Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę "Wolny-Dominiak, Alicja" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Zmodyfikowana regresja logarytmiczno-normalna w szacowaniu rezerwy szkodowej
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Źródło :
Studia Ekonomiczne / Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach : Zarządzanie ryzykiem kapitałowym i ubezpieczeniowym oraz społecznymi uwarunkowaniami ryzyka rynku pracy, 2014, vol. 8, Issue 181, P. 220-234.
Dostęp URL :
https://www.sbc.org.pl/dlibra/publication/108664/edition/102272/content?ref=desc
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modelowanie liczby szkód w ubezpieczeniach komunikacyjnych w przypadku występowania dużej liczby zer, z wykorzystaniem procedury kroswalidacji
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Źródło :
Studia Ekonomiczne / Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach : Prognostyczne uwarunkowania ryzyka gospodarczego i społecznego, 2013, vol. 4, Issue 124, P. 115-129.
Dostęp URL :
http://www.sbc.org.pl/dlibra/docmetadata?id=81787&from=publication
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modelowanie liczby szkód w ubezpieczeniach komunikacyjnych w przypadku występowania dużej liczby zer
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu : Inwestycje finansowe i ubezpieczenia - tendencje światowe a rynek polski, 2012, vol. 2, Issue 254, P. 381-390.
Dostęp URL :
http://www.dbc.wroc.pl/publication/25665
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Uogólniona metoda taryfikacyjna klasy MBP w ubezpieczeniach komunikacyjnych
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Źródło :
Studia Ekonomiczne / Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach : Statystyczno-dynamiczne modele zarządzania ryzykiem ekonomicznym : prognostyczne uwarunkowania w gospodarce i analizach społecznych, 2012, vol. 9, Issue 76, P. 25-38.
Dostęp URL :
http://www.sbc.org.pl/dlibra/docmetadata?id=115515&from=publication
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Optimizing predictability of rating scales by differential evolution for the use by collective intelligent information and database systems.
Autorzy :
Koczkodaj, Waldemar W.
Kakiashvili, T.
Li, Feng
Wolny-Dominiak, Alicja
Masiak, Jolanta
Nguyen, Ngoc Thanh
Szczerbicki, Edward
Trawiński, Bogdan
Nguyen, Van Du
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Intelligent & Fuzzy Systems; 2019, Vol. 37 Issue 6, p7545-7553, 9p
Temat :
DATABASES
INFORMATION storage & retrieval systems
DIFFERENTIAL evolution
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modele regresyjne w taryfikacji w ubezpieczeniach majątkowych, uwzględniające polisy bezszkodowe
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach : Ryzyko w procesach decyzyjnych rynku kapitałowego w relacji do uwarunkowań ekonomicznych : stabilność systemów ekonomicznych a kryzysy, 2016, vol. 5, P. 147-157.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modelling Quantile Premium for Dependent LOBs in Property/Casualty Insurance
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Stanisław Wanat
Daniel Sobiecki
Pokaż więcej
Współwytwórcy :
Agnieszka Bem
Karolina Daszyńska-Żygadło
Taťána Hajdíková
Péter Juhász
Źródło :
Finance and Sustainability : Proceedings from the Finance and Sustainability Conference, Wroclaw 2017. :265-272
Książka elektroniczna
Tytuł :
Jednomodelowa taryfikacja a priori w krótkoterminowych ubezpieczeniach majątkowych
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonometria / Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, 2014, vol. 3, Issue 4 (46), P. 34-42.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Loss Reserving Using Growth Curve Modeling
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu : Ubezpieczenia wobec wyzwań XXI wieku, 2014, Vol. 2, Issue 342, P. 331-337.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bootstrap Mean Squared Error of Prediction in Loss Reserving
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Współwytwórcy :
Krzysztof Jajuga
Lucjan T. Orlowski
Karsten Staehr
Źródło :
Contemporary Trends and Challenges in Finance : Proceedings from the 2nd Wroclaw International Conference in Finance. :213-220
Książka elektroniczna
Tytuł :
Ranking and Classification of Automobile Insurance Policies According to the Number of Claims
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Economics, 2012, vol. 3, Issue 8(15), P. 147-158.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Zastosowanie uogólnionych modeli liniowych z czynnikiem losowym do analizy danych ubezpieczeniowych
Autorzy :
Alicja Wolny-Dominiak
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach : Metody matematyczne, ekonometryczne i komputerowe w finansach i ubezpieczeniach 2009, 2011, vol. 15, P. 266-277.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies