sandini, M.
Pinotti, E.
Gianotti, L.
Antonella, B.
Giulia, P.
Sante, G.
Rossi, A.
Rubele, S.
Sant, S.
Marco, V.
Danila, C.
Fabio, R.
Bandirali, M. P.
Nicoletta, C.
Laura, B.
Paolo, T.
Luciano, T.
Leonello, A.
Margherita, S.
Stefania, D. N.
Pierluigi, D. S.
Laura, R.
Fabiana, T.
Giovanna, C.
Antonino, A.
Felice, C.
Danilo, F.
Giovanna, D. B.
Francesco, L.
Salini, S.
Angela, B. M.
Giorgetta, C.
Giovanni, G.
Gerardo, B.
Silvio, R.
Letizia, S.
Davide, B.
Rosaria, R. M.
Maria, D. A.
Raffaele, P.
Palmieri, V. O.
Palasciano, G.
Belfiore, A.
Portincasa, P.
Carlo, S.
Alessia, D.
Valiani, V.
Carolina, B.
Tiziana, C.
Paola, T.
Ugo, P.
Giacomo, P.
Castellano, M.
Anna, G.
Elisa, C.
Federica, C.
Antonietta, C. M.
Luigi, M.
Fabio, L.
Salvatore, B.
Gelosa, G.
Viviana, A. T.
Piras, V.
Andrea, C.
Alessandra, B.
Coen, D.
Magliola, R.
Milanesio, D.
Muzzulini, C. L.
Paolo, F.
Marinella, T.
Sofia, C. M.
Marta, B.
Siano, P.
Capo, G.
Napoletano, R.
Cecilia, P.
Mancini, C.
Del Buono, C.
De Bartolomeo, G.
Addolorata, M.
Carmen, C.
Giovanni, V. A.
Moschettini, G.
Franco, M.
Daniela, R.
D'Amico, G.
Mirella, P.
Endrizzi, C.
Trotta, L.
Ciarambino, T.
Orazio, Z.
Emanuela, T.
Marta, S.
Thomas, F.
Giacomo, T.
Ignazio, D. F.
Andrea, B.
Giuseppe, O.
Emanuela, F.
Serena, A.
Elena, D. I.
Serena, B.
Erika, N.
Roberto, S.
Elena, S.
Manuela, P.
Francesca, A.
Angelo, T.
Pokaż więcej
Temat :
dementia
elderly
Motor subtypes of delirium
Tytuł :
Drug Prescription and Delirium in Older Inpatients: Results From the Nationwide Multicenter Italian Delirium Day 2015-2016
Autorzy :
Aloisi, G., Marengoni, A., Morandi, A., Zucchelli, A., Cherubini, A., Mossello, E., Bo, M., Di Santo, S.G., Mazzone, A., Trabucchi, M., Cappa, S., Fimognari, F.L., Incalzi, R.A., Gareri, P., Perticone, F., Campanini, M., Montorsi, M., Latronico, N., Zambon, A., Bellelli, G., Rispoli, V., Malara, A., Spadea, F., Di Cello, S., Ceravolo, F., Fabiano, F., Chiaradia, G., Gabriele, A., Lenino, P., Andrea, T., Settembrini, V., Capomolla, D., Citrino, A., Scriva, A., Bruno, I., Secchi, R., De Martino, E., Muccinelli, R., Villa Del Sole, R.S.A., Lupi, G., Paonessa, P., Fabbri, A., Passuti, M.T., Castellari, S., Po, A., Gaggioli, G., Varesi, M., Moneti, P., Capurso, S., Latini, V., Ghidotti, S., Riccardelli, F., Macchi, M., Rigo, R., Claudio, P., Angelo, B., Flavio, C., Benedetta, B., Boffelli, S., Cassinadri, A., Franzoni, S., Spazzini, E., Andretto, D., Tonini, G., Andreani, L., Coralli, M., Balotta, A., Cancelliere, R., Ballardini, G., Simoncelli, M., Mancini, A., Strazzacapa, M., Fabio, S., De Filippi, F., Giudice, C., Dentizzi, C., Azzini, M., Cazzadori, M., Mastroeni, V., Bertassello, P., Benati, H.S.C., Nesta, E., Tobaldini, C., Guerini, F., Elena, T., Mombelloni, P., Fontanini, F., Gabriella, L., Pizzorni, C., Oliverio, M., Del Grosso, L.L., Giavedoni, C., Bidoli, G., Mazzei, B., Corsonello, A., Fusco, S., Vena, S., De Vuono, T., Maiuri, G., Luca, F.F., Andrea, A., Giovanni, S., Rossella, N., Castegnaro, E., De Rosa, S., Benvenuti, E., Del Lungo, I., Giardini, S., Giulietti, C., Mauro, D.B., Eleonora, B., Martina, P., Irene, F., Riccardo, B., Federica, S., Bertoletti, E., D'Amico, F., Caronzolo, F., Grippa, A., Lombardo, G., Pipicella, T., Antonino, S., Francesco, C., Valeria, P.G., Daniela, L., Domenico, C., Giorgio, B., March, A., Nitti, M.T., Felici, A., Pavan, S., Piazzani, F., Lunelli, A., Dimori, S., Margotta, A., Soglia, T., Postacchini, D., Brunelli, R., Santini, S., Francavilla, M., Macchiati, I., Sorvillo, F., Giuli, C., Mecocci, P., Longo, A., Addesi, D., Rosa, P.C., Bencardino, G., Falbo, T., Grillo, N., Marco, F., Mirella, F., Fantò, F., Isaia, G., Pezzilli, S., Bergamo, D., Furno, E., Rrodhe, S., Lucarini, S., Dijk, B., Dall'Acqua, F., Calvani, D., Becheri, D., Giuseppe, M., Costanza, M., Vito, A., Francesca, B., Magherini, L., Novella, M., Franca, B., Gambardella, P.M.L., Valente, C., Ospedale, N., Ilaria, B., Alice, F., Porrino, P., Ceci, G., Giuliana, B., Michela, T., Eleonora, C., Ettore, E., Camellini, C., Servello, A., Grassi, A., Rozzini, R., Tironi, S., Grassi, M.G., Troisi, E., Carlo, C., Gabriella, D.S.S., Flaminia, F., Federica, R., Beatrice, P., Sofia, T., Gabutto, A., Quazzo, L., Rosatello, A., Suraci, D., Tagliabue, B., Perrone, C., Ferrara, L., Castagna, A., Tremolada, M.L., Giuseppe, C., Stefano, B., Davide, O., Piano, S., Serviddio, G., Lo Buglio, A., Gurrera, T., Merlo, V., Rovai, C., Cotroneo, A.M., Carlucci, R., Abbaldo, A., Monzani, F., Qasem, A.A., Bini, G., Tafuto, S., Galli, G., Bruni, A.C., Mancuso, G., Mancuso, G., Calipari, D., Bernardini, B., Corsini, C., Michele, C., Sara, D.F., Cagnin, A., Fragiacomo, F., Pompanin, S., Piero, A., Marco, C., Zurlo, A., Guerra, G., Pala, M., Menozzi, L., Delli Gatti, C., Magon, S., Roberto, M., Alfredo, D.G., Fabio, F., Ruana, T., Elisa, M., Benedetta, B., Christian, M., Marco, P., Massimo, G., Di Francesco, V., Faccioli, S., Pellizzari, L., Giorgia, F., Barbagallo, G., Lunardelli, M.L., Martini, E., Ferrari, E., Macchiarulo, M., Corneli, M., Bacci, M., Battaglia, G., Anastasio, L., Lo Storto, M.S., Seresin, C., Simonato, M., Loreggian, M., Cestonaro, F., Durando, M., Latella, R., Mazzoleni, M., Russo, G., Ponte, M., Valchera, A., Salustri, G., Petritola, D., Costa, A., Sinforiani, E., Cotta, M.R., Piano, S., Pizio, R.N., Cester, A., Formilan, M., Pietro, B., Carbone, P., Cazzaniga, I., Appollonio, I., Cereda, D., Stabile, A., Xhani, R., Acampora, R., Tremolizzo, L., Federico, P., Antonio, C., Valerio, P., Cesare, B., Zhirajr, M., Giovanni, V., Maria, A., Mariaelena, S., Bottacchi, E., Bucciantini, E., Di Giovanni, M., Franchi, F., Lucchetti, L., Mariani, C., Grande, G., Rapazzini, P., Marco, M., Romanelli, G., Franco, N., Alessio, M., Stefano, B., Nicola, L., Laura, P., Nazario, P., Carlo, C., Chiara, G., Soccorso, P., Andrea, S., Luca, B., Francesca, S., Roberto, A., Marco, F., Anna, C., Francesco, C., Infettive, M., Fugazza, L., Guerrini, C., De Paduanis, G., Iallonardo, L., Palumbo, P., Zuliani, G., Ortolani, B., Capatti, E., Soavi, C., Bianchi, L., Francesconi, D., Miselli, A., Gloria, B., Tommaso, R., Chiara, P., Agata, M.M., Dall'Agata, M., Luca, M., Gianluca, G., Suardi, T., Zaccarini, C., Manuela, R., Mirra, G., Muti, E., Bottura, R., Gianpaolo, M., Secreto, P., Bisio, E., Cecchettani, M., Naldi, T., Pallavicino, A., Pugliese, M., Iozzo, R.C., Grassi, G., Michele, B., Dell'Oro, R., Fosca, Q.T., Giorgio, G.C., Giovanni, P., Ernesto, C., Mannironi, A., Giorli, E., Oberti, S., Fierro, B., Piccoli, T., Giacalone, F., Mandas, A., Serchisu, L., Costaggiu, D., Pinna, E., Orrù, F., Mannai, M., Cordioli, Z., Pelizzari, L., Turcato, E., Arduini, P., Cacace, C., Chiloiro, R., Cimino, R., Ruberto, C., Giovanni, R., Pietro, G., Laura, G., Alberto, C., Carmen, R., Dal Santo, P., Andriolli, A., Burattin, G., Rossi, L., Antonino, C.G.A., Giuseppe, C., Tezza, F., Maddalena, P., Laura, S., Crippa, P., Aloisio, P., Di Monda, T., Malighetti, A., Galbassini, G., Ivaldi, C., Russo, A.M., Bennati, E., Pino, E., Zavarise, G., Pesci, A., Suigo, G., Faverio, P., Andrea, G., Sabrina, P., Zanasi, M., Moniello, G., Rostagno, C., Cartei, A., Polidori, G., Ungar, A., Melis, M.R., Martellini, E., Enrico, M., Monica, T., Antonella, G., Giovanna, L., Migliorini, M., Caramelli, F., Battiston, B., Berardino, M., Cavallo, S., Alessandro, M., Anna, S., Lombardi, B., D'Ippolito, P., Furini, A., Villani, D., Clara, R., Guarneri, M., Paolucci, S., Bassi, A., Coiro, P., De Angelis, D., Morone, G., Venturiero, V., Palleschi, L., Raganato, P., Di Niro, G., Rosa, C.A., Loredana, B., Imoscopi, A., Isaia, G., Tibaldi, V., Bottignole, G.G., Calvi, E., Clementi, C., Zanocchi, M., Agosta, L., Criasia, A., Spertino, E., Nortarelli, A., Provenzano, G., Principato, P., Rizzo, A., Cellura, E., Mari, D., Romano, F.Y., Rosini, F., Mansi, M., Rossi, S., Riccardelli, A., Inzaghi, L., Bonini, G., Rossi, P., Potena, A., Lichii, M., Candiani, T., Grimaldi, W., Bertani, E., Alessandra, P., Calogero, P., Pinto, D., Bernardi, R., Nicolino, F., Galetti, C., Gianstefani, A., Giulia, C., Lorenzo, M., Odetti, P., Monacelli, F., Prefumo, M., Fiammetta, M., Canepa, M., Minaglia, C., Paolisso, G., Rizzo, M.R., Prestano, R., Dalise, A.M., Barra, D., Dal Bosco, L., Asprinio, V., Dallape, L., Perina, E., Bartoli, I.R., Pluderi, A., Maina, A., Pecoraro, E., Sciarra, M., Prudente, A., Paola, M., Francesca, M., Manuel, V., Luisella, C., Maria, P.L., Tina, S., Benini, L., Levato, F., Mhiuta, V., Alius, F., Davidoaia, D., Giardini, V., Garancini, M., Bellamoli, C., Terranova, L., Bozzini, C., Tosoni, P., Provoli, E., Cascone, L., Dioli, A., Ferrarin, G., Bucci, A., Bua, G., Fenu, S., Bianchi, G., Casella, S., Romano, V., Maurizio, P., Mascherona, I., Belotti, G., Cavaliere, S., Cuni, E., Merciuc, N., Oberti, R., Veneziani, S., Capoferri, E., De Bernardi, E., Colombo, K., Bravi, M., Nicoletta, N., D'Arcangelo, P., Montenegro, N., Galli, G., Montanari, R., Lamanna, P., Gasperini, B., Isabella, M., Stefania, D., Gaia, A., Filippo, C., Palamà, C., Di Emidio, C., Scarpini, E., Arighi, A., Fumagalli, G., Basilico, P., De Amicis Margherita, M., Marta, M., Diletta, M., Granata, A., Ranalli, C., Cammilli, A., Cavallini, M.C., Tricca, M., Natella, D., Gabbani, L., Tesi, F., Martella, L., Imbrici, R., Guerrini, G., Scotuzzi, A.M., Sozzi, F., Valenti, L., Chiarello, A., Monia, M., Pilotto, A., Prete, C., Senesi, B., Meta, A.C., Pendenza, E., Pasqualetti, G., Polini, A., Tognini, S., Ballino, E., Dell'Aquila, G., Gasparrini, P.M., Marotti, E., Migale, M., Scrimieri A., Falsetti, L., Salvi A., Toigo, G., Ceschia, G., Rosso, A., Tongiorgi, C., Scarpa, C., Maurizio, P., De Dominicis, L., Pucci, E., Renzi, S., Cartechini, E., Tomassini, P.F., Del Gobbo, M., Ugenti, F., Romeo, P., Nardelli, A., Lauretani, F., Visioli, S., Montanari, I., Ermini, F., Giordano, A., Pigato, G., Simeone, E., Colameco, F., Cecamore, A., Scurti, R., Lupinetti, M.C., Barbujani, M., Perazzi, B., Giampieri, M., Amoruso, R., Piccinini, M., Ferrari, C., Gambetti, C., Sfrappini, M., Semeraro, L., Striuli, R., Mariani, C., Pelliccioni, G., Marinelli, D., Fabi, K., Rossi, T., Pesallaccia, M., Sabbatini, D., Gobbi, B., Cerqua, R., Tagliani, G., Schlauser, E., Caser, L., Caramello, E., Sandigliano, F., Rosso, G., Ferrari, A., Bendini, C., Luisa, D.M., Casella, M., Prampolini, R., Scevola, M., Vitale, E., Roberto, B., Carlo, F., Sergio, F., Alberto, S., Daniela, Z., Giulia, B., Serena, G., Michele, B., Maugeri, D., Sorace, R., Anzaldi, M., De Gesu, R., Morrone, G., Davolio, F., Fabbo, A., Palmieri, M., Barbagallo, G., Zoli, M., Forti, P., Pirazzoli, L., Fabbri, E., Terenzi, L., Bergolari, F., Wenter, C., Ruffini, I., Insam, M., Abraham, E., Kirchlechner, C., Cucinotta, D., Antonino, L., Basile, G., Grazia, A.M., Parise, P., Boccali, A., Amici, S., Gambacorta, M., Lasagni, A., Lovati, R., Giovinazzo, F., Kimak, E., Zappa, P., Medici, F., Lo Castro, M., Mauro, F., De Luca, A., Sancesario, G., Martorana, A., Scaricamazza, B., Toniolo, S., Di Lorenzo, F., Liguori, C., Lasco, A., Vita, N., Giomi, M., Forte, F., Padovani, A., Rozzini, L., Ceraso, A., Salvatore, C., Cottino, M., Vitali, S., Marelli, E., Tripi, G., Miceli, S., Urso, G., Grioni, G., Vezzadini, G., Misaggi, G., Forlani, C., Avanzi, S., Serena, S., Claudia, C., Marilena, V., Alberto, L., Diego, G., Alessandro, G., Iemolo, F., Giordano, A., Sanzaro, E., D'Asta, G., Proietto, M., Carnemolla, A., Razza, G., Spadaro, D., Bertolotti, M., Mussi, C., Neviani, F., Roberto, C., Valentina, G., Linda, M., Francesca, V., Tarozzi, A., Balestri, F., Mannarino, G., Bigolari, M., Natale, A., Grassi, S., Bottaro, C., Stefanelli, S., Bovone, U., Tortorolo, U., Quadri, R., Leone, G., Ponzetto, M., Frasson, P., Annoni, G., Bruni, A., Confalonieri, R., Corsi, M., Moretti, D., Teruzzi, F., Umidi, S., Mazzola, P., Perego, S., Persico, I., Olivieri, G., Bonfanti, A., Hajnalka, S., Galeazzi, M., Massariello, F., Anzuini, A., Caffarra, P., Barocco, F., Spallazzi, M., Paolo, C.G., Simonetta, M., Andrea, A., Chioatto, P., Bortolamei, S., Soattin, L., Ruotolo, G., Beneamino, B., Giuseppe, B., Bertazzoli, M., Rota, E., Adobati, A., Scarpa, A., Granziera, S., Zuccher, P., Dal Fabbro, A., Zara, D., Lo Nigro, A., Franchetti, L., Toniolo, M., Marcuzzo, C., Piano, S., Rollone, M., Guerriero, F., Sgarlata, C., Massè, A., Zatti, G., Piatti, M., Graci, J., Benati, G., Boschi, F., Biondi, M., Fiumi, N., Erika, T., Locatelli, S.M., Mauri, S., Beretta, M., Margheritis, L., Desideri, G., Liberatore, E., Carucci, A.C., Bonino, P., Caput, M., Antonietti, M.P., Polistena, G., De La Pierre, F., Mari, M., Massignani, P., Tombesi, F., Selvaggio, F., Verbo, B., Bodoni, P., Marchionni, N., Sabatini, T., Mussio, E., Magni, E., Bianchetti, A., Crucitti, A., Titoldini, G., Cossu, B., Fascendini, S., Licini, C., Tomasoni, A., Calderazzo, M., Daniela, T., Valentina, L., Prampolini, R., Melotti, R.M., Lilli, A., Buda, S., Adversi, M., Noro, G., Turco, R., Ubezio, M.C., Mantovani, A.R., Viola, M.C., Serrati, C., Pretta, S., Infante, M., Gentile, S., D'Ambrosio, V., Mazzanti, P., Brambilla, C., Sportelli, S., Platto, C., Faraci, B., Quattrocchi, D., Pernigotti, L.M., Pisu, C., Sicuro, F., Del Grosso, L.L., Zagnoni, P., Ghiglia, S., Mosca, M., Corazzin, I., Deola, M., Di Agordo, O., Biagini, C.A., Bencini, F., Cantini, C., Tonon, E., Pierinelli, S., Onofrj, M., Thomas, A., Filomena, B., Bonanni, L., Gabriella, C., Comi, G., Magnani, G., Santangelo, R., Mazzeo, S., Giuseppe, M., Francesca, C., Giordano, C., Roberto, S., Barbieri, C., Giroldi, L., Bandini, F., Masina, M., Malservisi, S., Cicognani, A., Ricca, L., Ricca, L., Piccininni, M., Tassinari, T., Brogi, D., Sugo, A., Alessandra, F., Sonia, M., Valerio, V., Andrea, U.C., Enrico, C., Vera, R.F., Assunta, S., Gianmaria, Z., Mauro, P., Pietro, B., Roberto, M., Salvatore, C., Barone, A., Razzano, M., Giuseppe, I., Angela, B., Francesco, S., D'Agostino, V., Federico, G., Lucia, P., Antonella, V., Di Cello, E., Cristina, C., Nadia, C., Maria, S., Luciano, A., Chiara, C., Bini, P., Pignata, M., Enrico, B., Maria, V., Giovanni, C., Giorgio, C., Andrea, T., Marco, M., Piera, R., Alberto, Z., Ceccon, A., Magrin, L., Marin, S., Barbara, S., Marco, M., Laura, G., Matteo, M., Marco, P., Caterina, P.M., Carla, R., Federica, G., Clara, T., Melania, C., Giampaolo, B., Stefano, G., Valeria, G., Lucia, M., Giovambattista, D., Ester, L., Cecilia, C.A., Maurizio, T., Vera, R.F., Nadia, B., Grillo, A., Arenare, F., Tonino, M., David, K., Giorgio, V.P., Ubaldo, B., Vincenzo, S., Stefano, M., Marino, F., Flavio, M.T.B., Paolo, A., Monica, M., Francesco, B., Roberto, F., Paolo, B., Durante-Mangoni, E., Testoni, M., Di Stefano, F., Loredana, S., Daniela, M., Valeria, S., Fabiano, M., Di Giorgio, A., De Cosmo, S., Greco, A., D'Onofrio, G., Daniele, S., Gianluca, R., Renzo, G., Sergio, M., Morena, B., Vitali, M., Marina, P., De Colle, P., Cristina, S., Alessandra, F., Orlandini, F., La Regina, M., Desirée, A., Mirella, F., Mario, B., Paola, P., Padulo, F., Cristina, M., Dario, R., Giancarla, M., Guido, R., Elena, M., Prete, C., Marileda, N., Igor, B., Nicole, B., Elena, R., Paolillo, C., Riccardi, A., Claudia, B., Barbara, R., Francesca, M., Silvia, V., Chiara, C., Oliver, B., Mauro, C., Eleonora, M., Giuseppe, P., Rosaria, T., Maria, C., Dell'Acqua, D., Stefania, C., Marco, C., Massimo, P., Luca, S., De Feo, M., Paola, V., Lia, S., Sandro, C., De Santis, V., Erminia, B., Paola, C., Romina, R., Minisola, S., Luciano, C., Pasquale, A., Ilaria, L., Francesca, C., Guglielmo, S., Marco, E., Sara, R., Paola, A., Claudio, A., Francesco, R., Alessandro, C., Simona, M., Lara, F., Paola, R., Simonetta, C., Antonella, C., Generoso, U., Fernando, G., Giuliano, C., Emanuela, S., Mariolina, S., Alessandro, D., Chiara, P., Giulia, L., Alessandro, G., Famularo, S., Sandini, M., Pinotti, E., Gianotti, L., Antonella, B., Giulia, P., Sante, G., Rossi, A., Rubele, S., Sant, S., Marco, V., Danila, C., Fabio, R., Bandirali, M.P., Nicoletta, C., Laura, B., Paolo, T., Luciano, T., Leonello, A., Margherita, S., De Notaris, S., Del Santo, P., Laura, R., Fabiana, T., Giovanna, C., Antonino, A., Felice, C., Giuseppe, B., Danilo, F., Di Bella, G., Francesco, L., Salini, S., Angela, B.M., Giorgetta, C., Giovanni, G., Paola, C., Gerardo, B., Silvio, R., Letizia, S., Sabrina, P., Davide, B., Rosaria, R.M., Maria, D.A., Raffaele, P., Palmieri, V.O., Palasciano, G., Belfiore, A., Portincasa, P., Carlo, S., Vincenzo, S., D'Introno, A., Valiani, V., Carolina, B., Tiziana, C., Giordano, C., Paola, T., Ugo, P., Federica, R., Giacomo, P., Castellano, M., Anna, G., Elisa, C., Federica, C., Antonietta, C.M., Luigi, M., Fabio, L., Salvatore, B., Giuseppe, M., Gelosa, G., Viviana, A.T., Piras, V., Andrea, C., Alessandra, B., Coen, D., Magliola, R., Milanesio, D., Muzzulini, C.L., Paolo, F., Marinella, T., Sofia, C.M., Marta, B., Siano, P., Capo, G., Napoletano, R., Cecilia, P., Mancini, C., Del Buono, C., De Bartolomeo, G., Addolorata, M., Carmen, C., Roberto, C., Giovanni, V.A., Moschettini, G., Franco M., Mulli, O.F., Daniela, R., D'Amico, G., Mirella, P., Endrizzi, C., Trotta, L., Ciarambino, T., Orazio, Z., Emanuela, T., Marta, S., Thomas, F., Giacomo, T., Di Fazio, I., Andrea, B., Giuseppe, O., Emanuela, F., Serena, A., D'Imporzano, E., Anna, C., Serena, B., Erika, N., Roberto, S., Elena, S., Manuela, P., Francesca, A., Angelo, T.
Pokaż więcej
Temat :
nervous system diseases
behavioral disciplines and activities
delirium
polypharmacy
mental disorders
Opis pliku :
STAMPA
Tytuł :
35th Annual Meeting of the European Association for the Study of Diabetes: Brussels, Belgium, 28 September–2 October 1999
Autorzy :
Melander, A.
Olsson, J.
Lindberg, G.
Salzman, A.
Howard, T.
Stang, P.
Lydick, E.
Emslie-Smith, A.
Boyle, D. I. R.
Evans, J. M. M.
Macdonald, T. M.
Bain, J.
Sullivan, F.
Juhl, C.
Pørksen, N.
Sturis, J.
Hollingdal, M.
Pincus, S.
Veldhuis, J.
Dejgaard, A.
Schmitz, O.
Kristensen, J. S.
Frandsen, K. B.
Bayer, Th.
Müller, P.
Dunning, B. E.
Paladini, S.
Gutierrez, C.
Deacon, R.
Valentin, M.
Grunberger, G.
Weston, W. M.
Patwardhan, R.
Rappaport, E. B.
Sargeant, L. A.
Wareham, N. J.
Khaw, K. T.
Zethelius, Björn
Lithell, Hans
Hales, C. Nicholas
Berne, Christian
Lakka, H.-M.
Oksanen, L.
Tuomainen, T.-P.
Kontula, K.
Salonen, J. T.
Dekker, J. M.
de Boks, P.
de Vegt, F.
Stehouwer, C. D. A.
Nijpels, G.
Bouter, L. M.
Heine, R. J.
Bruno, G.
Cavallo-Perin, P.
Bargero, G.
D’Errico, N.
Borra, M.
Macchia, G.
Pagano, G.
Newton, R. W.
Ruta, D. A.
New, J. P.
Wallace, C.
Roxburgh, M. A.
Young, R. J.
Vaughan, N. J. A.
Elliott, P.
Brennan, G.
Devers, M.
MacAlpine, R.
Steinke, D.
Lawson, D. H.
Decallonne, B.
Casteels, K.
Gysemans, C.
Bouillon, R.
Mathieu, C.
Linn, Thomas
Strate, Christine
Schneider, Kerstin
Funda, D. P.
Jirsa, Jr., M.
Kozáková, H.
Kaas, A.
Kofronová, O.
Tlaskalová-Hogenová, H.
Buschard, K.
Wanka, H.
Hartmann, A.
Kuttler, B.
Rasmussen, S. B.
Sørensen, T. S.
Markholst, H.
Petersen, J. S.
Karounos, D.
Dyrberg, T.
Mabley, J. G.
Haskó, G.
Szabó, C.
Seissler, J.
Nguyen, T. B. T.
Steinbrenner, H.
Scherbaum, W. A.
Cipriani, R.
Gabriele, A.
Sensi, M.
Guidobaldi, L.
Pantellini, F.
Cerrito, M. G.
Scarpa, S.
Di Mario, U.
Morano, S.
Ceolotto, G.
Iori, E.
Baritono, E.
Del Prato, S.
Semplicini, A.
Trevisan, R.
Zerbini, G.
Meregalli, G.
Asnaghi, V.
Tentori, F.
Maestroni, A.
Mangili, R.
Marescotti, C.
Vedovato, M.
Tiengo, A.
Tadjieva, J.
Mankovsky, B. N.
Van Aken, S.
Raes, A.
Vande Walle, J.
Matthys, D.
Craen, M.
Hansen, H. P.
Lund, S. S.
Rossing, P.
Jensen, T.
Parving, H.-H.
Andersen, S.
Tarnow, L.
Hansen, B. V.
Trautner, C.
Haastert, B.
Ennenbach, N.
Willich, S.
Tabák, Á. Gy.
Orchard, T. J.
Spranger, J.
Preissner, K. T.
Schatz, H.
Pfeiffer, A.
Cantón, A.
Burgos, R.
Hernández, C.
Lecube, A.
Mesa, J.
Segura, R. M.
Mateo, C.
Simó, R.
Fathallah, L.
Greene, D. A.
Obrosova, I.
Gilbert, R. E.
Kelly, D. J.
Cox, A. J.
Berka-Wilkinson, J. L.
Taylor, H. R.
Panagiotopoulos, S.
Lee, V.
Jerums, G.
Cooper, M. E.
Hitman, G. A.
Aganna, E.
Ogunkolade, W. B.
Rema, M.
Deepa, R.
Shanthi-Rani, C. S.
Barakat, K.
Kumarajeewa, T. R.
Cassell, P. G.
McDermott, M. F.
Mohan, V.
Ways, K.
Bursell, S.
Devries, T.
Woodworth, J.
Alatorre, C.
King, G.
Aiello, L. P.
Karisen, A. E.
Pavlovic, D.
Nielsen, K.
Jensen, J.
Andersen, H. U.
Pociot, F.
Mandrup-Poulsen, T.
Eizirik, D. L.
Nerup, J.
Lortz, S.
Tiedge, M.
Lenzen, S.
Lally, F. J.
Bone, A. J.
Darville, M. I.
Ho, Y.-S.
Sternesjö, J.
Sandler, S.
Chen, M.-C.
Schuit, F.
Pipeleers, D. G.
Merezak, S.
Hardikar, A.
Hoet, J. J.
Remacle, C.
Reusens, B.
Bréant, B.
Garofano, A.
Czernichow, P.
Kubota, N.
Terauchi, Y.
Miki, H.
Tamemoto, H.
Yamauchi, T.
Nakano, R.
Komeda, K.
Eto, K.
Tobe, K.
Kimura, S.
Kadowaki, T.
Ide, T.
Murakami, K.
Tsunoda, M.
Mochizuki, T.
Ozanne, S. E.
Nave, B. T.
Wang, C. L.
Dorling, M. W.
Petry, C. J.
Koopmans, S. J.
van der Bent, C.
Que, I.
Radder, J. K.
Sebokova, E.
Sana, A. K.
Klimes, I.
Ruderman, N.
Morviducci, L.
Pastore, L.
Morelli, S.
Sagratella, E.
Zorretta, D.
Buongiomo, A.
Tamburrano, G.
Giaccari, A.
Martinenghi, Sabina
De Angelis, Gabriella Cusella
Ravasi, Flavio
Bifari, Francesco
Bordignon, Claudio
Falqui, Luca
Kessler, A.
Dransfeld, O.
Sasson, S.
Tomas, E.
Zorzano, A.
Eckel, J.
Thorsby, P.
Rosenfalck, A. M.
Kjems, L.
Hanssen, K. F.
Madsbad, S.
Birkeland, K. I.
Hamilton-Wessler, M.
Markussen, J.
Bergman, R. N.
Melki, V.
Hanaire-Broutin, H.
Bessières-Lacombe, S.
Tauber, J.-P.
Home, P. D.
Lindholm, A.
Riis, A.
Rosenstock, J.
Schwartz, S.
Clark, C.
Edwards, M.
Donley, D.
Swift, P.
Mortensen, H. B.
Lynggaard, H.
Hougaard, P.
Cull, C. A.
Neil, H. A. W.
Frighi, V.
Manley, S. E.
Holman, R. R.
Turner, R. C.
Steiner, G.
Davis, W. A.
Weeraratna, T.
Bruce, D. G.
Davis, T. M. E.
Vergès, B.
Duvillard, L.
Pont, F.
Florentin, E.
Gambert, Ph.
Benko, B.
Ljubić, S.
Turk, Z.
Granić, M.
März, W.
Wollschläger, H.
Klein, G.
Neiss, A.
Wehling, M.
Huxtable, S. J.
Saker, P. J.
Walker, M.
Frayling, T. M.
Levy, J. C.
O’Rahilly, S.
Hattersley, A. T.
McCarthy, M. I.
Orecchio, A.
Giacchini, A.
Dominici, R.
Canettieri, G.
Trinti, B.
Zani, M.
Andreoli, M.
Sciacchitano, S.
de Silva, A. M.
Whitecross, K.
Pasco, J.
Kotowicz, M.
Nicholson, G.
Zimmet, P.
Boyko, E. J.
Collier, G. R.
Frittitta, L.
Pizzuti, A.
Argiolas, A.
Graci, S.
Goldfine, I. D.
Bozzali, M.
Ercolino, T.
Costanzo, B.
Iacoviello, L.
Tassi, V.
Trischitta, V.
Wauters, M.
Rankinen, T.
Mertens, I.
Chagnon, M.
Bouchard, C.
Van Gaal, L.
Sivenius, K.
Valve, R.
Hakkarainen, V.
Niskanen, L.
Laakso, M.
Uusitupa, M.
Beridze, N.
Japaridze, M.
Kurashvili, R.
Dundua, M.
Kebuladze, G.
Kazakhashvili, N.
Offley-Shore, B.
Thomas, B.
Ghebremeskel, K.
Crawford, M.
Lowy, C.
Eriksson, Ulf J.
Martin Simán, C.
Wisse, Bert
Gittenberger-de Groot, Adriana C.
Wentzel, P.
Eriksson, U. J.
Wender-Ożegowska, E.
Drews, K.
Biczysko, R.
Bronisz, A.
Rość, D.
Graczykowska-Koczorowska, A.
Kotschy, M.
Sokup, A.
Kohnert, K. D.
Besch, W.
Strese, J.
Frick, U.
Zander, E.
Kemer, W.
Škrha, J.
Kvasnička, J.
Kalvodová, B.
Hilgertová, J.
Schatteman, K.
Goossens, F.
Scharpé, S.
De Leeuw, I.
Hendriks, D.
Legakis, I. N.
Panayiotou, D.
Mountokalakis, Th. D.
Enderle, M. D.
Beckmann, P.
Balletshofer, B.
Rittig, K.
Maerker, E.
Volk, A.
Meisner, C.
Jacob, S.
Matthaei, S.
Häring, H. U.
Rett, K.
Ueda, K.
Nakagawa, T.
Shimajiri, Y.
Kokawa, M.
Matsumoto, E.
Sasaki, H.
Sanke, T.
Nanjo, K.
McKinnon, Caroline M.
Macfarlane, Wendy M.
Docherty, Kevin
Furukawa, N.
Shirotani, T.
Kishikawa, H.
Kaneko, K.
Araki, E.
Shichiri, M.
Prentki, M.
Roduit, R.
Susini, S.
Buteau, J.
Ejrnæs, A. M.
Andersen, N. Aa.
Osterhoff, M.
Möhlig, M.
Ortmann, J.
Bikashaghi, F.
Mayer, C.
Bikashagi, F.
Ackermans, M. T.
Pereira Arias, A. M.
Bisschop, P. H. L. T.
Endert, E.
Sauerwein, H. P.
Romijn, J. A.
Gastaldelli, A.
Baldi, S.
Pettiti, M.
Natali, A.
Frascerra, S.
Camastra, S.
Toschi, E.
Ferrannini, E.
Stingl, H.
Krssak, M.
Bischof, M. G.
Krebs, M.
Fürnsinn, C.
Nowotny, P.
Waldhäusl, W.
Roden, M.
Neeft, M.
Meijer, A. J.
Båvenholm, P.
Pigon, J.
Efendic, S.
Kästenbauer, T.
Sauseng, S.
Sokol, G.
Auinger, M.
Irsigler, K.
Abbott, C. A.
Carrington, A. L.
Faragher, B.
Kulkarni, J.
Van Ross, E. R. E.
Boulton, A. J. M.
Armstrong, D. G.
Hadi, S.
Nguyen, H. C.
Harkless, L. B.
Jirkovská, A.
Kasalicky, P.
Hosová, J.
Skibova, J.
Uccioli, L.
Caselli, A.
Giacomozzi, C.
Macellari, V.
Giurato, L.
Lardieri, L.
Menzinger, G.
Pham, H. T.
Rosenblum, B. I.
Lyons, T. E.
Giurini, J. M.
Smakowski, P.
Chrzan, J. S.
Habershaw, G. M.
Veves, A.
Foster, A. M.
Bates, M.
Doxford, M.
Edmonds, M. E.
Kecha, O.
Winkler, R.
Martens, H.
Collette, J.
Lefèbvre, P. J.
Greiner, D.
Geenen, V.
Atlan-Gepner, C.
Naspetti, M.
Valéro, R.
Barad, M.
Lepault, F.
Vialettes, B.
Naquet, P.
de Galan, B.
Netea, M. G.
Hancu, N.
Smits, P.
Van der Meer, J. W. M.
Osterbye, T.
Jørgensen, K. H.
Tranum-Jensen, J.
Fredman, P.
Høy, M.
Bokvist, K.
Olsen, H. L.
Horn, T.
Gromada, J.
Laub, R.
Lohmann, T.
Hahn, H. J.
Adler, T.
Emmrich, F.
Rabuazzo, A. M.
Lupi, R.
Dotta, F.
Patanè, G.
Marselli, L.
Realacci, M.
Piro, S.
Del Guerra, S.
Santangelo, C.
Navalesi, R.
Purrello, F.
Marchetti, P.
de Vos, P.
Visser, L.
de Haan, B. J.
Klok, P.
van Schilfgaarde, R.
Poppema, S.
Juang, J.-H.
Kuo, C.-H.
Hsu, B. R.-S.
Nacher, V.
Pérez, M.
Biarnés, M.
Raurell, M.
Soler, J.
Montanya, E.
Ritzel, R.
Maubach, J.
Büsing, M.
Becker, T.
Klempnauer, J.
Hücking, K.
Schmiegel, W. H.
Nauck, M. A.
Bouček, P.
Saudek, F.
Adamec, M.
Kožitarová, R.
Jedináková, T.
Vlasáková, Z.
Skibová, J.
Bartoš, V.
Maffi, P.
Bertuzzi, F.
Aldrighetti, L.
Taglietti, M. V.
Castelnuovo, A.
Pozza, G.
Di Carlo, V.
Secchi, A.
Renier, G.
Mamputu, J.-C.
Gillespie, J. S.
McMaster, D.
Mercer, C.
Trimble, E. R.
Lecomte, M.
Véricel, E.
Paget, C.
Ruggiero, D.
Lagarde, M.
Wiernsperger, N.
Pricci, F.
Leto, G.
Amadio, L.
Cordone, S.
Iacobini, C.
Catalano, S.
Violi, F.
Rotella, C. M.
Pugliese, G.
Zicari, A.
Gradini, R.
Sale, P.
Pala, L.
Cresci, B.
Giannini, S.
Manuelli, C.
Dahlfors, G.
Arnqvist, H. J.
Gonelle-Gispert, C.
Halnan, P. A.
Sadoul, K.
Wolter, S.
Lang, J.
Niwa, T.
Yu, W.
Hidaka, H.
Senda, T.
Niki, I.
Fukasawa, T.
Renstrom, E.
Barg, S.
Seward, E.
Rorsman, P.
Rutter, G. A.
Molinete, M.
Lilla, V.
Ravazzola, M.
Halban, P. A.
Efanov, A. M.
Bertorello, A. M.
Zaitsev, S. V.
Zwiller, J.
Berggren, P.-O.
MŞengül, A.
Salman, F.
Sargrn, M.
Özer, E.
Karşidaǧ, K.
Salman, S.
Gedik, S.
Satman, İ.
Dinççaǧ, N.
Yılmaz, M. T.
Lloyd, A.
Hopkinson, P. K.
Testa, M. A.
Blonde, L.
Turner, R. R.
Hayes, J.
Simonson, D. C.
van der Ven, N. C. W.
Lubach, C. H. C.
Snoek, F. J.
Mollema, E. D.
van der Ploeg, H. M.
Danne, T.
Hoey, H.
McGee, H.
Fitzgerald, H.
Lernmark, B.
Thernlund, G.
Fredin, K.
Hägglöf, B.
Lugari, R.
Dell’Anna, C.
Ugolotti, D.
Dei Cas, A.
Barilli, A. L.
Sard, L.
Marani, B.
Iotti, M.
Zandomeneghi, R.
Gnudi, A.
Kjems, L. L.
Volund, Aa.
Toft-Nielsen, M.
Damholt, M. B.
Hilsted, L.
Hughes, T. E.
Krarup, T.
Holst, J. J.
Young, A.
Gottlieb, A.
Fineman, M.
Kolterman, O.
Cancelas, J.
García-Martínez, J. A.
Villanueva-Peñacarrillo, M. L.
Valverde, I.
Malaisse, W. J.
Filipsson, K.
Ahrén, B.
Balkan, B.
Kwasnik, L.
Battle, B.
Li, X.
Egan, J. M.
Clocquet, A. R.
Elahi, D.
Petrella, E.
Pricket, K.
Petersen, K. F.
Sullivan, J. T.
Amatruda, J. M.
Livingston, J. N.
Shulman, G. I.
Freyse, E.-J.
Knospe, S.
Glund, K.
Demuth, H.-U.
Walker, D.
Malik, R. A.
Reljanovic, M.
Barada, A.
Milicevic, Z.
Tack, Cees J.
Goldstein, David S.
Van Huysen, C.
Stevens, M. J.
Cao, X.
Sundkvist, G.
Dahlin, L.-B.
Eriksson, K.-F.
Rosén, I.
Lattimer, S. A.
Sima, A. A. F.
Sullivan, K.
Shaw, J. E.
de Courten, M. P.
Zimmet, P. Z.
Gourdy, P.
Ruidavets, J. B.
Arveiler, D.
Amouyel, Ph.
Bingham, A.
Tauber, J. P.
Lam, K. S. L.
Wat, N. M. S.
Lam, T. H.
Janus, E. D.
de Pablos, P.
Rodriguez, F.
Martínez, J.
Sánchez, V.
Santana, C.
García, I.
Macías, A.
Levin, K.
Hother-Nielsen, O.
Henriksen, J. E.
Beck-Nielsen, H.
Brechtel, K.
Machann, J.
Koch, M.
Nielsen, M.
Löblein, K.
Becker, R.
Denignger, M.
Renn, W.
Machicao, F.
Claussen, C. D.
Schick, F.
Diraison, F.
Moulin, P.
Beylot, M.
Thams, P.
Capito, K.
Eliasson, Lena
Barg, Sebastian
Göpel, Sven
Kanno, Takahiro
Renström, Erik
Meda, P.
Charollais, A.
Gjnovci, A.
Calabrese, A.
Wonkam, A.
Caton, D.
Wisznievski, L.
Serre, V.
Cogne, F.
Bauquis, J.
Bosco, D.
Huarte, J.
Herrera, P.
Gotfredsen, C. F.
Vessby, B.
Manuel y Keenoy, B.
Engelen, W.
Vertommen, J.
Schrans, S.
Louheranta, A.
Lindström, J.
Tuomilehto, J.
Segal, K. R.
Heymsfield, S.
Hauptman, J.
Boldrin, M.
Lucas, C.
Pandolfi, A.
Cetrullo, D.
Polishchuck, R.
Alberta, M.
Pellegrini, G.
Calafiore, A.
Vitacolonna, E.
Capani, F.
Consoli, A.
Halleux, C. M.
Gillot, E. F.
Brichard, S. M.
Van der Planken, M.
Corthouts, B.
Peiffer, F.
Scholten, D.
Walke, M.
Assert, R.
Pirags, V.
Pedula, K. L.
Hillier, T. A.
Brown, J. B.
Santini, S. A.
Marra, G.
Cotroneo, P.
Manto, A.
Di Leo, M. A. S.
Di Gregorio, S.
Tordi, A.
Pitocco, D.
Ruotolo, V.
Ghirlanda, G.
Temelkova-Kurktschiev, T.
Schaper, F.
Koehler, C.
Henkel, E.
Hanefeld, M.
Mancini, L.
Citterio, F.
Cotroneo, A.
Ceroone, S.
Castagneto, M.
Rajbhandari, S. M.
Dent, M. T.
Plater, M. E.
Harris, N. D.
Tesfaye, S.
Ward, J. D.
Dupuy, O.
Mayaudon, H.
Lecoules, S.
Bauduceau, B.
Palou, M.
Farret, O.
Molinié, C.
Antonelli-Incalzi, R.
Fuso, L.
Giordano, A.
Calcagni, M. L.
Todaro, L.
Basso, S.
Tramaglino, L. M.
Troncone, L.
Pistelli, R.
Guillot, R.
Bringuier, A.
Porokhov, B.
Guillausseau, P. J.
Feldmann, G.
Zivanic, S.
Cizmic, M.
Dragojevic, R.
Vanovic, M.
Borghouts, L. B.
van Kranenburg, G. P. J.
Schaart, G.
Keizer, H. A.
Niess, A. M.
Dickuth, H. H.
Lutz, O.
Barbe, P.
Calazel-Fournier, C.
Hernandez, G.
Saint-Martin, F.
Galitzky, J.
Gonçalves, A. A.
da Silva, E. C.
Brito, I. J. L.
da Silva, C. A.
Lawrence, N. J.
Kousta, E.
Mulnier, H.
Penny, A.
Millauer, B.
Johnston, D. G.
Robinson, S.
Perriello, G.
Pimenta, W.
Pampanelli, S.
Lucidi, P.
Lepore, M.
Porcellati, F.
Cordoni, M. C.
De Feo, P.
Bolli, G. B.
Sjöstrand, M.
Holmäng, A.
Lönnroth, P.
Hauer, B.
Grauer, P.
Artzner, S.
Lang, R.
Stumvoll, M.
Monti, L. D.
Piatti, P. M.
Gemone, F.
Valsecchi, G.
Magni, M.
Barbieri, E.
Setola, E.
Sandoli, E. P.
Galli-Kienle, M.
Pontiroli, A. E.
Nichols, Gregory A.
Brown, Jonathan B.
Salzsieder, E.
Boltz, H.
Ramirez, J. C.
Rutscher, A.
Fischer, U.
Koenig, Ch.
Friske, M.
Schramm, W.
Landgraf, R.
Bachmann, W.
Bangemann, M.
Groeneveld, G.
Edvell, Anders
Lindström, Per
Tsiotra, P.
Koukourava, A.
Raptis, S. A.
Tsigos, C.
Boutou, E.
Triandaffilopoulou, A.
Egido, E. M.
Rodríguez-Gallardo, J.
Gutiérrez, E.
García, P.
Silvestre, R. A.
Marco, J.
Khan, Akhtar
Ling, Zong-Chao
Ahren, Bo
Efendic, Suad
Bünting, C.
Du, X.
Zhi Sui, G.
Rösen, P.
Koschinsky, T.
Kearney, T. M.
Sharp, P. S.
Lapolla, A.
Fedele, D.
Martano, L.
Garbeglio, M.
Seraglia, R.
Favretto, D.
Traldi, P.
Meerwaldt, R.
Smit, A. J.
Links, Th. P.
v. Roon, A. M.
Graaf, R.
Gans, R. O. B.
Deynelİ, O.
Ersöz, H. Ö.
Gogas, D.
Fak, A. S.
Akalin, S.
Veglio, M.
Sivieri, R.
Chinaglia, A.
Scaglione, L.
Le, T.
Wong, N.
Detrano, R.
Charles, M. A.
Colhoun, H. M.
Francis, D. P.
Rubens, M.
Underwood, S. R.
Fuller, J. H.
Knudsen, E.
Sato, A.
Nielsen, F. S.
Bonora, E.
Kiechl, S.
Willeit, J.
Oberhollenzer, F.
Egger, G.
Bonadonna, R.
Muggeo, M.
Festa, A.
D’Agostino, Jr., R.
Howard, G.
Mykkänen, L.
Tracy, R. P.
Haffner, S. M.
Poulsen, P.
Vach, K.
Ijzerman, R. G.
Bakker, S. J. L.
Truster, J.
Crowther, N. J.
Cameron, N.
Gray, I. P.
Chaillous, L.
Carel, J. C.
Thivolet, C.
Boitard, C.
Charbonnel, B.
Saï, P.
Decochez, K.
Keymeulen, B.
Somers, G.
Dorchy, H.
Rottiers, R.
Winnock, F.
ver Elst, K.
Weets, I.
Pipeleers, D.
Gorus, F.
Seebaum, S.
Schumm-Draeger, P.-M.
Petzoldt, R.
Federlin, K.
Bonnevie-Nielsen, V.
Martensen, P. M.
Justesen, J.
Worsaa, A.
Karlsson, Maria
Sederholm, Sofia
Ludvigsson, Johnny
Bélicar, P.
Dale, C.
Vague, Ph.
Alessis, C.
Lassmann-Vague, V.
Bode, B. W.
Gross, T. M.
Ghegan, M.
Steed, R. D.
Davidson, P. C.
Ordoñez, A.
Rubio, J. L.
Sulleiro, J. M.
Buendía, J. P.
Zamora, J.
Castillo, M.
Schaupp, L.
Ellmerer, M.
Brunner, G. A.
Sendlhofer, G.
Schlack, Ch.
Skrabal, F.
Wach, P.
Pieber, T. R.
Heinemann, L.
Krämer, U.
Klötzer, H. M.
Hermann, M.
Cosgrove, K. E.
Chapman, J. C.
Shepherd, R. M.
McIntyre, S.
Butler, P. C.
Dunne, M. J.
Brekardin, E.
Dörschner, H.
Schwanstecher, C.
Schwanstecher, M.
Uhde, I.
Emmanouilidou, E.
Teschemacher, A. G.
Pouli, A. E.
Gylfe, E.
Tengholm, A.
Hellman, B.
Perfetti, R.
Aggarwal, S.
Müller, Günter
Welte, Stefan
Wied, Susanne
Valverde, A. M.
Mur, C.
Kahn, C. R.
Benito, M.
Rondinone, C. M.
Peterson, T.
Laviola, L.
Belsanti, G.
Logoluso, F.
Napoli, R.
Davalli, A. M.
Weir, G. C.
Giorgino, R.
Giorgino, F.
Flesch, S.
Hompesch, B.
Rave, K.
Susanto, F.
Kühn-Velten, W. N.
Heise, T.
Rendell, M.
Dole, J.
Esper, R. J.
Stein, E.
Lemme, L.
Rubinstein, A.
Maritz, F. J.
Soule, S.
Market, A.
Chajek-Shaul, T.
Maislos, M.
Tal, S.
Stolero, D.
Josefsen, K.
Beckmann, H.
Petersen, C.
Ekman, R.
Efanova, I.
Zaitsev, S.
Berggren, P. O.
Birkenbach, M.
Holl, R. W.
Rosenbauer, J.
Grabert, M.
Icks, A.
Schwab, O.
Reile, K.
Janssen, M. M. J.
de Jongh, R. T.
Casteleijn, S.
Masurel, N.
Hoogma, R. P. L. M.
Santeusanio, F.
Brunetti, P.
Fanelli, C. G.
Laureti, S.
Bartocci, L.
Maran, A.
Crepaldi, C.
Trupiani, S.
Macdonald, I. A.
Avogaro, A.
Bouman, S. D.
Keitz, M.
Bruggink, J. E.
Scheurink, A. J. W.
Strubbe, J. H.
Steffens, A. B.
Ferguson, S. C.
McCrimmon, R. J.
Perros, P.
Best, J. J. K.
Deary, I. J.
Frier, B. M.
Robinson, R. T. C. E.
Ireland, N. H.
Bedford, C.
Fairclough, E.
Hudson, S.
Heller, S. R.
Borch-Johnsen, K.
Berger, M.
Overmann, H.
Bender, R.
Blank, M.
Sawicki, P.
Jörgens, V.
Mühlhauser, I.
Nosadini, R.
Sailer, A.
Dalla Vestra, M.
Brocco, E.
Piarulli, F.
Frigato, F.
Sambataro, M.
Velussi, M.
Baggio, B.
Fioretto, P.
Jager, A.
van Hinsbergh, V. W. M.
Kostense, P. J.
Nrjpels, G.
Gæde, P.
Pedersen, O.
Andrysiak-Mamos, E.
Majkowska, L.
Krzyżanowska, B.
Pilarska, K.
Czekalski, S.
Mazzon, C.
Brocco, S.
Field, L. L.
Nejentsev, S.
Gombos, Z.
Veijola, R.
Knip, M.
Simell, O.
Vaarala, O.
Åkerblom, H. K.
Ilonen, J.
Krokowski, M.
Bodalski, J.
Andrzejewski, W.
Ławnik, M.
Teodorczyk, A.
Heinrich, A.
Caillat-Zucman, S.
Buzzetti, R.
Petrone, A.
Mesturino, C.
Giorgi, G.
Fiori, R.
Nisticò, L.
Di Genova, G.
Cascino, I.
Klöting, I.
Kovacs, P.
McKinney, P. A.
Okasha, M.
Parslow, R. C.
Law, G. R.
Gurney, K. A.
Williams, R.
Bodansky, H. J.
Herzig, P.
Giani, G.
Vervoort, G.
Lutterman, J. A.
Berden, J. H. M.
Wetzels, J. F. M.
Paniagua, O.
Shaw, L.
Austin, C.
Heagerty, A. M.
Seppälä-Lindroos, A.
Vehkavaara, S.
Yki-Järvinen, H.
Caballero, A. E.
Lim, S. C.
LoGerfo, F. W.
Horton, E. S.
Zembowicz, A.
Fragasso, G.
Caumo, A.
Phan, V. C.
Costa, S.
Conti, M.
Chierchia, S. L.
Vigili de Kreutzenberg, S.
Marchetto, S.
Calò, L.
Wascher, T. C.
Wölkart, G.
Brunner, F.
Tripathy, Devjit
Carlsson, Martin
Isomaa, Bo
Tuomi, Tiinamaija
Groop, Leif
Stoffers, D. A.
Muller, D. C.
Wideman, L.
Chin, G. A.
Clarke, W. L.
Hanks, J. B.
Habener, J. F.
Guazzarotti, L.
Toffolo, G.
Clementi, L.
Vespasiani, G.
Cobelli, C.
Clauin, S.
Bellanné-Chantelot, C.
Bartolotta, E.
Gautier, J.-F.
Wilson, C.
Weyer, C.
Mort, D.
Knowler, W. C.
Polonsky, K.
Bogardus, C.
Pratley, R. E.
Porksen, N.
Veldhuis, J. D.
Polonsky, K. S.
Byrne, M. M.
Brandt, A.
Arnold, R.
Katschinski, M.
Göke, B.
Hardt, E.
Fritsche, A.
Stefan, N.
Schützenauer, S.
Lüddeke, H. J.
Renner, R.
Hepp, K. D.
Shnawa, N.
Krugluger, W.
Hopmeier, P.
Schernthaner, G.
Kautzky-Willer, A.
Prager, R.
Fallucca, F.
Sabbatini, A.
Sciullo, E.
Torresi, P.
Mazziotti, F.
Maroccia, E.
Napoli, A.
Buongiorno, A.
Deberg, M.
Dozio, N.
Castiglioni, M. T.
Sodoyez-Goffaux, F.
Carvalheiro, M.
Fagulha, I.
Fagulha, A.
Gomes, L.
Paiva, S.
Marta, E.
Sobral, E.
Leitão, F.
Pinto, L.
Ruas, M.
Buchanan, T.
Di Cianni, G.
Volpe, L.
Casadidio, I.
Bottone, P.
Teti, G.
Boldrini, A.
Benzi, L.
Rasera, T.
Becciu, V.
Beretta, A.
Almirante, G.
Castiglioni, M.
Kerényi, Zs.
Stella, P.
Nádasdi, Á.
Baranyi, É.
Csákány, M. Gy.
Tamás, Gy.
Mehta, Z. M.
Manley, S.
Zimmett, P.
Bottazzo, G. F.
Hoey, Hilary
Mollensen, Henrik
Hougaard, Philip
McGee, Hanna
Vidal, J.
Fernández, M.
Sesmilo, G.
Casamitjana, R.
Gomis, R.
Conget, I.
Rathmann, W.
Curran, S.
Mitchell, J.
Hennings, S.
Katsaros, T.
Saflianis, I.
Gigiakou, E.
Kasi, E.
Polychroniades, V.
Dzien, A.
Dzien-Bischinger, Ch.
Hadjidakis, D.
Apostolopoulou, N.
Sfakianakis, M.
Raptis, A. E.
Ryysy, L.
Häkkinen, A.-M.
Goto, T.
Westerbacka, J.
Halavaara, J.
Libman, I.
Pietropaolo, M.
LaPorte, R.
Pietropaolo, S.
Becker, D.
Pirie, F. J.
York, D. F.
Motala, A. A.
Omar, M. A. K.
Tzaneva, V.
Iotova, V.
Jaeger, C.
Hatziagelaki, E.
Stroedter, A.
Becker, F.
Bretzel, R. G.
Strebelow, M.
Schlosser, M.
Ziegler, B.
Ziegler, M.
Wassmuth, R.
Ostrauskas, R.
Žalinkevičius, R.
Norkus, A.
Jarosz-Chobot, P.
Otto-Buczkowska, E.
Koehler, B.
Maklakiewicz, E.
Green, A.
Ionescu-Tirgoviste, C.
Serban, V.
Guja, C.
Mota, M.
Creteanu, G.
Calin, A.
Morosanu, M.
Ferariu, I.
Halmagy, I.
Cristescu, I.
Strugariu, M.
Minescu, A.
Barbul, R.
Visalli, N.
Sabastiani, L.
Adorisio, E.
Cassone Faldetta, M. R.
Multari, G.
Casu, A.
Songini, M.
Pozzilli, P.
Muntoni, Sa.
Wäänänen, S.
Law, G.
Muntoni, S.
Shubnikov, E.
Choubnikova, J.
Mikulecký, M.
Michalková, D.
Hlava, P.
Teuscher, A. U.
Reinli, K.
Teuscher, A.
Zhao, H. X.
Stenhouse, E.
Moyeed, R.
Demaine, A. G.
Millward, B. A.
Feltbower, R. G.
Holland, P.
Campbell, F.
Fear, N. T.
Wasmuth, H. E.
Elliott, R. B.
McLachlan, C.
Erhardt, G.
Kolb, H.
Guaita, G.
Pelligra, I.
Motzo, C.
Obinu, M.
Cossu, E.
Cirillo, R.
Kinalski, M.
Krętowski, A.
Bingley, P.
Kinalska, I.
Douek, I. F.
Bingley, P. J.
Gale, E. A. M.
Imagawa, A.
Hanafusa, T.
Miyagawa, J.
Matsuzawa, Y.
Todd, J. A.
Welsh, K.
Marshall, S.
Nolsøe, R.
Kristiansen, O. P.
Larsen, Z.
Johannesen, J.
Jahromi, M. M.
Larsen, Z. M.
Kyvik, K. O.
Jeanclos, E.
Schork, N. J.
Aviv, A.
Sieradzki, J.
Małecki, M. T.
Klupa, T.
Hanna, L.
Sieradzka, J.
Frey, J.
Królewski, A. S.
Calvo, B.
Bilbao, J. R.
Perez de Nanclares, G.
Castaño, L.
Santos, J. L.
Pérez-Bravo, F.
Piquer, S.
Puig-Domingo, M.
Carrasco, E.
Calvillán, M.
De Leiva, A.
Albala, C.
Cavallo, M. G.
Manca Bitti, M. L.
Suraci, C.
Crinò, A.
Giordano, C.
Cervoni, M.
Sbriglia, M. S.
Bizzarri, C.
Marietti, G.
Füchtenbusch, M.
Bonifacio, E.
Kredel, K.
Schnell, O.
Ziegler, A. G.
Assaad-Khalil, S. H.
Michelsen, B. K.
El-Azzouni, O.
Abou-Seif, M.
Kamel, F.
Fouad, K.
Abdel-Aty, T.
El-Sheikh, S.
Zamani, Mahdi
Pociot, Hemming
Nerup, Jorn
Cassiman, Jean-Jacques
Olivares, E.
Ladrière, L.
Laghmich, A.
Sener, A.
Scott, F. W.
Ivanova, O.
Poltorack, V.
Gorbenko, N.
Gladkich, A.
Nikitchenko, I.
Dunger, A.
Augstein, P.
Berg, S.
Williams, A. J. K.
Norcross, A. J.
Gillmor, H. A.
Lampasona, V.
Bernasconi, L.
Hermite, L.
Martin-Moutot, N.
Boucraut, J.
Seagar, M.
Couraud, F.
Scirpoli, M.
Maioli, M.
Tonolo, G.
Bekris, L.
Schranz, D.
Ciccarese, M.
Lernmark, A.
Lee, H. C.
Nam, J. H.
Ahn, C. W.
Song, Y. D.
Lim, S. K.
Kim, K. R.
Huh, K. B.
Fajardo, C.
Carmona, E.
Sanchez-Cuenca, J. M.
Campos, V.
Carles, C.
Brazales, A.
Merino, F.
Piñón, F.
Mašek, Z.
Perušičová, J.
Bárová, H.
Šterzl, I.
Hejduková, H.
Schneiderka, P.
Hink, S.
Muzyka, B.
Streit, G.
Kopp, H. P.
Kroiss, A.
Tankova, T.
Dakovska, L.
Kirilov, G.
Koev, D.
Abrams, P.
De Block, C.
Rooman, R.
Du Caju, M.
Eibl, N. L.
Wolf, H.
Eibl, M. M.
Di Cesare, E.
Previti, M.
Lombardo, F.
Di Benedetto, A.
Romano, G.
De Luca, F.
Cucinotta, D.
Brunelle, R. L.
Huang, J.
Fineberg, S. E.
Anderson, J. H.
List, C.
Lamesch, P.
Kohlhaw, K.
Schwarz, C.
Wenzke, M.
Richter, O.
Hauss, J.
Zeng, S. F.
Xu, X. S.
Zheng, S. X.
Shii, K.
Baba, S.
Bonfanti, R.
Bazzigaluppi, E.
Meschi, F.
Bognetti, E.
Bosi, E.
Chiumello, G.
Cinapri, V.
Quilici, S.
Forotti, G.
Giampietro, O.
Matteucci, E.
Luppi, P.
Zanone, M. M.
Rudert, W.
Haluszczak, C.
Alexander, A.
Bertera, S.
Gottlieb, P.
Trucco, M.
Irnstetter, A.
Jäger, G.
Schenker, M.
Ziegler, M. A. G.
Myśliwiec, J.
Szelachowska, M.
Monetini, L.
Valente, L.
Coppolino, G.
Stefanini, L.
Corbi, S.
Spera, S.
Matteoli, M. C.
Ferrazzoli, F.
Cantagallo, A.
De Mattia, G. C.
Walker, B.
Sonnet, E.
Gibassier, J.
Derrien, C.
Massart, C.
Allannic, H.
Maugendre, D.
Leech, N. J.
Elsegood, K. A.
Narendran, P.
Hubbard, A.
Dayan, C. M.
Mianowska, B.
Bodalska-Lipińska, J.
Chrul, S.
Wyka, K.
Geissler, A.
Schneider, M. L.
Bochow, B.
Koop, I.
Zhang, T. M.
Zhang, Y.
Han, C. H.
Jin, S. X.
Dervogormiyacıyan, H.
Araslı, M.
Aydemir, D.
Yıllar, G.
Deniz, G.
Gürol, A. O.
Aktaş, E.
Tütüncü, Y.
Pertyñska, M. P.
Banasik, M.
Zeman, K.
Cypryk, K.
Wilczyñski, J.
Tchórzewski, H.
Müser, E. S.
Baier, J. E.
Bergbauer, M.
Schmutz, G.
Figge, A.
Reiser, M.
Schmiegel, W.
Burkart, V.
Kim, Y.-E.
Kauer, M.
Utsugi, T.
Kanda, T.
Kobayashi, I.
Uchiyama, T.
Ito, H.
Ohyama, Y.
Tomono, S.
Kawazu, S.
Nagai, R.
Hehmke, B.
Heinke, P.
Kelemen, K.
Wegmann, D.
Hutton, J. C.
Wachlin, G.
Schröder, D.
Schmidt, S.
Schloot, N. C.
Hanifi-Moghaddam, P.
Goebel, C.
Rothe, H.
Hausmann, A.
Laureys, J.
Depovere, J.
Waer, M.
Karsten, V.
Tritschler, S.
Belcourt, A.
Pinget, M.
Kessler, L.
Gregori, S.
Sala, L.
Smiroldo, S.
Davalli, A.
Adorini, L.
Bo, S.
Repetti, E.
Gentile, L.
Fornengo, P.
Bruno, A.
Ferrero, L.
Kanoun, F.
Harzallah, F.
Ftouhi, B.
Mekaouar, A.
Bellaaj, R.
Fekih, M.
Mebazaa, A.
Zouari, B.
Ben Khalifa, F.
Spijkerman, A. M. W.
Ruige, J. B.
Colagiuri, S.
Colagiuri, R.
Palu, T.
Na’ati, E.
Muimui-heata, S.
Samiu, O.
deBlieck, C.
Ta’ai, A.
Foliaki, S.
Hussain, Z.
McLennan, M.
Hansen, C. N.
Ibsen, H.
Dogadin, S. A.
Nozdratchev, K. G.
Lidfeldt, J.
Nerbrand, C.
Lindholm, L. H.
Samsioe, G.
Scherstén, B.
Agardh, C.-D.
Wójcikowski, Cz.
Grzeszczak, W.
Łopatyński, J.
Bandurska-Stankiewicz, E.
Mardarowicz, G.
Król, H.
Matej, A.
Czupryniak, L.
Kropiwnicka, A.
Drzewoski, J.
Viljoen, E.
Costa, A.
Martinez, S.
Carmona, F.
Levy, I.
Baruffaldi, L.
Solerte, B.
Mantovani, E.
Boullu, S.
Jeandidier, N.
Legaludec, V.
Costa, B.
Franch, J.
Martín, F.
Morató, J.
Donado, A.
Basora, J.
Daniel, J.
Sayeed, M. A.
Mahtab, H.
Kibriya, M. G.
Khanam, P. A.
Azad Khan, A. K.
de Courten, M.
Chitson, P.
Cox, H.
King, R.
Dachtler, J.
Johnston, D.
Ito, C.
Kataoka, M.
Lakhdar, A. A.
Myers, M. A.
Fuecker, K.
Echwald, S. M.
Hansen, T.
Ekstrøm, C. T.
Urhammer, S. A.
Eiberg, H.
Roberts, S.
Barrow, B. A.
Hainsworth, J.
Schousboe, K.
Henriksenog, J. E.
Sørensen, T. I. A.
Herlihy, O. M.
Timmer, B.
Grant, P. J.
Bennett, S. M. A.
Ghunaim, S. A.
Stewart, M. W.
Baroni, M. G.
Sentinelli, F.
Lovari, S.
Vitali, M.
Capici, F.
Barbetti, F.
Weng, J. P.
Lehto, M.
Li, H.
Forsblom, C.
Groop, L.
Blanche, H.
Morel, V.
Hansen, L.
Stanojevic, V.
Petersen, H. V.
Urioste, S.
Stoffers, D.
Møller, A. M.
Serup, P.
Ek, J.
Durviaux, S.
Clausen, J. O.
Rousseau, G. G.
Lemaigre, F. P.
Bjørkhaug, L.
Njølstad, P. R.
Lindner, T.
Cockburn, B. N.
Molven, A.
Søvik, O.
Lindner, T. H.
Horikawa, Y.
Sovik, O.
Frederiksen, S. K.
Almind, K.
Van Obberghen, E.
Kovács, P.
van den Brandt, J.
Fenger, M.
Vaag, A.
Haist, K.
Weisser, M.
Rettig, A.
Zhang, M.
Chung, S. S. M.
Pihlajamäki, J.
Karjalainen, L.
Karhapää, P.
Vauhkonen, I.
Cassell, P.
Uwakwe, N.
Kopelman, P.
Ramachandran, A.
Snehalatha, C.
Rasmussen, S. K.
Lautier, C.
Grigorescu, F.
Smith, R. J.
Frayling, T.
Turner, R.
Hitman, G.
Subba Rao, P.
Bennett, A. J.
Jones, E.
Lathrop, G. M.
Menzel, S.
Wahid, F.
Cooper, L.
Scott, J.
Aitman, T. J.
Galli, J.
Fakhrai-Rad, H.
Kamel, A.
Marcus, C.
Norgren, S.
Luthman, H.
Wallis, R. H.
Collins, S. C.
Kaisaki, P. J.
Ktorza, A.
Lathrop, M.
Gauguier, D.
Huxtable, S.
McCarthy, M.
Shimomura, H.
Hanabusa, T.
Tsunoda, K.
Lazdins, M.
Dalgaard, L. T.
Jensen, N. M.
Jensen, J. N.
Lynn, S.
Turnbull, D. M.
Pérez de Nanclares, G.
Gaztambide, S.
Vázquez, J. A.
Groves, C. J.
Izmajlowicz, M. L.
Horton, V. A.
Owen, R. J.
Stratton, I. R.
Green, F. R.
Groves, C.
Horton, V.
Owen, R.
Stratton, I.
Clark, L. A.
Voigt, A.
Rochlitz, H.
Rau, H.
Braun, J.
Schmidt, K.
Plock, K.
Donner, H.
Schöneberger, A.
Usadel, K. H.
Badenhoop, K.
Bendlová, B.
Mazura, I.
Včelák, J.
Vondra, K.
Palyzová, D.
Svatoš, J.
Mikšová, P.
Russo, G.
Couture, P.
Wilson, P. W. F.
Cupples, L. A.
Otvos, J. D.
Schaefer, E. J.
Ordovas, J. M.
Malecki, M. T.
Ji, L.
Curtis, S.
Rich, S. S.
Warram, J. H.
Krolewski, A. S.
Gudayol, M.
Usac, E. F.
van Essen, E. H. R.
Roep, B. O.
’t Hart, L. M.
Janssen, J. J.
van den Ouweland, J. M. W.
Lemkes, H. H. P. J.
Maassen, A. J.
Nakano, S.
Fukuda, M.
Maejima, K.
Imaizumi, N.
Kitazawa, M.
Nishizawa, M.
Kigoshi, T.
Uchida, K.
Le Gall, J. Y.
David, V.
Baltrusch, S.
Richter, T.
da Silva Xavier, G.
Dickens, M.
Belin, V. D.
Green, I. C.
Burns, C. J.
Squires, P. E.
Howell, S. L.
Persaud, S. J.
Ban, N.
Yamada, Y.
Someya, Y.
Ihara, Y.
Tsuda, K.
Seino, Y.
Alcazar, O.
Tyrberg, B.
Carlsson, C.
Andersson, A.
Mukai, E.
Ishida, H.
Fujimoto, S.
Kajikawa, M.
Fujita, J.
Tsuura, Y.
Malaisse-Lagae, F.
Picton, S.
Tamarit-Rodriguez, J.
Mukala-Nsengu-Tshibangu, A.
Fernández, S.
Giné, E.
Ortsäter, H.
Liss, P.
Åkerman, K. E. O.
Bergsten, P.
Hu, S.
Wang, S.
Roos, E. S.
Gounarides, J. S.
Shapiro, M. J.
de Souza, C. J.
Papas, K. K.
Nishimura, M.
Kadiata, M. M.
Louchami, K.
Jijakli, H.
Rajan, A. S.
Kuang, S.
Iyer, D.
Waddell, I. D.
Holloway, B. R.
Ishihara, H.
Wang, H.
Wollheim, C. B.
Ayvaz, G.
Mercan, D.
Rasschaert, J.
Giroix, M.-H.
Scruel, O.
Portha, B.
Broca, C.
Fernandez-Alvarez, J.
Manteghetti, M.
Gross, R.
Sauvaire, Y.
Petit, P.
Ribes, G.
McClenaghan, N. H.
Ball, A. J.
Flatt, P. R.
Rustenbeck, I.
Dickel, C.
Winkler, M.
Grimmsmann, T.
Meyer, U.
Gross, I.
Barnes, P. D.
O’Brien, R. E.
Abdel-Wahab, Y. H. A.
Hashmi, M. N.
Giesberts, A. N.
White, S. J.
Cooper, E. J.
Hudson, A. L.
Eglen, R. M.
Dillon, M. P.
Chan, S. L. F.
Morgan, N. G.
Parini, A.
Gotfredsen, C.
Ullrich, S.
Su, J.
Rösier, M.
Hescheler, J.
Greger, R.
Wardt, R.
Arredouani, A.
Gailly, P.
Henquin, J. C.
Gilon, P.
Macfarlane, W. N.
Docherty, K.
Jonkers, F. C.
Schöfl, C.
Börger, J.
von zur Mühlen, A.
Brabant, G.
Grapengiesser, E.
Harris, T. E.
Buchan, A. M. J.
Jones, P. M.
Jaikaran, E. T. A. S.
Marcon, G.
St George-Hyslop, P. H.
Fraser, P. E.
Clark, A.
Lebrun, P.
Antoine, M.-H.
Nguyen, Q.-A.
Rorsman, Patrik
Wasmeier, C.
Antinozzi, P.
Maechler, P.
Schwartz, E.
Wollheim, C.
Roderigo, H. M.
Matsumoto, K.
Ebihara, K.
Yamamoto, H.
Tabuchi, H.
Fukunaga, K.
Yasunami, M.
Ohkubo, H.
Miyamoto, E.
Horn, P. A.
García-Barrado, M. J.
Sancho, C.
Martín, M.
Moratinos, J.
Westerlund, J.
Lin, J. M.
Brown, R.
Björklund, A.
Grill, V.
Detimary, P.
Guiot, Y.
Rahier, J.
Elmi, A.
Sehlin, J.
Hauge-Evans, A. C.
Cybal, M.
Druzyńska, J.
Wierzchowska, J.
Krippeit-Drews, P.
Drews, G.
Krämer, C.
Jornot, L.
Düfer, M.
Nöda, M.
Yamashita, S.
Takahashi, N.
Tsubamoto, Y.
Kasai, H.
Sharp, G. W. G.
Lembert, N.
Joos, H. C.
Ammon, H. P. T.
Wahl, M. A.
Ainscow, E. K.
Zhao, C.
Fabregat, M. E.
Fernández-Álvarez, J.
Franco, C.
Novelli, M.
Fernàndez-Alvarez, J.
Masiello, P.
Lajoix, A.
Beffy, P.
Roux, S.
Chardès, T.
Roye, M.
Lajoix, A. D.
Reggio, H.
Peraldi-Roux, S.
Henningsson, R.
Salehi, A.
Lundquist, I.
Stickings, P.
Mistry, S.
Ratcliff, H.
Morris, Jr., S. M.
Cunningham, J. M.
Ekelund, M.
Ermakova, N. V.
Paulssen, R. H.
Florholmen, J.
Carmellini, M.
Mosca, F.
Patané, G.
Longo, D.
Squatrito, S.
Clement, L.
Magnan, C.
Vincent, M.
Penicaud, L.
Assimacopoulos-Jeannet, F.
Vigneri, R.
Rolfsen, S. E. D.
Gregersen, S.
Hermansen, K.
Blondeau, B.
Rojas, I.
Novials, A.
Femández-Usac, E.
Cristóbal, P.
Higham, C. E.
Lawrie, L.
Sherman, K. I. J.
Birch, N.
Tito, P.
Robinson, C. V.
de Koning, E. J. P.
Verbeek, J. S.
Esapa, C.
Laube, B.
Powell, D. S.
Maksoud, H.
Chargé, S. B. P.
Matthews, D. R.
Stratton, I. M.
Karlsson, S.
Myrsén-Axcrona, U.
Östlund, B.
Sundler, F.
Bertrand, G.
Puech, R.
Bockaert, J.
Persson-Sjögren, S.
Täljedal, I.-B.
Mooney, M. H.
O’Harte, F. P. M.
Simonsson, E.
Abdel-Halim, Samy M.
Efendić, Suad
Ahrén, Bo
Yanagida, K.
Arima, T.
Yada, T.
Egéa, J. C.
Hirtz, C.
Deville de Périère, D.
Meoni, C.
Falqui, L.
Arcelloni, C.
Paroni, R.
Folli, F.
Barry, R.
Turner, N. C.
Tadayyon, M.
Arch, J. R.
Sutti, F.
Perego, L.
Baglioni, S.
Otte, A.
Socci, C.
Raffaele, H. S.
Stumpf, E.
Aalto, Y.
Otonkoski, T.
Knuutila, S.
Andersson, L. C.
Berra, C.
Furlan, R.
Coppelli, A.
Tellini, C.
Bordignon, C.
Rouiller, D. G.
Lister, C. A.
Moore, G. B. T.
Piercy, V.
Newman, M.
Chapman, H.
Smith, S. A.
Anastasi, E.
Bulotta, A.
Tiberti, C.
Ponte, E.
Liddi, R.
Taruscio, D.
Falchi, M.
Annerén, C.
Welsh, M.
Bernard, C.
Ilic, C.
Guilbert, V.
Palgi, J.
Korbutt, G. S.
Rayat, G. R.
Rajotte, R. V.
Kieffer, T. J.
Karlsson, Ella
Sandler, Stellan
Boujendar, S.
Huotari, M.-A.
Miettinen, P. J.
Keski-Oja, J.
Breda, E.
Pacini, G.
Vilsbøll, T.
Toft-Nielsen, M.-B.
Dinesen, B.
Corssmit, E. P. M.
Qvigstad, E.
Mostad, I. L.
Bjerve, K.
Ann, C. W.
Kume, M.
Hiramatsu, M.
Taniguchi, J.
Saito, Y.
Kawasaki, Y.
Kanazawa, M.
Notoya, Y.
Hayashi, T.
Djemli, A.
Gallice, P.
Coste, T.
Jannot, M. F.
Dufayet, D.
Raccah, D.
Vague, P.
Sattar, S.
Basak, R. C.
Hasan, Z.
Ali, L.
Nikulina, M. A.
Karlsen, A. E.
Hong, T. P.
Andersen, N. A.
Puren, A. J.
Fantuzzi, G.
Dinarello, C. A.
Gysemans, C. A.
Sparre, T.
Fey, S.
Larsen, P. M.
Andersson, A. K.
John, N. E.
Fey, S. J.
Mose Larsen, P.
Frigerio, S.
Ghayur, T.
Holländer, G. A.
Zumsteg, U.
Pinach, S.
Monge, L.
Grassi, G.
Pasquero, P.
Ruiu, G.
Dall’Omo, A.
Carta, Q.
Hadjivassiliou, V.
Dunger, A. M.
Green, M. H. L.
Rasilainen, S.
Roivainen, M.
Ylipaasto, P.
Bouwens, L.
Hovi, T.
Sekine, N.
Takahashi, K.
Ishikawa, T.
Okazaki, T.
Fujita, T.
Elliott, J.
Scarpello, J. H. B.
Conroy, S.
Byrne, P.
Newsholme, P.
Harrison, M.
Greenl, I. C.
Kaya, F.
Süsleyici, B.
Öztürk, M.
Eisner, M.
Guldbakke, B.
Karpenko, N.
Brizgalova, G.
Alesina, M.
Røder, M. E.
Schwartz, R. S.
Prigeon, R.
Kahn, S. E.
Kendereški, A.
Micić, D.
Šumarac, M.
Macut, Dj.
Zonć, S.
Čolić, M.
Cvijović, G.
Gligorović, P.
Courtney, C. H.
Atkinson, A. B.
Ennis, C.
Sheridan, B.
Bell, P. M.
Jolly, M.
Amin, R.
Godsland, I.
Horvoka, R.
Anyaoku, V.
Lawrence, N.
Krasova, N.
Sergienko, L.
Mingrone, G.
Plat, L.
Balasse, E. O.
Zykova, T.
Jenssen, T.
Strelkova, A.
Zykova, S.
Tipisova, E.
Féry, F.
Wijenaike, A. N.
Watt, P. W.
Jung, R. T.
Bolton-Smith, C.
Rennie, M. J.
Ludvik, B.
Aigmueller, Th.
Waldhaeusl, W.
Courtois, P.
Bource, F.
Guenat, E.
Philippe, J.
Jéquier, E.
Tappy, L.
Benny, Santosa
Grönemeyer, Dietrich
Aygen, Sitke
Scholz, Nicole
Busch, Martin
Tauveron, I.
Rochon, C.
Dejax, C.
Benoit, P.
Capitan, P.
Bayle, G.
Prugnaud, J.
Fabricio, A.
Champredon, C.
Thieblot, P.
Grizard, J.
Nielsen, M. F.
Nyholm, B.
Chandramouli, V.
Schumann, W. C.
Landau, B. R.
Rizza, R. A.
Mitrakou, A.
Meyer, C.
Tolias, A.
Platanisiotis, D.
Vlachos, L.
Gerich, J.
Wajngot, A.
Sprangers, F.
Jellema, W. T.
Lopuhaä, C. E.
van Lieshout, J. J.
van der Zee, J. S.
Mithieux, G.
Croset, M.
Zitoun, C.
Hurot, J. M.
Rajas, F.
Montano, S.
Willem, R.
Verbruggen, I.
Grue-Sørensen, G.
Björkling, F.
Watson, N. D.
Burns, S. P.
Murphy, H. C.
Iles, R. A.
Cohen, R. D.
Rooney, K.
Swan, V.
Phuyal, J.
Millar, J.
Bryson, J.
Denyer, G.
Caterson, I.
Thompson, C.
Gaster, M.
Handberg, Aa.
Schrøder, H. D.
Alzaid, A.
Sobki, S.
Thye-Rønn, P.
Alford, F.
Christopher, M.
Gras, F.
Brunmair, B.
Neschen, S.
Py, G.
Lambert, K.
Raynaud, E.
Mercier, J.
Tsuchihashi, K.
Sumida, Y.
Fujimoto, H.
Nakamura, M.
Miyata, E.
Furuta, M.
Katsuki, A.
Ito, K.
Sasaki, R.
Hori, Y.
Yano, Y.
Adachi, Y.
Lauritz, J.
Eriksson, J. W.
Burén, J.
Zhao, L. J.
Li, Z.-C.
Kullin, M.
Karlsson, F. A.
Redondo, A.
Puente, J.
Clemente, F.
González, N.
Moberg, E.
Amer, P.
Hagström-Toft, E.
Bolinder, J.
Björnholm, M.
Krook, A.
Galuska, D.
Myers, Jr., M.
Zierath, J. R.
Wallberg-Henriksson, H.
Niklasson, M.
Strindberg, L.
Sternberg, F.
Hebeda, S.
Kratzer, W.
Salgado, M. I.
Hoss, U.
Kalatz, B.
Lohmann, S.
Fussgänger, R.
Khomazjuk, A. I.
Ncscheret, A. P.
Gonchar, I. V.
Quinones-Galvan, A.
Sironi, A. M.
Cominacini, L.
Nagai, Y.
Yamashita, H.
Takamura, T.
Kobayashi, K.
Szanto, I.
Peth, J. A.
Kinnick, T. R.
Youngblood, E. B.
Tritschler, H. J.
Henriksen, E. J.
Gašperíková, D.
Rufo, C.
Teran-Garcia, M.
Nakamura, M. T.
Clarke, S. D.
Pye, S.
Zhang, Z.
Radziuk, J.
Guignot, L.
Bell, K. S.
Lim-Fraser, M.
Cooney, G.
Kraegen, E. W.
Takayama, S.
Legare, D. J.
Macedo, M. P.
Lautt, W. W.
Bradley, B.
Barron, P.
Davies, J.
Ader, M.
Richey, J. M.
Ait El Mkadem, S.
Macari, F.
Renard, E.
Méchaly, I.
Brun, J. F.
Cros, G.
Bringer, J.
del Aguila, L. F.
Krishnan, R. K.
Farrell, P. A.
Ulbrecht, J.
Correll, P. H.
Kirwan, J. P.
Mei, J.
Rahn-Landström, T.
Brindley, D.
Manganiello, V.
Degerman, E.
Ziv, E.
Shafrir, E.
Kaiman, R.
Galer, S.
Bar-On, H.
Gerő, L.
Földes, K.
Janssen, J.
Járay, J.
Perner, F.
Haap, M.
Houdali, B.
Schmit, M. B.
Dietze, G. J.
Perrini, S.
Natalicchio, A.
Montrone, C.
de Robertis, O.
De Pergola, G.
Strack, V.
Kellerer, M.
Kausch, C.
Condorelli, G.
Beguinot, F.
Häring, H.-U.
Song, X. M.
Chibalin, A. V.
Ryder, J. W.
Jiang, X. J.
Alessi, D. R.
Hennige, A. M.
Metzinger, E.
Seipke, G.
Trüb, T.
Hey, A.
Sørensen, A. R.
Schäffer, L.
Drejer, K.
Kurtzhals, P.
Hansen, B. F.
Matozaki, T.
Noguchi, T.
Yamao, T.
Takada, T.
Ochi, F.
Takeda, H.
Inagaki, K.
Hosoka, T.
Kasuga, M.
Schürt, M.
Meier, M.
Drenckhan, M.
Meyer, M.
Aries, S. P.
Klein, H. H.
Telting, D.
van der Zon, G. C. M.
Dorrestijn, J.
Maassen, J. A.
Clapham, J. C.
Holder, J. C.
Tomlinson, K. M.
Pickavance, L.
Buckingham, R.
Wilding, J.
Jacinto, S. M.
Harrold, J.
Ljung, B.
Kjellstedt, A.
Thalén, P.
Widdowson, P.
Williams, G.
Oakes, N.
Aoki, K.
Saito, T.
Satoh, S.
Mukasa, K.
Kaneshiro, M.
Kawasaki, S.
Hoshino, K.
Okamura, A.
Sekihara, H.
Smith, U.
Johansson, A.
Nilsson, E.
Olausson, T.
Nakazawa, T.
Suzuki, M.
Martinez, J.
Murado, P.
Azal, Ö.
Yönem, A.
Çakır, B.
Polat, Z.
Kutlu, M.
Çorakçı, A.
Bayraktar, M.
Gürlek, A.
Koray, Z.
Damian, M. S.
Linn, T.
Laube, H.
Arzner, S.
Meißner, H.-P.
Giunti, S.
Comune, M.
Cassader, M.
Conte, M. R.
Sacchi, C.
Musso, G.
Mecca, F.
Depetris, N.
Gambino, R.
Perin, P. Cavallo
Kawakami, S.
Sandqvist, M.
Jansson, P.-A.
Šindelka, G.
Widimský, J.
Haas, T.
Prázný, M.
Mari, A.
Nolan, J. J.
Uusitupa, M. I. J.
Karşıdağ, K.
Hacıhanefioğlu, B.
Dinççağ, N.
Drivsholm, T.
Palacios, R. T.
Vølund, A.
Pedersen, Oluf B.
Letiexhe, M. R.
Scheen, A. J.
Quiñones Galvan, A.
Simeoni, M.
Basu, A.
Uosukainen, A.
Mäkimattila, S.
Schlenzka, A.
Adler, A. I.
Levy, J.
Stevens, R.
Matthews, D.
Holman, R.
Boland, B. J.
Jeanjean, M.
Hermans, M. P.
Maudoigt, C.
Tonglet, R.
Robert, A.
Quiñones-Galvan, A.
Cini, G.
Galetta, F.
Sanna, G.
Gernone, F.
Janssen, M. J.
Gonera, R. K.
Wolffenbuttel, B. H. R.
de Leeuw, P. W.
Schaper, N. C.
Molęda, P.
Kuczerowski, R.
Czech, A.
Tatoń, J.
Taddei, S.
Patiag, D.
Qu, X.
Wilkes, M.
Gray, S.
Seale, J. P.
Donnelly, R.
Campión, J.
Maestro, B.
Dávila, N.
Carranza, M. C.
Calle, C.
Hales, C. N.
Fernández-Real, J. M.
Grasa, M.
Pugeat, M.
Barret, C.
Ricart, W.
Lindmark, S.
Olsson, T.
Tufvesson, M.
Loeblein, K.
Mehnert, B.
Haering, H. U.
Rave, Klaus
Heise, Tim
Clauson, Per
Hirschberger, Sabine
Heinemann, Lutz
Claret, M.
Nadal, B.
Truc, A.
Rossi, L.
Hildebrand, P.
Ketterer, S.
Beglinger, C.
Keller, U.
Gyr, K.
Parvin, S.
Overkamp, D.
Vayreda, M.
González-Huix, F.
G-Huix, F.
Zavaroni, I.
Gasparini, P.
Massironi, P.
Zuccarelli, A.
Delsignore, R.
Reaven, G. M.
Sheu, W. H. H.
Lee, W. J.
Chen, Y.-T.
Iraklianou, S.
Tournis, S.
Volonakis, I.
Spylopoulou, M.
Bilianou, E.
Melidonis, A.
Foussas, S.
Güler, Serdar
çakir, Bekir
Demi̇rbaş, Berrin
Gürsoy, Gül
Serter, Rüştü
Aral, Yalçin
Morton, G.
Lee, S.
Fahey, R.
de Silva, A.
Cai, X. J.
Buckingham, R. E.
Arch, J. R. S.
Wilson, S.
Clausen, J. T.
Kristensen, P.
Nielsen, P. F.
Wulff, B. S.
Thim, L.
Holness, M. J.
Sugden, M. C.
Fryer, L. G. D.
Munns, M. J.
Mannucci, E.
Ognibene, A.
Cremasco, F.
Bardini, G.
Mencucci, A.
Ciani, S.
Pierazzuoli, E.
Tsuchihashil, K.
Rigalleau, V.
Delafaye, C.
Baillet, L.
Vergnot, V.
Brunou, P.
Gatta, B.
Gin, H.
Felber, J. P.
Munger, R.
Assimacopoulos, F.
Bobbioni, E.
Golay, A.
Wilken, M.
Larsen, F. S.
Buckley, D.
Molina, L. M.
Marquez, L.
Arbeo, A.
Hernandez, C.
Kofod, H.
Damholt, A. B.
Buchan, A.
Márquez, L.
Luque, M. A.
Sarti, L.
Sutton, P. J.
Behle, K.
Heimesaat, M. M.
Hüfner, M.
Gravholt, Claus Højbjerg
Mølier, Niels
Christiansen, Jens Sandahl
Schmitz, Ole
Deacon, C. F.
Brock, B.
Knudsen, L. B.
Agersø, H.
Huusfeldt, P. O.
Kelly, C. M. N.
Brunn, C.
Schioos, J.
Sewing, S.
Lemansky, P.
Wawro, S.
Mest, H. J.
Taguchi, T.
Motoshima, H.
Yoshizato, K.
Guenifi, Amel
Henriksson, M.
Johansson, J.
Shafqat, J.
Tally, M.
Wahren, J.
Jömvall, H.
Ekberg, K.
Rigler, R.
Pramanik, A.
Kratz, G.
Johansson, B.-L.
Uhlén, M.
Jörnvall, H.
Forst, T.
Dufayet De La Tour, D.
Kunt, T.
Pfützner, A.
Goitom, K.
Pohlmann, T.
Schneider, S.
Johansson, B. L.
Löbig, M.
Engelbach, M.
Beyer, J.
Ekman, Bertil
Nyström, Fredrik
Arnqvist, Hans J.
Halvatsiotis, P. G.
Meek, S.
Bigelow, M.
Nair, K. S.
Maghsoudi, S.
Fisker, S.
Vølund, A. A.
Jörgensen, J. O. L.
Christiansen, J. S.
Hilsted, J.
Mazerkina, N. A.
Tiulpakov, A. N.
Gorelyshev, S. K.
Peterkova, V. A.
Macut, D. J.
Dieguez, C.
Casanueva, F. F.
Catalina, P. F.
Mallo, F.
Andrade, A.
García-Mayor, R. V. G.
Popova, V. V.
ter Maaten, J. C.
Popp-Snijders, C.
Madsen, L.
Ukropec, J.
Bergene, E.
Rnstan, A. C.
Berge, R.
Arner, P.
Wahl, G.
Häring, H.
Bryson, J. M.
Curtis, S. E.
Caterson, I. D.
Winzell, M. Sörhede
Svensson, H.
Ahnén, B.
Holm, C.
Phillips, C.
Madigan, C.
Owens, D.
Collins, P.
Johnson, A.
Tomkin, G. H.
Cabezas, M. Castro
van Oostrom, A. J. H. H. M.
Erkelens, D. W.
Summers, L. K. M.
Fielding, B. A.
Ilic, V.
Clark, M. L.
Frayn, K. N.
Pietzsch, J.
Julius, U.
Nitzsche, S.
Fischer, S.
Lindgren, C.
Amrot-Fors, L.
Hoffmann, M. M.
Luft, D.
Schmülling, R.-M.
D’Adamo, M.
Leonetti, F.
Paoloni, A.
Ribaudo, M. C.
Basso, M. S.
Elmore, U.
Restuccia, A.
Sbraccia, P.
Emilsson, V.
O’Dowd, J.
Heyman, R.
Cawthorne, M. A.
Pelikánová, T.
Kazdová, L.
Žák, A.
Chvojková, Š.
Özer, E. M.
Kadıoğlu, P.
Korugan, Ü.
Hatemi, H.
Rivellese, A. A.
Dullaart, R. P. F.
Riemens, S. C.
Sluiter, W. J.
van Tol, A.
Farnier, M.
Megnien, S.
Turpin, G.
Stulp, B. K.
Brambilla, P.
Brunelli, A.
Riva, M. C.
Manzoni, P.
de Poli, S.
Riboni, S.
Stolk, R. P.
Meijer, R.
Wink, O.
Zelissen, P. M. J.
van Gils, A. P. G.
Grobbee, D. E.
Vilarrasa, N.
Gimenez, O.
Lopez, L.
Insa, R.
Fdez Castañer, M.
Cabrera-Rode, E.
Perich, P.
Diaz-Horta, O.
Molina, G.
Fernández Castañer, M.
López, L.
Jiménez, O.
Boltaña, A.
Ampudia-Blasco, F. J.
Martínez, I.
Civera, M.
Ascaso, J. F.
Carmena, R.
Ahmed, K.
Luzio, S.
Furmaniak, V.
Owens, D. R.
Dionadji, Mbainguinam
Mbaissouroum, Mouanodji
Anderson, J.
Garg, S.
MacKenzie, T.
Shephard, M.
Peery, B.
Chase, H.
Holstein, A.
Thießen, E.
Kaufmann, N.
Egberts, E.-H.
Lutgers, H. L.
Hullegie, L. M.
Hoogenberg, K.
Wientjes, K. J.
Schoonen, A. J.
Wientjes, K. J. C.
Schoonen, A. J. M.
Weitgasser, R.
Gappmayer, B.
Pichler, M.
Sapin, R.
Friess, P.
Eskes, S. A.
de Vries, J. H.
Pouwer, F.
van Ballegooie, E.
Spijker, A. J.
Jeng, L.
Winsett, J.
Tubiana-Rufi, N.
Munz-Licha, G.
Polak, M.
Sheehan, J.
Ulchaker, M.
Toeller, M.
Üstün, A.
Yilmaz, M. T.
Aparicio, M.
Peyron, E.
Rizkalla, S. W.
Taverna, M.
Guerre-Millo, M.
Chevalier, A.
Pacher, N.
Slama, G.
Gorshunska, M.
Buyken, A. E.
Heitkamp, G.
Kabir, M.
Oppert, J. M.
Wursch, P.
Bruzzo, F.
Rahman, M. H.
Fatima, K.
Ahmed, S.
Mondal, H. N.
Yilmaz, M.
Öztok, U.
Karakoç, A.
Çakır, N.
Düzgün, E.
Yetkin, İ.
Arslan, M.
Şardaş, S.
Wilding, John
Géloën, A.
Baret, G.
Dalmaz, Y.
Peyronnet, J.
Clémenceau, B.
Martignat, L.
Lalain, S.
Gouin, E.
Kenda-Ropson, N.
Miller, A. O. A.
You, S.
Aguilera, E.
Recasens, M.
Flores, L.
Ricart, M. J.
Fernández-Cruz, L.
Esmatjes, E.
Crenier, L.
Noël, C.
Le Moine, A.
Mahy, M.
Danguy, A.
Kiss, R.
Goldman, M.
Bracci, C.
De Haan, B.
Nilsson, K.
Deschamps, J. Y.
Glagoličová, A.
Smrčková, I.
Dieterle, C.
Illner, W. D.
Land, W.
Feldmeier, H.
Scheuer, R.
Lalli, C.
Di Loreto, C.
Ellringmann, U.
Balks, H. J.
v. zur Mühlen, A.
Dengler, R.
Weissenborn, K.
Rasmussen, B. M.
Ørskov, L.
Watson, J.
Owen, G.
Barrett, G.
Ingleby, J.
Weiss, M.
Deary, I.
Cavan, D.
Kerr, D.
Bruneiii, A.
Cuce’, A.
Elsing, H. G.
Kühne, D.
Quinn, N. D.
Warner, D. P.
Buysschaert, M.
Jamal, R.
O’Brien, T.
Latare, P.
Mullen, J.
Rein, A.
Wargo, M.
Parkes, J. L.
Ginsberg, B.
Sotiropoulos, A.
Peppas, Th. A.
Kotsini, V.
Apostolou, O.
Bousboulas, S.
Michailidis, E.
Sawala, M.
Pappas, S.
Nilsson, P. M.
Nilsson, J. Å.
Berglund, G.
Molins, T.
Esteban, J. I.
Genescà, J.
Paris, I.
Haufroid, V.
Selvais, Ph.
Petit, J. M.
Duong, M.
Grappin, M.
Guiguet, M.
Rudoni, S.
Portier, H.
Brun, J. M.
Bagg, W.
Plank, L.
Drury, P. L.
Sharpe, N.
Braatvedt, G. D.
Carrascosa, J. M.
Molero, J. C.
Fermίn, Y.
Andrés, A.
Satrústegui, J.
Rietzsch, H.
Patzak, A.
Schwanebeck, U.
Simpson, H.
Robertson-Mackay, F.
Montegriffo, E.
Fox, C.
Chiasson, J.-L.
Josse, R. G.
Dorman, J. M.
Gerstein, H. C.
Lau, D.
Leiter, L. A.
Maheux, P.
Meneilly, G. S.
Murphy, L.
Rodger, N. W.
Ross, S. A.
Ryan, E.
Yale, J.-F.
Wolever, T. M. S.
Haller, T.
Elias, I.
Segal, P.
Standi, E.
Rybka, J.
Sencer, E.
Satman, I.
Schlcnzka, A.
Vakkilainen, J.
Tsaglis, H.
Ioannidis, I.
Giakoumaki, A.
Amantou, A.
Komitopoulos, N.
Georgiou, S.
Varsamis, E.
Katsilambros, N.
El Gayar, M.
Shereba, N.
Botros, R.
Fikry, R.
Jackson, D.
Balme, M.
Silva-Nunes, J.
Alves, J.
Bogalho, P.
Gardete-Correia, L.
Nunes-Corrêa, J.
Kot’átková, A.
Němcová, D.
Vrbíková, J.
Zamrazil, V.
Meyer, L.
Delbachian, I.
Lehert, P.
Cugnardey, N.
Drouin, P.
Guerci, B.
Wagner, O. F.
Jones, N. P.
Vallance, S. E.
Thompson, K. A.
Miller, A. K.
Inglis, A. M. L.
Patterson, S.
Jorkasky, D.
Freed, M. I.
Mathisen, A. L.
Schneider, R.
Rubin, C.
Houser, V.
Beebe, K. L.
Kortboyer, J. M.
Eckland, D. J. A.
Cranmer, H.
Mori, Y.
Kurokawa, N.
Komiya, H.
Horikoshi, H.
Yokoyama, J.
Tajima, N.
Ikeda, Y.
Bakst, A.
Hemyari, P.
Lönnqvist, F.
Owen, S.
Vikramadithyan, R. K.
Chakrabarti, R.
Misra, P.
Prem Kumar, M.
Sunil Kumar, K. B.
Ghosh, A.
Rajagopalan, R.
Goldstein, B.
Katoh, S.
Tsuruoka, N.
Hata, S.
Matsushima, M.
Ikemoto, S.
Inoue, Y.
Edwards, G.
Fonseca, V.
Biswas, N.
Bakris, G.
Viberti, G.
Rebuck, A. S.
Weill, S.
Abel, M. G.
Klappoth, W.
Brodesser, A.
Linkeschowa, R.
Pushparaj, P.
Tan, C. H.
Tan, B. K. H.
Bahner, A.
Parker, J.
Waite, G.
Lipson, V.
Nahar, N.
Rokeya, B.
Parveen, S.
Nur-e-Alam, M.
Mosihuzzaman, M.
Hansen, A. Kornerup
Lepore°, M.
Kurzhals, R.
Pampanelli°, S.
Fanelli°, C. G.
Bolli°, G. B.
Ratner, R. E.
Hirsch, I. B.
Mecca, T. E.
Wilson, C. A.
Mohideen, P.
Mudaliar, S.
Deutsch, R.
Ciaraldi, T.
Armstrong, D.
Kim, B.
Morrill, B.
Sha, X.
Henry, R.
Meyer, B. H.
Scholtz, H. E.
van Niekerk, N.
Rosenkranz, B.
Schoenle, E.
Witthaus, Elke
Bradley, Clare
Stewart, John
Barbeau, M.
Myers, S.
Flora, D.
DiMarchi, R.
Chance, R.
Plum, A.
Larsen, P. S.
Larsen, U. D.
Kristensen, J. B.
Jansen, J. A.
Olsen, B.
Mortensen, H.
Hylleberg, B.
Jacobsen, L. V.
Gall, M.-A.
Søgaard, B.
Ewing, F. M.
Ireland, R. H.
Hoogwerf, B.
Raskin, P.
Jovanovic, L.
Leiter, L.
Boss, A. H.
Bott, U.
Ebrahim, S.
Hirschberger, S.
Leukel, P.
Sieber, H. J.
McGill, J.
Kilo, C.
Kamp, N. M.
Wutte, A.
Le Thai, F.
Balarac, N.
Allicar, M. P.
Cazeneuve, B.
Augendre, B.
Wise, S. D.
Seah, E. S.
Koivisto, V.
Torlone, E.
Del Sindaco, P.
Ciofetta, M.
Hedman, C.
Orre Pettersson, A.-C.
Lindström, T.
Cernigoi, A. M.
Kong, N.
Kitchen, M. M.
Ryder, R. E. J.
Petkova, M.
Angelova-Gateva, P.
Malone, J.
Arora, V.
Bue-Valleskey, J.
Pein, M.
Diebler, F.
Roach, P.
Gudat, U.
Dreyer, M.
Hanusch, U.
Ristic, S.
McLeod, J.
Hirschberg, Y.
Garreffa, S.
Keilson, L.
Mather, S.
Gagen, K.
Chen, W.
Dragonas, N.
Chuang, L. M.
Juang, J. H.
Wu, H. P.
Chiang, Y. D.
Li, K. L.
Jorgensen, L. N.
Tai, T. Y.
Cheatham, W. W.
Kennedy, F.
Woo, V.
Jain, R.
Boss, A.
Moses, R.
Clauson, P.
Fischer, T.
Björk, S.
Østergaard, A.
Langendorf, K. W.
Hatorp, V.
Hasslacher, C.
Farrar, N. S.
Chambers, N. J.
Denyer, G. S.
Johnston, G. A. R.
Hashiguchi, S.
Jönsson, A.
Hallengren, B.
Rydberg, T.
Herbaut, C.
Turc, A.
Mourand, I.
Chevassus, H.
Molinier, N.
Christensen, A.-B. L.
Mathiesen, E. R.
Stage, E.
Damm, P.
Boivin, S.
Gross, P.
Pennington, M.
Harder, T.
Kohlhoff, R.
Dörner, G.
Rohde, W.
Plagemann, A.
Ferdeghini, M.
Murru, S.
Maffei, M.
Cecchetti, P.
Dunne, F.
Brydon, P.
Smith, T.
Proffitt, M.
Holder, R.
Gee, H.
Goulis, D. G.
Teoh, T. G.
Asatiani, N.
Elphick, A.
Natsvlishvili, M.
Chanturia, T.
Shelestova, E.
Ramazashvili, M.
Hod, M.
Cederberg, J.
Casi, A. Leunda
Pampfer, S.
De Hertogh, R.
Hinck, L.
Aly, S.
Bertie, J.
Botta, R. M.
Imbergamo, M. P.
Impiccichè, M. G.
Todaro, B.
Greco, D.
Ekbom, P.
Clausen, P.
Feldt-Rasmussen, U.
Feldt-Rasmussen, B.
Mølsted Pedersen, L.
Nørgaard, K.
Svenningsen, A.
Nielsen, L.
Zmudzińska, M.
Ziętek, I.
Min, Y.
Crawford, M. A.
Bozzoni, F.
Corubolo, C.
Borrello, E.
Di Biase, N.
Spagnolo, S.
Hawthorne, G.
Sen, D.
Bagust, A.
Maier, W.
Currie, C. J.
Sailesh, S.
Patel, V.
Hayes, D.
Cockrill, B.
Gatling, W.
Budd, S.
Mullee, M. A.
Savill, A. W.
Smithers, M. G.
Davies, R. R.
Sandford, A.
Stutz, L.
Vadstrup, S.
Simonsen, V.
Musaeus, L.
Molsing, B.
Lyholm, B.
Turner, B. C.
Jenkins, E.
Hejlesen, O. J.
Andreassen, S.
Hovorka, R.
Cavan, D. A.
Klinge, A.
Strauss, K. W.
Guthrie, R.
Testa, M.
Zimmerman, R.
Sandberg, M.
Steinfatt, H.
Hardenberg, R.
Gottsmann, M.
König, A.
Schmauß, S.
Hierl, F. X.
Renders, C. M.
Valk, G. D.
van Eijk, J. Th. M.
van der Wal, G.
Jermendy, G.
Hídvégi, T.
Müller, U. A.
Junghänel, J.
Köhler, S.
Köhler, C.
Schumann, M.
Use, G.
de Valk, H. W.
Blankestijn, J. G.
de Bruin, H. J.
Bottomley, J.
Gillam, S.
Holmes, J.
Murphy, M.
Madani, S. F.
Müller, R.
Hunger Dathe, W.
Grüßer, M.
Roien, D.
Hussain, M.
Vibe-Petersen, J.
Braun, A.
Schiel, R.
Höfer, A.
Leppert, K.
Trento, M.
Passera, P.
Tomalino, M.
Bajardi, M.
Vaccari, P.
Pagnozzi, F.
Pomero, F.
Molinatti, G. M.
Porta, M.
Blaauwwiekel, E. E.
Hania, M.
Scholten-Jaegers, S. M. H. J.
Links, T. P.
Perciun, R.
Dumitrescu, C.
Skeie, S.
Thue, G.
Sandberg, S.
Nordfeldt, S.
Ludvigsson, J.
García, Rosario
Suárez, Rolando
Henry, J. L.
Kangas, M.
Wilson, P. H.
Pibernik, M.
Szabo, S.
Metelko, Ž.
González-Clemente, J. M.
Galdon, G.
De Pedro, B.
Fontanals, Ll.
Miñarro, A.
Topsever, P.
Azık, A.
Karşıdaǧ, K.
Dündar, Y.
Şengül, A.
Vileikyte, L.
Apostolou, T.
Tomenson, B.
Bundy, C. H.
Gokal, R.
Gormley, D. A.
Baksi, A. K.
Hrachovinová, T.
Csémy, L.
Bartášková, D.
Krch, F. D.
Gåfvels, M. C.
Lithner, F.
Branchtein, L.
Matos, M. C. G.
Gaio, D.
Yamashita, T.
Pousada, J. M. D. C.
Duncan, B. B.
Schmidt, M. I.
Buchanan, T. A.
Xiang, A. H.
Tan, S.
Peters, R. K.
Trigo, E.
Kjos, S. L.
Lee, W. P.
Azen, S.
Ilic, S.
Mezic, J.
Pettitt, D. J.
Bastyr, E. J.
Camps, I.
Salcedo, M. D.
Rius, F.
Rubio, M.
Baptista, C.
Martins, T.
Ruas, M. M. A.
Acosta, D.
Cerrillos, L.
Soto, A.
Quijada, D.
Morales, F.
Silva, H.
García-Hernandez, N.
Villamil, F.
Astorga, R.
Selby, P. L.
Jude, E. B.
Biggs, A. M.
Al-Sabbagh, S.
Kumar, S.
Rowbotham, J.
McKenzie, W. E.
Dodson, P. M.
Barnett, A. H.
Maresh, M.
Alevizaki, M.
Anastasiou, E.
Grigorakis, S. I.
Philippou, G.
Michalopoulou, G.
Souvatzoglou, A.
Corcoy, R.
Pau, E.
Pascual, E.
García-Patterson, A.
Albareda, M. L.
Ccrmeño, J.
Altirriba, O.
Adelantado, J. M.
Ubeda, J.
Endocrinologia, S.
Reichelt, A. J.
Nucci, L.
Teixeira, M. M.
Costa-e-Forti, A.
Ciampalini, P.
Giannone, G.
Benedetti, S.
Borrelli, P.
Czerniawska, M.
Manowska, B.
Rami, B.
Schober, E.
Hueppe, A.
Granditsch, G.
Huber, W.
Bittmann, B.
Jaeger, A.
Saukkonen, T.
Väisänen, S.
Savilahti, E.
Šumník, Z.
Kotalová, R.
Loudová, M.
Cinek, O.
Šnajderová, M.
Kolousková, S.
Vavřinec, J.
Barbato, M.
Viola, T.
Formisano, M.
Hovind, P.
Adler, I. A.
Makita, Z.
Takeuchi, M.
Kamada, Y.
Koike, T.
Courrèges, J. P.
Pradier, P.
Bacha, J.
Aboud, E.
André, L.
Lamarca, R.
Janeczko-Sosnowska, E.
Lewandowski, Z.
Janeczko, D.
Kopczyñski, J.
Nakagami, T.
Tomonaga, O.
Babazono, T.
Iwamoto, Y.
Nakanishi, K.
Higa, M.
Kosugi, E.
Elving, L. D.
Szadkowska, A.
Mirecka, M. W.
Czerniawska, E.
Weekers, L.
Hadjadj, S.
Belloum, R.
Gallois, Y.
Bouhanick, B.
Marre, M.
Saucha, W.
Skwarna, B.
Zychma, M.
Żukowska-Szczechowska, E.
Zychma, M. J.
Zukowska-Szczechowska, E.
Nazim, J.
Dziatkowiak, H.
Sanak, M.
Cieślik, G.
Nannipieri, M.
Viberti, G. C.
De Cosmo, S.
Piras, G.
Errannini, E.
Uchigata, Y.
Miura, J.
Okada, T.
Gong, J.-S.
Zhang, J.
Tanaka, M.
Wamoto, Y.
Zucaro, L.
Bacci, S.
Miscio, G.
Thomas, M.
Piras, G. P.
Cavallo Perin, P.
Mauer, M.
Barzon, I.
Bortoloso, E.
Saller, A.
Crepaldi, G.
Latif, Z. A.
Christensen, P. K.
v. Larsen, S.
Olsen, S.
Bombonato, G.
Sacerdoti, D.
Chiesura-Corona, M.
Marangon, A.
Rudberg, S.
Rasmussen, L.
Bangstad, H.-J.
Ösrterby, R.
Sivous, G. I.
Kasatkina, E. P.
Demurov, L. M.
Nosikov, V. V.
Kotova, A. K.
Kuraeva, T. L.
Mishina, I. I.
Gorashko, N. M.
Nosicov, V. V.
Petercova, V. A.
Berrut, G.
Alhenc-Gelas, F.
Tsimaratos, M.
Gerbi, A.
Barone, R.
Ollerton, R. L.
Playle, R. A.
Luzio, S. D.
Evans, W. D.
Burch, A.
Siebenhofer, A.
Meinitzer, A.
Brandmaier, H.
Brunner, G.
Plank, J.
West, P.
Tindall, H.
McKenna, K.
Smith, D.
Tormey, W.
Kesson, C. M.
Thompson, C. J.
Penno, G.
Anichini, R.
Bandinelli, S.
Boldrini, E.
Giannarelli, R.
Piazza, F.
Pucci, L.
Karunakaran, S.
Morris, R. J.
Nádas, J.
Farkas, K.
Daróczy, A.
Péterfai, É.
Svensson, M.
Weigert, C.
Facchin, S.
Gambaro, G.
Brodbeck, K.
Schleicher, E.
Tada, H.
Nomura, K.
Kuboki, K.
Tsukamoto, M.
Inokuchi, T.
Menè, P.
Pugliese, F.
Iino, K.
Yoshinari, M.
Iwase, M.
Asano, T.
Sonoki, K.
Wakisaka, M.
Takata, Y.
Ujishima, M.
Del Prete, D.
Anglani, F.
Antonucci, F.
Mauri, J. M.
Vallés, M.
Gutiérrez, C.
Vendrell, J.
Shinada, M.
Akdeniz, A.
Panagiotopoulos, P.
Bach, L. A.
Law, V. A.
Lecomte, P. P.
Yokota, C.
Okuda, Y.
Odawara, M.
Yamashita, K.
Yamada, N.
Kawai, K.
Açbay, Ö.
Mazlum, A.
Kural, E.
Gündoğdu, S.
Jensen, C.
Körner, A.
Eklöf, A.-Ch
Jaremko, G.
Lal, M.
DiBona, G.
Aperia, A.
Yavuz, D. G.
Tuncer, M.
Sargon, M.
Küçükkaya, B.
Ahıskalı, R.
Akalın, Sema
Nohara, E.
Oates, P. J.
Ellery, C. A.
Yonem, A.
Azal, O.
Cakýr, B.
Erdogan, M. F.
Corakcý, A.
Ozdemir, I. C.
Stevens, R. J.
Yudkin, J. S.
Webber, J.
Wheeler, D. C.
Taylor, K. G.
Jones, S. L.
Srivatsa, A.
Anderson, S. G.
Cruikshank, J. K.
Florkowski, C. M.
Scott, R. S.
Graham, P. J.
Moir, C. L.
Flores, C.
Ruggenenti, P.
Dodesini, A. R.
Vasile, B.
Gaspari, F.
Arnoldi, F.
Ferrari, S.
Ciocca, I.
Spalluzzi, A.
Remuzzi, G.
Delvigne, C.
Ballaux, D.
Bosman, D. R.
Winkler, A. S.
Marsden, J.
Watkins, P. J.
Strutton, D.
Erbey, J. R.
Jacobsen, P.
Rossing, K.
Jensen, J. S.
Mansfield, M. W.
Kowalska, I.
Telejko, B.
Bachórzewska-Gajewska, A.
Prokop, J.
Kochman, W.
Musiał, W.
Naskręt, D.
Oleksa, R.
Zozulińska, D.
Sowiński, J.
Wierusz-Wysocka, B.
Klamann, A.
Jonas, M.
Müller-Lung, U.
Heuser, L.
Launhardt, V.
Valensi, P.
Pariès, J.
Torremocha, F.
Brulport, V.
Sachs, R. N.
Vanzetto, G.
Levy, M.
Lormeau, B.
Halimi, S.
Perfornis, A.
Boumal, D.
Zimmermann, C.
Bernard, Y.
Sabbah, A.
Meneveau, N.
Gautier, S.
Bassand, J. P.
Anděl, M.
Kraml, P.
Potočková, J.
Dvořáková, H.
Trešlová, L.
Nuttall, S. L.
Martin, U.
Kendall, M. J.
Schiaffini, R.
Pantaleo, A.
Battocletti, T.
Vaccari, V.
Brufani, C.
Martuscelli, E.
Gargiulo, P.
Nieszner, E.
Posa, I.
Kocsis, E.
Préda, I.
Pogatsa, G.
Koltai, M. Z. S.
Stefanidis, A.
Manoussakis, S.
Handanis, S.
Zairis, M.
Vitalis, D.
Dadiotis, L.
Fiorina, P.
La Rocca, E.
Astorri, E.
Rossetti, C.
Lucignani, G.
Giudici, D.
Castoldi, R.
Mazarakis, N.
Giagiakou, E.
Karavidas, A.
Agellou, A.
Karamani, O.
Matsakas, E.
Caviezel, F.
Morricone, L.
Ranucci, M.
Denti, S.
Cazzaniga, A.
Enrini, R.
Isgrò, G.
González de Molina, F. J.
Sala, J.
Masià, R.
Marrugat, J.
Kruszewski, P.
Wolnik, B.
Bieniaszewski, L.
Świerblewska, E.
Semetkowska-Jurkiewicz, E.
Krupa-Wojciechowska, B.
Vasilikos, P. G.
Alaveras, A. E. G.
Anastasopoulos, N. G.
Chala, E.
Sidira, M.
Christakopoulos, P. D.
Poulsen, P. L.
Hansen, K. W.
Ebbehøj, E.
Knudsen, S. T.
Mogensen, C. E.
Ramu, Y.
Vidyullatha, Y.
Strojek, K.
Gorska, J.
Morawin, E.
Ritz, E.
Ciavarella, A.
Malini, P. L.
Strocchi, E.
Fiumi, N.
Ambrosioni, E.
Idzior-Waluś, B.
Stevens, L.
McEneny, J.
O’Kane, M. J.
Moles, K. W.
McMaster, C.
Young, I. S.
Leonhardt, W.
Konstadelou, E.
Gürlek, Alper
Soedamah-Muthu, S.
Taskinen, M. R.
Ehnholm, C.
Wägner, A.
Bayen, Laia
Rigla, M.
Ortega, E.
Caixàs, A.
Mestrón, A.
Ordóñez, J.
Pérez, A.
Sotiropoulou, G.
Servais, P. L.
Bertolotto, A.
Pilo, M.
Suchánková, G.
Andratschke, S.
Tschöp, M.
Strasburger, C.-J.
Rizzo, L.
Aerts, P.
Vinckx, M.
Ansquer, J. C.
Ryan, M.
Buter, H.
Navis, G. J.
de Jong, P. E.
de Zeeuw, D.
Carreras, G.
Giménez, G.
Pou, J. M.
Howorka, K.
Gabriel, M.
Pumprla, J.
Köves, A.
Bhowmik, N. B.
Haque, A.
Rahman, A.
Paleari, F.
Gamba, P.
Mauri, G.
Rovaris, G.
Giannattasio, C.
Piatti, M. L.
Zincone, A.
Cavaletti, G.
Mancia, G.
Lan, S.
Arezzo, J.
Gerber, R. A.
Klioze, S. S.
Saponara, C.
Tartaglione, T.
Cercone, S.
Caputo, S.
Meloni, T.
Brunetti, D.
Di Lazzaro, V.
Xu, G.
Jiang, H. Y.
Shy, M. E.
Sugimoto, K.
Zhang, W.-X.
Kuchmerovskaya, T.
Donchenko, G.
Shymansky, I.
Kuchmerovsky, N.
Pakyrbaeva, L.
Cameron, N. E.
Keegan, A.
Cotter, M. A.
Mirrlees, D.
Smale, S. E.
Biessels, G. J.
Duis, S. E. J.
Kamal, A.
Gispen, W. H.
Carrington, A.
Carman, S.
Smiarowski, H.
Lavoie, D.
Sawicki, D.
Sabetta, A.
Litchfield, J.
Van Zandt, M.
Sredy, J.
Smirnova, V.
Strokov, I.
Ivanova, L.
Ichunina, A.
Nakamura, J.
Nakayama, M.
Hamada, Y.
Chaya, S.
Kato, K.
Kasuya, Y.
Mizubayashi, R.
Miwa, K.
Yasuda, Y.
Kamiya, H.
Hotta, N.
Bíró, K.
Kukorelli, T.
Szilágyi, N.
Kürthy, M.
Komáromy, A.
Mogyorosi, T.
Nagy, K.
Çakir, M.
Baskal, N.
Güllü, S.
Elhan, A. H.
Erdogan, G.
Ziegler, D.
Piolot, R.
Neubauer, J.
Senesi, B.
Bonetti, R.
Napolitano, A.
Canepa, F.
Ottonello, P.
Schabmann, A.
Giménez-Pérez, G.
Arroyo, J. A.
López, T.
Ponz, E.
Mauricio, D.
Diem, P.
Zanchin, L.
Suter, S. L.
Lefrandt, J. D.
Smit, A.
van Roon, A. M.
Dullaart, R.
Voita, D.
Mackevics, V.
Vitols, A.
Lengyel, Cs.
Farkas, Gy.
Török, T.
Légrády, P.
Várkonyi, T. T.
Kardos, A.
Gingl, Z.
Kempler, P.
Rudas, L.
Lonovics, J.
Marchand, M.
Stevens, L. K.
Tarnás, Gy.
Estrella, F.
Christensen, N. J.
Keresztes, K.
Barna, I.
Hermányi, Zs.
Vargha, P.
Bonnevie, L.
Chanudet, X.
Larroque, P.
Tutuncu, N. Bascil
Deger, A.
Batur, M. K.
Yildirir, A.
Onalan, O.
Aksöyek, S.
Kabakçι, G.
Erbaş, T.
Galicka-Latała, D.
Surdacki, A.
Gerritsen, J.
TenVoorde, B. J.
Heethaar, R. M.
Tagawa, T. S.
Kodama, M.
Yoshioka, R.
Yamasaki, Y.
Didangelos, T.
Athyros, V.
Kontopoulos, A.
Papageorgiou, A.
Karamitsos, D.
Lacigová, S.
Rušavý, Z.
Kárová, R.
Perrild, H.
Kay, L.
Jørgensen, T.
Bień, A. I.
Witek, P.
Geraldes, Elizabete
Rodrigues, D.
Pereira, L.
Doménech, A.
Leitão, P.
Anagnostopoulos, D.
Foster, A. V. M.
Nag, S.
Barsoum, M.
Lewis, G.
Dunlop, N.
Connolly, V.
Bilous, R.
Kelly, W.
Chantelau, E.
Gede, A.
Sharman, D.
O’Halloran, D.
Best, C.
Abbas, Z. G.
Lutale, J.
Gill, G. V.
Jarvis, W. R.
Archibald, L. K.
Corcoran, S.
Mansell, J.
Pibworth, L.
Terada, H.
Shiba, T.
Utugi, N.
Utugi, T.
Blum, M.
Strobel, J.
Höffken, K.
Razvi, F. M.
Kritzinger, E. E.
Taylor, K.
Jones, S.
Illahi, W.
Grüβer, M.
Hartmann, P.
Hoffstadt, K.
van Leiden, H. A.
Moll, A. C.
Polak, B. C. P.
Pietragalla, G. B.
Maurino, M.
Montanaro, M.
Karadeniz, Ş.
Tommasini, P.
Quadrini, C.
Demiraj, V.
Rispoli, E.
Ota, A.
Takama, H.
Saito, N.
Hemández, C.
Lepore, D.
Antico, L.
Giardina, B.
Franconi, F.
Michoud, E.
Chamot, S.
Riva, Ch.
Hammes, H.-P.
Renner, O.
Breier, G.
Lin, J.
Alt, A.
Betzholtz, C.
Bretzel, III, R. G.
Manti, R.
Gallo, M.
Molinar Hin, A.
Brignardello, E.
Boccuzzi, G.
Li, Shanfang
Xiang, Kunsan
Zhang, Rugeng
Shangguan, Xinhong
Wu, Jianrong
Donnan, P. T.
Broomhall, J.
Hunter, K.
Morris, A. D.
Ioannidis, G.
Peppa, M.
Rontogianni, E.
Kallifronas, M.
Lekatsas, I.
Chrysanthopoulou, G.
Anthopoulos, L.
Kesse, M.
Thalassinos, N.
Neves, C.
Medina, J. L.
Lopes, F.
Yılmaz, M.
Güvener, N.
Güvener, M.
Kocagöz, T.
Böke, E.
Paşaoglu, I.
Bascil Tutuncu, N.
Oto, A.
Karvonen, M. K.
Koulu, M.
Pesonen, U.
Mercuri, M.
Rauramaa, R.
Rutter, M. K.
Kestevan, P.
McComb, J. M.
Marshall, S. M.
Sobieska, M.
Wiktorowicz, K.
Kanters, S. D. J. M.
Banga, J. D.
Algra, A.
Frijns, C. J. M.
Beutler, J. J.
Fijnheer, R.
Nicoloff, G.
Baydanoff, S.
Stanimirova, N.
Petrova, Ch.
Lario, S.
Campistol, J. M.
Cases, A.
Clària, J.
Iñigo, P.
Esmatjcs, E.
Sármán, B.
Tóth, M.
Kocsis, I.
Somogyi, A.
Bumbure, A.
Jachimowicz, K.
Samson, J.
Tomasiak, M.
Sobol, A.
Stańczyk, L.
Watala, C.
Stradina, P.
Wiśniewska-Jarosińska, M.
Marciniak, D.
Więcławska, B.
Watała, C.
Golański, J.
Zinnat, R.
Mahmud, I.
Büyükasik, Yahya
Demiroğlu, H.
Szczepanik, A.
Skowroński, M.
Murawska, A.
Meeking, D. R.
Allard, S.
Munday, J.
Chowienczyk, P.
Shaw, K. M.
Cummings, M. H.
Šimková, R.
Jirsa, M.
Hadoke, P. W. F.
McIntyre, C. A.
Jones, G. C.
Williams, B. C.
Elliott, A. I.
McKnight, J. A.
Pernow, J.
Bombonato, G. C.
Finucci, G. F.
Zotta, L.
Senses, V.
Ozyazgan, S.
Ince, E.
Tunçdemir, M.
Oztürk, M.
Sultuybek, G.
Akkan, A. G.
Özyazgan, S.
Unlücerci, Y.
Bekpınar, S.
Meyer, M. F.
Lee, B. C.
Shore, A. C.
Humphreys, J. M.
Tooke, J. E.
Dell’Omo, G.
Giovannitti, G.
Caricato, F.
Mariani, M.
Pedrinelli, R.
Kiviet-Boehm, C.
Schwelling, V.
Matthäei, S.
Pfohl, M.
McInerney, D.
Itoh, H.
Ohno, T.
Katoh, N.
Baumgartner-Parzer, S.
Artwohl, M.
Graier, W.
Ludwig, C.
Tachi, Y.
Bannai, C.
Shinohara, M.
Shimpuku, H.
Ohura, K.
Bertacca, A.
Sasvári, M.
Szaleczki, E.
Pusztai, P.
Boes, U.
Klaus, E.
Dittrich, P.
Wagner, Z.
Wittmann, I.
Pótó, L.
Wagner, L.
Mazák, I.
Nagy, J.
Feletto, F.
Taboga, C.
Tonutti, L.
Lizzio, S.
Russo, A.
Selmo, V.
Ceriello, A.
Lekakis, J.
Papamichael, C. M.
Stamatelopoulos, K.
Stamatelopoulos, S.
Yillar, D. O.
Gay, M.
Lillaz, E.
Passaro, A.
Vanini, A.
Calzoni, F.
D’Elia, K.
Carantoni, M.
Zuliani, G.
Fellin, R.
Solini, A.
Chwatko, G.
Bald, E.
Dramais, A.-S.
Wallemacq, P. E.
Vandeleene, B.
Ciaria, M. V.
Ariano, M.
Strom, R.
Gibney, J.
Weiss, U.
Turner, B.
O’Gorman, P.
Watts, G.
Powrie, J.
Crook, M.
Shaw, K.
Cummings, M.
AD Morris for the DARTS/MEMO Collaboration
GENEDIAB Study Group
GEDEC study group
European Insulin Aspart Study Group
US Study Group of Insulin Glargine in Type 2 DM
Hvidøre Study group on Childhood Diabetes
UKPDS Group
DAIS Project Group
Croatian Study Group for Diabetic Amyotrophy
KANWU study group
The Finnish Diabetes Prevention Study Group
The EURODIAB Prospective Complications Study (PCS) Group
Neuropathy Study Group of the Italian Society of the Study of Diabetes
European Group for the Study of Insulin Resistance (EGIR)
D.I.O.R. study group
Non-Invasive Task Force
Rosiglitazone Study Group
Cerivastatin/Bezafibrate Latin America Study Group
HIDM investigators
German Working Group on Quality Control
German Pediat. Working Group
Lithuanian Collaborative Group for the Epidemiology of Diabetes
IMDIAB Study Group
Osaka IDDM Study Group
Pramlintide Type 1 Study Group
Pramlintide Type 2 Study Group
The Turkish Diabetes Epidemiology Group
Screen-Pol Study Group
IGT Research Group
Mauritian NCD group
Cerivastatin Combination Therapy Study Group
EURODIAB Complications Study Group
HOE 901/3003 study group
Northern Diabetic Pregnancy Survey
Hungarian HbA1c Screening Study Group
The TARDIS Steering Committee and UK centres
WHO/IDF Patient Empowerment Workshop
Brazilian Gestational Diabetes Study Group
Childhood Diabetes in Finland Study Group
UK Prospective Diabetes Study Group
Service of internal medecine - diabetologia - vascular diseases
EURODIAB IDDM Study Group
DARTS/MEMO Collaboration
The Pittsburgh Epidemiology of Diabetes Complications (EDC) Study
Pokaż więcej
Źródło :
Diabetologia: Clinical and Experimental Diabetes and Metabolism. August 1999 42(1):A1-A330
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies