Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""sǎlǎgean operator"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
On a Class of Analytic Functions Defined by a Fractional Operator
Autorzy :
Szatmari, Eszter
Pokaż więcej
Źródło :
Mediterranean Journal of Mathematics. 15(4)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On Janowski type p-harmonic functions associated with generalized Sǎlǎgean operator
Autorzy :
Shuhai Li
Lina Ma
Huo Tang
Pokaż więcej
Temat :
p-harmonic function
janowski function
sǎlǎgean operator
subordination
extreme point
convolution
Mathematics
QA1-939
Źródło :
AIMS Mathematics, Vol 6, Iss 1, Pp 569-583 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.aimspress.com/article/10.3934/math.2021035/fulltext.html; https://doaj.org/toc/2473-6988
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9eba40f460344d9babd131b596c756b2
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies