Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""janowski function"" wg kryterium: Temat


Wyświetlanie 1-19 z 19
Tytuł :
Applications of a differential operator to a class of harmonic mappings defined by Mittag-leffer functions
Autorzy :
Muhammad Ghaffar Khan
Bakhtiar Ahmad
Thabet Abdeljawad
Pokaż więcej
Temat :
harmonic functions
janowski function
starlike functions
mittag-leffer functions
radii problems
Mathematics
QA1-939
Źródło :
AIMS Mathematics, Vol 5, Iss 6, Pp 6782-6799 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.aimspress.com/article/10.3934/math.2020436/fulltext.html; https://doaj.org/toc/2473-6988
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/8b3c6eaef93d47efb08f9f79f916566f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On strongly starlike and strongly convex functions with bounded radius and bounded boundary rotation
Autorzy :
Sabir Hussain
Khalil Ahmad
Pokaż więcej
Temat :
Subordination
Strongly convex function
Janowski function
Bounded boundary rotation
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Journal of Inequalities and Applications, Vol 2020, Iss 1, Pp 1-10 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13660-020-02391-z; https://doaj.org/toc/1029-242X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/5c08e255039b49be9e27ab2dfee1f0ed
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On Janowski type p-harmonic functions associated with generalized Sǎlǎgean operator
Autorzy :
Shuhai Li
Lina Ma
Huo Tang
Pokaż więcej
Temat :
p-harmonic function
janowski function
sǎlǎgean operator
subordination
extreme point
convolution
Mathematics
QA1-939
Źródło :
AIMS Mathematics, Vol 6, Iss 1, Pp 569-583 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.aimspress.com/article/10.3934/math.2021035/fulltext.html; https://doaj.org/toc/2473-6988
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9eba40f460344d9babd131b596c756b2
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A New Family of Starlike Functions in a Circular Domain Involving a q-differential Operator
Autorzy :
Arif, M.
Khan, Q.
Sokół, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Contemporary Mathematical Analysis (Armenian Academy of Sciences). 54(6):339-346
Czasopismo naukowe
Tytuł :
q-Analogue of Differential Subordinations
Autorzy :
Miraj Ul-Haq
Mohsan Raza
Muhammad Arif
Qaiser Khan
Huo Tang
Pokaż więcej
Temat :
q-calculus
differential subordination
Janowski function
cardioid domain
limacon domain
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Mathematics, Vol 7, Iss 8, p 724 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/2227-7390/7/8/724; https://doaj.org/toc/2227-7390
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a7c68de7b9aa489891104054f199b0dd
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-19 z 19

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies