Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""nonlinearity"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Algebraic manipulation detection codes via highly nonlinear functions
Autorzy :
Shao, Minfeng
Miao, Ying
Pokaż więcej
Źródło :
Cryptography and Communications: Discrete Structures, Boolean Functions and Sequences. 13(1):53-69
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Spherically symmetric state of an elastic micropolar liquid
Autorzy :
Zubov, Leonid M.
Pokaż więcej
Źródło :
Continuum Mechanics and Thermodynamics. :1-7
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Differentially low uniform permutations from known 4-uniform functions
Autorzy :
Calderini, Marco
Pokaż więcej
Źródło :
Designs, Codes and Cryptography: An International Journal. 89(1):33-52
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A construction method of balanced rotation symmetric Boolean functions on arbitrary even number of variables with optimal algebraic immunity
Autorzy :
Mesnager, SihemAff1, Aff2
Su, SihongAff3, Aff4
Zhang, Hui
Pokaż więcej
Źródło :
Designs, Codes and Cryptography: An International Journal. 89(1):1-17
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Synthesis and Characterization of ZnS/Ag2S Nanocomposites with Enhanced Kerr-Type Optical Nonlinearity
Autorzy :
Kiani, Mitra
Haghighatzadeh, Azadeh
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Inorganic and Organometallic Polymers and Materials. 31(1):229-238
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies