Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""positive definiteness"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Z-Eigenvalue Localization Sets for Even Order Tensors and Their Applications
Autorzy :
Sang, CailiAff1, Aff2
Chen, Zhen
Pokaż więcej
Źródło :
Acta Applicandae Mathematicae. 169(1):323-339
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Checkable Criteria for the M-Positive Definiteness of Fourth-Order Partially Symmetric Tensors
Autorzy :
Li, Suhua
Li, Yaotang
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of the Iranian Mathematical Society. 46(5):1455-1463
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Z-Eigenvalues-Based Sufficient Conditions for the Positive Definiteness of Fourth-Order Tensors
Autorzy :
He, Jun
Liu, Yanmin
Xu, Guangjun
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society. 43(2):1069-1093
Czasopismo naukowe
Tytuł :
New lower bounds for the minimum M-eigenvalue of elasticity M-tensors and applications
Autorzy :
Haitao Che
Haibin Chen
Na Xu
Qingni Zhu
Pokaż więcej
Temat :
M-eigenvalue
Elasticity M-tensors
Strong ellipticity
M-positive definiteness
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Journal of Inequalities and Applications, Vol 2020, Iss 1, Pp 1-15 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13660-020-02454-1; https://doaj.org/toc/1029-242X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9849e5b77bbd4fbf9d70cad31becffb7
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies