Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""infinite graphs"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Subshifts on Infinite Alphabets and Their Entropy
Autorzy :
Sharwin Rezagholi
Pokaż więcej
Temat :
infinite graphs
symbolic dynamics
topological entropy
word complexity
Science
Astrophysics
QB460-466
Physics
QC1-999
Źródło :
Entropy, Vol 22, Iss 1293, p 1293 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/1099-4300/22/11/1293; https://doaj.org/toc/1099-4300
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/895215f1311d49e1befc2d098a409abf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The hyperbolicity constant of infinite circulant graphs
Autorzy :
Rodríguez José M.
Sigarreta José M.
Pokaż więcej
Temat :
05c75
05c12
05a20
circulant graph
gromov hyperbolicity
geodesics
infinite graphs
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Open Mathematics, Vol 15, Iss 1, Pp 800-814 (2017)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/math.2017.15.issue-1/math-2017-0061/math-2017-0061.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/2391-5455
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a1ed72b363dc437e93cea5b421d30364
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Distinguishing Cartesian Products of Countable Graphs
Autorzy :
Estaji Ehsan
Imrich Wilfried
Kalinowski Rafał
Pilśniak Monika
Tucker Thomas
Pokaż więcej
Temat :
vertex coloring
distinguishing number
automorphisms
infinite graphs
cartesian and weak cartesian product
05c25
05c15
03e10
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Discussiones Mathematicae Graph Theory, Vol 37, Iss 1, Pp 155-164 (2017)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2083-5892
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/86f68956ec164756bb7a7ff443aad0f7
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Excluding a full grid minor
Autorzy :
Heuer, Karl
Pokaż więcej
Źródło :
Abhandlungen aus dem Mathematischen Seminar der Universität Hamburg. October 2017 87(2):265-274
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Group actions on metric spaces: fixed points and free subgroups
Autorzy :
Hamann, Matthias
Pokaż więcej
Źródło :
Abhandlungen aus dem Mathematischen Seminar der Universität Hamburg. October 2017 87(2):245-263
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Graph lattice: random walk and combinatorial identities
Autorzy :
Erusalimskiy, I. M.
Pokaż więcej
Źródło :
Boletín de la Sociedad Matemática Mexicana: Third Series. October 2016 22(2):329-335
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies