Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę "Brouwer, Philippe J. S. de" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
Cerebral microbleeds and stroke risk after ischaemic stroke or transient ischaemic attack: a pooled analysis of individual patient data from cohort studies
Autorzy :
Harkness, Kirsty
Shaw, Louise
Sword, Jane
Mohd Nor, Azlisham
Sharma, Pankaj
Kelly, Deborah
Harrington, Frances
Randall, Marc
Smith, Matthew
Mahawish, Karim
Elmarim, Abduelbaset
Esisi, Bernard
Cullen, Claire
Nallasivam, Arumug
Price, Christopher
Barry, Adrian
Roffe, Christine
Coyle, John
Hassan, Ahamad
Birns, Jonathan
Cohen, David
Sekaran, Lakshmanan
Parry-Jones, Adrian
Parry, Anthea
Hargroves, David
Proschel, Harald
Datta, Prabel
Darawil, Khaled
Manoj, Aravindakshan
Burn, Mathew
Patterson, Chris
Giallombardo, Elio
Smyth, Nigel
Mansoor, Syed
Anwar, Ijaz
Marsh, Rachel
Ispoglou, Sissi
Chadha, Dinesh
Prabhakaran, Mathuri
Meenakishundaram, Sanjeevikumar
O'Connell, Janice
Scott, Jon
Krishnamurthy, Vinodh
Aghoram, Prasanna
McCormick, Michael
Sprigg, Nikola
O'Mahony, Paul
Cooper, Martin
Choy, Lillian
Wilkinson, Peter
Leach, Simon
Caine, Sarah
Burger, Ilse
Gunathilagan, Gunaratam
Guyler, Paul
Emsley, Hedley
Davis, Michelle
Manawadu, Dulka
Pasco, Kath
Mamun, Maam
Luder, Robert
Sajid, Mahmud
Anwar, Ijaz
Okwera, James
Warburton, Elizabeth
Saastamoinen, Kari
England, Timothy
Putterill, Janet
Flossman, Enrico
Power, Michael
Dani, Krishna
Mangion, David
Suman, Appu
Corrigan, John
Lawrence, Enas
Vahidassr, Djamil
Shakeshaft, Clare
Brown, Martin
Charidimou, Andreas
Cohen, Hannah
Banerjee, Gargi
Houlden, Henry
White, Mark
Yousry, Tarek
Harkness, Kirsty
Flossmann, Enrico
Smyth, Nigel
Shaw, Louise
Warburton, Elizabeth
Muir, Keith
El-Koussy, Marwan
Gratz, Pascal
Molad, Jeremy
Korczyn, Amos
Kliper, Efrat
Maeder, Philippe
Gass, Achim
Pachai, Chahin
Bracoub, Luc
Douste-Blazy, Marie-Yvonne
Fratacci, Marie Dominique
Vicaut, Eric
Sato, Shoichiro
Miwa, Kaori
Fujita, Kyohei
Ide, Toshihiro
Ma, Henry
Ly, John
Singhal, Shahoo
Chandra, Ronil
Slater, Lee-Anne
Soufan, Cathy
Moran, Christopher
Traenka, Christopher
Thilemann, Sebastian
Fladt, Joachim
Gensicke, Henrik
Bonati, Leo
Kim, Beom Joon
Han, Moon-Ku
Kang, Jihoon
Ko, Eunbin
Yang, Mi Hwa
Jang, Myung Suk
Murphy, Sean
Carty, Fiona
Akijian, Layan
Thornton, John
Schembri, Mark
Douven, Elles
Delgado-Mederos;, Raquel
Marín, Rebeca
Camps-Renom, Pol
Guisado-Alonso, Daniel
Nuñez, Fidel
Medrano-Martorell, Santiago
Merino, Elisa
Iida, Kotaro
Ikeda, Syuhei
Nishihara, Masashi
Irie, Hiroyuki
Demirelli, Derya Selcuk
Medanta, Jayesh Modi
Zerna, Charlotte
Hernández, Maria Valdés
Armitage, Paul
Heye, Anna
Muñoz-Maniega, Susana
Sakka, Eleni
Thrippleton, Michael
Dennis, Martin
Beigneux, Ysoline
Silva, Mauro
Venketasubramanian, Narayanaswamy
Ho, Shu Leung
Cheung, Raymond Tak Fai
Chan, Koon Ho
Teo, Kay Cheong
Hui, Edward
Kwan, Joseph Shiu Kwong
Chang, Richard
Tse, Man Yu
Hoi, Chu Peng
Chan, Chung Yan
Chan, Oi Ling
Cheung, Ryan Hoi Kit
Wong, Edmund Ka Ming
Leung, Kam Tat
Tsang, Suk Fung
Ip, Hing Lung
Ma, Sze Ho
Ma, Karen
Fong, Wing Chi
Li, Siu Hung
Li, Richard
Ng, Ping Wing
Wong, Kwok Kui
Liu, Wenyan
Wong, Lawrence
Ramos, Lino
De Schryver, Els
Jöbsis, Joost
van der Sande, Jaap
Brouwers, Paul
Roos, Yvo
Stam, Jan
Bakker, Stef
Verbiest, Henk
Schoonewille, Wouter
Linn, Cisca
Hertzberger, Leopold
van Gemert, Maarten
Berntsen, Paul
Hendrikse, Jeroen
Nederkoorn, Paul
Mess, Werner
Koudstaal, Peter
Leff, Alexander
Ward, Nicholas
Nachev, Parashkev
Perry, Richard
Ozkan, Hatice
Mitchell, John
Wilson, Duncan
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology July 2019 18(7):653-665
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genetic architecture of subcortical brain structures in 38,851 individuals
Autorzy :
Satizabal, Claudia L.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4
Adams, Hieab H. H.Aff5, Aff6, Aff7
Hibar, Derrek P.
White, Charles C.Aff9, Aff10
Knol, Maria J.
Stein, Jason L.Aff8, Aff11, Aff12
Scholz, MarkusAff13, Aff14
Sargurupremraj, Muralidharan
Jahanshad, Neda
Roshchupkin, Gennady V.Aff5, Aff6, Aff16
Smith, Albert V.Aff17, Aff18, Aff19
Bis, Joshua C.
Jian, Xueqiu
Luciano, Michelle
Hofer, EdithAff23, Aff24
Teumer, Alexander
van der Lee, Sven J.
Yang, JingyunAff26, Aff27
Yanek, Lisa R.
Lee, Tom V.
Li, Shuo
Hu, Yanhui
Koh, Jia Yu
Eicher, John D.
Desrivières, Sylvane
Arias-Vasquez, AlejandroAff35, Aff36, Aff37, Aff38
Chauhan, GaneshAff15, Aff39
Athanasiu, LaviniaAff40, Aff41
Rentería, Miguel E.
Kim, SungeunAff43, Aff44, Aff45
Hoehn, David
Armstrong, Nicola J.
Chen, Qiang
Holmes, Avram J.Aff49, Aff50
den Braber, AnoukAff51, Aff52, Aff53, Aff54
Kloszewska, Iwona
Andersson, MicaelAff56, Aff57
Espeseth, ThomasAff40, Aff58
Grimm, Oliver
Abramovic, Lucija
Alhusaini, SaudAff61, Aff62
Milaneschi, Yuri
Papmeyer, MartinaAff64, Aff65
Axelsson, Tomas
Ehrlich, StefanAff50, Aff67, Aff68
Roiz-Santiañez, RobertoAff69, Aff70, Aff71
Kraemer, Bernd
Håberg, Asta K.Aff73, Aff74
Jones, Hannah J.Aff75, Aff76, Aff77
Pike, G. BruceAff78, Aff79
Stein, Dan J.Aff80, Aff81
Stevens, Allison
Bralten, JanitaAff36, Aff38
Vernooij, Meike W.Aff5, Aff6
Harris, Tamara B.
Filippi, Irina
Witte, A. VeronicaAff84, Aff85
Guadalupe, TulioAff86, Aff87
Wittfeld, KatharinaAff88, Aff89
Mosley, Thomas H.
Becker, James T.Aff91, Aff92, Aff93
Doan, Nhat Trung
Hagenaars, Saskia P.
Saba, Yasaman
Cuellar-Partida, Gabriel
Amin, Najaf
Hilal, SaimaAff96, Aff97
Nho, KwangsikAff43, Aff44, Aff45
Mirza-Schreiber, NazaninAff46, Aff98
Arfanakis, KonstantinosAff26, Aff99, Aff100
Becker, Diane M.
Ames, DavidAff101, Aff102
Goldman, Aaron L.
Lee, Phil H.Aff50, Aff103, Aff104, Aff105, Aff106
Boomsma, Dorret I.Aff51, Aff52, Aff53, Aff107
Lovestone, SimonAff108, Aff109
Giddaluru, SudheerAff110, Aff111
Le Hellard, StephanieAff110, Aff111
Mattheisen, ManuelAff112, Aff113, Aff114, Aff115, Aff116
Bohlken, Marc M.
Kasperaviciute, DaliaAff117, Aff118
Schmaal, LianneAff119, Aff120
Lawrie, Stephen M.
Agartz, IngridAff41, Aff115, Aff121
Walton, EstherAff67, Aff122
Tordesillas-Gutierrez, DianaAff71, Aff123
Davies, Gareth E.
Shin, Jean
Ipser, Jonathan C.
Vinke, Louis N.
Hoogman, MartineAff36, Aff38
Jia, Tianye
Burkhardt, RalphAff14, Aff127
Klein, MariekeAff36, Aff38
Crivello, Fabrice
Janowitz, Deborah
Carmichael, Owen
Haukvik, Unn K.Aff40, Aff130
Aribisala, Benjamin S.Aff131, Aff132
Schmidt, Helena
Strike, Lachlan T.Aff95, Aff133
Cheng, Ching-YuAff32, Aff134
Risacher, Shannon L.Aff44, Aff45
Pütz, Benno
Fleischman, Debra A.Aff26, Aff27, Aff135
Assareh, Amelia A.
Mattay, Venkata S.Aff48, Aff137, Aff138
Buckner, Randy L.Aff50, Aff139
Mecocci, Patrizia
Dale, Anders M.Aff141, Aff142, Aff143, Aff144, Aff145
Cichon, SvenAff146, Aff147, Aff148
Boks, Marco P.
Matarin, MarAff117, Aff149, Aff150
Penninx, Brenda W. J. H.
Calhoun, Vince D.Aff151, Aff152, Aff153
Chakravarty, M. MallarAff154, Aff155
Marquand, Andre F.Aff38, Aff156
Macare, Christine
Kharabian Masouleh, ShahrzadAff84, Aff157
Oosterlaan, JaapAff158, Aff159
Amouyel, PhilippeAff160, Aff161, Aff162, Aff163
Hegenscheid, Katrin
Rotter, Jerome I.
Schork, Andrew J.Aff166, Aff167
Liewald, David C. M.
de Zubicaray, Greig I.Aff168, Aff169
Wong, Tien YinAff32, Aff170
Shen, Li
Sämann, Philipp G.
Brodaty, HenryAff136, Aff172
Roffman, Joshua L.
de Geus, Eco J. C.Aff51, Aff52, Aff53, Aff107
Tsolaki, Magda
Erk, Susanne
van Eijk, Kristel R.
Cavalleri, Gianpiero L.
van der Wee, Nic J. A.Aff177, Aff178
McIntosh, Andrew M.Aff22, Aff64
Gollub, Randy L.Aff50, Aff68, Aff103
Bulayeva, Kazima B.
Bernard, Manon
Richards, Jennifer S.Aff35, Aff38, Aff180
Himali, Jayandra J.Aff3, Aff4, Aff30
Loeffler, MarkusAff13, Aff14
Rommelse, NandaAff37, Aff38, Aff181
Hoffmann, WolfgangAff89, Aff182
Westlye, Lars T.Aff40, Aff41
Valdés Hernández, Maria C.Aff131, Aff183
Hansell, Narelle K.Aff95, Aff133
van Erp, Theo G. M.Aff184, Aff185
Wolf, Christiane
Kwok, John B. J.Aff187, Aff188, Aff189
Vellas, BrunoAff190, Aff191
Heinz, Andreas
Olde Loohuis, Loes M.
Delanty, NormanAff61, Aff194
Ho, Beng-Choon
Ching, Christopher R. K.Aff8, Aff196
Shumskaya, ElenaAff36, Aff38, Aff156
Singh, Baljeet
Hofman, AlbertAff5, Aff198
van der Meer, DennisAff40, Aff41, Aff199
Homuth, Georg
Psaty, Bruce M.Aff20, Aff201, Aff202, Aff203
Bastin, Mark E.Aff131, Aff183
Montgomery, Grant W.
Foroud, Tatiana M.Aff45, Aff205
Reppermund, SimoneAff136, Aff206
Hottenga, Jouke-JanAff51, Aff52, Aff53, Aff107
Simmons, AndrewAff207, Aff208, Aff209
Meyer-Lindenberg, Andreas
Cahn, Wiepke
Whelan, Christopher D.Aff8, Aff61
van Donkelaar, Marjolein M. J.Aff36, Aff38
Yang, Qiong
Hosten, Norbert
Green, Robert CAff103, Aff210
Thalamuthu, Anbupalam
Mohnke, Sebastian
Hulshoff Pol, Hilleke E.
Lin, HonghuangAff3, Aff211
Jack, Jr, Clifford R.
Schofield, Peter R.Aff188, Aff213
Mühleisen, Thomas W.Aff148, Aff214, Aff215
Maillard, Pauline
Potkin, Steven G.
Wen, Wei
Fletcher, Evan
Toga, Arthur W.
Gruber, Oliver
Huentelman, Matthew
Davey Smith, George
Launer, Lenore J.
Nyberg, LarsAff56, Aff57, Aff218
Jönsson, Erik G.Aff41, Aff115
Crespo-Facorro, BenedictoAff70, Aff71
Koen, NastassjaAff80, Aff81
Greve, Douglas N.Aff68, Aff219
Uitterlinden, André G.Aff5, Aff220
Weinberger, Daniel R.Aff48, Aff137, Aff221, Aff222, Aff223
Steen, Vidar M.Aff110, Aff111
Fedko, Iryna O.Aff51, Aff52, Aff107
Groenewold, Nynke A.
Niessen, Wiro J.Aff6, Aff16, Aff224
Toro, Roberto
Tzourio, Christophe
Longstreth, Jr, William T.Aff202, Aff227
Ikram, M. KamranAff5, Aff228
Smoller, Jordan W.Aff50, Aff103, Aff105, Aff106
van Tol, Marie-Jose
Sussmann, Jessika E.
Paus, TomasAff230, Aff231, Aff232
Lemaître, Hervé
Schroeter, Matthias L.Aff14, Aff84, Aff233
Mazoyer, Bernard
Andreassen, Ole A.Aff40, Aff41
Holsboer, FlorianAff46, Aff234
Depondt, Chantal
Veltman, Dick J.
Turner, Jessica A.Aff152, Aff153, Aff236
Pausova, Zdenka
Schumann, Gunter
van Rooij, DaanAff35, Aff38, Aff180
Djurovic, SrdjanAff110, Aff237
Deary, Ian J.
McMahon, Katie L.Aff168, Aff169
Müller-Myhsok, BertramAff46, Aff238, Aff239
Brouwer, Rachel M.
Soininen, HilkkaAff240, Aff241
Pandolfo, Massimo
Wassink, Thomas H.
Cheung, Joshua W.
Wolfers, ThomasAff36, Aff38
Martinot, Jean-Luc
Zwiers, Marcel P.Aff38, Aff156
Nauck, MatthiasAff242, Aff243
Melle, IngridAff40, Aff41
Martin, Nicholas G.
Kanai, RyotaAff244, Aff245, Aff246
Westman, Eric
Kahn, René S.Aff60, Aff248
Sisodiya, Sanjay M.Aff117, Aff118
White, TonyaAff6, Aff249
Saremi, Arvin
van Bokhoven, HansAff36, Aff38
Brunner, Han G.Aff36, Aff38, Aff250, Aff251
Völzke, HenryAff25, Aff243
Wright, Margaret J.Aff133, Aff252
van ‘t Ent, DennisAff51, Aff52, Aff53, Aff107
Nöthen, Markus M.Aff147, Aff253
Ophoff, Roel A.Aff193, Aff254
Buitelaar, Jan K.Aff35, Aff38, Aff181
Fernández, GuillénAff35, Aff38
Sachdev, Perminder S.Aff136, Aff255
Rietschel, Marcella
van Haren, Neeltje E. M.Aff60, Aff249
Fisher, Simon E.Aff38, Aff87
Beiser, Alexa S.Aff3, Aff4, Aff30
Francks, ClydeAff38, Aff87
Saykin, Andrew J.Aff44, Aff45, Aff205
Mather, Karen A.Aff136, Aff188
Romanczuk-Seiferth, Nina
Hartman, Catharina A.
DeStefano, Anita L.Aff3, Aff30
Heslenfeld, Dirk J.
Weiner, Michael W.Aff257, Aff258
Walter, Henrik
Hoekstra, Pieter J.
Nyquist, Paul A.
Franke, BarbaraAff36, Aff37, Aff38
Bennett, David A.Aff26, Aff27
Grabe, Hans J.Aff88, Aff89
Johnson, Andrew D.
Chen, ChristopherAff96, Aff97
van Duijn, Cornelia M.Aff5, Aff259
Lopez, Oscar L.Aff92, Aff93
Fornage, MyriamAff21, Aff260
Wardlaw, Joanna M.Aff22, Aff183, Aff261
Schmidt, Reinhold
DeCarli, Charles
De Jager, Philip L.Aff9, Aff10
Villringer, ArnoAff84, Aff85
Debette, StéphanieAff4, Aff15, Aff226
Gudnason, VilmundurAff18, Aff19
Medland, Sarah E.
Shulman, Joshua M.Aff29, Aff263, Aff264, Aff265
Thompson, Paul M.
Seshadri, SudhaAff3, Aff4
Ikram, M. ArfanAff5, Aff6
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Genetics. 51(11):1624-1636
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The ARID1B spectrum in 143 patients: from nonsyndromic intellectual disability to Coffin–Siris syndrome
Autorzy :
van der Sluijs, Pleuntje J.
Jansen, Sandra
Vergano, Samantha A.
Adachi-Fukuda, Miho
Alanay, Yasemin
AlKindy, Adila
Baban, Anwar
Bayat, Allan
Beck-Wödl, Stefanie
Berry, Katherine
Bijlsma, Emilia K.
Bok, Levinus A.
Brouwer, Alwin F. J.
van der Burgt, Ineke
Campeau, Philippe M.
Canham, NatalieAff15, Aff16
Chrzanowska, Krystyna
Chu, Yoyo W. Y.
Chung, Brain H. Y.
Dahan, Karin
De Rademaeker, Marjan
Destree, Anne
Dudding-Byth, Tracy
Earl, Rachel
Elcioglu, Nursel
Elias, Ellen R.
Fagerberg, Christina
Gardham, Alice
Gener, Blanca
Gerkes, Erica H.
Grasshoff, Ute
van Haeringen, Arie
Heitink, Karin R.
Herkert, Johanna C.
den Hollander, Nicolette S.
Horn, Denise
Hunt, David
Kant, Sarina G.
Kato, Mitsuhiro
Kayserili, Hülya
Kersseboom, Rogier
Kilic, Esra
Krajewska-Walasek, Malgorzata
Lammers, Kylin
Laulund, Lone W.
Lederer, Damien
Lees, Melissa
López-González, Vanesa
Maas, Saskia
Mancini, Grazia M. S.
Marcelis, Carlo
Martinez, Francisco
Maystadt, Isabelle
McGuire, Marianne
McKee, Shane
Mehta, Sarju
Metcalfe, Kay
Milunsky, Jeff
Mizuno, Seiji
Moeschler, John B.
Netzer, Christian
Ockeloen, Charlotte W.
Oehl-Jaschkowitz, Barbara
Okamoto, Nobuhiko
Olminkhof, Sharon N. M.
Orellana, Carmen
Pasquier, Laurent
Pottinger, Caroline
Riehmer, Vera
Robertson, Stephen P.
Roifman, MaianAff55, Aff56
Rooryck, Caroline
Ropers, Fabienne G.
Rosello, Monica
Ruivenkamp, Claudia A. L.
Sagiroglu, Mahmut S.
Sallevelt, Suzanne C. E. H.
Sanchis Calvo, Amparo
Simsek-Kiper, Pelin O.
Soares, Gabriela
Solaeche, Lucia
Sonmez, Fatma Mujgan
Splitt, Miranda
Steenbeek, Duco
Stegmann, Alexander P. A.
Stumpel, Constance T. R. M.
Tanabe, Saori
Uctepe, Eyyup
Utine, G. Eda
Veenstra-Knol, Hermine E.
Venkateswaran, Sunita
Vilain, CathelineAff70, Aff71
Vincent-Delorme, Catherine
Vulto-van Silfhout, Anneke T.
Wheeler, Patricia
Wilson, Golder N.
Wilson, Louise C.
Wollnik, Bernd
Kosho, Tomoki
Wieczorek, Dagmar
Eichler, Evan
Pfundt, Rolph
de Vries, Bert B. A.
Clayton-Smith, Jill
Santen, Gijs W. E.
Pokaż więcej
Źródło :
Genetics in Medicine: Official journal of the American College of Medical Genetics and Genomics. 21(6):1295-1307
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2019 18(1):46-55
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Román, Luis San
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):895-904
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Correction: The ARID1B spectrum in 143 patients: from nonsyndromic intellectual disability to Coffin–Siris syndrome
Autorzy :
van der Sluijs, Pleuntje J.
Jansen, Sandra
Vergano, Samantha A.
Adachi-Fukuda, Miho
Alanay, Yasemin
AlKindy, Adila
Baban, Anwar
Bayat, Allan
Beck-Wödl, Stefanie
Berry, Katherine
Bijlsma, Emilia K.
Bok, Levinus A.
Brouwer, Alwin F. J.
van der Burgt, Ineke
Campeau, Philippe M.
Canham, NatalieAff15, Aff16
Chrzanowska, Krystyna
Chu, Yoyo W. Y.
Chung, Brain H. Y.
Dahan, Karin
De Rademaeker, Marjan
Destree, Anne
Dudding-Byth, Tracy
Earl, Rachel
Elcioglu, Nursel
Elias, Ellen R.
Fagerberg, Christina
Gardham, Alice
Gener, Blanca
Gerkes, Erica H.
Grasshoff, Ute
van Haeringen, Arie
Heitink, Karin R.
Herkert, Johanna C.
den Hollander, Nicolette S.
Horn, Denise
Hunt, David
Kant, Sarina G.
Kato, Mitsuhiro
Kayserili, Hülya
Kersseboom, Rogier
Kilic, Esra
Krajewska-Walasek, Malgorzata
Lammers, Kylin
Laulund, Lone W.
Lederer, Damien
Lees, Melissa
López-González, Vanesa
Maas, Saskia
Mancini, Grazia M. S.
Marcelis, Carlo
Martinez, Francisco
Maystadt, Isabelle
McGuire, Marianne
McKee, Shane
Mehta, Sarju
Metcalfe, Kay
Milunsky, Jeff
Mizuno, Seiji
Moeschler, John B.
Netzer, Christian
Ockeloen, Charlotte W.
Oehl-Jaschkowitz, Barbara
Okamoto, Nobuhiko
Olminkhof, Sharon N. M.
Orellana, Carmen
Pasquier, Laurent
Pottinger, Caroline
Riehmer, Vera
Robertson, Stephen P.
Roifman, MaianAff55, Aff56
Rooryck, Caroline
Ropers, Fabienne G.
Rosello, Monica
Ruivenkamp, Claudia A. L.
Sagiroglu, Mahmut S.
Sallevelt, Suzanne C. E. H.
Calvo, Amparo Sanchis
Simsek-Kiper, Pelin O.
Soares, Gabriela
Solaeche, Lucia
Sonmez, Fatma Mujgan
Splitt, Miranda
Steenbeek, Duco
Stegmann, Alexander P. A.
Stumpel, Constance T. R. M.
Tanabe, Saori
Uctepe, Eyyup
Utine, G. Eda
Veenstra-Knol, Hermine E.
Venkateswaran, Sunita
Vilain, CathelineAff70, Aff71
Vincent-Delorme, Catherine
Vulto-van Silfhout, Anneke T.
Wheeler, Patricia
Wilson, Golder N.
Wilson, Louise C.
Wollnik, Bernd
Kosho, Tomoki
Wieczorek, Dagmar
Eichler, Evan
Pfundt, Rolph
de Vries, Bert B. A.
Clayton-Smith, Jill
Santen, Gijs W. E.
Pokaż więcej
Źródło :
Genetics in Medicine: Official journal of the American College of Medical Genetics and Genomics. 21(9):2160-2161
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2018 17(1):47-53
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Penium margaritaceum Genome: Hallmarks of the Origins of Land Plants
Autorzy :
Jiao, Chen
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 28 May 2020 181(5):1097-1111
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Changing Landscape for Stroke Prevention in AF: Findings From the GLORIA-AF Registry Phase 2
Autorzy :
Abban, Dzifa
Abdul, Nasser
Abelson, Mark
Ackermann, Alan
Adams, Fran
Adams, Luthando
Adragão, Pedro
Ageno, Walter
Aggarwal, Rajesh
Agosti, Sergio
Marin, Javier Aguila
Aguilar, Francisco
Aguilar Linares, Julio Alberto
Aguinaga, Luis
Ahmad, Zia
Ainsworth, Paul
Al Ghalayini, Kamal
Al Ismail, Saad
Alasfar, Abdelfatah
Alawwa, Abdul
Al-Dallow, Raed
Alderson, Lisa
Alexopoulos, Dimitrios
Ali, Abdullah
Ali, Malik
Aliyar, Pareed
Al-Joundi, Tammam
Al Mahameed, Soufian
Almassi, Hossein
Almuti, Khalid
Al-Obaidi, Mohamed
Alshehri, Mohamed
Altmann, Ute
Alves, Jr. Alvaro Rabelo
Al-Zoebi, Ayham
Amara, Walid
Amelot, Mathieu
Amjadi, Nima
Ammirati, Fabrizio
Andrawis, Nabil
Angoulvant, Denis
Annoni, Giorgio
Ansalone, Gerardo
Antonescu, Sorin Alexandru
Ariani, Mehrdad
Arias, Juan Carlos
Armero, Sébastien
Arora, Rohit
Arora, Chander
Ashcraft, William
Aslam, M. Shakil
Astesiano, Alfredo
Audouin, Philippe
Augenbraun, Charles
Aydin, S.
Azar, Rabih
Azim, Abul
Aziz, Shahid
Backes, Luciano Marcelo
Baig, Mirza
Bains, Suchdeep
Bakbak, Asaad
Baker, Seth
Bakhtiar, Karim
Bala, Richard
Banayan, Jonathan
Bandh, Stellan
Bando, Shigenobu
Banerjee, Subhash
Bank, Alan
Barbarash, Olga
Barón, Gonzalo
Barr, Craig
Barrera, Carlos
Barton, John
Kes, Vanja Basic
Baula, Giovanni
Bayeh, Hamid
Bazargani, Nooshin
Behrens, Steffen
Bell, Alan
Benezet-Mazuecos, Juan
Benhalima, Bouziane
Berdagué, Philippe
Berg van den, B.J.
Bergen van, P.F.M.M.
Berngard, Edvard
Bernstein, Richard
Berrospi, Percy
Berti, Sergio
Bertomeu, Vicente
Berz, Andrea
Bettencourt, Paulo
Betzu, Robert
Beyer-Westendorf, Jan
Bhagwat, Ravi
Black, Toby
Blanco Ibaceta, Jorge Hugo
Bloom, Stephen
Blumberg, Edwin
Bo, Mario
Bockisch, Valerie
Bøhmer, Ellen
Bongiorni, Maria Grazia
Boriani, Giuseppe
Bosch, Ralph
Boswijk, D.J.
Bott, Jochen
Bottacchi, Edo
Kalan, Marica Bracic
Brandes, Axel
Bratland, Bjørn
Brautigam, Donald
Breton, Nicolas
Brouwers, P.J.A.M.
Browne, Kevin
Bruguera, Jordi
Brunehaut, Myriam
Brunschwig, Claude
Buathier, Hervé
Buhl, Aurélie
Bullinga, John
Butcher, Kenneth
Cabrera Honorio, Jose Walter
Caccavo, Alberto
Cadinot, Didier
Cai, Shanglang
Calvi, Valeria
Camm, John
Candeias, Rui
Capo, Jr. James
Capucci, Alessandro
Cardoso, Juliano Novaes
Duarte Vera, Yan Carlos
Carlson, Brian
Carvalho, Paula
Cary, Susanna
Casanova, Rene
Casu, Gavino
Cattan, Simon
Cavallini, Claudio
Cayla, Guillaume
Cha, Tae Joon
Cha, Kwang Soo
Chaaban, Said
Chae, Jei Keon
Challappa, Krishnan
Chand, Sunil
Chandrashekar, Harinath
Chang, Mark
Charbel, Paul
Chartier, Ludovic
Chatterjee, Kausik
Cheema, Aamir
Chen, Shih-Ann
Chevallereau, Pierre
Chiang, Fu-Tien
Chiarella, Francesco
Chih-Chan, Lin
Cho, Yong Keun
Choi, Dong Ju
Chouinard, Guy
Danny
Chow, Hoi Fan
Chrysos, Dimitrios
Chumakova, Galina
José Roberto Chuquiure Valenzuela, Eduardo Julián
Cieza-Lara, Tomas
Nica, Violeta Cindea
Ciobotaru, Vlad
Cislowski, David
Citerne, Olivier
Claus, Matthias
Clay, Anthony
Clifford, Piers
Cohen, Serge
Cohen, Andrew
Colivicchi, Furio
Collins, Rónán
Compton, Steve
Connors, Sean
Conti, Alberto
Buenostro, Gabriel Contreras
Coodley, Gregg
Cooper, Martin
Corbett, Lynn
Corey, Oran
Coronel, Julián
Corrigan, John
Cotrina Pereyra, Rosa Ysabel
Cottin, Yves
Coutu, Benoit
Cracan, Aurel
Crean, Peter
Crenshaw, James
Crijns, H.J.G.M.
Crump, Charles
Cucher, Fred
Cudmore, David
Cui, Lianqun
Culp, John
Darius, Harald
Dary, Patrick
Dascotte, Olivier
Dauber, Ira
Davee, Thomas
Davies, Ruth
Davis, Gershan
Davy, Jean-Marc
Dayer, Mark
De La Briolle, Axel
de Mora, Manuel
De Teresa, Eduardo
De Wolf, Luc
Decoulx, Eric
Deepak, Sasalu
Defaye, Pascal
Del-Carpio Munoz, Freddy
Brkljacic, Diana Delic
Deluche, Laurent
Destrac, Sylvain
Deumite, N.Joseph
Di Legge, Silvia
Dibon, Olivier
Diemberger, Igor
Dillinger, Jean
Dionísio, Pedro
Naydenov, Stefan
Dotani, Imran
Dotcheva, Elena
D'Souza, Anthony
Dubrey, Simon
Ducrocq, Xavier
Dupljakov, Dmitry
DuThinh, Vuong
Dutra, Oscar Pereira
Dutta, Dipankar
Duvilla, Nathalie
Dy, Johnny
Dziewas, Rainer
Eaton, Charles
Eaves, William
Ebinger, Matthew
Eck van, J.W.M.
Edwards, Tim
Egocheaga, Isabel
Ehrlich, Clifford
Eisenberg, Steven
El Hallak, Abdel
El Jabali, Adnan
El Mahmoud, Rami
El Shahawy, Mahfouz
Eldadah, Zayd
Elghelbazouri, Fouad
Elhag, Omar
El-Hamdani, Mehiar
Elias, Darlene
Ellery, Adam
El-Sayed, Hassan
Elvan, A.
Erickson, Bernard
Espaliat, Eric
Essandoh, Louis
Everington, Tamara
Evonich, III Rudolph
Ezhov, Andrey
Fácila, Lorenzo
Farsad, Ramin
Fayard, Maxime
Fedele, Francesco
Gomes Ferreira, Luis Gustavo
Ferreira, Daniel
Santos, José Ferreira
Ferrier, Anna
Finsen, Alexandra
First, Brian
Fisher, Raymond
Floyd, John
Folk, Thomas
Fonseca, Catarina
Fonseca, Luisa
Forman, Steven
Forsgren, Magnus
Foster, Malcolm
Foster, Nathan
Frais, Michael
Frandsen, Brad
Frappé, Thierry
Freixa, Ramon
French, William
Freydlin, Marina
Frickel, Siegfried
Fruntelata, Ana Gabriela
Fujii, Shigeru
Fujino, Yusuke
Fukunaga, Hiroshi
Furukawa, Yutaka
Gabelmann, Matthias
Gabris, Michael
Gadsbøll, Niels
Galin, Pavel
Galinier, Michel
Ganim, Ricky
Garcia, Ronnie
Quintana, Antonio Garcia
Gartenlaub, Olivier
Genz, Conrad
Georger, Frédéric
Georges, Jean-Louis
Georgeson, Steven
Ghanbasha, Ali
Giedrimas, Evaldas
Gierba, Mariusz
Gillespie, Eve
Giniger, Alberto
Gkotsis, Alexandros
Gmehling, Joachim
Gniot, Jacek
Goethals, Peter
Goldberg, Ronald
Goldmann, Britta
Goldscher, David
Golitsyn, Sergey
Gomez Lopez, Efrain Alonso
Gomez Mesa, Juan Esteban
Gonzalez, Efrain
Cocina, Emilio Gonzalez
Juanatey, Carlos Gonzalez
Gorbunov, Vladimir
Gordon, Brian
Gorka, Hervé
Gornick, Charles
Gorog, Diana
Goss, Franz
Götte, Andreas
Goube, Pascal
Goudevenos, Ioannis
Goulden, Dudley
Graham, Brett
Grande, Angel
Greco, Cesare
Green, Martin
Greer, Gerald
Gremmler, Uwe
Grena, Paul
Grinshstein, Yuriy
Grond, Martin
Gronda, Edoardo
Grondin, Francois
Grönefeld, Gerian
Groot de, J.R.
Guardigli, Gabriele
Guarnieri, Thomas
Caiedo, Carolina Guevara
Guignier, Alexandre
Gulizia, Michele
Gumbley, Michael
Gupta, Dhiraj
Hack, Terrence
Haerer, Winfried
Hakas, Joseph
Hall, Christian
Hampsey, James
Hananis, Georgios
Hanbali, Basel
Handel, Franklin
Hargrove, Joe
Hargroves, David
Harris, Kenneth
Hartley, David
Haruna, Tetsuya
Hata, Yoshiki
Hayek, Emil
Healey, Jeff
Hearne, Steven
Heggelund, Geir
Hemels, M.E.W.
Hemery, Yann
Henein, Sam
Henz, Benhur
Her, Sung-Ho
Hermany, Paul
Hernandes, Mauro Esteves
Higashino, Yorihiko
Hill, Michael
Hisadome, Tetsuo
Hishida, Eiji
Hitchcock, James
Hoffer, Etienne
Hoghton, Matthew
Holmes, Clare
Hong, Suk Keun
Houppe Nousse, Marie-Paule
Howard, Victor
Hsu, Li Fern
Huang, Chi-Hung
Huckins, David
Huehnergarth, Kier
Huizenga, A.
Huntley, Richard
Hussein, Gamal
Hwang, Gyo-Seung
Igbokidi, Oyidie
Iglesias, Ignacio
Ikpoh, Margaret
Imberti, Davide
Ince, Hüseyin
Indolfi, Ciro
Ionova, Tatiana
Ip, John
Irles, Didier
Iseki, Harukazu
Ismail, Younus
Israel, Noah
Isserman, Steven
Iteld, Bruce
Ivanchura, Galina
Iyer, Ramakrishnan
Iyer, Venkat
Iza Villanueva, Ruben Omar
Jackson-Voyzey, Ewart
Jaffrani, Naseem
Jäger, Frank
Jain, Manish
James, Martin
Jamon, Yann
Jang, Sung Won
Pereira Jardim, Cesar Augusto
Jarmukli, Nabil
Jeanfreau, Robert
Jenkins, Ronald
Jiang, Xianyan
Jiang, Heng
Jiang, Tiemin
Jiang, Nan
Jimenez, Javier
Jobe, Robert
Joffe, Ian
Johansson, Bengt
Jones, Nick
Moura Jorge, Jose Carlos
Jouve, Bernard
Jundi, Mayar
Jung, Werner
Jung, Byung Chun
Jung, Kyung Tae
Kabbani, Samer
Kabour, Ameer
Kafkala, Chrystalenia
Kajiwara, Koji
Kalinina, Larisa
Kampus, Priit
Kanda, Junji
Kapadia, Shaival
Karim, Amin
Karolyi, Laszlo
Kashou, Hisham
Kastrup, Andreas
Katsivas, Apostolos
Kaufman, Elizabeth
Kawai, Kazuya
Kawajiri, Kenji
Kazmierski, John
Keeling, Phil
Kerfes, Galal Ali
Kerr Saraiva, José Francisco
Ketova, Galina
Khaira, Ajit
Khalid, Muhammad
Khludeeva, Elena
Khripun, Aleksey
Kim, Doo Il
Kim, Dae Kyeong
Kim, Nam Ho
Kim, Ki Seok
Kim, Young-Hoon
Kim, Jin bae
Kim, June Soo
Kim, Jeong Su
Kinova, Elena
Klein, Alexander
Kleinschnitz, Christoph
Kmetzo, James
Kneller, G. Larsen
Knezevic, Aleksandar
Koch, Stanley
Koenig, Kai
Angela Koh, Su Mei
Köhrmann, Martin
Koons, Jay
Korabathina, Ravikiran
Korennova, Olga
Koschutnik, Martin
Kosinski, Edward
Kovacic, Dragan
Kowalczyk, Jacek
Koziolova, Natalya
Kragten, J.A.
Krause, Lars Udo
Kreidieh, Imad
Krenning, B.J.
Krishnaswamy, Kannappan
Krysiak, Waldemar
Kuck, Karl-Heinz
Kumar, Somnath
Kümler, Thomas
Kuniss, Malte
Kuo, Jen-Yuan
Küppers, Achim
Kurrelmeyer, Karla
Kwan, Tak
Kyo, Eisho
Labovitz, Arthur
Lacroix, Alain
Lam, Andy
Lanas Zanetti, Fernando Tomas
Landau, Charles
Landini, Giancarlo
Lang, Wilfried
Larsen, Torben Bjerregaard
Laske, Volker
Lavandier, Karine
Law, Nicki
Lee, Moon Hyoung
Lee, Daniel
Leitão, Ana
Lejay, Dominique
Lelonek, Malgorzata
Lenarczyk, Radoslaw
Leprince, Patrick
Lequeux, Benoit
Leschke, Matthias
Ley, Nicolas
Li, Zicheng
Li, Yansheng
Li, Xiaodong
Li, Zhanquan
Li, Weihua
Liang, Jianqiu
Lieber, Ira
Lillestol, Michael
Limon Rodriguez, Ramon Horacio
Lin, Hailong
Lip, Gregory
Litchfield, Jennifer
Liu, Zhitao
Liu, Xuebo
Liu, Yalin
Liu, Feng
Liu, Wenhui
Llamas Esperon, Guillermo Antonio
Llisterri, Jose Luis
Lo, Ted
Lo, Eric
Lobos, Jose Maria
Lodde, Bernhard-Paul
Loiselet, Philippe
López-Sendón, José
Lorga Filho, Adalberto Menezes
Lori, Ido
Luo, Ming
Lupovitch, Steven
Lyrer, Philippe
Zuhairy, Hamed M.
Ma, Changsheng
Ma, Genshan
Ma, Hong
Madariaga, Irene
Maeno, Koji
Magnin, Dominique
Mahmood, Shahid
Mahood, Karen
Maid, Gustavo
Mainigi, Sumeet
Makaritsis, Konstantinos
Maldonado Villalon, José Arturo
Malhotra, Rohit
Malik, Amir
Mallecourt, Catherine
Mallik, Rajiv
Manning, Rickey
Manolis, Athanasios
Mantas, Ioannis
Manzur Jattin, Fernando Gabriel
Marcionni, Niccolo'
Marín, Francisco
Santana, Antonio Martín
Martinez, Jorge
Martinez, Luis
Maskova, Petra
Hernández, Norberto Matadamas
Matskeplishvili, Simon
Matsuda, Katsuhiro
Mavri, Alenka
May, Erik
Mayer, Nolan
Mazon, Pilar
McClure, John
McCormack, Terry
McGarity, William
McGuire, Michael
McIntyre, Hugh
McLaughlin, Paul
McLaurin, Brent
Medina Palomino, Feliz Alvaro
Mehta, Paresh
Mehzad, Reza
Meinel, Andreas
Melandri, Francesco
Mena, Amparo
Meno, Hirosi
Menzies, Dhananjai
Metcalf, Kneale
Meyer, Beat
Miarka, Jacek
Mibach, Frank
Michalski, Dominik
Michel, Patrik
Chreih, Rami Mihail
Mikdadi, Ghiath
Mikhail, Magdy
Mikus, Milan
Milicic, Davor
Militaru, Constantin
Miller, Gary
Milonas, Christos
Minescu, Bogdan
Mintale, Iveta
Miralles, Aurélien
Mirault, Tristan
Mistry, Dinesh
Mitchell, George
Miu, Nicoleta Violeta
Miyamoto, Naomasa
Moccetti, Tiziano
Mohammed, Akber
Nor, Azlisham Mohd
Molina de Salazar, Dora Ines
Molon, Giulio
Molony, David
Mondillo, Sergio
Mont, Lluis
Moodley, Rajendra
Moore, Roger
Ribeiro Moreira, Dalmo Antonio
Mori, Kiyoo
Moriarty, Andrew
Morka, Jacek
Moschos, Nikitas
Mota Gomes, Marco Antônio
Mousallem, Nicolas
Moya, Angel
Mügge, Andreas
Mulhearn, Thomas
Muller, Jean-Joseph
Muresan, Carmen Manuela
Muse, Derek
Musial, Wlodzimierz
Musumeci, Francesco
Nadar, Venkatesh
Nageh, Thuraia
Nair, Priya
Nakagawa, Hidemitsu
Nakamura, Yuichiro
Nakayama, Toru
Nam, Ki-Byeong
Napalkov, Dmitry
Natarajan, Indira
Nayak, Hemal
Nechvatal, Libor
Neiman, James
Nerheim, Pamela
Neuenschwander, Fernando Carvalho
Nishida, Kunihiro
Nizov, Alexey
Novikova, Tatiana
Novo, Salvatore
Nowalany-Kozielska, Ewa
Nsah, Emmanuel
Nunez Fragoso, Juan Carlos
Nyvad, Ole
de Los Rios Ibarra, Manuel Odin
O'Donnell, Martin
O'Donnell, Philip
Oh, Dong Jin
Oh, Yong Seog
Daniel Oh, Chia Theng
O'Hara, Gilles
Oikonomou, Kostas
Olalla, Juan Jose
Olivari, Zoran
Oliver, Richard
Olympios, Christoforos
Osborne, John
Osca, Joaquin
Osman, Raed
Osunkoya, Abayomi
Padanilam, Benzy
Panchenko, Elizaveta
Pandey, A. Shekhar
Vicenzo de Paola, Angelo Amato
Paraschos, Alexander
Pardell, Herbert
Park, Hyung Wook
Park, Jong Sung
Parkash, Ratika
Parker, Ian
Parrens, Eric
Parris, Robert
Passamonti, Enrico
Patel, Jaydutt
Patel, Rajesh
Pentz, William H.
Persic, Viktor
Perticone, Francesco
Peters, Patrick
Petkar, Sanjiv
Pezo, Luis Felipe
Pham, David
Cao Phai, Gérald Phan
Phlaum, Stephen
Pineau, Julien
Pineda-Velez, Armando
Pini, Riccardo
Pinter, Arnold
Pinto, Fausto
Pirelli, Salvatore
Pivac, Nediljko
Pizzini, Attilia Maria
Pocanic, Darko
Calin Podoleanu, Cristian Gheorghe
Polanczyk, Carisi Anne
Polasek, Petr
Poljakovic, Zdravka
Pollock, Stewart
Polo, Jose
Poock, James
Poppert, Holger
Porro, Yamile
Pose, Antonio
Poulain, François
Poulard, Jean-Ernst
Pouzar, Joe
Povolny, Petr
Pozzer, Domingo
Pras, Athanasios
Prasad, Neeraj
Prevot, Sébastien
Protasov, Konstantin
Prunier, Laurent
Puleo, John
Pye, Maurice
Qaddoura, Fatma
Quedillac, Jean-Michel
Raev, Dimitar
Rahimi, Sidiqullah
Raisaro, Arturo
Rama, Bhola
Ranadive, Nandkishore
Randall, Katie
Ranjith, Naresh
Raposo, Nuno
Rashid, Haroon
Raters, Christa
Rauch-Kroehnert, Ursula
Rebane, Thomas
Regner, Stefan
Renzi, Michael
Reyes Rocha, Miguel Agustin
Reza, Shabbir
Ria, Luigi
Richter, Dimitrios
Rickli, Hans
Rickner, Kyle
Rieker, Werner
Rigo, Fausto
Ripoll, Tomas
Fonteles Ritt, Luiz Eduardo
Roberts, Douglas
Pascual, Carlos Rodríguez
Briones, Ignacio Rodriguez
Reyes, Humberto Rodriguez
Roelke, Marc
Roman, Mark
Romeo, Francesco
Ronner, E.
Ronziere, Thomas
Rooyer, F.A.
Rosenbaum, David
Roth, Sherryn
Rozkova, Nadezda
Rubacek, Miroslav
Rubalcava, Frank
Rubanenko, Olesya
Rubin, Andrew
Borret, Mariano Ruiz
Rybak, Karin
Sabbour, Hani
Morales, Oscar Saenz
Sakai, Tetsuo
Salacata, Abraham
Salecker, Ilsbe
Salem, Adrien
Salfity, Marwan
Salguero, Rafael
Salvioni, Alessandro
Samson, Mercedes
Sanchez, Gregorio
Sandesara, Chirag
Saporito, Wladmir Faustino
Sasaoka, Taishi
Sattar, Payman
Savard, Daniel
Scala, Pierre-Jean
Scemama, Jacques
Schaupp, Thierry
Schellinger, Peter
Scherr, Carlos
Schmitz, Karl-Heinz
Schmitz, Bettina
Schmitz, Lisa
Schnitzler, Robert
Schnupp, Steffen
Schoeniger, Peter
Schön, Norbert
Schuster, Stefan
Schwimmbeck, Peter
Seamark, Clare
Seebass, Ruediger
Seidl, Karl-Heinz
Seidman, Barry
Sek, Jaroslaw
Sekaran, Lakshmanan
Seko, Yoshinori
Sepulveda Varela, Pablo Andres
Sevilla, Begoña
Shah, Vinay
Shah, Anil
Shah, Neerav
Shah, Aman
Shanes, Jeffrey
Sharareh, Ali
Sharma, Vijay Kumar
Shaw, Louise
Shimizu, Yutaka
Shimomura, Hideki
Shin, Dong Gu
Shin, Eun-Seok
Shite, Junya
Shoukfeh, Mohammad
Shoultz, III Charles
Silver, Frank
Sime, Iveta
Simmers, T.A.
Singal, Dinesh
Singh, Narendra
Siostrzonek, Peter
Sirajuddin, Mohiburrahman
Skeppholm, Mika
Smadja, Didier
Smith, Richard
Smith, David
Soda, Hassan
Sofley, Jr. C. Wilson
Sokal, Adam
Sotolongo, Rodolfo
de Souza, Olga Ferreira
Sparby, Jon Arne
Spinar, Jindrich
Sprigings, David
Spyropoulos, Alex
Stakos, Dimitrios
Steinberg, Alon
Steinwender, Clemens
Stergiou, Georgios
Stites, H. William
Stoikov, Anastas
Strasser, Ruth
Streb, Witold
Styliadis, Ioannis
Su, Guohai
Su, Xi
Suarez, Rafael Martin
Sudnik, Wanda
Sueyoshi, Atsushi
Sukles, Kai
Sun, Li
Suneja, Randeep
Svensson, Peter
Ziekenhuis, Antonius
Szavits-Nossan, Janko
Taggeselle, Jens
Takagi, Yuichiro
Takhar, Amrit
Tallet, Julio
Tamm, Angelika
Tanaka, Shozo
Tanaka, Katsumi
Tang, Aylmer
Tang, Sherman
Tassinari, Tiziana
Tayama, Shinji
Tayebjee, Muzahir
Tebbe, Ulrich
Teixeira, Jose
Tesloianu, Dan Nicolae
Tessier, Pascal
The, S.H.K.
Thevenin, Jérome
Thomas, Harold
Timsit, Serge
Topkis, Robert
Torosoff, Mikhail
Touze, Emmanuel
Traissac, Thalie
Trendafilova, Elina
Troyan, Barry
Tsai, Wenchi Kevin
Tse, Hung Fat
Tsutsui, Hiroshi
Tsutsui, Takashi
Tuininga, Y.S.
Turakhia, Minang
Turk, Samir
Turner, Wayne
Tveit, Arnljot
Twiddy, Shannon
Tytus, Richard
Ukrainski, Gerald
Valdovinos Chavez, Salvador Bruno
Van De Graaff, Eric
Vanacker, Peter
Vardas, Panagiotis
Vargas, Michael
Vassilikos, Vassilios
Vazquez, Juan
Venkataraman, Asok
Verdecchia, Paolo
Vester, Ernst Günter
Vial, Hubert
Vinereanu, Dragos
Vlastaris, Anthony
Vogel, Craig
vom Dahl, Jürgen
von Mering, Matthias
Vora, Kishor
Wakefield, Paul
Walia, Jasjit
Walter, Thomas
Wang, Mingsheng
Wang, Ningfu
Wang, Feng
Wang, Xinhua
Wang, Zulu
Wang, Kuo-Yang
Watanabe, Kouki
Wei, Jeanne
Weimar, Christian
Weinrich, Renate
Wen, Ming-Shien
Wheelan, Kevin
Wicke, Jens
Wiemer, Marcus
Wild, Beate
Wilke, Andreas
Willems, Stephan
Williams, Marcus
Williams, David
Winkler, Andreas
Wirtz, Jost Henner
Witzenbichler, Bernhard
Wong, Danny H.K.
Lawrence Wong, Ka Sing
Wong, Brian
Wozakowska-Kaplon, Beata
Wu, Zhaohui
Wu, Shulin
Wyatt, Nell
Xu, Yong
Xu, Xiangdong
Yamada, Akira
Yamamoto, Kazuya
Yamanoue, Hiroki
Yamashita, Takeshi
Bryan Yan, Ping Yen
Yang, Yanmin
Yang, Tianlun
Yao, Jing
Yarlagadda, Chakri
Yeh, Kuo-Ho
Yotov, Yoto
Yvorra, Serge
Zahn, Ralf
Zamorano, José
Zanini, Roberto
Zarich, Stuart
Zebrack, James
Zenin, Sergei
Zeuthen, Elisabeth Louise
Zhang, Xingwei
Zhang, Quansan
Zhang, Dadong
Zhang, Donghui
Zhang, Huanyi
Zhao, Shuiping
Zhao, Xinwen
Zheng, Yang
Zheng, Qiangsun
Zhou, Jing
Zhou, Jian
Zimmermann, Sergio Luiz
Zimmermann, Rainer
Zukerman, L. Steven
Zwaan van der, C.
Huisman, Menno V.
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of the American College of Cardiology 21 February 2017 69(7):777-785
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts from the Food Allergy and Anaphylaxis Meeting 2016
Autorzy :
Guillaume Pouessel
Claire Claverie
Julien Labreuche
Jean-Marie Renaudin
Aimée Dorkenoo
Mireille Eb
Anne Moneret-Vautrin
Antoine Deschildre
Stephane Leteurtre
Linus Grabenhenrich
Margitta Worm
Sabine Dölle
Kathrin Scherer
Isidor Hutteger
Morten Christensen
Carsten Bindslev-Jensen
Charlotte Mortz
Esben Eller
Henrik Fomsgaard Kjaer
Leonor Carneiro-Leão
Jenny Badas
Alice Coimbra
Dikla Pivko Levy
Moshe Ben-Shoshan
Ayelet Rimon
Shira Benor
Nicolette J. T. Arends
Nikki Edelbroek
Hans de Groot
Joyce A. M. Emons
H. Kim A. Brand
Dirk Verhoeven
Leonieke N. van Veen
Nicolette W. de Jong
Geunwoong Noh
Eun Ha Jang
Mariona Pascal
Olga Dominguez
Mònica Piquer
Montserrat Alvaro
Rosa Jimenez-Feijoo
Jaime Lozano
Adriana Machinena
Maria del Mar Folqué
Maria Teresa Giner
Ana María Plaza
Paul Turner
Nandinee Patel
Marta Vazquez-Ortiz
Sarah Lindsley
Lucy Walker
Simon Rosenberg
Adriano Mari
Claudia Alessandri
Ivana Giangrieco
Lisa Tuppo
Chiara Rafaiani
Georg Mitterer
Michela Ciancamerla
Rosetta Ferrara
Maria Livia Bernardi
Danila Zennaro
Maurizio Tamburrini
Maria Antonetta Ciardiello
Christian Harwanegg
Antonio Fernandez
Regina Selb
Philippe Egenmann
Michelle Epstein
Karin Hoffmann-Sommergruber
Frits Koning
Martinus Lovik
E. N. Clare Mills
Javier Moreno
Henk van Loveren
Jean-Michel Wal
Susanne Diesner
Cornelia Bergmayr
Barbara Pfitzner
Vera Elisabeth Assmann
Philipp Starkl
David Endesfelder
Thomas Eiwegger
Zsolt Szepfalusi
Heinz Fehrenbach
Erika Jensen-Jarolim
Anton Hartmann
Isabella Pali-Schöll
Eva Untersmayr
Soren Wille
Peter Meyer
Caroline Klingebiel
Jonas Lidholm
Angelica Ehrenberg
Jonas Östling
Isabelle Cleach
Jean-Louis Mège
Joana Vitte
Roberta Aina
Pawel Dubiela
Sabine Pfeifer
Merima Bublin
Christian Radauer
Piotr Humeniuk
Stefan Kabasser
Riccardo Asero
Gador Bogas
Francisca Gomez
Paloma Campo
Maria Salas
Inmaculada Doña
Esther Barrionuevo
Maria Auxiliadora Guerrero
Cristobalina Mayorga
Ana Prieto
Domingo Barber
Maria Jose Torres
Annette Jamin
Andrea Wangorsch
Barbara Ballmer
Stefan Vieths
Stephan Scheurer
Danijela Apostolovic
Jelena Mihailovic
Maja Krstic
Maria Starkhammar
Tanja Cirkovic Velickovic
Carl Hamsten
Marianne van Hage
Francine C. van Erp
Edward F. Knol
Hannah M. Kansen
Bo Pontoppidan
Yolanda Meijer
Cornelis K. van der Ent
André C. Knulst
Rebekah Sayers
Helen Brown
Adnan Custovic
Angela Simpson
Claire Mills
Juliane Schulz
Network for Online Registration of Anaphylaxis (NORA)
Jaap Akkerdaas
Muriel Totis
Annabelle Capt
Corinne Herouet-Guicheney
Ronald van Ree
Tushar Banerjee
Antima Banerjee
Mathilde Claude
Grégory Bouchaud
Roberta Lupi
Laure Castan
Olivier Tranquet
Sandra Denery-Papini
Marie Bodinier
Chantal Brossard
Rosella De Poi
Elisa Gritti
Emiliano De Dominicis
Bert Popping
Patrizia Polverino de Laureto
Kati Palosuo
Anna Kaarina Kukkonen
Anna Pelkonen
Mika Mäkelä
Nanju Alice Lee
Johanna Rost
Sridevi Muralidharan
Dianne Campbell
Sam Mehr
Catherine Nock
Joseph Baumert
Steve Taylor
Carla Mastrorilli
Salvatore Tripodi
Carlo Caffarelli
Serena Perna
Andrea Di Rienzo Businco
Ifigenia Sfika
Arianna Dondi
Annamaria Bianchi
Carlotta Povesi Dascola
Giampaolo Ricci
Francesca Cipriani
Nunzia Maiello
Michele Miraglia del Giudice
Tullio Frediani
Simone Frediani
Francesco Macrì
Chiara Pistoletti
Iride Dello Iacono
Maria Francesca Patria
Elena Varin
Diego Peroni
Pasquale Comberiati
Loredana Chini
Viviana Moschese
Sandra Lucarelli
Roberto Bernardini
Giuseppe Pingitore
Umberto Pelosi
Roberta Olcese
Matteo Moretti
Anastasia Cirisano
Diego Faggian
Alessandro Travaglini
Mario Plebani
Maria Carmen Verga
Mauro Calvani
Paolo Giordani
Paolo Maria Matricardi
Noe Ontiveros
Francisco Cabrera-Chavez
Julie Galand
Etienne Beaudouin
The Anaphylaxis Working Group of the French Allergology SocietyThe Anaphylaxis Working Group of the French Allergology Society
Florence Pineau
Shinobu Sakai
Kayoko Matsunaga
Reiko Teshima
Colette Larré
Sandra Denery
Sebastian Tschirner
Valérie Trendelenburg
Gabriele Schulz
Bodo Niggemann
Kirsten Beyer
Youcef Bouferkas
Younes Belabbas
Djamel Saidi
Omar Kheroua
Kamel Eddine El Mecherfi
Malika Guendouz
Abir Haddi
Hanane Kaddouri
Luis Amaral
Ana Pereira
Susana Rodrigues
Mareen Datema
Laurian Jongejan
Michael Clausen
Andre Knulst
Nikolaos Papadopoulos
Marek Kowalski
Frédéric de Blay
Aeilko Zwinderman
Karin Hoffman-Sommergruber
Barbara Ballmer-Weber
Montserrat Fernandez-Rivas
Shan Deng
Jia Yin
Charlotte Eisenmann
Maria Nassiri
Rabea Reinert
Johanna P. M. van der Valk
Roy Gerth van Wijk
Yvonne Vergouwe
Ewout W. Steyerberg
Marit Reitsma
Harry J. Wichers
Huub F. J. Savelkoul
Berber Vlieg-Boerstra
Anthony E. J. Dubois
Fabrícia Carolino
Ana Rodolfo
Josefina Cernadas
Dasha Roa-Medellín
Ana Rodriguez-Fernandez
Joaquín Navarro
Vicente Albendiz
María Luisa Baeza
Sonsoles Intente-Herrero
Andrea Mikkelsen
Kirsten Mehlig
Lauren Lissner
Linda Verrill
Stefano Luccioli
Jolanda van Bilsen
Frieke Kuper
André Wolterbeek
Tanja Rouhani Rankouhi
Lars Verschuren
Hilde Cnossen
Prescilla Jeurink
Johan Garssen
Léon Knippels
Jossie Garthoff
Geert Houben
Winfried Leeman
M. Eleonore Pettersson
Afke M. M. Schins
Gerard H. Koppelman
Boudewjin J. Kollen
Svitlana Zubchenko
Sarah Kuntz
Pablo Mérida
Montserrat Álvaro
Monica Piquer
Carmen Riggioni
Juan Heber Castellanos
Rosa Jimenez
Melanie Cap
Elodie Drumez
Stéphanie Lejeune
Caroline Thumerelle
Clémence Mordacq
Véronique Nève
Sonia Ricò
Margherita Varini
Rita Nocerino
Linda Cosenza
Antonio Amoroso
Margherita Di Costanzo
Carmen Di Scala
Giorgio Bedogni
Roberto Berni Canani
Paul J. Turner
Paloma Poza-Guedes
Ruperto González-Pérez
Inmaculada Sánchez-Machín
Victor Matheu-Delgado
Erik Wambre
Anne-Sofie Ballegaard
Charlotte Madsen
Juliane Gregersen
Katrine Lindholm Bøgh
Philippe Aubert
Michel Neunlist
Antoine Magnan
Daniel Lozano-Ojalvo
Alba Pablos-Tanarro
Leticia Pérez-Rodríguez
Elena Molina
Rosina López-Fandiño
Akila Rekima
Patricia Macchiaverni
Mathilde Turfkruyer
Sebastien Holvoet
Lénaïck Dupuis
Nour Baiz
Isabella Annesi-Maesano
Annick Mercenier
Sophie Nutten
Valérie Verhasselt
Ines Mrakovcic-Sutic
Srdan Banac
Ivana Sutic
Zdenka Baricev-Novakovic
Ingrid Sutic
Valentino Pavisic
Rosa Muñoz-Cano
Teodoríkez Jiménez-Rodríguez
Daniel Corbacho
Jordi Roca-Ferrer
Joan Bartra
Aleksandar Bulog
Vladimir Micovic
Lidia Markiewicz
Agata Szymkiewicz
Anna Szyc
Barbara Wróblewska
Bryan M. Harvey
Lucien F. Harthoorn
A. Wesley Burks
Georgios Rentzos
Anna-Lena Bramstång Björk
Ulf Bengtsson
Colin Barber
Chrystyna Kalicinsky
Christine Breynaert
Lieve Coorevits
Cornelia Jansen
Erna Van Hoeyveld
Kristin Verbeke
Anne-Marie Kochuyt
Rik Schrijvers
Diana Deleanu
Adriana Muntean
Maria Konstantakopoulou
Maria Pasioti
Anastasia Papadopoulou
Anna Iliopoulou
Nikolaos Mikos
Evangelia Kompoti
Eunice Dias de Castro
Borja Bartalomé
Kok Loong Ue
Elizabeth Griffiths
Stephen Till
Kate Grimshaw
Graham Roberts
Anna Selby
Indre Butiene
Jose Ignacio Larco
Ruta Dubakiene
Ana Fiandor
Alessandro Fiocchi
Nikos Papadopoulos
Sigurveig Sigurdardottir
Aline Sprikkelman
Anne-Fleur Schoemaker
Paraskevi Xepapadaki
Thomas Keil
Zizi Cojocariu
Beatriz Secades Barbado
Vasti Iancu
Esozia Arroabarren
Marta Goñi Esarte
Miren Arteaga
Mayra Coutinho Andrade
Denise Borges
Jorge Kalil
Pedro Giavina Bianchi
Rosana Camara Agondi
Rinkesh Kumar Gupta
Akanksha Sharma
Kriti Gupta
Mukul Das
Premendra Dwivedi
Rusudan Karseladze
Liana Jorjoliani
Lali Saginadze
Mariam Tskhakaia
Katia Basello
Gabriele Piuri
Attilio Francesco Speciani
Michela Carola Speciani
Carla Camerotto
Francesco Zinno
Olga Pakholchuk
Svitlana Nedelska
Stefano Pattini
Maria Teresa Costantino
Silvia Peveri
Danilo Villalta
Eleonora Savi
Andrea Costanzi
Vera A. Revyakina
Marina A. Kiseleva
Elena D. Kuvshinova
Inna A. Larkova
Anton A. Shekhetov
Diana Silva
André Moreira
José Plácido
Hanneke van der Kleij
Esther van Twuijver
Robbert Sutorius
Pieter-Jan de Kam
Jenny van Odijk
Helen Lindqvist
Elin Lustig
Amyra Ali Azamar Jácome
Karla Leversia Borjas Aguilar
Miguel García Domínguez
David Alejandro Mendoza Hernández
Cristiano Caruso
Cono Casale
Gian Lodovico Rapaccini
Antonino Romano
Italo De Vitis
Renata R. Cocco
Carolina Aranda
Marcia C. Mallozi
Jackeline F. Motta
Lilian Moraes
Antonio Pastorino
Nelson Rosario
Ekaterini Goudouris
Arnaldo Porto
Neusa F. Wandalsen
Emanuel Sarinho
Flavio Sano
Dirceu Solé
Constantinos Pitsios
Maria Petrodimopoulou
Ekaterini Papadopoulou
Maria Passioti
Meropi Kontogianni
Nino Adamia
Ekaterina Khaleva
Ana Prieto del Prado
George Du Toit
Edyta Krzych
Urszula Samolinska-Zawisza
Konrad Furmanczyk
Aneta Tomaszewska
Filip Raciborski
Agnieszka Lipiec
Piotr Samel-Kowalik
Artur Walkiewicz
Jacek Borowicz
Boleslaw Samolinski
Aimee Lou Nano
Marysia Recto
Maria Luisa Somoza
Natalia Blanca López
Diana Pérez Alzate
Francisco Javier Ruano
Maria Isabel Garcimartín
Elisa Haroun
Maria Vázquez de la Torre
Antonia Rojas
Montserrat López Onieva
Gabriela Canto
Alexandra Rodrigues
Andreia Forno
António Jorge Cabral
Rute Gonçalves
Ilya Vorozhko
Tatyana Sentsova
Olga Chernyak
Svetlana Denisova
Lidia Ilènko
Valery Muhortnich
Caroline Zimmermann
Alexander Rohrbach
Faisal R. Bakhsh
Kollen Boudewijn
Anne-Marie Oomkes-Pilon
Dorien Van Ginkle
Mira Šilar
Anja Jeverica
Tina Vesel
Tadej Avčin
Peter Korošec
Johanna van der Valk
Irene Berends
Nicolette Arends
Maurits van Maaren
Harry Wichers
Joyce Emons
Anthony Dubois
Nicolette de Jong
Oksana Matsyura
Lesya Besh
Chung-Hsiung Huang
Tong-Rong Jan
Gary Stiefel
Jean Tratt
Kerrie Kirk
Fabricia Carolino
Stefania Arasi
Lucia Caminiti
Giuseppe Crisafulli
Chiara Fiamingo
Jlenia Fresta
Giovanni Pajno
Ben Remington
Astrid Kruizinga
W. Marty Blom
Joost Westerhout
Sabina Bijlsma
Joe Baumert
Mark Blankestijn
Henny Otten
Rob Klemans
Anouska D. Michelsen-Huisman
Harmieke van Os-Medendorp
Astrid G. Kruizinga
Astrid Versluis
Gert van Duijn
H. Mary-Lene de Zeeuw-Brouwer
Jacqueline J. M. Castenmiller
Hub P. J. M. Noteborn
Geert F. Houben
Kristian Bravin
David Luyt
Bushra Javed
Phil Couch
Christopher Munro
Phil Padfield
Matt Sperrin
Aideen Byrne
Lizalet Oosthuizen
Carina Kelleher
Fiona Ward
Niamh Brosnan
Graham King
Eva Corbet
Josué Alejandro Huertas Guzmán
Montserrat Bosque García
Oscar Asensio
Laura Valdesoiro Navarrete
Helena Larramona
Xavier Domingo Miró
Katarzyna Pyrz
Moira Austin
Yanne Boloh
Philip Couch
Deirdre Galloway
Pilar Hernandez
Jonathan O’B. Hourihane
Fiona Kenna
Barbara Majkowska-Wojciechowska
Lynne Regent
Marina Themisb
Sabine Schnadt
Aida Semic-Jusufagic
Audrey Dunn Galvin
Tiina Kauppila
Mikael Kuitunen
Nikolaos A. Kitsioulis
Nikolaos Douladiris
Sofia Kostoudi
Ioanna Manolaraki
Dimitris Mitsias
Emmanouil Manousakis
Nikolaos G. Papadopoulos
Rebecca Knibb
Jennifer Hammond
Richard Cooke
Jaakko Yrjänä
Anna-Maija Hanni
Päivi Vähäsarja
Oona Mustonen
Teija Dunder
Petri Kulmala
Eva Lasa
Carmen D’Amelio
Sara Martínez
Alejandro Joral
Gabriel Gastaminza
Maria Jose Goikoetxea
David C. A. Candy
Marleen T. J. Van Ampting
Manon M. Oude Nijhuis
Assad M. Butt
Diego G. Peroni
Adam T. Fox
Jan Knol
Louise J. Michaelis
Ines Padua
Patricia Padrao
Pedro Moreira
Renata Barros
Hanan Sharif
Manzoor Ahmed
Nehad Gomaa
Joris Mens
Koen Smit
Frans Timmermans
Tomaž Poredoš
Anja Koren Jeverica
Marjeta Sedmak
Evgen Benedik
Meta Accetto
Mirjana Zupančič
Glauce Yonamine
Gustavo Soldateli
Bruna Aquilante
Antonio Carlos Pastorino
Cleonir Lui de Moraes Beck
Andrea Keiko Gushken
Mayra de Barros Dorna
Cristiane Nunes dos Santos
Ana Paula Moschione Castro
Abdulhadi Al-Qahtani
Rand Arnaout
Agha Rehan Khaliq
Rashid Amin
Farrukh Sheikh
Jorge Alvarez
Marta Anda
Miriam Palacios
Montserrat De Prada
Carmen Ponce
Bianca Balbino
Riccardo Sibilano
Thomas Marichal
Nicolas Gaudenzio
Hajime Karasuyama
Pierre Bruhns
Mindy Tsai
Laurent L. Reber
Stephen J. Galli
Ana Reis Ferreira
Josefina R. Cernadas
Aida del Campo García
Sara Pereiro Fernández
Nerea Sarmiento Carrera
Fernando Bandrés Sánchez-Cruz
José Ramón Fernández Lorenzo
Stephanie Claus
Claudia Pföhler
Franziska Ruëff
Regina Treudler
Mercedes Escarrer Jaume
Agustin Madroñero
Maria Teresa Guerra Perez
Juan Carlos Julia
Charlotte Hands Plovdiv
Lee Gethings
Jim Langridge
Karine Adel-Patient
Hervé Bernard
Ivona Barcievic-Jones
Raditsa Sokolova
Rumyana Yankova
Mariya Ivanovska
Marianna Murdjeva
Tatyana Popova
Svetlan Dermendzhiev
Martin Karjalainen
Ulrike Lehnigk
Duncan Brown
Julie C. Locklear
Julie Locklear
Ioana Maris
Jonathan Hourihane
Cristina Ornelas
Joana Caiado
Manuel Branco Ferreira
Manuel Pereira-Barbosa
Yolanda Puente
Juan Carlos Daza
Francisco Javier Monteseirin
Natalia Ukleja-Sokolowska
Ewa Gawronska-Ukleja
Magdalena Zbikowska-Gotz
Zbigniew Bartuzi
Lukasz Sokolowski
Aine Adams
Bernard Mahon
Karen English
Nelly Gourdon-Dubois
Laetitia Sellam
Bruno Pereira
Elodie Michaud
Khaled Messaoudi
Bertrand Evrard
Jean-Luc Fauquert
Francisca Palomares
Gador Gomez
Maria Jose Rodriguez
Luisa Galindo
Ana Molina
Lorella Paparo
Maurizio Mennini
Rosita Aitoro
Adam Wawrzeńczyk
Michał Przybyszewski
Anna Wawrzeńczyk
Hulya Ercan Sarıcoban
Meltem Ugras
Zerrin Yalvac
Bertine M. J. Flokstra-de Blok
J. L. van der Velde
Andrea Vereda
Clara Ippolito
Amaranta Traversa
Daniela Adriano
Daniela Manila Bianchi
Silvia Gallina
Lucia Decastelli
Melina Makatsori
Anne Miles
Sonja Posega Devetak
Iztok Devetak
Soraya Ainad Tabet
Jeanette Fisker Trandbohus
Pernille Winther
Hans-Jørgen Malling
Kirsten Skamstrup Hansen
Lene Heise Garvey
Chia-Chi Wang
Yin-Hua Cheng
Chun-Wei Tung
Mariola Dietrich
Ingo Marenholz
Birgit Kalb
Sarah Grosche
Katharina Blümchen
Rupert Schlags
Mareike Price
Sylke Rietz
Jorge Esparza-Gordillo
Susanne Lau
Young-Ae Lee
Ali Almontasheri
Mohammad Al Bahkali
Sahar Elshorbagi
Abdullah Alfhaid
Mashary Altamimi
Eman Madbouly
Hassan Al-Dhekri
Rand K. Arnaout
Maria Basagaña
Sira Miquel
Borja Bartolomé
Bettina Brix
Stefanie Rohwer
Sandra Brandhoff
Alena Berger
Waltraud Suer
Alf Weimann
Cristina Bueno
Laura Martín-Pedraza
Sara Abián
Pablo San Segundo-Acosta
Juan Carlos López-Rodríguez
Rodrigo Barderas
Eva Batanero
Javier Cuesta-Herranz
María Teresa Villalba
Magna Correia
Filipe Benito-Garcia
Cristina Arêde
Susana Piedade
Mário Morais-Almeida
James Hindley
Ross Yarham
Anna Kuklinska-Pijanka
David Gillick
Karine Patient
Martin D. Chapman
Katrine L. Bøgh
Ana Miranda
Eugénia Matos
Anna Sokolova
Huan Rao
Ivona Baricevic-Jones
Frances Smith
Wentong Xue
Helga Magnusdottir
Anna G. Vidarsdottir
Sigrun Lund
Anders Blom Jensen
Bjorn R. Ludviksson
Reyna Simon
Robert Elfont
Sean Bennett
Robert Voyksner
Maria de Lurdes Torre
Songül Yürek
Margaretha A. Faber
Annick Bastiaensen
Evelyne Mangodt
Athina van Gasse
Ine Decuyper
Vito Sabato
Margo M. Hagendorens
Chris H. Bridts
Luc S. De Clerck
Didier Ebo
Susanne Schwarz
Mandy Ziegert
Saskia Albroscheit
Christian Schwager
Skadi Kull
Jochen Behrends
Niels Röckendorf
Frauke Schocker
Andreas Frey
Arne Homann
Wolf-Meinhard Becker
Uta Jappe
Nesrine Zaabat
Sylvia Osscini
Chantal Agabriel
Benoît Sterling
Ania Carsin
Valérie Liabeuf
Monica Maćków
Alina Zbróg
Monica Bronkowska
Justine Courtois
Romy Gadisseur
Catherine Bertholet
Pierre Lukas
Etienne Cavalier
Philippe Delahaut
Birgit Quinting
Margareta Brandt Gertmo
Ewa Ternesten Hasseus
Vladyslava Barzylovych
Júlio Oliveira
Luis F. Ensina
Carolina S. Aranda
Leire Dopazo
Rebeca Lopez
Raquel Perez
Laura Santos-Diez
Agurtzane Bilbao
Juan Miguel Garcia
Ignacio García Núñez
María Ángeles Algaba Mármol
María José Barasona Villarejo
José Antonio Bácter Martos
Marina Suárez Vergara
José María Ignacio García
Agata Michalska
Grzegorz Sergiejko
Robert Zacniewski
Ileana-Maria Ghiordanescu
Cristina Deaconu
Mihaela Popescu
Roxana Silvia Bumbacea
Alkerta Ibranji
Elida Nikolla
Gjustina Loloci
Nanna Juel-Berg
Lau Fabricius Larsen
Lars Kjaergaard Poulsen
João Marcelino
Ricardo Prata
Ana Célia Costa
Fátima Duarte
Marta Neto
Jennifer Santos
Luís Câmara Pestana
Daniel Sampaio
Paola Minale
Paola Dignetti
Donatella Bignardi
Irena Nedelea
Florin-Dan Popescu
Mariana Vieru
Florin-Adrian Secureanu
Carmen Saviana Ganea
Miguel Vieira
José Pedro Moreira Silva
Timothy Watts
Sophia Watts
Marta Lomikovska
Marina Peredelskaya
Natalia Nenasheva
Ivana Filipovic
Zorica Zivkovic
Djordje Filipovic
Jennette Higgs
Amena Warner
Carla Jones
Pokaż więcej
Źródło :
Clinical and Translational Allergy, Vol 7, Iss S1, Pp 1-79 (2017)
Temat :
Immunologic diseases. Allergy
RC581-607
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13601-017-0142-2; https://doaj.org/toc/2045-7022
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/2405364042e3410191aaa2afd15a5832
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Neuregulin-1 triggers GLUT4 translocation and enhances glucose uptake independently of insulin receptor substrate and ErbB3 in neonatal rat cardiomyocytes
Autorzy :
Heim, Philippe
Pokaż więcej
Źródło :
In Cardiomyocyte biology: new pathways of differentiation and regeneration, BBA - Molecular Cell Research March 2020 1867(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Therapy-Induced Evolution of Human Lung Cancer Revealed by Single-Cell RNA Sequencing
Autorzy :
Maynard, Ashley
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 3 September 2020 182(5):1232-1251
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies