Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""circular domain"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Comparing volumes by concurrent cross-sections of complex lines: a Busemann–Petty type problem
Autorzy :
Grinberg, Eric L.
Pokaż więcej
Źródło :
Positivity: An International Mathematics Journal devoted to Theory and Applications of Positivity. 22(5):1297-1301
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the Coefficient Inequality on a Bounded Starlike Circular Domain in Cn
Autorzy :
Xu, Qinghua
Pokaż więcej
Źródło :
Results in Mathematics: Resultate der Mathematik. 74(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Numerical Solution of a Singularly Perturbed Problem on a Circular Domain
Autorzy :
A. F. Hegarty
E. O’Riordan
Pokaż więcej
Temat :
circular domain
convection-diffusion
parameter-uniform
shishkin mesh
Information technology
T58.5-58.64
Źródło :
Modelirovanie i Analiz Informacionnyh Sistem, Vol 23, Iss 3, Pp 349-356 (2016)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mais-journal.ru/jour/article/view/349; https://doaj.org/toc/1818-1015; https://doaj.org/toc/2313-5417
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/66fd416bb4a847dd9177536e5ee04af0
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Study of Multivalent q-starlike Functions Connected with Circular Domain
Autorzy :
Lei Shi
Qaiser Khan
Gautam Srivastava
Jin-Lin Liu
Muhammad Arif
Pokaż więcej
Temat :
multivalent functions
q-Ruschweyh differential operator
q-starlike functions
circular domain
q-Bernardi integral operator
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Mathematics, Vol 7, Iss 8, p 670 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/2227-7390/7/8/670; https://doaj.org/toc/2227-7390
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/127f6333beb647058c13689a7493df9a
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Parameter-uniform numerical method for singularly perturbed convection-diffusion problem on a circular domain
Autorzy :
Hegarty, A. F.
O’Riordan, E.
Pokaż więcej
Źródło :
Advances in Computational Mathematics: Modelling in Science and Engineering. :1-25
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Weighted composition operators between growth spaces on circular and strictly convex domain
Autorzy :
Shayesteh Rezaei
Pokaż więcej
Temat :
Weighted composition operator
Growth space
Circular domain
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Sahand Communications in Mathematical Analysis, Vol 2, Iss 1, Pp 51-56 (2015)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://scma.maragheh.ac.ir/pdf_12376_c69c8af693fb13fb851b69d01a5f63cd.html; https://doaj.org/toc/2322-5807; https://doaj.org/toc/2423-3900
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/fcc0e14db35d435e9ebc7f4898e69f12
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Block Element with a Circular Boundary
Autorzy :
Evgeniya Kirillova
Pavel Syromyatnikov
Pokaż więcej
Źródło :
Advanced Materials : Proceedings of the International Conference on 'Physics and Mechanics of New Materials and Their Applications', PHENMA 2018. :429-445
Książka elektroniczna
Tytuł :
A Study of Multivalent q-starlike Functions Connected with Circular Domain
Autorzy :
Shi, Lei
Khan, Qaiser
Srivastava, Gautam
Liu, Jin-Lin
Arif, Muhammad
Pokaż więcej
Temat :
Computer Science - Discrete Mathematics
Mathematics
Mathematics - Classical Analysis and ODEs
multivalent functions
circular domain
q-Ruschweyh differential operator
QA1-939
q-Bernardi integral operator
q-starlike functions
Źródło :
Mathematics, Vol 7, Iss 8, p 670 (2019)
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies